Νέα

Ταυτότητα και δίπλωμα στο κινητό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LION7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
έλα ρε φίλε τώρα, ποιος σε υποχρεώνει?
προαιρετικό είναι.

κάποτε θα γίνει και υποχρεωτικό εννοείται. όχι εδώ μόνο, στον κόσμο ολόκληρο.
όταν και το υπόλοιπο 1% του ανεπτυγμένου κόσμου (κάποιοι λίγοι μεγάλης ηλικίας που διόλου απαξιώνω) θα έχει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ SMARTPHONE γιατί απλά μόνο τέτοια θα κυκλοφορούν.

τώρα τα δεν έχεις εσύ smartphone και δεν ξέρεις να κατεβάζεις εφαρμογές επίτρεψέ μου να έχω πολλές επιφυλάξεις...
Kαλησπερα Φιλε Red.......σορρυ...δεν γνωριζα οτι ειναι προαιρετικο....ακυρο....οχι Φιλε μου...δεν εχω εξυπνα κινητα....ουτε εφαρμογες ξερω....αν δεις το Κινητο μου θα σου σηκωθει η τριχα.....25 ευρω το αγορασα....προτημω να χαλασω 300 στις πουτανες παρω να παρω κινητο....δεν μου χρησιμευει σε τιποτα....και γιαυτο δεν το χρησιμοποιω......3-4 τηλεφωνα το μηνα κανω.....και αν .....
υσ.για να καταλαβεις...σχεδον 8 χρονια εχω υπολογιστη...το μονο που εχω καταφερει ειναι να βγαζω φωτο με το δεξι κλικ.....και να βαζω εδω.....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Kαλησπερα Φιλε Red.......σορρυ...δεν γνωριζα οτι ειναι προαιρετικο....ακυρο....οχι Φιλε μου...δεν εχω εξυπνα κινητα....ουτε εφαρμογες ξερω....αν δεις το Κινητο μου θα σου σηκωθει η τριχα.....25 ευρω το αγορασα....προτημω να χαλασω 300 στις πουτανες παρω να παρω κινητο....δεν μου χρησιμευει σε τιποτα....και γιαυτο δεν το χρησιμοποιω......3-4 τηλεφωνα το μηνα κανω.....και αν .....
ok...
πάντως υποχρεωτικό δεν είναι να έχεις.
επίσης πραγματικά σε καμια πενταετία υποθέτω όλα τα κινητά θα είναι πλέον σμαρτ
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
664
Κριτικές
11
Like
3.556
Πόντοι
736
ρε μάγκες... αν κάποιος δε γουστάρει
να έχει smartphone και θέλει να ναι με το nokia ή
με το sony erricson μια ζωή τι κάνει;;;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
ρε μάγκες... αν κάποιος δε γουστάρει
να έχει smartphone και θέλει να ναι με το nokia ή
με το sony erricson μια ζωή τι κάνει;;;
Καλησπερα Φιλε Σαβουρ......θα μας υποχρεωσουν...οπως λεει και ο Φιλος Red.....με τον ενα η τον αλλο τροπο.....η δεν θα κυκλοφορουν ανταλακτικα η θα τα τραβηξουν για αποσυρση....και θα φαμε την ψωλια.....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
Στα λίντλ πάλι αν θές να έχεις κάρτα λίντλ πρέπει να έχεις σμαρτφόουν και να κατεβάσεις την εφαρμογή , εδω και πολύ καιρό το έχουν αυτό κάπου 2 χρόνια ; Ενώ ως τώρα ξέραμε τις κάρτες άλλων σούπερ μάρκετ πχ Μασδεεεεεεεεδδούτη η ΑΒ Βασιλόπουλος που ήταν κανονικές κάρτες.

Εγώ παρόλο που γενικά ψωνίζω και απο τα λίντλ , εφαρμογή στο κινητό δεν έχω βάλει ακόμα και ούτε θα βάλω. Αν το είχαν κάνει σαν την κάρτα του Μασούτη θα είχα βγάλει.

ολα με κινητο γινονται, μεχρι και σεξακι
Εγώ μόνο με ταμπλετ κάνω σεξ τυπε. Κινητό δεν βλέπω καλά κ στραβώνει η μλκια...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Tην Καλησπερα στους Φιλους....αντε...να πω και εγω τα δικα μου.....
1.απο που κι ως που με υποχρεωνει να παρω smartphone......πως το λενε αυτο το αρχιδι....το κινητο???
2.γιατι με υποχρεωνει να μαθω να κατεβαζω εφαρμογες και αλλες αρχιδιες?????
3.τα 200 η τα 300 ευρω η δεν ξερω και εγω ποσα ....απο πια γαμησιατικα θα τα βγαλω???? θα μου το κανουνε δωρο???
Κυριοι...οσοι αγαπατε την τεχνολογια μπραβο σας και μαγκια σας....εγω δεν μπορω να μην την αγαπαω?????
Καλα να περνατε......
Πάντα θα υπάρχει λύση για αυτούς που δεν έχουν σχέση με τεχνολογία.
Απλά θα ταλαιπωρείται κόσμος με τον καιρό.
Γιατί προχωράει η τεχνολογία και όσοι μένουν πίσω θα έχουν πρόβλημα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.430
Πόντοι
9.297
Kαλησπερα Φιλε Red.......σορρυ...δεν γνωριζα οτι ειναι προαιρετικο....ακυρο....οχι Φιλε μου...δεν εχω εξυπνα κινητα....ουτε εφαρμογες ξερω....αν δεις το Κινητο μου θα σου σηκωθει η τριχα.....25 ευρω το αγορασα....προτημω να χαλασω 300 στις πουτανες παρω να παρω κινητο....δεν μου χρησιμευει σε τιποτα....και γιαυτο δεν το χρησιμοποιω......3-4 τηλεφωνα το μηνα κανω.....και αν .....
υσ.για να καταλαβεις...σχεδον 8 χρονια εχω υπολογιστη...το μονο που εχω καταφερει ειναι να βγαζω φωτο με το δεξι κλικ.....και να βαζω εδω.....
Μακάρι να ήταν σαν εσένα και τα πιτσιρίκια γιατί τώρα έχουν αποβλακωθει μαζικά με τα υπερσύγχρονα κινητά και ζουν σε έναν ψεύτικο κόσμο τα χαπατα.Οταν έρθουν σε επαφή με τον πραγματικό πέφτουν στα ψυχοφαρμακα και αυτοκτονούν τα λιμα....
Ευ γέ!
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
31
Like
3.521
Πόντοι
2.606
Μακάρι να ήταν σαν εσένα και τα πιτσιρίκια γιατί τώρα έχουν αποβλακωθει μαζικά με τα υπερσύγχρονα κινητά και ζουν σε έναν ψεύτικο κόσμο τα χαπατα.Οταν έρθουν σε επαφή με τον πραγματικό πέφτουν στα ψυχοφαρμακα και αυτοκτονούν τα λιμα....
Ευ γέ!
υπερβολικό
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.430
Πόντοι
9.297
Είναι η πραγματικότητα...δες τι γίνεται έξω...έχουν γελασει όλον τον κόσμο ότι είναι έξυπνα...αν μείνουν χωρίς κινητό για δύο μέρες θα αυτοκτονήσουν με κωλοδάχτυλο όλα μαζί....για τέτοιο επίπεδο σήψης μιλάμε.
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
31
Like
3.521
Πόντοι
2.606
Είναι η πραγματικότητα...δες τι γίνεται έξω...έχουν γελασει όλον τον κόσμο ότι είναι έξυπνα...αν μείνουν χωρίς κινητό για δύο μέρες θα αυτοκτονήσουν με κωλοδάχτυλο όλα μαζί....για τέτοιο επίπεδο σήψης μιλάμε.
πολλοί νέοι είναι εθισμένοι.
νομίζω όμως ότι σε λίγα χρόνια αυτό που λέμε εθισμό σήμερα θα είναι η κανονικότητα
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Εγώ χρησιμοποιώ μόνο μετρητά, εκτός από βενζίνη πετρέλαιο σουπερμάρκετ playopap και αγορές από ίντερνετ ΔΕΗ ΟΤΕ, που πληρώνω με καρτα.
Πουθενά αλλού κάρτα.
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
31
Like
3.521
Πόντοι
2.606
Εγώ χρησιμοποιώ μόνο μετρητά, εκτός από βενζίνη πετρέλαιο σουπερμάρκετ playopap και αγορές από ίντερνετ ΔΕΗ ΟΤΕ, που πληρώνω με καρτα.
Πουθενά αλλού κάρτα.
υπάρχουν άλλα?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Και δεν είμαι εθισμένος με το smartphone, μόνο το facebook dating μου τρώει λίγο χρόνο και το bou. Kαι λίγο το car και το skroutz. Και το snapchat και το whatsup και tiktok αλλά όχι τόσο πολύ όσο το insta.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Είναι η πραγματικότητα...δες τι γίνεται έξω...έχουν γελασει όλον τον κόσμο ότι είναι έξυπνα...αν μείνουν χωρίς κινητό για δύο μέρες θα αυτοκτονήσουν με κωλοδάχτυλο όλα μαζί....για τέτοιο επίπεδο σήψης μιλάμε.
Μην κορροιδευεις και μην οικτιρεις τίποτα. Εμένα χάλασε το κινητό για 4μέρες δεν είχα Facebook dating, ξεπουτσιαστικα να γαμαω την γυναίκα μου. Μετά ήρθε η οθόνη την πέρασα στο κινητό και απέκτησα πάλι πονοκέφαλο δεν μου σηκώνεται με τίποτα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.430
Πόντοι
9.297
πολλοί νέοι είναι εθισμένοι.
νομίζω όμως ότι σε λίγα χρόνια αυτό που λέμε εθισμό σήμερα θα είναι η κανονικότητα
Επιβεβαιώσες την τελευταία μου φράση από το μήνυμα που παρέθεσες...περαστικά στην κενωνια μας( σωστά το έγραψα).
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.430
Πόντοι
9.297
Μην κορροιδευεις και μην οικτιρεις τίποτα. Εμένα χάλασε το κινητό για 4μέρες δεν είχα Facebook dating, ξεπουτσιαστικα να γαμαω την γυναίκα μου. Μετά ήρθε η οθόνη την πέρασα στο κινητό και απέκτησα πάλι πονοκέφαλο δεν μου σηκώνεται με τίποτα.
Είσαι πολύ τυχερός που έχεις τέτοια προβλήματα...:thumbsup:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.430
Πόντοι
9.297
Και δεν είμαι εθισμένος με το smartphone, μόνο το facebook dating μου τρώει λίγο χρόνο και το bou. Kαι λίγο το car και το skroutz. Και το snapchat και το whatsup και tiktok αλλά όχι τόσο πολύ όσο το insta.
Σε καλό δρόμο είσαι... :headbang: :confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.430
Πόντοι
6.256
Την αδεια οδηγησης δεν μου τη βρισκει. Μαλλον επειδη δεν ειναι κάρτα και ειναι το παλιο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom