Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 559
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 130 26,4%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 76 15,4%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 118 23,9%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 169 34,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    493

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.406
Πόντοι
2.306
122 ναυάγια ψήφισαν ναι.

122 ναυάγια δεν έχουν αρχές και ηθική.

Προχωράμε.
Σκληρο το ματς για τη φιλία, προβλεπω χοντρη ηττα γιατι παρατηρω οτι εχουν μπει και κατι αδελφές και κορες φιλου στο παιχνιδι που μεχρι τωρα καθονταν παγκο.
Σουρωτηρι ο φιλος…
 

Carlo$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2024
Μηνύματα
69
Κριτικές
29
Like
690
Πόντοι
290
Most of my friends wouldn't mind.....
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.442
Πόντοι
9.931
Δηλαδη ρε τυποι αν ο φιλος εχει κανα μουνι επιπέδου Τζουλια Νοβα το οποιο σας κωλοτριβεται ασύστολα, θα αντέξετε να μην το γαμησετε;;
Θελω να πω με τις μέτριες προς καλες γκόμενες φιλων ολοι μπορούμε να αντέξουμε και να μην ενδώσουμε, ισχύει το ιδιο ομως και με μια μουναρα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Δηλαδη ρε τυποι αν ο φιλος εχει κανα μουνι επιπέδου Τζουλια Νοβα το οποιο σας κωλοτριβεται ασύστολα, θα αντέξετε να μην το γαμησετε;;
Θελω να πω με τις μέτριες προς καλες γκόμενες φιλων ολοι μπορούμε να αντέξουμε και να μην ενδώσουμε, ισχύει το ιδιο ομως και με μια μουναρα;
αμα εχουμε κι εμεις γκομεναρα τυπε, δεχομεθα μεχρι λεσβιακο τα γκομενακια μεταξυ τους κι εμείς στη πολυθρονα με μπυρα, τιποτα παραπανω.
αν δεν εχουμε, ….θα αποκτησουμε.

:confused:
 

Kserasma_tou_kosmou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
22
Like
49
Πόντοι
0
Δηλαδη ρε τυποι αν ο φιλος εχει κανα μουνι επιπέδου Τζουλια Νοβα το οποιο σας κωλοτριβεται ασύστολα, θα αντέξετε να μην το γαμησετε;;
Θελω να πω με τις μέτριες προς καλες γκόμενες φιλων ολοι μπορούμε να αντέξουμε και να μην ενδώσουμε, ισχύει το ιδιο ομως και με μια μουναρα;
Μόνο να την παίξουμε μπορούμε για την μουναρα του φίλου μας...
:rockon:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
434
Like
794
Πόντοι
81
Δεν το έκανα ποτέ και ούτε πρόκειται.Οταν ήταν να χωρίσει γιατί δεν την γουσταρε συνεννοηθήκαμε να της την πέσω να δει αν ενδώσει και έδωσε πάτημα η κυρία οπότε της έδωσε τα παπούτσια στο χέρι.Αυτο είναι μια καλή τακτική αν θες να χωρίσεις.Η άλλη είναι να της προτείνεις παρτουζα με φίλους σου οπότε στο 99% των περιπτώσεων θα τρέξει μακριά.Αν κατσει έχεις αποκτήσει μια χυσοκανατα δηλαδή win win φάση.
 

Nazario de Lima

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2024
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Το έκανα με κοπέλα φίλου η οποιά είχε μάθει για τα κέρατα που της έριξε...και μόλις είχα μάθει και εγώ κάποια καρφώματα στην πλάτη που μου έριξε. Με την κοπέλα κάναμε πολύ καλό σεξ και βρισκόμαστε ακόμα συχνά....προσωπικά νιωθω μια χαρα...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.442
Πόντοι
9.931
Οταν ειναι ωραίο το μουνι το φιλου ολοι οι φιλοι τραβάνε τρελο ζορι, ιδικα αν ειναι καμία που παίζει το ματι της αστα να πανε.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
486
Like
679
Πόντοι
81
Το έκανα με κοπέλα φίλου η οποιά είχε μάθει για τα κέρατα που της έριξε...και μόλις είχα μάθει και εγώ κάποια καρφώματα στην πλάτη που μου έριξε. Με την κοπέλα κάναμε πολύ καλό σεξ και βρισκόμαστε ακόμα συχνά....προσωπικά νιωθω μια χαρα...
Τα καρφωματα σου τα ειπε αυτη?
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
250
Like
210
Πόντοι
21
για μενα ειναι κοκκινη γραμμη το να κανεις κατι με γυναικα φιλου...το θεμα ειναι αν ζεις σε μια επαρχιακη πολη που η κοινωνια ειναι πιο μικρη και πολλοι γνωριζονται μεταξυ τους αν σε γουσταρει γκομενα γνωστου ή ατομου που εχεις ενα γεια και οχι πολλα τι κανεις??
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
0
Το θέμα είναι από την αρχή η προσέγγιση μας στη γυναίκα του φίλου μας να είναι τυπική - φιλική ως "γυναίκα του φίλου μας", όπως μας βάζουν οι γυναίκες στο frend zone που λένε. Μιλάμε βέβαια για φίλους, κολλητούς, που σεβόμαστε και μας συνδέουν πράγματα και καταστάσεις, όχι απλά γνωστοί, συνάδελφοι και τέτοια.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
3
Like
1.597
Πόντοι
216
..μετά αναρωτιέστε γιατι δε μας σέβονται οι γυναίκες....120+ απαντησαν 'ναι!' με καμάρι
Κοινώς, για ένα παλιόμουνο (που στην τελική χαρά στο σπάνιο πράγμα. τόσες γυναίκες έχει έξω) δέχονται να ξεφτιλίσουν τα παντελόνια που φορούν ίσα για να γαμήσουν.
Αντί να προστατέψουν τον φίλο τους δηλαδή, προτίθενται να τον ξεφτιλίσουν κιόλας πισώπλατα. Και να κάνουν και τη χάρη στο τσουλάκι να νιώσει και θεά κιόλας...
Δεν πάτε καλά ρε παιδιά, συγνώμη δηλαδή. Μη δίνετε τόση αξία στο μουνί δηλαδή, εσείς θα βγείτε χαμένοι!

Μου την είχε πέσει γυναίκα συνεργάτη μου παλιά. Χύμα εντελώς! Δεν ενέδωσα όχι μόνο λόγω ηθικής, αλλά πίστευα πως ίσως ήταν και βαλτή από αυτόν να το κάνει προκειμένου να δοκιμάσει την φερεγγυότητα μου. Δεν θα μάθω ποτέ, αλλά η συνεργασία μας ήταν πολύ πιο καρποφόρα από μια ξεπέτα. Και πήγε πολύ καλά.

Στο περιβάλλον μου υπάρχουν 3 γυναίκες που έχω γαμήσει παλιά, οι οποίες τα έχουν φτιάξει με καλούς γνωστούς μου. Δεν το ξέρουν αυτοί, και η αλήθεια είναι πως επειδή τους εκτιμώ, κάπως μου κακοφαίνεται όταν πίνουμε όλοι παρέα καφεδάκια πχ.
Στο ένα ζευγάρι είμαι και κουμπάρος.

Δεν τολμώ να διαννοηθώ να γαμούσα γυναίκα φίλου μου ούτε για αστείο, μου κάνει υπέρτατη ξεφτίλα!
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
356
Like
355
Πόντοι
21
..μετά αναρωτιέστε γιατι δε μας σέβονται οι γυναίκες....120+ απαντησαν 'ναι!' με καμάρι
Κοινώς, για ένα παλιόμουνο (που στην τελική χαρά στο σπάνιο πράγμα. τόσες γυναίκες έχει έξω) δέχονται να ξεφτιλίσουν τα παντελόνια που φορούν ίσα για να γαμήσουν.
Αντί να προστατέψουν τον φίλο τους δηλαδή, προτίθενται να τον ξεφτιλίσουν κιόλας πισώπλατα. Και να κάνουν και τη χάρη στο τσουλάκι να νιώσει και θεά κιόλας...
Δεν πάτε καλά ρε παιδιά, συγνώμη δηλαδή. Μη δίνετε τόση αξία στο μουνί δηλαδή, εσείς θα βγείτε χαμένοι!

Μου την είχε πέσει γυναίκα συνεργάτη μου παλιά. Χύμα εντελώς! Δεν ενέδωσα όχι μόνο λόγω ηθικής, αλλά πίστευα πως ίσως ήταν και βαλτή από αυτόν να το κάνει προκειμένου να δοκιμάσει την φερεγγυότητα μου. Δεν θα μάθω ποτέ, αλλά η συνεργασία μας ήταν πολύ πιο καρποφόρα από μια ξεπέτα. Και πήγε πολύ καλά.

Στο περιβάλλον μου υπάρχουν 3 γυναίκες που έχω γαμήσει παλιά, οι οποίες τα έχουν φτιάξει με καλούς γνωστούς μου. Δεν το ξέρουν αυτοί, και η αλήθεια είναι πως επειδή τους εκτιμώ, κάπως μου κακοφαίνεται όταν πίνουμε όλοι παρέα καφεδάκια πχ.
Στο ένα ζευγάρι είμαι και κουμπάρος.

Δεν τολμώ να διαννοηθώ να γαμούσα γυναίκα φίλου μου ούτε για αστείο, μου κάνει υπέρτατη ξεφτίλα!
Ευτυχώς υπάρχουμε ακομη ορισμενοι με αξιες... πραγματικα τραγικό το νούμερο. Ξεφτίλες...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.673
Κριτικές
6
Like
11.044
Πόντοι
3.936
Δεν έχει νόημα να γ@μησεις γυναίκα, φίλου ή αδελφού γιατί πιστεύω ότι είναι ανανδρο. Από την άλλη μην κάνεις ότι δε θέλεις να σου κάνουν. Μ@υνια έχει παντού, φίλο ή αδελφό όμως δεν βρίσκεις κάθε μέρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom