Νέα

Αισθησιακό μασάζ δώρο από άνδρα θεραπευτή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antony84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.527
Πόντοι
481
Καλησπέρα στο πάνελ!!θέλω να κάνω δώρο ένα αισθησιακό μασάζ στη γυναίκα μου από άντρα θεραπευτή(όχι σεξ..μόνο αισθησιακό μασαζ) με τη παρουσία μου. Ξέρει κανείς αν υπάρχει τέτοια υπηρεσία σε κανένα από τα υπάρχοντα ενεργά μασατζιδικα;;ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Φυρι φυρι το πας μαγκα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα στο πάνελ!!θέλω να κάνω δώρο ένα αισθησιακό μασάζ στη γυναίκα μου από άντρα θεραπευτή(όχι σεξ..μόνο αισθησιακό μασαζ) με τη παρουσία μου. Ξέρει κανείς αν υπάρχει τέτοια υπηρεσία σε κανένα από τα υπάρχοντα ενεργά μασατζιδικα;;ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Μονο σε μασατζίδικα σε ενδιαφέρει; Αν ειναι ανεξάρτητος μασερ σου κάνει;
 

Dimitrakis(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2020
Μηνύματα
25
Like
40
Πόντοι
0
Μπορείς να κοιτάξεις στο kanesex.com, εκεί θα βρεις αυτό που θες στην κατηγορία μασσαζ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Καλησπέρα στο πάνελ!!θέλω να κάνω δώρο ένα αισθησιακό μασάζ στη γυναίκα μου από άντρα θεραπευτή(όχι σεξ..μόνο αισθησιακό μασαζ) με τη παρουσία μου. Ξέρει κανείς αν υπάρχει τέτοια υπηρεσία σε κανένα από τα υπάρχοντα ενεργά μασατζιδικα;;ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Φωτο της γυναίκας σου δεν ανεβασες... δε νομιζω να ειναι καμμια φακλανα ?
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736
Φωτο της γυναίκας σου δεν ανεβασες... δε νομιζω να ειναι καμμια φακλανα ?
RTFM!!!
Τα μέλη του μου, εκτός από εικοσάποντες (+) πούτσες, έχουν και τις πιο όμορφες γυναίκες.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.863
Πόντοι
2.646
Καλησπέρα στο πάνελ!!θέλω να κάνω δώρο ένα αισθησιακό μασάζ στη γυναίκα μου από άντρα θεραπευτή(όχι σεξ..μόνο αισθησιακό μασαζ) με τη παρουσία μου. Ξέρει κανείς αν υπάρχει τέτοια υπηρεσία σε κανένα από τα υπάρχοντα ενεργά μασατζιδικα;;ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Τυπε, θα τα καταπιεις εσύ ή η γυναίκα?
 
OP
OP
antony84

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
80
Like
720
Πόντοι
80
Εγώ εδώ είμαι τωρα τυπε, αλλά δε θα είμαι στο δωμάτιο όταν στην ξεκωλιαζουν
Δεν πειράζει.μπορουμε να στα στείλουμε πακέτο αφού σε καίει τόσο πολύ τι θα γίνει.
Ρε μια φορά τάμα το έχω να μη πεταχτεί κάποιος εκτός θέματος και να λέει τα δικά του.τοσο μιζέρια έχει πέσει στη ζωή καποιων που ψάχνουν να πιαστουν στη ζωή του άλλου και να πουν τη μ@κακι@τους;;;
Αν δεν θες η δεν σε ενδιαφέρει το θέμα....τι απαντάς;;;υπάρχει λόγος;;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Καλησπέρα στο πάνελ!!θέλω να κάνω δώρο ένα αισθησιακό μασάζ στη γυναίκα μου από άντρα θεραπευτή(όχι σεξ..μόνο αισθησιακό μασαζ) με τη παρουσία μου. Ξέρει κανείς αν υπάρχει τέτοια υπηρεσία σε κανένα από τα υπάρχοντα ενεργά μασατζιδικα;;ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Έχω πραγματική απορία:
Υποθέτω ότι όχι σεξ σημαίνει καθόλου διείσδυση, με κανένα τρόπο, πουθενά. Το σημειώνω διότι ο Μπιλ κάποτε είχε βγει και έλεγε διάφορα.
π.χ. Το 69 θεωρείται σεξ? και άρα απαγορεύεται?

Όταν λες αισθησιακό μασάζ ΤΙ ακριβώς εννοείς? Κυριολεκτικά δλδ.΅ ΠΩΣ το ορίζεις?
Επιτρέπεται κάθε είδους άγγιγμα υποθέτω.
Επιτρέπεται προφανώς 100% γύμνια (τη δικαιολογεί/επιτρέπει το αισθησιακό μασάζ, χωρίς απαραίτητα να την απαιτεί)
Επιτρέπονται δακτυλοσκοπήσεις?
Επιτρέπεται να τελειώσει ο άνδρας? η γυναίκα? Θεωρώ πως ναι, ως αποτέλεσμα του αισθησιασμού.
Επιτρέπεται να τελειώσει αυτός ή/και αυτή με αυνανισμό? Θεωρώ πως ναι, επίσης ως αποτέλεσμα του αισθησιασμού.
Επιτρέπεται να την τελειώσει αυτός? Θεωρώ πως ναι εάν τύχει να συμβεί.
Επιτρέπεται να αυτός τελειώσει? ή αυτή να τον τελειώσει? Και πώς? που? κτλ...

Δεν τρολάρω. Είναι πραγματικές απορίες, εάν το καλοσκεφτείς.
 
OP
OP
antony84

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
80
Like
720
Πόντοι
80
Έχω πραγματική απορία:
Υποθέτω ότι όχι σεξ σημαίνει καθόλου διείσδυση, με κανένα τρόπο, πουθενά. Το σημειώνω διότι ο Μπιλ κάποτε είχε βγει και έλεγε διάφορα.
π.χ. Το 69 θεωρείται σεξ? και άρα απαγορεύεται?

Όταν λες αισθησιακό μασάζ ΤΙ ακριβώς εννοείς? Κυριολεκτικά δλδ.΅ ΠΩΣ το ορίζεις?
Επιτρέπεται κάθε είδους άγγιγμα υποθέτω.
Επιτρέπεται προφανώς 100% γύμνια (τη δικαιολογεί/επιτρέπει το αισθησιακό μασάζ, χωρίς απαραίτητα να την απαιτεί)
Επιτρέπονται δακτυλοσκοπήσεις?
Επιτρέπεται να τελειώσει ο άνδρας? η γυναίκα? Θεωρώ πως ναι, ως αποτέλεσμα του αισθησιασμού.
Επιτρέπεται να τελειώσει αυτός ή/και αυτή με αυνανισμό? Θεωρώ πως ναι, επίσης ως αποτέλεσμα του αισθησιασμού.
Επιτρέπεται να την τελειώσει αυτός? Θεωρώ πως ναι εάν τύχει να συμβεί.
Επιτρέπεται να αυτός τελειώσει? ή αυτή να τον τελειώσει? Και πώς? που? κτλ...

Δεν τρολάρω. Είναι πραγματικές απορίες, εάν το καλοσκεφτείς.
Σωστες οι αποριες σου....
Ναι....σε οτι γραφεις επιτρεπονται ολα εκτος απο sex.....
Ολα αυτα φυσικα εφοσον της αρεσει...αλλιως θα παραμεινει ενα απλο χαλαρωτικο μασαζακι!
 

professorqq1

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
77
Like
109
Πόντοι
0
Σωστες οι αποριες σου....
Ναι....σε οτι γραφεις επιτρεπονται ολα εκτος απο sex.....
Ολα αυτα φυσικα εφοσον της αρεσει...αλλιως θα παραμεινει ενα απλο χαλαρωτικο μασαζακι!
Σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα :)
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
881
Πόντοι
81
Καλημέρα νηματοθετη. Νομίζω ότι αν όντως δε θέλεις καμμία σεξουαλική επαφή και μόνο αισθησιακό μασάζ τοτε ψάχνεις κάτι τέτοιο. Πάρε τηλ εδώ και ρώτα τους.
 

Satir0s

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
114
Like
342
Πόντοι
21
Αν είσαι ανίκανος να κάνεις στη γυναίκα σου ένα αισθησιακό μασάζ μόνος σου, γαμησετα ρε φιλε, καλα σε κοροϊδεύουν, κρυφοcuckold είσαι :jerking2:
 

nmsg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο πάνελ!!θέλω να κάνω δώρο ένα αισθησιακό μασάζ στη γυναίκα μου από άντρα θεραπευτή(όχι σεξ..μόνο αισθησιακό μασαζ) με τη παρουσία μου. Ξέρει κανείς αν υπάρχει τέτοια υπηρεσία σε κανένα από τα υπάρχοντα ενεργά μασατζιδικα;;ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ναι αγαπητέ, κάνω αυτο ακριβώς που θελεις, εχω μεγαλη εμπειρια, στειλε μου εμαιλ singelton2020@gmail.com
 

Remedy

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μπορείς να κάνεις μια επικοινωνία σε αυτό ΤΑΝΤΡΑ ΜΑΣΑΖ / Τάντρα μασάζ για Γυναίκες στο Μοναστηράκι , προσωπικά σου μεταφέρω ότι δυσκολευτήκαμε αρκετά στην επικοινωνία και στον ορισμό του ραντεβού και το αποτέλεσμα (παροχή υπηρεσίας) δεν ήταν ακριβώς αυτό που περιμέναμε (απαντάω βάσει όσων έχεις γράψει ότι ζητάς παραπάνω).

Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις και εδώ Unique Feeling Of Relaxation | Tantra Massagesutra όπου η επικοινωνία γίνεται σχεδόν άμεσα και πολύ εύκολα και κατατοπιστικά. Με αυτόν μπορείς να περιγράψεις πιο εύκολα τι ακριβώς ζητάς και θαρρώ πως θα είναι πιο κοντά σε αυτό που ψάχνεις.

Καλή αναζήτηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom