Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (5 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
Για τα δικά μου δεδομένα αν έχανε "μερικά" κιλά θα ήταν γαμεύσιμη περίπτωση.Στο handjob είναι καλή.
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
θα ηθελα και εγω να πω δυο λογια εχωντας συναντησει την κοπελα.Καταρχας το ραντεβου κλειστηκε εχωντας ηδη προαποφασισει οτι παω, για να κανω δωρο στον ευατο μου, ενα μασαζ λογω φορτου εργασιας κτλ που ειχα την τελευταια περιοδο.Επικοινωνια ευκολη με μηνυματα.Η εξωτερικη εμφανιση της μου ηταν εντελως αδιαφορη οταν την ειδα,θα ελεγα μια απλη γυναικα.Ωστοσο ειχε μια καλη  διαθεση εξαρχης στην οποια εβλεπες οτι ηθελε να περασεις καλα.Ωραιος ο χωρος της περιποιημενος,καθαρος κτλ.Μονο μασαζ εγινε με χαπυ εντ,το οποιο πακετο το θεωρω καλο για αυτα που ζηταει/προσφερει.Αξιζει να σημειωθει οτι δεν υπηρξε καθολου βιασυνη χρονου αλλα ποσο μαλλον εκατσα παραπανω απο οσο ειχε συμφωνηθει χωρις επιπλεον χρεωση.Για να κλεισω το ολο θεμα,εμενα μου αφησε μια καλη εντυπωση για το Μασαζ που προσφερει,την καλη διαθεση της και την ανεση χρονου.

Υ.Γ. για την κατηγορια Μασαζ σε δικο της χωρο,θεωρω ειναι μια καλη επιλογη.Ευχαριστως να ακουστουν και αλλες αποψεις στο αντιστοιχο θεμα που υπαρχει στο σαιτ απο αλλους συναγωνιστες για να ενημερωνομαστε ολοι!

και κατι τελευταιο το βικυ δεν το ειδα πουθενα στα κουδουνια της,παντου στεφανια


 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
τελικά η στεφανία το δίνει το κουτάκι της ή μονο φραπέ βαράει;;;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
2
Like
3.848
Πόντοι
456
τελικά η στεφανία το δίνει το κουτάκι της ή μονο φραπέ βαράει;;;
το μπροστινο το δινει , το πισω απ'ό,τι ξερω οχι αλλά για περισσοτερες λεπτομερειες μπορεις να ρωτησεις την ιδια στο τηλεφωνο που εχει κατω απο το αβαταρ της
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.133
Κριτικές
191
Like
52.247
Πόντοι
41.443
Μου την άναψε η Στεφανία τη λαμπάδα, την έκανε δυναμίτη και την ανατίναξε!!!


να προσεχετε την αλλη φορα μη βαλετε καμμια πυρκαγια στην πολυκατοικια. :S :S :S :happy: :happy:
ασε μας ρε φιλε που πας να μας πεισεις οτι ειναι τοπ επιλογη η δικια σου.
μια μετριοτητα ειναι που απλα προσπαθει κι αν δεν ειχε και το χειρωνακτικο στο προγραμμα θα βαραγε μυγες.



το μπροστινο το δινει , το πισω απ'ό,τι ξερω οχι αλλά για περισσοτερες λεπτομερειες μπορεις να ρωτησεις την ιδια στο τηλεφωνο που εχει κατω απο το αβαταρ της


σωωπα ρε φιλε. κανει και σεξ η Β.Σ?
εδω η ιδια μας πουλαει φουμαρα οτι κανει μονο μασαζ και υπο προυποθεσεις μονο,αν εχει φεγγαρι,αν ειναι αναδρομος ο Ερμης κλπ κλπ αρλουμπες μπορει να κανει κατι πιο αισθησιακο.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562
Όμορφες καλησπερες!
Κοντά σας κ αυτό το σκ στον πολύ όμορφο χώρο μου,να σας κρατήσει συντροφιά σαν οαση!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
848
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
να προσεχετε την αλλη φορα μη βαλετε καμμια πυρκαγια στην πολυκατοικια. :S :S :S :happy: :happy:
ασε μας ρε φιλε που πας να μας πεισεις οτι ειναι τοπ επιλογη η δικια σου.
μια μετριοτητα ειναι που απλα προσπαθει κι αν δεν ειχε και το χειρωνακτικο στο προγραμμα θα βαραγε μυγες.




σωωπα ρε φιλε. κανει και σεξ η Β.Σ?
εδω η ιδια μας πουλαει φουμαρα οτι κανει μονο μασαζ και υπο προυποθεσεις μονο,αν εχει φεγγαρι,αν ειναι αναδρομος ο Ερμης κλπ κλπ αρλουμπες μπορει να κανει κατι πιο αισθησιακο.
Εάν έπαιζε χειρονακτικο στα στούντιο θα είχαμε γλιτώσει πολλά χρήματα
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
να προσεχετε την αλλη φορα μη βαλετε καμμια πυρκαγια στην πολυκατοικια. :S :S :S :happy: :happy:
ασε μας ρε φιλε που πας να μας πεισεις οτι ειναι τοπ επιλογη η δικια σου.
μια μετριοτητα ειναι που απλα προσπαθει κι αν δεν ειχε και το χειρωνακτικο στο προγραμμα θα βαραγε μυγες.

Φιλαράκι, δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν, απλώς λέω τη γνώμη μου...
Όποιος θέλει πάει, όποιος δεν θέλει δεν πάει
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.535
Κριτικές
99
Like
25.843
Πόντοι
26.236
Φιλαράκι, δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν, απλώς λέω τη γνώμη μου...
Όποιος θέλει πάει, όποιος δεν θέλει δεν πάει
Ευχαριστούμε μεγάλε χάρισμα σου , θα κλαίμε βέβαια αλλα χαλάλι σου ...
 

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
134
Like
337
Πόντοι
21
Μια κ σημερα μεχρι να ξαναβρεθουμε, εχω γινει σαν τους φανταρους που μετρανε τις ημερες μεχρι να απολυθουν,Φιλακια κουκλα μου.
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
279
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
Πριν 3 χρόνια ήμουν στην περιοχή του νέου ψυχικού για δουλειά
προέκυψε ένα 2ωρο κενό και ψάχνοντας στο ταμπλετ βρήκα το μωρό στην περιοχή
πήρα τηλέφωνο και ζήτησα φουλ πρόγραμμα αν θυμάμαι καλά στα 70 ε
αλλά ήθελα μέσα στο 2 ωρο που είχα διαθέσιμο
αρχικά μου είπε ότι δεν μπορούσε μετά από λίγο με πήρε τηλέφωνο και κλείσαμε μετά από μισή ώρα
πάω στο τσαρδί ένα υπόγειο σε κάθετο δρόμο στην κηφισιας
ήταν ανοιχτά μπαίνω μέσα και από πίσω εμφανίζεται η στεφάνια με ένα λουλουδένιο στεφάνι στο κεφάλι χοντρουλα συμπαθητική φάτσα
λέω είμαι ο τάδε που μιλήσαμε πριν για φουλ προγραμμα εκεί άρχισε να μου τα μασάει θα δούμε πως θα πάει και κάτι τέτοια επέμενα ότι θα περνούσα μόνο για φουλ όποτε το δέχτηκε
βέβαια το κλίμα είχε λίγο στραβώσει
στο μασάζ μούγκα στην στρούγκα το κορίτσι είχε πιει το αμίλητο νερό κάποιες προσπάθειες από μέρους μου για να σπάσει ο πάγος δεν είχαν αποτέλεσμα
γύρισμα ανάσκελα αρχίζω να χουφτώνω παίρνει μπρος και αυτή και αρχίζει πίπα
πάμε στο κρεβάτι συνεχίζει πίπα ζητάω να την γλύψω μου λέει δεν θέλει γιατί δεν είναι κλειτοριδική και κάτι τέτοιες παπαριες
προχωράμε στο σεξ τον τρώει κανονικά χωρίς μα μου
το συμπέρασμα από αυτή τη συνεύρεση ψύχρα στην ατμόσφαιρα δεν έκλαψα τα λεφτά μου αλλά δεν βρήκα κάποιο λόγο να την επαναλάβω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom