Νέα

Covid Free Gr Wallet: Από σήμερα και η Αστ.Ταυτότητα αποθηκεύεται μαζί με τις βεβαιώσεις COVID στα κινητά και σε tablet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.024
Like
1.777
Πόντοι
216
Προφήτης Λουκά
 

Συνημμένα

  • louka.jpg
    louka.jpg
    32,4 KB · Εμφανίσεις: 28

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
902
Κριτικές
2
Like
2.465
Πόντοι
446
δημοσιο εγγραφο ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ευτυχως ο κοσμος προχωρει χωρις να επηρεαζεται απο αντιληψεις σαν τις δικες σου, που παντα ηταν βαριδι σε καθε προοδο στην ανθρωποτητα.
Παρτε εναν γκασμα που νομιζει οτι υπαρχει προοδος στην ανθρωποτητα εκθετοντας ολα τα προσωπικα σου δεδομενα ανα πασα στιγμη στον καθενα..δεν θα παρουμε μπουλη της νδ,προτιμαμε να ζουμε πιο ανεμελα και λιγοτερα τυρρανικα νεωτεριστη του πεους..εσυ που εισαι μαζοχα και ευνουχος μπορεις να δινεις και κολο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
παντως το pc και το κινητο που εφτιαξαν καποια αλλοι που προχωρησαν την τεχνολογια τα χρησιμοποιεις βλεπω. εισαι τυχερος για bourdela με σηματα καπνου δεν υπαρχει :2funny: :2funny:

Παρτε εναν γκασμα που νομιζει οτι υπαρχει προοδος στην ανθρωποτητα εκθετοντας ολα τα προσωπικα σου δεδομενα ανα πασα στιγμη στον καθενα..δεν θα παρουμε μπουλη της νδ,προτιμαμε να ζουμε πιο ανεμελα και λιγοτερα τυρρανικα νεωτεριστη του πεους..εσυ που εισαι μαζοχα και ευνουχος μπορεις να δινεις και κολο
Με καλυπτει η απαντηση του dem
 
  • Like
Αντιδράσεις: dem

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Παρτε εναν γκασμα που νομιζει οτι υπαρχει προοδος στην ανθρωποτητα εκθετοντας ολα τα προσωπικα σου δεδομενα ανα πασα στιγμη στον καθενα..δεν θα παρουμε μπουλη της νδ,προτιμαμε να ζουμε πιο ανεμελα και λιγοτερα τυρρανικα νεωτεριστη του πεους..εσυ που εισαι μαζοχα και ευνουχος μπορεις να δινεις και κολο
Moυ αρέσει φιλαράκι πάντως που έχεις στο avatar έναν εκπρόσωπο του Νόμου, έστω και κινηματογραφικό! Κατά τα άλλα σε πειράζει να ξέρουν ποιος είσαι? Γιατί? Έχεις κάνει κάτι? ή σκοπεύεις να κάνεις? :)
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.728
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
εμενα μετα απο λιγο φορτωσε κανονικα η φωτο. εχω την εντυπωση οτι ειναι καλυτερο να την κοιταξεις το βραδυ την εφαρμογη που δεν θα εχει πολυ κινηση

fyi σημερα με φιλο που δεν ειχε την ταυτοτητα μαζι του καναμε ταυτοποιηση τηλεφωνου και εκδοση ταυτοπροσωπιας σε 3 λεπτα, χωρις καμια αποτυχια. και η φωτο σε 2-3 δευτερολεπτα εμφανιστηκε. δεν μας την σκαναραν ποτε και πηγαμε σε αλλο καφε βεβαια :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Ζήλεψέ και το bou.
Από εδώ και πέρα ισχυρή ταυτοποίηση

:globeos-haha:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.852
Like
2.248
Πόντοι
456
Για να μην ανοίξω άλλο θέμα αν θέλουν ας αλλάξουν αυτό οι διαχειριστές σε κάτι άλλο πχ
Μετά Covid GR Wallet έρχονται νέες ψηφιακές υπηρεσίες για μεγαλύτερη ασφάλεια
Εδώ θα πέσει το γέλιο.:cheesy::cheesy:

ΑΑΔΕ: Με SMS θα μπαίνουμε στο Taxisnet για μεγαλύτερη ασφάλεια

Ένα ακόμη βήμα για την είσοδό μας στο TAXISnet πρόκειται να εφαρμόσει η ΑΑΔΕ για μεγαλύτερη ασφάλεια. Ειδικότερα, οι φορολογούμενοι θα πρέπει να βάζουν και έναν κωδικό που θα έρχεται στο κινητό τους με SMS προκειμένου να εισέλθουν στο σύστημα.

Χωρίς κινητό δηλαδή να μην μπορείς να εξυπηρετηθείς από την εφορία.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.852
Like
2.248
Πόντοι
456
Moυ αρέσει φιλαράκι πάντως που έχεις στο avatar έναν εκπρόσωπο του Νόμου, έστω και κινηματογραφικό! Κατά τα άλλα σε πειράζει να ξέρουν ποιος είσαι? Γιατί? Έχεις κάνει κάτι? ή σκοπεύεις να κάνεις? :)

Μπορεί να μη θέλει να δείχνει ταυτότητα στους οίκους ανοχής γιατί είναι παντρεμένος ή είναι παπάς.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Μπήκα μόλις τώρα και η διαδικασία έγινε ταχύτατα(αφού εδέησε να έρθει κατευθείαν το sms, αμήν: μου έρχονταν την άλλη μέρα ή καθόλου, τις προηγούμενες φορές) .
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Μπήκα μόλις τώρα και η διαδικασία έγινε ταχύτατα(αφού εδέησε να έρθει κατευθείαν το sms, αμήν: μου έρχονταν την άλλη μέρα ή καθόλου, τις προηγούμενες φορές) .
Τις πρώτες μέρες έμπαιναν όλοι μαζί και είχε μπουκώσει το σύστημα
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
46
Like
5.302
Πόντοι
5.646
ναι και εγω τετοια ωρα τα καταφερα, ολη μερα ειχα θεματα με την ταυτοπροσωπια κυριως με τα μνμ
Εγω ακόμη δεν τα κατάφερα αλλά από δικη μου αμέλεια...
Γνωστός μου αργά το βράδυ το εφτιαξε μια χαρά
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.728
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
Τις πρώτες μέρες έμπαιναν όλοι μαζί και είχε μπουκώσει το σύστημα

Εγω ακόμη δεν τα κατάφερα αλλά από δικη μου αμέλεια...
Γνωστός μου αργά το βράδυ το εφτιαξε μια χαρά
εσκασαν ολοι μαζι ναι. θα μπορουσαν να το ειχαν προβλεψει και να βαλουν πολλαπλασιους server, αλλα οταν ιδιωτικες επιχειρησεις κανουν το ιδιο καθημερινα, αν το εκαναν οι δικοι μας δεν θα δουλευαν εδω.
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
46
Like
5.302
Πόντοι
5.646
εσκασαν ολοι μαζι ναι. θα μπορουσαν να το ειχαν προβλεψει και να βαλουν πολλαπλασιους server, αλλα οταν ιδιωτικες επιχειρησεις κανουν το ιδιο καθημερινα, αν το εκαναν οι δικοι μας δεν θα δουλευαν εδω.
Ναι αδύνατο να συγχρονιστεί για όλους όταν κάνουν είσοδο ταυτόχρονα
 
  • Like
Αντιδράσεις: dem

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom