Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
Αν παίξαμε έτσι 1η αγωνιστική και μέσα στην Λεωφόρο τότε ΝΑΙ...είμαστε αισιόδοξοι....όταν έχεις πάγκο Κωνσταντίνου,εκτός αποστολής λόγω τραυματισμού Τζόλε και Ραούλ Μπράβο και ανέτοιμους τους Αρτσούμπι και Σέζαρ...δεν μπορείς παρά να είσαι αισιόδοξος.....θα δείξει πάντως....η ομάδα έκανε αυτά που έπρεπε στις μεταγραφές και οι παίχτες που έφυγαν έφυγαν πάρα πολύ σωστά(αγωνιστικά πάντα)...και τον Νέρι καλά έκανε ο Θρύλος και τον πούλησε...τόσο χρήμα δεν το βρίσκεις κάθε μέρα.... 
σιγουρα κανατε καλες μεταγραφες (εκτος απο το θεμα αμυντικου) κ ο καστιγιο προφανως επρεπε να φυγει με αυτα τα λεφτα... απο κει κ περα στη λεωφορο δειξατε μια συμπαγη ομαδα, με ωραια ανοιγματα στα ακρα κυριως απο τον λεντεσμα για γκαλετι κ λουα λουα κ παιχνιδι με αυτους λογω υπεροχης σε ταχυτητα κ ποιοτητα... ομως δεν ειδα καποια πολυ καλη κυκλοφορια μπαλας, δεν ειδα να ανεβαινουν τα πλαγια μπακ, ουτε καποιον απο τους κεντρικους μεσους να συμμετεχει στην αναπτυξη κ να μπορει να ντριμπλαρει η να δωσει καθετη μπαλια... αν συνυπολογισουμε οτι ο λουα λουα δεν ειναι γκολτζης παιχτης κ ο κοβασεβιτς ειναι πολλες ταχυτητες κατω απο αυτο που ηταν, εκανα την προβλεψη πως σε κλειστες αμυνες θα εχετε προβλημα... θα δουμε ομως, δεν λεω οτι ειμαι αλανθαστος κ σιγουρα αυτο θα γινει... απλα μια αγωνιστικη κουβεντα ηθελα να πω χωρις να πρεπει να βριστουμε...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
σιγουρα κανατε καλες μεταγραφες (εκτος απο το θεμα αμυντικου) κ ο καστιγιο προφανως επρεπε να φυγει με αυτα τα λεφτα... απο κει κ περα στη λεωφορο δειξατε μια συμπαγη ομαδα, με ωραια ανοιγματα στα ακρα κυριως απο τον λεντεσμα για γκαλετι κ λουα λουα κ παιχνιδι με αυτους λογω υπεροχης σε ταχυτητα κ ποιοτητα... ομως δεν ειδα καποια πολυ καλη κυκλοφορια μπαλας, δεν ειδα να ανεβαινουν τα πλαγια μπακ, ουτε καποιον απο τους κεντρικους μεσους να συμμετεχει στην αναπτυξη κ να μπορει να ντριμπλαρει η να δωσει καθετη μπαλια... αν συνυπολογισουμε οτι ο λουα λουα δεν ειναι γκολτζης παιχτης κ ο κοβασεβιτς ειναι πολλες ταχυτητες κατω απο αυτο που ηταν, εκανα την προβλεψη πως σε κλειστες αμυνες θα εχετε προβλημα... θα δουμε ομως, δεν λεω οτι ειμαι αλανθαστος κ σιγουρα αυτο θα γινει... απλα μια αγωνιστικη κουβεντα ηθελα να πω χωρις να πρεπει να βριστουμε...
την ανησυχία την έχω και εγώ αγαπητε και σιχαμερέ αεκτζή. ναι μεν έχουν κλειστές αλλα οι περισσότεροι αμυντικοί είναι μπαρμπαγιώργηδες! όταν σου φύγει ο λούα μια σου φύγει δύο μετά ο μόνος τρόπος να τον σταματήσεις είναι να τον ανατρέψεις! και ο κοβάσεβιτς πράγματι δεν θα σου τρέξει αλλα του πούστη αν του βγουν σωστά οι σεντρες κάποια κεφαλιά θα πάρει να το καρφώσει!
πιστεύω δηλαδή οτι κουτσά στραβά κάτι θα κάνουν! τα υπόλοιπα στην πράξη βέβαια γιατί και στο ποδόσφαιρο δεν ισχύει πάντα η λογική
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
σιγουρα κανατε καλες μεταγραφες (εκτος απο το θεμα αμυντικου) κ ο καστιγιο προφανως επρεπε να φυγει με αυτα τα λεφτα... απο κει κ περα στη λεωφορο δειξατε μια συμπαγη ομαδα, με ωραια ανοιγματα στα ακρα κυριως απο τον λεντεσμα για γκαλετι κ λουα λουα κ παιχνιδι με αυτους λογω υπεροχης σε ταχυτητα κ ποιοτητα... ομως δεν ειδα καποια πολυ καλη κυκλοφορια μπαλας, δεν ειδα να ανεβαινουν τα πλαγια μπακ, ουτε καποιον απο τους κεντρικους μεσους να συμμετεχει στην αναπτυξη κ να μπορει να ντριμπλαρει η να δωσει καθετη μπαλια... αν συνυπολογισουμε οτι ο λουα λουα δεν ειναι γκολτζης παιχτης κ ο κοβασεβιτς ειναι πολλες ταχυτητες κατω απο αυτο που ηταν, εκανα την προβλεψη πως σε κλειστες αμυνες θα εχετε προβλημα... θα δουμε ομως, δεν λεω οτι ειμαι αλανθαστος κ σιγουρα αυτο θα γινει... απλα μια αγωνιστικη κουβεντα ηθελα να πω χωρις να πρεπει να βριστουμε...
Τωρα που μιλας σωστα θα σεβαστω την γνωμη σου ακομα και αν διαφωνω...
λοιπον σπουδαια μπαλα δεν ειδα στην λαγοφωρο
και οταν δεν εχω κερδισει δεν μπορω να ειμαι και ευχαριστιμενος(αυτη ηταν και η διαφωνια μου με τους αεκτζιδες που χειροκροτουσαν εχοντας χασει 1-4)
αλλα μην ξεχνας οτι επαιζα χωρις αριστερο εξτρεμ (Τζολε -Αρτσουμπι) χωρις τον Ραουλ Μπραβο και η  ομαδα μου ηταν το πρωτο επισημο παιχνιδι που εδινε και το 2ο του Λουα Λουα με την υπολοιπη ομαδα....
οπως και οι αλλοι παιχτες "ολοι" μαζι ειχαν 1,2 παιχνιδια
οποτε δικαιουμε να ειμαι αισιοδοξος ....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Όλοι  δικαιούνται να  είναι  αισιόδοξοι...προς  το  παρόν...
Και  στην  ΑΕΚ  δεν  έχουν  ενσωματωθεί  κάποιοι παίχτες  (Μπλάνκο , Μανού) και  στον  βάζελο  που  έχει  κάποιες  απουσίες  λόγω  τραυματισμών.
Είναι  νωρίς  ακόμη  για  ασφαλή  συμπεράσματα...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Τωρα που μιλας σωστα θα σεβαστω την γνωμη σου ακομα και αν διαφωνω...
λοιπον σπουδαια μπαλα δεν ειδα στην λαγοφωρο
και οταν δεν εχω κερδισει δεν μπορω να ειμαι και ευχαριστιμενος(αυτη ηταν και η διαφωνια μου με τους αεκτζιδες που χειροκροτουσαν εχοντας χασει 1-4)
αλλα μην ξεχνας οτι επαιζα χωρις αριστερο εξτρεμ (Τζολε -Αρτσουμπι) χωρις τον Ραουλ Μπραβο και η  ομαδα μου ηταν το πρωτο επισημο παιχνιδι που εδινε και το 2ο του Λουα Λουα με την υπολοιπη ομαδα....
οπως και οι αλλοι παιχτες "ολοι" μαζι ειχαν 1,2 παιχνιδια
οποτε δικαιουμε να ειμαι αισιοδοξος ....
και με εναμιση παιχνίδι στα πόδια πάμε να παίξουμε με λάτσιο! άλλος ένας λόγος να τους μαυρίσω στις εκλογές  :tickedoff:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Όλοι  δικαιούνται να  είναι  αισιόδοξοι...προς  το  παρόν...
Και  στην  ΑΕΚ  δεν  έχουν  ενσωματωθεί  κάποιοι παίχτες  (Μπλάνκο , Μανού) και  στον  βάζελο  που  έχει  κάποιες  απουσίες  λόγω  τραυματισμών.
Είναι  νωρίς  ακόμη  για  ασφαλή  συμπεράσματα...
ναι ρε παιδια τα ειπαμε και πριν
οταν ο Ολυμπιακοςω εχει ξοδεψει σε συμβολαια και μεταγραφες 35 εκ περιπου και ο παο και η αεκ ουτε τα μισα...ε πως να το κανουμε δικαιουτε να ειναι πιο αισιοδοξος...
 

Επισκέπτης
και με εναμιση παιχνίδι στα πόδια πάμε να παίξουμε με λάτσιο! άλλος ένας λόγος να τους μαυρίσω στις εκλογές  :tickedoff:
παρε να χυσεις τωρα & μεχρι την αλλη κυριακη εχει ο θεος..
 

Συνημμένα

  • Rosemary_sabania00.jpg
    Rosemary_sabania00.jpg
    116,5 KB · Εμφανίσεις: 37

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αφού  σου  αρέσει  η  λογιστική  Αλέξανδρε...να  αφαιρέσεις  και  την  αξία  αυτών  που  φύγανε  από  την  ομάδα  σου....  :think:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
παρε να χυσεις τωρα & μεχρι την αλλη κυριακη εχει ο θεος..
καλααααααααααααα! να σου πώ? δεν μου τις στέλνεις στο mail να φτιαχτώ μια και καλή? γιατί με ταλαιπωράς, σου κάνω σε βάζελο?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Αφού  σου  αρέσει  η  λογιστική  Αλέξανδρε...να  αφαιρέσεις  και  την  αξία  αυτών  που  φύγανε  από  την  ομάδα  σου....  :think:
Nαι και αν την αφαιρεσω τι θα γινει?
εννοεις την "παιχτικη" αξια η την χρηματικη?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ότι  κάνει  και  με  την  πρόσθεση... δεν  βγαίνει νόημα...στο  χόρτο  φαίνονται  οι  ομάδες!!!!Όταν  διώχνεις  όμως  τους  δύο  πολυτιμότερους  παίχτες  σου  πρέπει  να  μπει  κι  αυτό  στη  ζυγαριά...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Ότι  κάνει  και  με  την  πρόσθεση... δεν  βγαίνει νόημα...στο  χόρτο  φαίνονται  οι  ομάδες!!!!Όταν  διώχνεις  όμως  τους  δύο  πολυτιμότερους  παίχτες  σου  πρέπει  να  μπει  κι  αυτό  στη  ζυγαριά...
προφανώς αναφέρεσαι στο γνωστό καστίγιο και ρίμπο βάλανε τόσα γκολ αρα φέτος τι?
πάνω σε αυτό σου έχω ερώτηση! προτιμάς την ομάδα σου να έχει χημεία ή να εξαρτάσαι απο 2 παίχτες πότε θα έχουν κέφια?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ  δεν  είπα  αν  κάνατε  καλά  ή  άσχημα που  τους  διώξατε...αυτό  θα  το  δούμε  στην  πορεία...
Απλά  αν  θες  να  κάνεις  λογιστικούς  απολογισμούς  θα  πρέπει  να  υπολογίσεις  και  αυτούς  που  φύγανε!!! :think:
 

Επισκέπτης
Ότι  κάνει  και  με  την  πρόσθεση... δεν  βγαίνει νόημα...στο  χόρτο  φαίνονται  οι  ομάδες!!!!Όταν  διώχνεις  όμως  τους  δύο  πολυτιμότερους  παίχτες  σου  πρέπει  να  μπει  κι  αυτό  στη  ζυγαριά...
μονο εμεις διωξαμε πολυτιμους παιχτες???εσενα που σου εφυγε ο σορεντινο τον αντικατεστησες με αλλο ισαξιο-καλυτερο του???αρα ειτε ετσι,ειτε αλλιως & παλι απο κατω εισαστε & θα εισαστε για πολλα χρονια ακομη..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μπράβο  μεγάλε!!!!!!!!!!
:idiot: :idiot: :idiot:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εγώ προσωπικά μονό το αεκακι υπολογίζω για το πρωτάθλημα,γιατί ο βάζελος είναι αστα...... :jerking:



edit AssFiller : Φίλε bigpipis7 λίγο προσοχή με τη γραφή σου. Γράφεις σε greeklish.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom