Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (6 μέλη και 9 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Σιγα ρε θαμπωθηκαμε απ την μπαλαρα που παιζετε  :uglystupid:

Περυσι στα χαρτια (ας ειναι καλα ο γκαγκατσης)
Φετος με τα κορακια (χαραλαμπιδες, γερμανακοι, κακοι, ζωγραφοι και λοιποι που σφηρανε μονο υπερ σας και εναντιων ΟΛΩΝ των αλλων)

...AND THE PARODOIA KEEP WALKING  :jerking:

Μόνο όταν το παίρνετε εσείς δεν είναι παρωδία, μόνο τότε είναι όλα καλά και διαφανή! Αντε γεια!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
ααα και μεθαυριο που παιζετε με την σεντ ετιεν παρτε και τον χαραλαμπιδη με τον γεναιο... θα σας χρειαστουν  :boobies:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
ααα και μεθαυριο που παιζετε με την σεντ ετιεν παρτε και τον χαραλαμπιδη με τον γεναιο... θα σας χρειαστουν  :boobies:

Οκ λαγέ, θα μεταβιβάσω τις συμβουλές σου για να σωθούμε! Ολοι οι λαγοί τελικά είστε για τον...moutso... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Αν ήμουν Παναθηναϊκός ή ΑΕΚτζής . . .


Εγώ, πάντως, αν ήμουν Παναθηναϊκός και δεν μπορούσα σε δύο παιχνίδια να κερδίσω την και φέτος μέτρια ομάδα του Ηρακλή, δεν θα μίλαγα…

Αν ήμουν Παναθηναϊκός και έχανα και στα δύο φετινά παιχνίδια από τον Εργοτέλη, που ακόμη προσπαθεί να εξασφαλίσει τη σωτηρία του, δεν θα μίλαγα…

Αν ήμουν Παναθηναϊκός και δεν μπορούσα στο ΟΑΚΑ να κερδίσω ούτε τον (πολύ χειρότερο φέτος σε σχέση με πέρσι) Αστέρα Τρίπολης, δεν θα μίλαγα…

Αν ήμουν Παναθηναϊκός και δεν μπορούσα σε δύο παιχνίδια να κερδίσω την ΑΕΚ, που φέτος είναι 19 πόντους πίσω από την κορυφή της βαθμολογίας, δεν θα μίλαγα…

Αν ήμουν Παναθηναϊκός και δεν μπορούσα να κερδίσω τον Ολυμπιακό μέσα στο ΟΑΚΑ, μπροστά σε 60.000 δικούς μου οπαδούς, ενώ εγώ προερχόμουν από το 3-0 μέσα στην Βρέμη κι ο αντίπαλός μου παίζει χωρίς Άντζα και από το 35 χωρίς Ζεβλάκοφ και με τον Στολτίδη στη μοναδική του εμφάνιση το τελευταίο πεντάμηνο, λόγω τραυματισμών, δεν θα μίλαγα… Ειδικά αν η μοναδική μου κλασική ευκαιρία ήταν με τον Μάντζιο από καθαρή θέση οφσάϊντ…

Αν ήμουν Παναθηναϊκός και τέλος πάντων ήμουν 14 πόντους πίσω από τον αιώνιο εχθρό…

Και δεν θα μίλαγα κι αν ήμουν ΑΕΚτζής και σε δύο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό όχι πόντο δεν έπαιρνα, αλλά ούτε γκολ δεν έβαζα…

Αν ήμουν ΑΕΚτζής και έφερνα 3-3 με τον Θρασύβουλο, ενώ τον κέρδιζα 3-0…

Αν ήμουν ΑΕΚτζής και έφερνα 0-0 με τον Πανσερραϊκό μέσα στο ΟΑΚΑ…

Αν ήμουν ΑΕΚτζής και είχα ένα (αριθμός 1) διπλό σε όλο το πρωτάθλημα.

Αν ήμουν ΑΕΚτζής και τέλος πάντων ήμουν 19 ολόκληρους πόντους πίσω από τον Ολυμπιακό του… κακού Κόκκαλη.


 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Αν ήμουν Παναθηναϊκός ή ΑΕΚτζής . . .


Εγώ, πάντως, αν ήμουν Παναθηναϊκός και δεν μπορούσα σε δύο παιχνίδια να κερδίσω την και φέτος μέτρια ομάδα του Ηρακλή, δεν θα μίλαγα…

Αν ήμουν Παναθηναϊκός και έχανα και στα δύο φετινά παιχνίδια από τον Εργοτέλη, που ακόμη προσπαθεί να εξασφαλίσει τη σωτηρία του, δεν θα μίλαγα…

Αν ήμουν Παναθηναϊκός και δεν μπορούσα στο ΟΑΚΑ να κερδίσω ούτε τον (πολύ χειρότερο φέτος σε σχέση με πέρσι) Αστέρα Τρίπολης, δεν θα μίλαγα…

Αν ήμουν Παναθηναϊκός και δεν μπορούσα σε δύο παιχνίδια να κερδίσω την ΑΕΚ, που φέτος είναι 19 πόντους πίσω από την κορυφή της βαθμολογίας, δεν θα μίλαγα…

Αν ήμουν Παναθηναϊκός και δεν μπορούσα να κερδίσω τον Ολυμπιακό μέσα στο ΟΑΚΑ, μπροστά σε 60.000 δικούς μου οπαδούς, ενώ εγώ προερχόμουν από το 3-0 μέσα στην Βρέμη κι ο αντίπαλός μου παίζει χωρίς Άντζα και από το 35 χωρίς Ζεβλάκοφ και με τον Στολτίδη στη μοναδική του εμφάνιση το τελευταίο πεντάμηνο, λόγω τραυματισμών, δεν θα μίλαγα… Ειδικά αν η μοναδική μου κλασική ευκαιρία ήταν με τον Μάντζιο από καθαρή θέση οφσάϊντ…

Αν ήμουν Παναθηναϊκός και τέλος πάντων ήμουν 14 πόντους πίσω από τον αιώνιο εχθρό…

Και δεν θα μίλαγα κι αν ήμουν ΑΕΚτζής και σε δύο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό όχι πόντο δεν έπαιρνα, αλλά ούτε γκολ δεν έβαζα…

Αν ήμουν ΑΕΚτζής και έφερνα 3-3 με τον Θρασύβουλο, ενώ τον κέρδιζα 3-0…

Αν ήμουν ΑΕΚτζής και έφερνα 0-0 με τον Πανσερραϊκό μέσα στο ΟΑΚΑ…

Αν ήμουν ΑΕΚτζής και είχα ένα (αριθμός 1) διπλό σε όλο το πρωτάθλημα.

Αν ήμουν ΑΕΚτζής και τέλος πάντων ήμουν 19 ολόκληρους πόντους πίσω από τον Ολυμπιακό του… κακού Κόκκαλη.


ετσι βρε ;)
 

opsilos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Και τώρα οι βάζελοι θα κάτσουν μπροστά στην tv να παρακολουθήσουν το αγαπημένο τους σήριαλ "Η ΧΑΡΑ ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ"

Άντε γειά ακόμα μια χρονιά.....
 

Επισκέπτης
Και τώρα οι βάζελοι θα κάτσουν μπροστά στην tv να παρακολουθήσουν το αγαπημένο τους σήριαλ "Η ΧΑΡΑ ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ"

Άντε γειά ακόμα μια χρονιά.....
Εσύ γράφτηκες πριν 20 μέρες και τώρα σου ήρθε η επιθυμία να πετάξεις αυτή την μπούρδα? :jerking:
Μην κλέβετε ατάκες! ;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ποσο μ΄ αρεσει να γαμαω κοριτσακια που φορανε πρασινα ......

Ερχεται πουτσα Γαλλακια και Βαζελακια.

Πες αλευρι ..... ο Γκαλετι σε γυρευει !!!!!

91619_Saint_Etienne_girl_122_362lo.jpg
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
719
Πόντοι
96
KAI ΣΤΟ ΤΟΦΑΛΟΣ
ΠAIZATE KΡYΦTO
ME TOUS MΠATSOUS MAZI
TΡEΞIMO EΔΩ
TΡEΞIMO EKEI
KAI SAS ΠIANAME
SAS KΥΝΗΓAMEEE
ΞYΛO APO ΔΩ
AIMATA AΠO KEI
KOKKINOI ΛΑΓOI!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom