Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.086
Κριτικές
128
Like
22.401
Πόντοι
28.900
[quote author=biky-stefania link=undefined date=undefined]New hair,new mood ;)[/quote]


Ωραία τα έκανες τα μαλλάκια σου,αλλά ανέβασε και κάποια φωτογραφία από τον χώρο σου!!!
 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
Ο χώρος και οι υπηρεσίες της Στεφανίας είναι ο,τι καλύτερο.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
9
Like
662
Πόντοι
306
Μολισ γυρισα απο συναντηση με την Στεφανια. Η κοπελα ειναι απλα μοναδικη στο μασαζ. Λογω καραντινας και αλλων δυσκολιων απο μερους μου, ειχα να την επισκεφτω κατι μηνες αλλα το σωμα μου την ειχε τεραστια αναγκη. Αφου τελικα μπορεσα σημερα δεν εχασα ευκαιρια και την πηρα τηλ να βρεθουμε. Απλα ΚΟΡΥΦΑΙΑ στο μασαζ. Οποιος παει και αφεθει στα χερια της χωρις να σκεφτεται το μετα, δεν θα μεινει παραπονεμενος. Ευγενικη, ειλικρινης, τιμια στις υπηρεσιες της. Συγχαρητηρια κοριτσαρα μου και να εισαι καλα να μας ανανεωνεις. Τα λεμε συντομα.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
574
Κριτικές
18
Like
1.952
Πόντοι
1.196
Λοιπόν έχω αναφέρει πολλάκις φορές για την Στεφανία πως ειναι εξαιρετική σε αυτό που προσφέρει και θα το ξαναπώ για την τιμή των όπλων.
Εξαιρετικό- αναζωογονητικό μασάζ με τέλειο happy and με όποιον τρόπο κ αν κανονίσουμε.
Θέλω όμως να σταθώ σε κάποια πράγματα που κάνουν την διαφορά αι την καθιστούν vfm.
Δικός της χωρος, παντα καθαρός και περιποιημενος.
Σούπερ παρουσία ΚΑΘΕ φορά, με χαμόγελο, ευγένεια και σεξουαλικότητά.
Δυνατότητα επαναλαμβανόμενου ντους, πριν κ μετά.
Παροχή ανδρικού αποσμητικου.
Παροχή ανδρικού αρώματος.
Και Όλα Αυτά, κάθε φορά....μα κάθε φορα.....με το λιγότερο κόστος. Με στάνταρ προγράμματα για όλα τα πορτοφόλια χωρίς κρυφές χρεωσεις.
Η Στεφανία Είναι το στανταρακι μου κ τη γουστάρω με τρέλα.

 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562
Καλημέρα! γνωρίζει κανείς γιατί μου βγάζει ότι έχω υπερβεί το όριο των φίλων μου ενώ προσπάθησα ν στέιλω ένα αίτημα φιλίας?κ τι πρέπει να κάνω?
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
115
Like
479
Πόντοι
21
Καλημερα,
παρακαλω αν μπορει καποιος να μου στειλει το τηλεφωνο της κοπελας για να κλεισω ραντεβου.
Ευχαριστω.
 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
πατάς επάνω στο όνομά της, εμφανίζεται το προφίλ της, πατάς τη καρτέλα "Σχετικά" και είναι αναρτημένο εκεί.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Λοιπόν έχω αναφέρει πολλάκις φορές για την Στεφανία πως ειναι εξαιρετική σε αυτό που προσφέρει και θα το ξαναπώ για την τιμή των όπλων.
Εξαιρετικό- αναζωογονητικό μασάζ με τέλειο happy and με όποιον τρόπο κ αν κανονίσουμε.
Θέλω όμως να σταθώ σε κάποια πράγματα που κάνουν την διαφορά αι την καθιστούν vfm.
Δικός της χωρος, παντα καθαρός και περιποιημενος.
Σούπερ παρουσία ΚΑΘΕ φορά, με χαμόγελο, ευγένεια και σεξουαλικότητά.
Δυνατότητα επαναλαμβανόμενου ντους, πριν κ μετά.
Παροχή ανδρικού αποσμητικου.
Παροχή ανδρικού αρώματος.
Και Όλα Αυτά, κάθε φορά....μα κάθε φορα.....με το λιγότερο κόστος. Με στάνταρ προγράμματα για όλα τα πορτοφόλια χωρίς κρυφές χρεωσεις.
Η Στεφανία Είναι το στανταρακι μου κ τη γουστάρω με τρέλα.
καλα ρε φιλε,κρατα εσυ τα φρουφρου και τα αρωματα και ασε τους αλλους να παρουν καμια που να βλεπεται...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλημέρα! γνωρίζει κανείς γιατί μου βγάζει ότι έχω υπερβεί το όριο των φίλων μου ενώ προσπάθησα ν στέιλω ένα αίτημα φιλίας?κ τι πρέπει να κάνω?

Αν δεν κάνω λάθος (κάπου το διάβασα στο site) επιτρέπει μεχρι 150 φίλους. Αν εχεις παραπάνω δεν θα σε αφησει να προσθέσεις άλλους! (θεωρητικά πάντα μιλάμε. Ποτέ δεν ξέρεις με του διαόλου τα μηχανήματα)
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.086
Κριτικές
128
Like
22.401
Πόντοι
28.900
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562
Καλημέρα με ένα γλυκό χαμόγελο να πάει καλά η εβδομάδα!
 

Συνημμένα

  • IMG_20200921_121754.jpg
    IMG_20200921_121754.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 198

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom