Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Πριν 3 χρόνια ήμουν στην περιοχή του νέου ψυχικού για δουλειά
προέκυψε ένα 2ωρο κενό και ψάχνοντας στο ταμπλετ βρήκα το μωρό στην περιοχή
πήρα τηλέφωνο και ζήτησα φουλ πρόγραμμα αν θυμάμαι καλά στα 70 ε
αλλά ήθελα μέσα στο 2 ωρο που είχα διαθέσιμο
αρχικά μου είπε ότι δεν μπορούσε μετά από λίγο με πήρε τηλέφωνο και κλείσαμε μετά από μισή ώρα
πάω στο τσαρδί ένα υπόγειο σε κάθετο δρόμο στην κηφισιας
ήταν ανοιχτά μπαίνω μέσα και από πίσω εμφανίζεται η στεφάνια με ένα λουλουδένιο στεφάνι στο κεφάλι χοντρουλα συμπαθητική φάτσα
λέω είμαι ο τάδε που μιλήσαμε πριν για φουλ προγραμμα εκεί άρχισε να μου τα μασάει θα δούμε πως θα πάει και κάτι τέτοια επέμενα ότι θα περνούσα μόνο για φουλ όποτε το δέχτηκε
βέβαια το κλίμα είχε λίγο στραβώσει
στο μασάζ μούγκα στην στρούγκα το κορίτσι είχε πιει το αμίλητο νερό κάποιες προσπάθειες από μέρους μου για να σπάσει ο πάγος δεν είχαν αποτέλεσμα
γύρισμα ανάσκελα αρχίζω να χουφτώνω παίρνει μπρος και αυτή και αρχίζει πίπα
πάμε στο κρεβάτι συνεχίζει πίπα ζητάω να την γλύψω μου λέει δεν θέλει γιατί δεν είναι κλειτοριδική και κάτι τέτοιες παπαριες
προχωράμε στο σεξ τον τρώει κανονικά χωρίς μα μου
το συμπέρασμα από αυτή τη συνεύρεση ψύχρα στην ατμόσφαιρα δεν έκλαψα τα λεφτά μου αλλά δεν βρήκα κάποιο λόγο να την επαναλάβω

Ευχαριστούμε φίλε για την ενημέρωση! Μια σημείωση σε αυτά που είπες για παπαριές μόνο. Δεν είμαι γυναίκα για να ξέρω τι ισχύει ακριβώς! ξέρω μόνο ότι και η γυναίκα μου δεν είναι κλειτοριδική και δεν της αρέσει το γλυφομούνι!

Από τις συνευρέσεις μου τώρα με τη Στεφανία, έχω καταλήξει σε ένα συμπέρασμα. Αν θες να πας και να κάνεις αυτά που έχεις σχεδιάσει στο μυαλό σου να κάνεις πολύ πιθανό το αποτέλεσμα να μη σε δικαιώσει! Η Στεφανία θέλει να πας, να αφεθείς στα χεράκια της και στις μαλάξεις της και αφού το απολαύσεις και χαλαρώσεις πας σε ένα απλό και όμορφο 2ο μέρος. Αν πας μόνο για το 2ο μέρος μην πας καθόλου στη Στεφανία. Λογικά δεν...
εγώ ακολουθώ τα νερά της και περνάω ΥΠΕΡΟΧΑ!
Είναι όπως το δει κανείς και τι θέλει κάθε φορά!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562
Καλημέρα, νομίζω το θέμα δεν είναι αν μου αρέσει να δέχομαι στοματικό η όχι..ούτε είναι μεπτο που δεν δέχομαι..
να προσφέρω συγκεκριμένες υπηρεσίες μασάζ κ χαλάρωσης πιστεύω πως είναι το ζητούμενο..
Ούτε συνηθίζω ν φλυαρω κ δεν νομίζω ότι είναι κακό, κατά την διάρκεια του μασάζ που έρχεται κάποιος για ν αποφορτιστει κ ν ακούει τις χαλαρωτικές μουσικές η φυσικούς ήχους όπως πουλάκια ν κελαηδούν η τζιτζίκια απ' τα δέντρα κ κάπως έτσι ν τον συνεπάρει μια ειδυλλιακή ατμόσφαιρα..
Τωρα αν κάποιος θέλει ν συζητήσουμε κάτι συγκεκριμένο η ν αναλύσουμε τα θέματα εφημερίδας τύπου New York times (!) Δεν έχω αντιρρήση, αρκεί ν το εκφράσει ότι επιθυμεί ν συζητάμε καθ όλη την διάρκεια.. καθώς δεν έχω μαντικές ικανότητες!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562
Κ μια φωτογραφία με πέδιλα!
 

Συνημμένα

  • IMG_20200709_130537.jpg
    IMG_20200709_130537.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 862

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Κανε το μαλλι ξανθο θα εισαι ακομη πιο ωραια μωρο μου
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Να προσθέσω και εγώ μια γνώμη: το προφανές δηλαδή ότι η Στεφανία ανήκει στην κατηγορία των ανθρώπων (εργαζομένων) που αποδίδει τα μέγιστα όταν της αφήνεις χώρο να πάρει πρωτοβουλίες και να έχει το (κυριολεκτικά) απάνω χέρι. Και προφανώς ισχύει για όλους μας ότι για την βέλτιστη απόδοση συμπεριφερόμαστε όπως θα θέλαμε να μας συμπεριφερθούν. Η Στεφανία αναγνωρίζει και ανταποδίδει την δική μας καλή συμπεριφορά... και σε καμιά περίπτωση δεν είναι να εκμεταλλευτεί καταστάσεις, βλέπε να αναγνωρίσει ως αδυναμία την καλή/ήπια συμπεριφορά, για να την βγάλει στα εύκολα, κάτι που οι περισσότερες δυστυχώς κάνουν.

Τώρα για την εμφάνιση τα έχουμε ξαναπεί, δεν είναι το δυνατότερο σημείο της, το προσπαθεί πάντως με όλα αυτά τα αξεσουάρ και τα ντεκόρ, αλλά και αυτό σημαντικό δεν είναι ότι προσπαθεί να βελτιωθεί; Από την άλλη, την ζεστασιά και δοτικότητα που βγάζει η Στεφανία πολύ λίγες κοπέλες του χώρου την βγάζουν. Και είναι και Ελληνίδα και λες και δυο κουβέντες... Για τις που και που λεκτικές υπερβολές εντάξει, δεν υπάρχει λόγος να είμαστε τόσο αυστηροί, και στο τέλος-τέλος ας αφήσουμε τους άλλους να ζουν το όνειρό τους, και εμείς το ίδιο δεν θα θέλαμε για εμάς;

Κατά την γνώμη μου η Στεφανία είναι πολύ καλή και στα δύο μέρη του αγώνα, και γενικά μια πολύ τίμια κοπέλα. Τώρα όσοι θέλουν να διατάζουν ή γουστάρουν μπουτάλ καταστάσεις απλά δεν πάνε στην συγκεκριμένη κοπέλα, δεν είναι άλλωστε όλοι για όλους. Με το ζόρι παντρειά δεν γίνεται βρε παιδιά...

Με την ευκαιρία να πω πως έχω να την συναντήσω πάνω από χρόνο (μπορεί και δύο), και μάλλον μια επανάληψη επιβάλλεται...
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Να προσθέσω και εγώ μια γνώμη: το προφανές δηλαδή ότι η Στεφανία ανήκει στην κατηγορία των ανθρώπων (εργαζομένων) που αποδίδει τα μέγιστα όταν της αφήνεις χώρο να πάρει πρωτοβουλίες και να έχει το (κυριολεκτικά) απάνω χέρι. Και προφανώς ισχύει για όλους μας ότι για την βέλτιστη απόδοση συμπεριφερόμαστε όπως θα θέλαμε να μας συμπεριφερθούν. Η Στεφανία αναγνωρίζει και ανταποδίδει την δική μας καλή συμπεριφορά... και σε καμιά περίπτωση δεν είναι να εκμεταλλευτεί καταστάσεις, βλέπε να αναγνωρίσει ως αδυναμία την καλή/ήπια συμπεριφορά, για να την βγάλει στα εύκολα, κάτι που οι περισσότερες δυστυχώς κάνουν.

Τώρα για την εμφάνιση τα έχουμε ξαναπεί, δεν είναι το δυνατότερο σημείο της, το προσπαθεί πάντως με όλα αυτά τα αξεσουάρ και τα ντεκόρ, αλλά και αυτό σημαντικό δεν είναι ότι προσπαθεί να βελτιωθεί; Από την άλλη, την ζεστασιά και δοτικότητα που βγάζει η Στεφανία πολύ λίγες κοπέλες του χώρου την βγάζουν. Και είναι και Ελληνίδα και λες και δυο κουβέντες... Για τις που και που λεκτικές υπερβολές εντάξει, δεν υπάρχει λόγος να είμαστε τόσο αυστηροί, και στο τέλος-τέλος ας αφήσουμε τους άλλους να ζουν το όνειρό τους, και εμείς το ίδιο δεν θα θέλαμε για εμάς;

Κατά την γνώμη μου η Στεφανία είναι πολύ καλή και στα δύο μέρη του αγώνα, και γενικά μια πολύ τίμια κοπέλα. Τώρα όσοι θέλουν να διατάζουν ή γουστάρουν μπουτάλ καταστάσεις απλά δεν πάνε στην συγκεκριμένη κοπέλα, δεν είναι άλλωστε όλοι για όλους. Με το ζόρι παντρειά δεν γίνεται βρε παιδιά...

Με την ευκαιρία να πω πως έχω να την συναντήσω πάνω από χρόνο (μπορεί και δύο), και μάλλον μια επανάληψη επιβάλλεται...

Ακριβώς αυτό  :hi:
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
σιγά μην της αφήσουμε κ χώρο...σιγά να μην της δώκουμε κ κάνα χωράφι να σπείρει. Απλά τα πράματα. τι προσφέρεις μανίτσα μου; Πόσο κάνει; τόσο το μασάζ τόσο ο φραπές τόσο η μπριζόλα. Μου κάνει έρχομαι - δε μου κάνει δεν έρχομαι. Αυτά είναι εκ του πονηρού. Αμα θέλαμα να παίξουμε λόττο με τις υπηρεσίες θα παίζαμε κ το κανονικό. Η καλή συμπεριφορά εκ μέρους του πελάτη πρέπει να είναι δεδομένη καθώς και η καθαριότητα αλλά κ οι παρεχόμενες υπηρεσίες θα πρέπει να είναι δεδομένες και κοστολογημένες απο τη μεριά της επαγγελματίας, αν θέλει να λέγεται και να πληρώνεται ως τέτοια. Είναι δυνατόν δυο πελάτες να πληρώνουν το ίδιο ποσό και στον έναν να παρέχονται έξτρα υπηρεσίες; Επειδή δηλαδή τι; είναι πιο όμορφος; Επειδή ήταν ανάδρομος ο Ερμής στο ζώδιο της Στεφανίας εκείνη την ημέρα; Μη διαβάζω μλκς είμαι κ σε κάποια ηληκία και μου ανεβαίνει η πίεσης....
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
σιγά μην της αφήσουμε κ χώρο...σιγά να μην της δώκουμε κ κάνα χωράφι να σπείρει. Απλά τα πράματα. τι προσφέρεις μανίτσα μου; Πόσο κάνει; τόσο το μασάζ τόσο ο φραπές τόσο η μπριζόλα. Μου κάνει έρχομαι - δε μου κάνει δεν έρχομαι. Αυτά είναι εκ του πονηρού. Αμα θέλαμα να παίξουμε λόττο με τις υπηρεσίες θα παίζαμε κ το κανονικό. Η καλή συμπεριφορά εκ μέρους του πελάτη πρέπει να είναι δεδομένη καθώς και η καθαριότητα αλλά κ οι παρεχόμενες υπηρεσίες θα πρέπει να είναι δεδομένες και κοστολογημένες απο τη μεριά της επαγγελματίας, αν θέλει να λέγεται και να πληρώνεται ως τέτοια. Είναι δυνατόν δυο πελάτες να πληρώνουν το ίδιο ποσό και στον έναν να παρέχονται έξτρα υπηρεσίες; Επειδή δηλαδή τι; είναι πιο όμορφος; Επειδή ήταν ανάδρομος ο Ερμής στο ζώδιο της Στεφανίας εκείνη την ημέρα; Μη διαβάζω μλκς είμαι κ σε κάποια ηληκία και μου ανεβαίνει η πίεσης....

Έχεις πάει στη Στεφανία? Προφανώς όχι! Πήγαινε κι έλα να μας τα ξαναπείς εφόσον δεν μείνεις ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες!
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
οχι δεν εχω πάει και δεν θα πάω μεχρι να ξεκαθαριστεί το τοπίο. Ικανοποιημένος θα μείνω όταν δω οτι τηρήθηκε ότι προσυμφωνήθηκε. Απλά και κατανοητά.Λιτά και ταπεινά.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562
οχι δεν εχω πάει και δεν θα πάω μεχρι να ξεκαθαριστεί το τοπίο. Ικανοποιημένος θα μείνω όταν δω οτι τηρήθηκε ότι προσυμφωνήθηκε. Απλά και κατανοητά.Λιτά και ταπεινά.
καλημερα.με καλεσες κ δεν σου απαντήσα?
Μου έστειλες κάποιο μήνυμα κ σε αγνοησα?
Δεν νομίζω..
Πάντα ειμαι σαφής κ ξεκάθαρη σε κάθε επικοινωνία με εναν ενδιαφερόμενο κ πρόθυμη ν ανακαλύψω τι ακριβώς χρειάζεται,ποιες είναι οι επιθυμίες-αναγκες του.
Όποτε αυτά τα υποθετικά σενάρια που κανείς κ αναφέρεις δεν καταλαβαίνω προς τι??
Στην διάθεση σου βρίσκομαι για οποιαδήποτε απορία.
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
205
Κριτικές
40
Like
1.867
Πόντοι
2.471
ρε φιλε μου απο εδω περιμενεις να ξεκαθαριστει το τοπιο? κιαυτο δεν το λεω μονο για την συγκεκριμενη κοπελα  εδω, αλλα για ολα τα παρομοια νηματα,
θα δεις οτι για ολα ανεξαιρετως τα κοριτσια υπαρχουν παρα πολλες διαφορετικές γνωμεις αποψεις εμπειριες κλπ κλπ. για τις ιδιες κοπελες καποιοι βαζουν 10 αρια και αλλοι 3αρια ...

Αν σε ενδιαφερει καποια- οποιαδήποτε  παιρνεις ενα τηλεφωνο ή στελνεις ενα μνμ και λες εγω θελω αυτο κιαυτο το παρεχεις?
ετσι νομιζω πολυ απλα ξεκαθαριζεται το τοπιο
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
ρε φιλε μου απο εδω περιμενεις να ξεκαθαριστει το τοπιο? κιαυτο δεν το λεω μονο για την συγκεκριμενη κοπελα  εδω, αλλα για ολα τα παρομοια νηματα,
θα δεις οτι για ολα ανεξαιρετως τα κοριτσια υπαρχουν παρα πολλες διαφορετικές γνωμεις αποψεις εμπειριες κλπ κλπ. για τις ιδιες κοπελες καποιοι βαζουν 10 αρια και αλλοι 3αρια ...

Αν σε ενδιαφερει καποια- οποιαδήποτε  παιρνεις ενα τηλεφωνο ή στελνεις ενα μνμ και λες εγω θελω αυτο κιαυτο το παρεχεις?
ετσι νομιζω πολυ απλα ξεκαθαριζεται το τοπιο
πολύ σωστά. φυσικά δε περιμένω να αναρτηθεί εδω τιμοκατάλογος αλλά απο ότι έχω διαβάσει εδώ απο αυτούς που τηλεφώνησαν και έκλεισαν ραντεβού, είναι λίγο μπερδεμένα τα προγράμματα και οι υπηρεσίες. Κρίμα γιατί δείχνει πολλά υποσχόμενη και έχει καλές κριτικές απο τους περισσότερους αλλά και τα φράγκα βγαίνουν δύσκολα.
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
καλημερα.με καλεσες κ δεν σου απαντήσα?
Μου έστειλες κάποιο μήνυμα κ σε αγνοησα?
Δεν νομίζω..
Πάντα ειμαι σαφής κ ξεκάθαρη σε κάθε επικοινωνία με εναν ενδιαφερόμενο κ πρόθυμη ν ανακαλύψω τι ακριβώς χρειάζεται,ποιες είναι οι επιθυμίες-αναγκες του.
Όποτε αυτά τα υποθετικά σενάρια που κανείς κ αναφέρεις δεν καταλαβαίνω προς τι??
Στην διάθεση σου βρίσκομαι για οποιαδήποτε απορία.
ευχαριστώ για την τίμια εξήγηση. Ακρως σεβαστή. Θα μιλήσουμε στο τηλέφωνο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ευχαριστούμε φίλε για την ενημέρωση! Μια σημείωση σε αυτά που είπες για παπαριές μόνο. Δεν είμαι γυναίκα για να ξέρω τι ισχύει ακριβώς! ξέρω μόνο ότι και η γυναίκα μου δεν είναι κλειτοριδική και δεν της αρέσει το γλυφομούνι!

Από τις συνευρέσεις μου τώρα με τη Στεφανία, έχω καταλήξει σε ένα συμπέρασμα. Αν θες να πας και να κάνεις αυτά που έχεις σχεδιάσει στο μυαλό σου να κάνεις πολύ πιθανό το αποτέλεσμα να μη σε δικαιώσει! Η Στεφανία θέλει να πας, να αφεθείς στα χεράκια της και στις μαλάξεις της και αφού το απολαύσεις και χαλαρώσεις πας σε ένα απλό και όμορφο 2ο μέρος. Αν πας μόνο για το 2ο μέρος μην πας καθόλου στη Στεφανία. Λογικά δεν...
εγώ ακολουθώ τα νερά της και περνάω ΥΠΕΡΟΧΑ!
Είναι όπως το δει κανείς και τι θέλει κάθε φορά!

Αυτή ακριβώς είναι η Στεφανία και οι υπηρεσίες της . Έχει διαφορετική προσέγγιση όσο αφορά τις υπηρεσίες της και τον ερωτισμό που προσφέρει στους φίλους της. Καταλαβαίνει και διαβάζει τις αντιδράσεις του κάθε ένα από εμάς κατά την διάρκεια της συνεδρίας μαζί της και ανάλογα πράττει το καλύτερο για να φτάσει σε ανώτερα επίπεδα ερωτισμού.Αφηνεσαι και απολαμβάνεις ότι σου προσφέρει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom