Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
μην προσπαθεις να απαξιωσεις τους προεδρους και τους προπονητες των αλλων ομαδων ωστε να αναδειξεις τον ολυμπιακο ως κατι καλυτερο..μην πας στην λογικη "εις ατοπον απαγωγη",αλλα να προσπαθεις να εισαι ειλικρινης με τον εαυτο σου και να στηλιτευεις τα κακως κειμενα ωστε καποια στιγμη να διορθωθουν καποια λιγα εστω πραγματα..με αυτον τον τροπο σκεφτονται ολοι οι γαυροι και παντα τα προβληματα "κρυβονται" πισω απο τις αποτυχιες και τον κακο προγραμματισμο των αλλων ομαδων που οσο περνουν τα χρονια δειχνουν να γινονται ολοενα και πιο αδυνατοι...
Εγω φιλε μου ειμαι ο πρωτος που λεω οτι δεν εγινε σωστος προγραματισμος εδω και 5 περιπου χρονια και χαθηκε πολυτιμος χρονος....
αλλα φετος εγινε προσπαθεια πολυ καλη με μεταγραφες και οργανωση ...
αν σου αρεσει αλλιως δες δημουτσους και δον λορεντσους
 

Επισκέπτης
Εγω φιλε μου ειμαι ο πρωτος που λεω οτι δεν εγινε σωστος προγραματισμος εδω και 5 περιπου χρονια και χαθηκε πολυτιμος χρονος....
αλλα φετος εγινε προσπαθεια πολυ καλη με μεταγραφες και οργανωση ...
αν σου αρεσει αλλιως δες δημουτσους και δον λορεντσους
αντε παλι..
βρε δεν ειπαμε???
ασε το παλληκαρι στην μοναξια & την πικρα του..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αχ μοναξιά μου.....αχ μοναξιά μου...εσύ μ'άκους και δεν μιλάς....ποτέ σου κόντρα δεν μου πάς....
 

Επισκέπτης
Μαλλον αυτο ειναι το προβλημα σου ο σκισμενος πατος ε?
μην ασχολεισαι λεμεεεεεεεεεεε
γιατι
οπως λεει και ο λαικος βαρδος
ας τον τρελλο στην τρελλα του και μην τον συνεφερνεις,
τι κρυβει μεσα το μυαλο ενος τρελλου δεν ξερεις!!
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
ρε μαγκες ανεξαρτητα με το τι λετε με τον βασο η τοσο μεγαλη αισιοδοξια σας για την ομαδα ηρθε απο το ποδοσφαιρο που παιξατε στη λεωφορο?? τοσο καλα δλδ θεωρειτε πως παιξατε?? τοσο καλα δειγματα ειδατε?? κ μην μου αρχισατε τα εσυ εφαγες 4 απο την σεβιλλη... ρωταω απλα αν σας αρεσε τοσο πολυ η ομαδα σας με τον βαζελο γιατι εγω χωρις αναστολες να αναγνωρισω τα οποια καλα σας την ειδα αρκετα μετρια... να κανω κ μια προβλεψη?? βλεπω να εχετε προβλημα με κλειστες αμυνες φετος....
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες ανεξαρτητα με το τι λετε με τον βασο η τοσο μεγαλη αισιοδοξια σας για την ομαδα ηρθε απο το ποδοσφαιρο που παιξατε στη λεωφορο?? τοσο καλα δλδ θεωρειτε πως παιξατε?? τοσο καλα δειγματα ειδατε?? κ μην μου αρχισατε τα εσυ εφαγες 4 απο την σεβιλλη... ρωταω απλα αν σας αρεσε τοσο πολυ η ομαδα σας με τον βαζελο γιατι εγω χωρις αναστολες να αναγνωρισω τα οποια καλα σας την ειδα αρκετα μετρια... να κανω κ μια προβλεψη?? βλεπω να εχετε προβλημα με κλειστες αμυνες φετος....
βεβαια ξεχασες να συμπληρωσεις====>αλλα τον μαη παλι εσεις θα το σηκωσετε γιατι εμεις να δεις τι προβλημα εχουμε με τον λυμπε & τον ριμπο που κουτουλανε σαν τα ζαγαρια..
δες τι θα κανεις με την ομαδουλα σου που εχεις να δεις πρωταθλημα 14 χρονια & ασε εμας να τα βλεπουμε ολα ροδινα εστω & αν κανουμε λαθος..
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
οκ τελικα αυτα τα thread δεν ειναι για ποδοσφαιρικη κουβεντα... το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να βριζομαστε να ειρωνευομαστε κ να λεμε τι ψωλες ριχνει ο ενας στον αλλο κ τι πουτσες τρωει ο τριτος στην ευρωπη... να κανουμε μια κουβεντα σαν ανθρωποι χωρις να πρεπει να παρω τον πουλο κ να κοιταξω την ομαδουλα μου δεν γινεται... μεινετε τοτε μονο οι γαυροι να μιλατε μεταξυ σας για το μεγαλειο της ομαδας σας... εγω ουτε εβρισα ουτε ειρωνευτηκα αλλα αποτι φαινεται ποδοσφαιρικη συζητηση δεν χωραει εδω μεσα....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
οκ τελικα αυτα τα thread δεν ειναι για ποδοσφαιρικη κουβεντα... το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να βριζομαστε να ειρωνευομαστε κ να λεμε τι ψωλες ριχνει ο ενας στον αλλο κ τι πουτσες τρωει ο τριτος στην ευρωπη... να κανουμε μια κουβεντα σαν ανθρωποι χωρις να πρεπει να παρω τον πουλο κ να κοιταξω την ομαδουλα μου δεν γινεται... μεινετε τοτε μονο οι γαυροι να μιλατε μεταξυ σας για το μεγαλειο της ομαδας σας... εγω ουτε εβρισα ουτε ειρωνευτηκα αλλα αποτι φαινεται ποδοσφαιρικη συζητηση δεν χωραει εδω μεσα....
αν θελεις να κανουμε κουβεντα να κανουμε
πολιτισμενοι ενηλικες ειμαστε
αν αρχισεις τις ειρωνιες ομως
θα απαντησω αναλογα

λοιπον αν ανατρεξεις λιγες σελιδες πισω θα δεις οτι ο Ολυμπιακος εχει ξοδειψει περιπου 17 εκ ευρω για μεταγραφες και 16 για συμβολαια

δες της αεκ και του παο και θα καταλαβεις για τι σου μιλαω...
η αεκ π.χ. ξοδεψε περιπου 4 εκκ
οποτε απο εκει πηγαζει η αισιοδοξια μας
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
1) δεν νομιζω πως εχω ειρωνευτει ποτε... αν θυμασαι καποια φορα μπορεις να μου την επισημανεις... παραδεχομαι πως πραγματι καποιες φορες εχω απαντησει επιθετικα αλλα ποτε δεν ξεκινησα κατι με ειρωνεια...
2) αυτο με τα συμβολαια το καταλαβαινω αλλα εγω ρωτησα αν αυτο που ειδατε στην λεωφορο σας αρεσε τοσο πολυ γιατι μετα απο αυτο το παιχνιδι αρχισα να  παρατηρω μεγαλη αισιοδοξια... περα απο τα συμβολαια δηλαδη το ποδοσφαιρο που παιξατε σας αρεσε τοσο πολυ?... δεν λεω οτι ησασταν χαλια αλλα αρκετα μετριοι κατα την ταπεινη μου αποψη...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
... δεν λεω οτι ησασταν χαλια αλλα αρκετα μετριοι κατα την ταπεινη μου αποψη...
Αν παίξαμε έτσι 1η αγωνιστική και μέσα στην Λεωφόρο τότε ΝΑΙ...είμαστε αισιόδοξοι....όταν έχεις πάγκο Κωνσταντίνου,εκτός αποστολής λόγω τραυματισμού Τζόλε και Ραούλ Μπράβο και ανέτοιμους τους Αρτσούμπι και Σέζαρ...δεν μπορείς παρά να είσαι αισιόδοξος.....θα δείξει πάντως....η ομάδα έκανε αυτά που έπρεπε στις μεταγραφές και οι παίχτες που έφυγαν έφυγαν πάρα πολύ σωστά(αγωνιστικά πάντα)...και τον Νέρι καλά έκανε ο Θρύλος και τον πούλησε...τόσο χρήμα δεν το βρίσκεις κάθε μέρα.... 
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
και τον Νέρι καλά έκανε ο Θρύλος και τον πούλησε...τόσο χρήμα δεν το βρίσκεις κάθε μέρα.... 
εκτός του οτι πολυ καλά έκανε για πολλούς λόγους, καιρός στην ελλάδα να σταματήσουμε να τρώμε το παραμύθι του κάθε παίχτη "λατρεύω τον ταδε λαό" και άλλες πίπες!
όταν έρθει το χρήμα και η πρόκληση για καλύτερο πρωτάθλημα τον λαό τον έχουν ξεχάσει! και οταν εκεί που πανε βαρεθούν να γυαλίσουν πάγκο ολο και κάποιος τσάτσος θα βρεθεί να κυκλοφορήσει ενα δαχρυβρετο άρθρο "ποτέ δεν σας ξέχασα, γυρνάω για νέες επιτυχίες"
 

Επισκέπτης
Αν παίξαμε έτσι 1η αγωνιστική και μέσα στην Λεωφόρο τότε ΝΑΙ...είμαστε αισιόδοξοι....όταν έχεις πάγκο Κωνσταντίνου,εκτός αποστολής λόγω τραυματισμού Τζόλε και Ραούλ Μπράβο και ανέτοιμους τους Αρτσούμπι και Σέζαρ...δεν μπορείς παρά να είσαι αισιόδοξος.....θα δείξει πάντως....η ομάδα έκανε αυτά που έπρεπε στις μεταγραφές και οι παίχτες που έφυγαν έφυγαν πάρα πολύ σωστά(αγωνιστικά πάντα)...και τον Νέρι καλά έκανε ο Θρύλος και τον πούλησε...τόσο χρήμα δεν το βρίσκεις κάθε μέρα.... 
αψογος..
 

Επισκέπτης
εκτός του οτι πολυ καλά έκανε για πολλούς λόγους, καιρός στην ελλάδα να σταματήσουμε να τρώμε το παραμύθι του κάθε παίχτη "λατρεύω τον ταδε λαό" και άλλες πίπες!
όταν έρθει το χρήμα και η πρόκληση για καλύτερο πρωτάθλημα τον λαό τον έχουν ξεχάσει! και οταν εκεί που πανε βαρεθούν να γυαλίσουν πάγκο ολο και κάποιος τσάτσος θα βρεθεί να κυκλοφορήσει ενα δαχρυβρετο άρθρο "ποτέ δεν σας ξέχασα, γυρνάω για νέες επιτυχίες"
αψογος plus..
 

Επισκέπτης
εκτός του οτι πολυ καλά έκανε για πολλούς λόγους, καιρός στην ελλάδα να σταματήσουμε να τρώμε το παραμύθι του κάθε παίχτη "λατρεύω τον ταδε λαό" και άλλες πίπες!
όταν έρθει το χρήμα και η πρόκληση για καλύτερο πρωτάθλημα τον λαό τον έχουν ξεχάσει! και οταν εκεί που πανε βαρεθούν να γυαλίσουν πάγκο ολο και κάποιος τσάτσος θα βρεθεί να κυκλοφορήσει ενα δαχρυβρετο άρθρο "ποτέ δεν σας ξέχασα, γυρνάω για νέες επιτυχίες"
για παρτη σου παιχταρα μου..
 

Συνημμένα

  • Rosemary_sampania.jpg
    Rosemary_sampania.jpg
    77,8 KB · Εμφανίσεις: 33

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ρε γαυρόνια...στο μπάσκετ όλα καλά μέχρι τώρα...ο Μπέλ σούπερ παίχτης αλλά όχι άσσος....2άρι καθαρό....θα πέφτει έπάνω στον Μάτσε....και στον άσσο μόνο Μού-Μού και Καυκής(?),Αποστολίδης(?) και άντε Παπαμακάριος(?)???Μήπως...λέω μήπως ο Μπέλ ήρθε μπάς και απαντήσει ο Σάρας?Γιατί ο Μπέλ δεν έχει ξεμπερδέψει με ΝΒΑ....θα μου πείς γιατί να το κάνει....ξέρω 'γω???Τί να πώ???? :think: :think: :think:και πάλι :think: :think: :think:και ξανά :think: :think: :think:.............
 

Επισκέπτης
Ρε γαυρόνια...στο μπάσκετ όλα καλά μέχρι τώρα...ο Μπέλ σούπερ παίχτης αλλά όχι άσσος....2άρι καθαρό....θα πέφτει έπάνω στον Μάτσε....και στον άσσο μόνο Μού-Μού και Καυκής(?),Αποστολίδης(?) και άντε Παπαμακάριος(?)???Μήπως...λέω μήπως ο Μπέλ ήρθε μπάς και απαντήσει ο Σάρας?Γιατί ο Μπέλ δεν έχει ξεμπερδέψει με ΝΒΑ....θα μου πείς γιατί να το κάνει....ξέρω 'γω???Τί να πώ???? :think: :think: :think:και πάλι :think: :think: :think:και ξανά :think: :think: :think:.............
ειδωμεν παιχταρα μου..
μην αγχωνεσαι..
ολα θα γινουν..
οι αγγελοπουλοι δεν μασανε οποτε ολα θα γινουν ετσι οπως πρεπει καποια στιγμη..
εμενα ποιο πολυ με προβληματιζει ο πινι(που τον γαμαει ολη η παλαιστινη)αλλα διαρκειας παλι θα παρω οτι & αν γινει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom