Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (6 μέλη και 55 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
τέτοια κουφάλα που είσαι....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ταλε το σαββατο παμε γηπεδο να γαμησουμε τους παγουραδες?
εγω θα παω παντως,εχω παραγγειλει 20 κιλα φετα και 10 λιτρα ξινογαλο
θα τα στειλει ο μπουλ με την αποστολη
 

Επισκέπτης
φετος αξιζουμε τουλαχιστον 2η θεση και κυπελο....για το λαο της πανω απο ολα,τον πιο εκδρομικο που πανε παντου για να δουνε τις ασπρομαυρες φανελες με το δικεφαλο αετο στη καρδια,2,5 εκατομυρια σε ολο το κοσμο....μαζι με γαβρο που εχει και κεινος 2,5 εκατομυρια ,αλλα 1,5 εκατομυριο ειναι πιτσιρικια κατω απο 15..ΠΑΟΚ ΡΕ ///G-4 RULES ,πιτα δεν με εφεραν ,απο που να με φερουν?απο τη λειβαδεια?αθηναιοι φλωροι,εδω εχουμε πιτα και σουβλακι,τα πιο νοστιμα στο κοσμο ,και αφθονη μαλαματινα να ξεχναμε το πονο μας ,φαρμακο ειναι ;)
 

victor777

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ηρεμα ρε,μην δερνεις τοσο πολυ.

Μαθε πρωτα τι ηταν αυτοι που πεταξες απεξω απο την θυρα και τα ξαναλεμε.

Μια που ξαναβγηκαν οι χουλιγκανς να ρωτησω, οι οργανωμενοι που ηταν, τελειωσανε οι μολοτωφ?
με γυναικοπαιδα κανενας δεν ασχοληθηκε , μονο προπαγανδα κανετε (υπαρχουν βιντεο)
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Ηρεμα ρε,μην δερνεις τοσο πολυ.

Μαθε πρωτα τι ηταν αυτοι που πεταξες απεξω απο την θυρα και τα ξαναλεμε.

Σουηδέ ήσουν κι εσύ μέσα ???  :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλού τη προπαγάνδα σας !
Φαπατζήδες των ηρακλειδέων γίνατε , γελάει όλη η Θεσ/νικη μαζί σας
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Σουηδέ ήσουν κι εσύ μέσα ???  :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλού τη προπαγάνδα σας !
Φαπατζήδες των ηρακλειδέων γίνατε , γελάει όλη η Θεσ/νικη μαζί σας
Οχι δεν ημουν.Δεν ειμαι απο Πατρα και απο την στιγμη που ο Φορεας κανει αποχη απο το βολει δεν υπηρχε περιπτωση να παω.

Αστο κομπρα.Μαθε καλυτερα και αν το κανεις δεν θα παρουσιαζεις σαν κατορθωμα αυτο που εγινε την Κυριακη.
Αυτα και μην φαπωνεις πισω απο εναν υπολογιστη,επειδη διαβαζω τα ποστ σου και τρεμω.

 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Οχι δεν ημουν.Δεν ειμαι απο Πατρα και απο την στιγμη που ο Φορεας κανει αποχη απο το βολει δεν υπηρχε περιπτωση να παω.

Αστο κομπρα.Μαθε καλυτερα και αν το κανεις δεν θα παρουσιαζεις σαν κατορθωμα αυτο που εγινε την Κυριακη.
Αυτα και μην φαπωνεις πισω απο εναν υπολογιστη,επειδη διαβαζω τα ποστ σου και τρεμω.
λοιπον για να τελειωνει αυτη η μαλακια
δεν χτυπηθηκαν γυναικοπαιδα οπως λετε,υπαρχει βιντεο που δειχνει οτι δεν εισασταν γυναικοπαιδα στην κερκιδα και στο ιδιο βιντεο φαινεται πατερας με 2 παιδια ο οποιος καθεται και δεν τον ακουμπαει κανεις
μην λετε μαλακιες κατευθειαν απο τον συνδεσμο της γειτονιας σας
και κοφτε την κουβεντα για ξυλικια και πεσιματα


































η θυρα 7 τους δερνει ολους δεν χωραει αμφιβολιες αυτο :grin: :rockon:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Μια που ξαναβγηκαν οι χουλιγκανς να ρωτησω, οι οργανωμενοι που ηταν, τελειωσανε οι μολοτωφ?
με γυναικοπαιδα κανενας δεν ασχοληθηκε , μονο προπαγανδα κανετε (υπαρχουν βιντεο)
Μαγκακο εσυ εισαι ο χουλιγκανος της υποθεσης.6 ποστ τετοιου ειδους εχεις κανει.Αν δεις τα ποστ τα δικα μου,ποτε δεν προκαλω ακομα και αν ξερω.Για τον χαβαλε μου ειμαι εδω,για να λεω καμια μαλακια,οχι για να κανω αναλυση το τι παιζεται στα σκηνικα.

Εχεις δικιο με τα γυναικοπαιδα δεν ασχοληθηκατε.Απλα τα κυνηγησατε και τα πηγατε στα δημοσιογραφικα.Δειρατε 10 ατομα που το πιθανοτερο ειναι να μην εχουν καμια σχεση με αυτα που εγιναν το Σαββατο και κατι εγινε.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
λοιπον για να τελειωνει αυτη η μαλακια
δεν χτυπηθηκαν γυναικοπαιδα οπως λετε,υπαρχει βιντεο που δειχνει οτι δεν εισασταν γυναικοπαιδα στην κερκιδα και στο ιδιο βιντεο φαινεται πατερας με 2 παιδια ο οποιος καθεται και δεν τον ακουμπαει κανεις
μην λετε μαλακιες κατευθειαν απο τον συνδεσμο της γειτονιας σας
και κοφτε την κουβεντα για ξυλικια και πεσιματα


































η θυρα 7 τους δερνει ολους δεν χωραει αμφιβολιες αυτο :grin: :rockon:
Εγω δεν ειπα οτι εδειρες γυναικοπαιδα.
Ειπα απο τι ατομα αποτελουταν η εξεδρα του Παναθηναικου(στην πλειοψηφια τους) εκεινη την μερα.
Υπαρχει μεγαλη διαφορα αναμεσα στα 2.

Αυτα και το κοβω,εχεις απολυτο δικιο.
Απλα σκουπιστε λιγο το θρεντ απο τα φλοκια επειδη μπαινεις μεσα και γλυστρας. :grin:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μαγκακο εσυ εισαι ο χουλιγκανος της υποθεσης.6 ποστ τετοιου ειδους εχεις κανει.Αν δεις τα ποστ τα δικα μου,ποτε δεν προκαλω ακομα και αν ξερω.Για τον χαβαλε μου ειμαι εδω,για να λεω καμια μαλακια,οχι για να κανω αναλυση το τι παιζεται στα σκηνικα.

Εχεις δικιο με τα γυναικοπαιδα δεν ασχοληθηκατε.Απλα τα κυνηγησατε και τα πηγατε στα δημοσιογραφικα.Δειρατε 10 ατομα που το πιθανοτερο ειναι να μην εχουν καμια σχεση με αυτα που εγινα το Σαββατο και κατι εγινε.
σουηδε αστο ρε φιλε μην το συνεχιζεις γιατι θα σου πει καλλιστα τωρα οτι και εσεις μαχαιρωσατε 2 που δεν εφταιγαν καθολου το σαββατο
αυτα δεν οδηγουν πουθενα,κοντρα στη κοντρα θα κλαινε μανες παλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom