Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
322
Like
363
Πόντοι
21
Πέρασμα χτες από τη Στεφανια.. Για το μασάζ και τα υπόλοιπα δεν θα πάω κάτι γιατί κατ'εμέ, με αφήνει πάντα πολύ ευχαριστημένο...
Ο χώρος της όπως πάντα καθαρός και περιποιημένος..
Η Στεφανια έχει αλλάξει μαλλί έχει χάσει κάποια κιλάκια και είναι σκέτη καβλα (όχι ότι πριν δεν ήτανε)...
Αξίζει μέχρι και το τελευταίο €€..
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
848
Κριτικές
11
Like
1.491
Πόντοι
496
Έλα βρε πόσο άλλαξε; Να μας ενημερώσει με φωτό
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562

vagevag20

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
241
Like
646
Πόντοι
81
Έλα βρε πόσο άλλαξε; Να μας ενημερώσει με φωτό
ευκαιρία ν ερθεις ν το διαπιστώσεις!
Οι φωτογραφίες δεν αποκαλύπτουν πολλά..

ναι, ευκαιρία είναι αλλά βάλε κι εσύ μια φώτο αφού το ζητάει.... γιατί του χαλάς το χατήρι??
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562
Έλα βρε πόσο άλλαξε; Να μας ενημερώσει με φωτό
ευκαιρία ν ερθεις ν το διαπιστώσεις!
Οι φωτογραφίες δεν αποκαλύπτουν πολλά..

ναι, ευκαιρία είναι αλλά βάλε κι εσύ μια φώτο αφού το ζητάει.... γιατί του χαλάς το χατήρι??
δεν είναι θέμα ν χαλάσω η όχι τ χατηρι.απλα πότε δεν ανεβάζω γυμνές φωτογραφίες ούτε πρόκειται ν το κάνω τώρα..
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562
Μα φωτογραφία σου θα ήταν το ιδανικό.
Για να αποδείξει το ποσό άλλαξες.
εσύ συγκεκριμένα εφόσον χθες μου έστειλες πάλι(είχαμε επικοινωνήσει κ στο παρελθόν) πμ ν σε ενημέρωσω σχετικά με το τι προσφέρω.. πώς ακριβώς θα καταλάβεις την διαφορά εφόσον δεν με έχεις δει ποτέ?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.562
Ξεκινήστε την μέρα σας με ένα τονωτικό μασάζ κ απολαύστε την αναζωογονητική εμπειρία που προσφέρω! σταθερά vfm κ στον χώρο μου.. μια ώρα μασαζ (πατημένη)κ happy ending μόνο με 40€!
:wink:
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Ξεκινήστε την μέρα σας με ένα τονωτικό μασάζ κ απολαύστε την αναζωογονητική εμπειρία που προσφέρω! σταθερά vfm κ στον χώρο μου.. μια ώρα μασαζ (πατημένη)κ happy ending μόνο με 40€!
:wink:
Tιμιο το κοριτσι μας !!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
η κοπελα ειναι πολυ καλη στην δουλεια της κ με πολυ καλη τιμη στα 40 ευρω για μια ωρα μασαζ κ ..ευχαριστη ..καταληξη!!ισως η καλυτερη ..προσφορα της αγορας!!για οσους το σκεφτονται ...αξιζει...
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
23
Like
1.306
Πόντοι
1.076
η κοπελα προσπαθει κ σε αυτο που προσφερει ειναι μια χαρα.Ο χωρος της ειναι επισης καθαρος κ διακριτικος,στα 40 ευρω ειναι vfm.
Τα γουστα του καθενος κ οι απαιτησεις ειναι διαφορετικες παντα,για μασαζ παντως δοκιμαστε αφοβα.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Α ρε γαμημενε κορονοιέ !!!!!!!!
 

geokara

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
Αν είναι ρε σεις να παω να με τριψει γιατι αυτο που κανει δεν ειναι massage και να μου την παιξει για 40ευρω εγω καθομαι στο σπιτι μου.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
848
Κριτικές
11
Like
1.491
Πόντοι
496
Αν είναι ρε σεις να παω να με τριψει γιατι αυτο που κανει δεν ειναι massage και να μου την παιξει για 40ευρω εγω καθομαι στο σπιτι μου.
με πόσα θέλεις να στην παίξουν;
Με κάνα 5ευρω;
Γιατί μπαίνετε στον κόπο να γράφετε ανούσια μηνύματα δεν μπορώ να καταλάβω.


 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
Κάποια άτομα είναι εντελώς τόπου και χρόνου. Αντιμετωπίζουν το θέμα του μασάζ σαν "Θα πάω να μου την παίξουν"....Με τέτοια αντιμετώπιση δεν θα περάσεις καλά σε οποιαδήποτε κοπέλα σέβεται τον εαυτό της. Άρα κατα επέκταση και στη Στεφανία.
Αν δεν σου αρέσουν οι υπηρεσίες της (και με γειά σου και χαρά σου) πες το με κόσμιο τρόπο και τράβα παρακάτω.
Τα υπόλοιπα όπως είπε και ο φίλος απο πάνω είναι ανούσια.
 

geokara

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
Φιλε pirateman,
η κριτική μου αφορα το ολο πακέτο massage +εκτονωση.Αν μου κανει καποια πραγματικα massage και με έχει σωματικά και ψυχικά φτιάξει και προσφερει χειρονακτικη εκτονωση να δωσω το εxtraδακι μου(και φυσικά οχι 5ευρω).
Τωρα αν εσυ θεωρείς massage το τριψιμο που προσφέρει η κοπέλα οκ, ειναι η αποψη σου,απλα να αναφέρω οτι μετα απο πραγματικο-επαγγελματικο massage(30 ευρω) που εκανα σηκώθηκα και ημουν τοσο high λες και είχα πιει 2 λτρ τσιπουρο,σαφώς και δεν περιμένω το ιδιο απο κάποια-ες που λένε απλα οτι κανουν massage αλλα και η υπερβολή πάει σύννεφο.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Φιλε pirateman,
η κριτική μου αφορα το ολο πακέτο massage +εκτονωση.Αν μου κανει καποια πραγματικα massage και με έχει σωματικά και ψυχικά φτιάξει και προσφερει χειρονακτικη εκτονωση να δωσω το εxtraδακι μου(και φυσικά οχι 5ευρω).
Τωρα αν εσυ θεωρείς massage το τριψιμο που προσφέρει η κοπέλα οκ, ειναι η αποψη σου,απλα να αναφέρω οτι μετα απο πραγματικο-επαγγελματικο massage(30 ευρω) που εκανα σηκώθηκα και ημουν τοσο high λες και είχα πιει 2 λτρ τσιπουρο,σαφώς και δεν περιμένω το ιδιο απο κάποια-ες που λένε απλα οτι κανουν massage αλλα και η υπερβολή πάει σύννεφο.

Επαγγελματικό μασάζ, που λες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom