Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Καλησπέρα, όπως βλέπω την φωτογραφία η καραντίνα πρέπει να σου έκανε καλό. Πρέπει να έχεις αδυνατίσει, έτσι φαίνεται, αλλά μην χάσεις άλλα γιατί υπάρχει η παροιμία τα πάχη μου τα κάλη μου και μην ξεχνάς ότι εμείς οι άντρες σας θέλουμε λιγάκι ζουμερές και εσύ έτσι είσαι.
Καλή συνέχεια κούκλα μου!!!
Το λοκ ντάουν είναι μια καλή ευκαιρία για αυτοβελτιωση σε όλους τους τομείς!
Έτσι λοιπόν άδραξα όλο αυτό το διάστημα ένα χρόνο τώρα..
Όταν έχεις άπλετο χρόνο είναι ωραίο να τον αξιοποιείς σωστά ;)
Καινούρια χόμπι (? όπως χορός),ειδικη δίαιτα βοηθάνε στο να αναδειχθεί η καλύτερη πλευρά μου!θα σε περιμένω να το διαπιστώσεις ιδοιεις ομασι!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.316
Πόντοι
28.900
Το λοκ ντάουν είναι μια καλή ευκαιρία για αυτοβελτιωση σε όλους τους τομείς!
Έτσι λοιπόν άδραξα όλο αυτό το διάστημα ένα χρόνο τώρα..
Όταν έχεις άπλετο χρόνο είναι ωραίο να τον αξιοποιείς σωστά ;)
Καινούρια χόμπι (? όπως χορός),ειδικη δίαιτα βοηθάνε στο να αναδειχθεί η καλύτερη πλευρά μου!θα σε περιμένω να το διαπιστώσεις ιδοιεις ομασι!
Θα έρθω το διαπιστώσω ιδοιεις ομασι...αλλά και για να με ξελαφρώσεις όπως εσύ ξέρεις...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
αν το πας μεχρι τελους ναι
Καλησπέρα κ καλό Πάσχα με υγεία!
έχω διαφορα στάνταρ οποπρογράμματα με επίκεντρο το καλό μασάζ αλλά διαφοροποιούνται διάρκεια κ περιεχόμενο αναλόγως τι χρειάζεται κάποιος ώστε να νιώσει πλήρης αλλά κ της αλληλεπίδρασης που θα προκύψει..
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου.
Ευχαριστώ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα κ καλό Πάσχα με υγεία!
έχω διαφορα στάνταρ οποπρογράμματα με επίκεντρο το καλό μασάζ αλλά διαφοροποιούνται διάρκεια κ περιεχόμενο αναλόγως τι χρειάζεται κάποιος ώστε να νιώσει πλήρης αλλά κ της αλληλεπίδρασης που θα προκύψει..
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου.
Ευχαριστώ
Απαντήσεις και επεξηγήσεις πάντα με ηρεμία, περισσή ευγένεια , χαμηλών τόνων ακόμα και σε άδικες αναφορές... επίπεδο και χαρακτήρας
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Απαντήσεις και επεξηγήσεις πάντα με ηρεμία, περισσή ευγένεια , χαμηλών τόνων ακόμα και σε άδικες αναφορές... επίπεδο και χαρακτήρας
Έτσι πρέπει,κατ αυτόν τον τρόπο λειτουργώ κ σαν χαρακτήρας..ευχαριστω πολύ που το αναγνωρίζεις κ το εκτιμας!
Θα σε περιμένω κ από κοντά να σε αναλάβω με τα μαγικά μου ;)
 

day622

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2016
Μηνύματα
132
Like
101
Πόντοι
1
Αντε να ανοιξουν τα εσωτερικα συνορα να ερθουμε και εμεις Αθηνα να κανουμε Ανασταση. Χρονια πολλα με υγεια
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
Βόλτα σήμερα για πρώτη φορά στην Στεφανια έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Πήρα πρόγραμμα με μασάζ και εκτόνωση όλα πήγαν τέλεια,χαμογελαστή και ευχάριστη. Ο χώρος διακοσμημένος με γούστο καθαρός μπανακι πριν και μετά, ποτάκι στην αρχή όλα λειτούργησαν όμορφα θα ξαναπάω.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.677
Πόντοι
456
Βόλτα σήμερα για πρώτη φορά στην Στεφανια έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Πήρα πρόγραμμα με μασάζ και εκτόνωση όλα πήγαν τέλεια,χαμογελαστή και ευχάριστη. Ο χώρος διακοσμημένος με γούστο καθαρός μπανακι πριν και μετά, ποτάκι στην αρχή όλα λειτούργησαν όμορφα θα ξαναπάω
καλη αρχη !
 

hippurus

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
100
Like
246
Πόντοι
21
Στεφανία, ποιά η γνώμη σου για τα εμβόλια COVID ? Πρόκειται να εμβολιαστείς? Αν ναι, άμεσα ?
Θεωρώ πως οι απαντήσεις σου στις τελευταίες 2 ερωτήσεις ίσως ενδιαφέρουν αρκετό κόσμο. Σε ευχαριστώ!
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Στεφανία, ποιά η γνώμη σου για τα εμβόλια COVID ? Πρόκειται να εμβολιαστείς? Αν ναι, άμεσα ?
Θεωρώ πως οι απαντήσεις σου στις τελευταίες 2 ερωτήσεις ίσως ενδιαφέρουν αρκετό κόσμο. Σε ευχαριστώ!
Τυπε γτ δεν ζητάς ΑΜΚΑ για να κάνεις διασταύρωση?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Καλησπέρα :)
 

Συνημμένα

  • IMG_20210512_143318.jpg
    IMG_20210512_143318.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 337

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
καλησπερα.μια χαρα κοπελα ειναι ρε μαγγες.που την ειδατε χοντρη,που λετε σε πιο πισω σελιδες?μπορει να μην ειναι μοντελο αλλα για αυτους που τους αρεσουν τα πιασιματα ειναι πολυ καλη.βλεποντας παντα την φωτογραφια μιλαω.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
καλησπερα.μια χαρα κοπελα ειναι ρε μαγγες.που την ειδατε χοντρη,που λετε σε πιο πισω σελιδες?μπορει να μην ειναι μοντελο αλλα για αυτους που τους αρεσουν τα πιασιματα ειναι πολυ καλη.βλεποντας παντα την φωτογραφια μιλαω.
έχει αρκετά πιασίματα η κοπέλα αλλά χοντρή επ ουδενί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom