Νέα

Στην Αθήνα άνοιξαν μπουρδελα για να πηγαίνουν γυναίκες ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TERMINATOR_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

'Χεις μπει γαι τα καλά στο πετσί του ρόλου σου φίλε... για πρόσεχε λέω.. 
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

  "Ο Στράτος μπήκε στο δωμάτιο φουριόζος. Έβγαλε το στρινγκάκι του και ξάπλωσε πλάι μου λέγοντας μερικά τρυφερά λόγια. Προσπάθησε να με φιλήσει με γλώσσα αλλά το απέφυγα, γλυφομούνι διαικπεραιωτικό, γλείψιμο βυζιά αρκετή ώρα, αλλά σε στάση τέτοια που να μην μπορώ να τον δαχτυλιάσω. Του ζήτησα να κάνουμε 69, αλλά μου είπε " Μουρό μου δεν κάνου τέτοια!". Όταν είδε πως δεν μπορούσα να χύσω άλλαξε τροπάρι κι έγινε πιο καλός.

  Έβαλε προφυλακτικό και τον έχωσε, βάζοντας τα πόδια στον ώμο. Συμμετοχή στο σεξ ικανοποιητική με αρκετές φωνές, έστω και ψεύτικες (μασάει η κατσίκα ταραμά;) που σου δίνουν την ψευδαίσθηση πως είσαι με τον γκόμενό σου. Γύρισμα στα 4 όπου το παλικάρι τα δωσε όλα.
Τελειώσαμε με ένα καλό γλυφομούνι όπου και κατέθεσα στο στόμα του.
Καλό VFM αν και θα ήθελε λίγο δουλίτσα ακόμα.
Στα συν του οίκου η τσοντούλα στο δωμάτιο και το εύκολο πάρκινγκ. Social time λιγοστό, χρειάζεται να είναι πιο ομιλητικός κι όχι σαν κομοδίνο.
Ελπίζω να βοήθησα τις υπόλοιπες συναγωνίστριες..."


  ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
ΚΡΙΤΙΚΗ από το μέλος kavliariko-ninaki για το call boy Σταύρος7


" Συνάντηση στο λόμπυ γνωστού πορνοξενοδοχείου του κέντρου. Είχαμε ραντεβού στις 11.00 και καθυστέρησε λίγο ζητώντας μου συγνώμη με μήνυμα στο κινητό. Οι φωτογραφίες πολύ επεξεργασμένες... Οι γραμμωτοί κοιλιακοί των φωτογραφιών έχουν καλυφθεί από λίπος που δημιουργήθηκε από κατανάλωση τουλάχιστον 10 σουβλακίων ημερησίως συν κάτι μπύρες. Μακριά μαύρα μαλλιά, τυπάκος ή τουλάχιστον έτσι προσπαθεί να δείχνει. Μπότες καουμπόικες με "τακουνάκι" για να φαίνεται ψηλότερος, εφαρμοστό τζήν ώστε να διαγράφονται τα μεγάλα αρχίδια του, φανελάκι με στάμπα.... "If you dont like women admiring your bulges, stop wear tight jeans bro!"...
Ανεβήκαμε στο δωμάτιο και χώθηκε κατευθείαν στο ντους. Βγήκε δένοντας μια πετσέτα στη μέση και μου υπέδειξε το μπάνιο. Μόλις βγήκα με περίμενε με έναν δονητή κι άρχισε αμέσως το γαμήσι. Με τον δονητή και τη γλώσσα του. Κάβλωσε πολύ γρήγορα, εγώ πιο πολύ κι είχα γίνει μούσκεμα. Γυρίζω στα 4 κι άρχισε να με μαστιγώνει στην πλάτη. Εγώ να φωνάζω να σταματήσει, πως δεν έχω ζητήσει αυταρχικό κι αυτός να μου ψιθυρίζει " είναι δωρεάν υπηρεσία μωρό μου", βρε δεν θέλω να του λέω, τίποτα αυτός, μπουνιές κλωτσιές μαστιγωματα και σφαλιάρες. Ο κώλος μου είχε γίνει μπλε από το ξύλο. Γαμήσι μετά σε όλες τις στάσεις, επί δύο ώρες ήταν καβλωμένος !! Τελικά δεν άντεξα και του ζήτησα να με γλείψει όπου και τον έχυσα στο πρόσωπο.... ¨Πάρτα ρε άρρωστε!" Του φώναξα τρίβοντας το πονεμένο κωλομάγουλο...
Φωτογραφίες.  Πολύ επεξεργασμένες
Υπηρεσίες                        γλωσσόφιλα, γλειφομούνι, CIM, CIF, DFK, ANAL
ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΟΥΣΕΣ ΤΟ CALL BOY;            Σίγουρα!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε  μουφτιαξεs συκωτι παλι  :2funny: :2funny:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Χαχαχαχαχααχαχαχα ρε ποδολαγνε...Κεφακια εχεις ε?????    :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Χαχαχαχαχααχαχαχα ρε ποδολαγνε...Κεφακια εχεις ε?????    :2funny: :2funny: :2funny:

  Μόλις έκλεισαν οι αγορές. Αυτή η εβδομάδα πήγε γαμάτα γλυκειά μου...

Όταν είσαι υγιής και κονομάς δεν έχεις κέφια;


  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
  Μόλις έκλεισαν οι αγορές. Αυτή η εβδομάδα πήγε γαμάτα γλυκειά μου...

Όταν είσαι υγιής και κονομάς δεν έχεις κέφια;


   :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:


Παντα τετοια λοιπον....    :grin:


Αφου δεν εχουμε λεφτα να μας φτιαχνεις τη διαθεση τουλαχιστον....    :sunglasses:
 
OP
OP
TERMINATOR_1983

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Το άκουσα στο Ραδιο το πρωί και μου φάνηκε παράξενο.
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
Ρε πατε καλα εχουνε αναγκη οι γυναικες απο μπουρδελα.
Ανα πασα ωρα και στιγμη μπορουνε ευκολα να κανουνε οτι θελουνε σιγα μην πληρωσουνε κιολας.
Εκτος και να μιλαμε για τιποτα χουφταλα.

Ξεχνάς τις gilf...
Που θα πληρώσουν για να πανε με ένα καλλιγραμο 25αρη
Κάτι σαν φθηνό ζιγκολο ...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

  Ριτακαβλιάρα προσωπικό μήνυμα προς Απολυτο_θηλυκό.


  " Βρήκα έναν καταπληκτικό κάβλαρο. Φυλής 69 όπως κατεβαίνεις από την πλατεία Βικτωρίας στην επόμενη γωνία αριστερά. Το πρώτο μπουρδέλο ισόγειο. Δουλεύει πρωινός. Πήγα προχτές πρωί πρωί και του ριξα ένα μουνί... Κάνει γλυφομούνι χωρίς προφυλακτικό, τα παίρνει όλα στο στόμα, κάνει και γλυφοκώλι, τη γλώσσα τη δουλεύει καλά, πολύ καλό γαμήσι, και δεν βιάζεται καθόλου στο δωμάτιο. Μία φορά τόλμησε ο τσάτσος να χτυπήσει την πόρτα και τον διαολόστειλε. Θα περάσεις θαύμα χρυσή μου... Και το κουκούτσι αμύγδαλο το παληκάρι... "

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom