Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (7 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Παιδιά κάντε κάτι θα πάθει εγκεφαλικό ο Γκόντζος ...
 

victor777

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
@ i_am_back and Lastmoican

Εχετε δικιο και sorry απλα ισως θα επρεπε να ειχατε εκφραστει νωριτερα (πριν απαντησω σε αλλους)

moutse13, Παντελονατο ειναι μονο το μονο το αθλημα του Ζαμπιδη, ουτε τα μαχαιρια ουτε οι μολοτωφ ουτε κατσαβιδια, ουτε στυλαρια ουτε ενεδρες ουτε να στρατολογεις αλλοεθνεις. ξερεις ποσος κοσμος κλαιει μεσα στο ring? αφου εκανε πριν μαγκιες?
απαντησε με ΡΜ δεν χρειαζεται να ενοχλουμε τους υπολοιπους

 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα αδελφια ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!

Οι Υπόλοιποι ΚΛΑΨΤΕ !!!!!!
Το ξερω το ΚΡΥΟ ειναι Τσουχτερο στους -14 για να μην πω στους -19(ΠΟΛΙΚΟ ΨΥΧΟΣ)

Αλλη μια Χρονια ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ !!!!!!

Λοιπον για να ειμαστε Σοβαροι τωρα...
Η ομαδα ΧΑΛΙΑ αλλη μια φορα , Καποιοι Παιχτες - "Λιγοι" για τον ΘΡΥΛΟ η απλα Ανυπαρκτοι....
Αλλαξτε Μυαλα Καποιοι!!!! οταν ερχεται 30.000 Κοσμος να σας δει μεσα στον Ψοφο εχετε ΧΡΕΟΣ να παιζεται μεχρι
το 90!!!!!!


Για την Διαιτησια τι να πουμε???
Ειναι να γελας με την Προσπαθεια ορισμενων να Κρυψουν την ΑΝΥΠΑΡΞΙΑ ΤΟΥΣ με αλλοθι την διαιτησια....
-14 και 19 και μιλατε για Διαιτησια??????????

Και επειδη ΔΕΝ εχω Κομπλεξ και γουσταρω να λεω την Αληθεια ...
ΜΑΚΡΑΝ η Καλυτερη Ομαδα που περασε απο το Καραισκακη ο ΑΡΗΣ.

[move]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ , ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ!!!!!![/move]
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Καλημερα αδελφια ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!

Οι Υπόλοιποι ΚΛΑΨΤΕ !!!!!!
Το ξερω το ΚΡΥΟ ειναι Τσουχτερο στους -14 για να μην πω στους -19(ΠΟΛΙΚΟ ΨΥΧΟΣ)

Αλλη μια Χρονια ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ !!!!!!

Λοιπον για να ειμαστε Σοβαροι τωρα...
Η ομαδα ΧΑΛΙΑ αλλη μια φορα , Καποιοι Παιχτες - "Λιγοι" για τον ΘΡΥΛΟ η απλα Ανυπαρκτοι....
Αλλαξτε Μυαλα Καποιοι!!!! οταν ερχεται 30.000 Κοσμος να σας δει μεσα στον Ψοφο εχετε ΧΡΕΟΣ να παιζεται μεχρι
το 90!!!!!!


Για την Διαιτησια τι να πουμε???
Ειναι να γελας με την Προσπαθεια ορισμενων να Κρυψουν την ΑΝΥΠΑΡΞΙΑ ΤΟΥΣ με αλλοθι την διαιτησια....
-14 και 19 και μιλατε για Διαιτησια??????????

Και επειδη ΔΕΝ εχω Κομπλεξ και γουσταρω να λεω την Αληθεια ...
ΜΑΚΡΑΝ η Καλυτερη Ομαδα που περασε απο το Καραισκακη ο ΑΡΗΣ.

[move]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ , ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ!!!!!![/move]
Χρήστο καλημέρα. Ο ΑΡΗΣ έχει δικαίωμα να φωνάζει για τη διαιτησία;
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Χρήστο καλημέρα. Ο ΑΡΗΣ έχει δικαίωμα να φωνάζει για τη διαιτησία;
Καλημερα !! (Χριστοφορο με Λενε)
Θα σου πω Την Γνωμη μου !!!
Εγω ειδα το Παιχνιδι απο το Γηπεδο!! οποτε Τα γκολ Και το Πεναλτι μου Φανηκαν Απολυτως Ορθα!!!

Ειπα στον Διπλανο μου στο Γηπεδο οτι ο Αντζας επρεπε να φαει Κοκκινη (δευτερη Κιτρινη)
Ξαναλεω οτι τα ειδα απο το Γηπεδο και ΟΧΙ απο την ΤV
Οι τηλεκριτικοι τι Ειπαν για τις Φασεις??(κοιμηθηκα)....
 

adamantidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Για την Διαιτησια τι να πουμε???
Ειναι να γελας με την Προσπαθεια ορισμενων να Κρυψουν την ΑΝΥΠΑΡΞΙΑ ΤΟΥΣ με αλλοθι την διαιτησια....
-14 και 19 και μιλατε για Διαιτησια??????????

για γέλια μάλλον εσύ είσαι,εσύ και οι τυφλωμένοι από τον οχετό του Καραισκάκη σύντροφοί σου
Μόνο αηδία προκαλούν οι πρακτικές του σωματείου με τον δαφνοστεφανωμένο πουστράκο για έμβλημα,αηδία και φυσικά μίσος
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Καλημερα !! (Χριστοφορο με Λενε)
Θα σου πω Την Γνωμη μου !!!
Εγω ειδα το Παιχνιδι απο το Γηπεδο!! οποτε Τα γκολ Και το Πεναλτι μου Φανηκαν Απολυτως Ορθα!!!

Ειπα στον Διπλανο μου στο Γηπεδο οτι ο Αντζας επρεπε να φαει Κοκκινη (δευτερη Κιτρινη)
Ξαναλεω οτι τα ειδα απο το Γηπεδο και ΟΧΙ απο την ΤV
Οι τηλεκριτικοι τι Ειπαν για τις Φασεις??(κοιμηθηκα)....
Το πρώτο γκολ ήταν δύσκολη φάση και μπορεί όντως πολύ εύκολα να μην το δεις. Το δεύτερο ήταν εξώφθαλμο οφσαιντ του Γκαλέτι, όσο για την κόκκινη του Άντζα το είπες και συ ότι φώναζε από μακρυά. Οι τηλεκριτικοί τι να πουν, συμφώνησαν όλοι πως ήταν δυο οφσαιντ και κόκκινη. Ο κωνσταντίνου ξεκίνησε να λέει πως οι διαιτητές φοβούνται στο Καραισκάκη αλλά μετά παραδέχτηκε το αυτονόητο, πως ο παναθηναικός δεν μπορεί να μιλάει για πρωτάθλημα όταν χάνει 10 βαθμούς από εργοτέλη και ηρακλή
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
για γέλια μάλλον εσύ είσαι,εσύ και οι τυφλωμένοι από τον οχετό του Καραισκάκη σύντροφοί σου
Μόνο αηδία προκαλούν οι πρακτικές του σωματείου με τον δαφνοστεφανωμένο πουστράκο για έμβλημα,αηδία και φυσικά μίσος
ΚΛΑΨΕ ΚΛΩΝΕ!!!! -14, -14 -19!!!!
12 ΣΕΡΙ και ειναι ΜΟΝΟ Η ΑΡΧΗ .....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Το πρώτο γκολ ήταν δύσκολη φάση και μπορεί όντως πολύ εύκολα να μην το δεις. Το δεύτερο ήταν εξώφθαλμο οφσαιντ του Γκαλέτι, όσο για την κόκκινη του Άντζα το είπες και συ ότι φώναζε από μακρυά. Οι τηλεκριτικοί τι να πουν, συμφώνησαν όλοι πως ήταν δυο οφσαιντ και κόκκινη. Ο κωνσταντίνου ξεκίνησε να λέει πως οι διαιτητές φοβούνται στο Καραισκάκη αλλά μετά παραδέχτηκε το αυτονόητο, πως ο παναθηναικός δεν μπορεί να μιλάει για πρωτάθλημα όταν χάνει 10 βαθμούς από εργοτέλη και ηρακλή
Τοτε εχει ΚΑΘΕ δικαιωμα ο ΑΡΗΣ να διαμαρτυρεται!!!!!!! και ξαναλεω ειναι ΜΑΚΡΑΝ η καλυτερη Ομαδα που παιξαμε μεχρι Τωρα..


Βεβαια Ολοι αλλοι που ΚΛΑΙΝΕ ...δεν καταλαβαινω τι ζητανε????στους -14??? η στους -19??
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Τοτε εχει ΚΑΘΕ δικαιωμα ο ΑΡΗΣ να διαμαρτυρεται!!!!!!! και ξαναλεω ειναι ΜΑΚΡΑΝ η καλυτερη Ομαδα που παιξαμε μεχρι Τωρα..
Τι να το κάνεις. Η βαθμολογία μένει. Τις καλημέρες μου
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Κύμα σφοδρού ψύχους, προερχόμενο από τη Θεσσαλονίκη έπεσε απότομα στην Αθήνα. Στους -14 η διαφορά θερμοκρασίας...

Μήπως να χάσετε βαθμό και από τον Πανιώνιο; Να κάνω φιέστα την 1η Μαρτίου θέλω....

Βούτυρο στο ψωμί μας είστε !!!! ΒΟΥ-ΤΥ-ΡΟ !
220427ul9.jpg
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Σιγα ρε θαμπωθηκαμε απ την μπαλαρα που παιζετε  :uglystupid:

Περυσι στα χαρτια (ας ειναι καλα ο γκαγκατσης)
Φετος με τα κορακια (χαραλαμπιδες, γερμανακοι, κακοι, ζωγραφοι και λοιποι που σφηρανε μονο υπερ σας και εναντιων ΟΛΩΝ των αλλων)

...AND THE PARODOIA KEEP WALKING  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom