Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
έχει αρκετά πιασίματα η κοπέλα αλλά χοντρή επ ουδενί
αυτο λεω και γω.δεν την εχω δει ,ελπιζω τωρα το καλοκαιρι που θα εχουμε ελευθερη μετακινηση,αλλα ειχαν πει για παραπανω κιλα,που δεν βλεπω στην φωτο.αυτοι οι παιχτες θα θελουν κοκαλιαρες ισως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
χρειαζεται/προτεινεται selftest εκατερωθεν πριν το ραντεβου?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
αυτο λεω και γω.δεν την εχω δει ,ελπιζω τωρα το καλοκαιρι που θα εχουμε ελευθερη μετακινηση,αλλα ειχαν πει για παραπανω κιλα,που δεν βλεπω στην φωτο.αυτοι οι παιχτες θα θελουν κοκαλιαρες ισως.
επειδή έχω κάνει ραντεβού μαζί της(πάνε τώρα πάνω απο 2 χρόνια) μεταξύ της κοκαλιάρας και της χοντρής υπάρχουν βαθμίδες πάχους και κατανομής φυσικά!
Δεν είναι χοντρή, είναι κάτι παραπάνω ή μάλλον ήταν για να είμαι ακριβής κάτι παραπάνω απο τσουπωτή!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Αγαπητέ alpula k Frank 63, αρχαία προϊστορία θα κάνουμε?πώς ήμουν πριν 2 χρόνια και η χωρίς να με έχει δει κάποιος πρόσφατα πως να βγάλει συμπέρασμα?
Υ.Γ υπάρχει κ κάτι που λέγεται βελτίωση κ ανανέωση του εαυτού μας..μέσα σε 2 χρόνια+ πολλά αλλάζουν!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Αγαπητέ alpula k Frank 63, αρχαία προϊστορία θα κάνουμε?πώς ήμουν πριν 2 χρόνια και η χωρίς να με έχει δει κάποιος πρόσφατα πως να βγάλει συμπέρασμα?
Υ.Γ υπάρχει κ κάτι που λέγεται βελτίωση κ ανανέωση του εαυτού μας..μέσα σε 2 χρόνια+ πολλά αλλάζουν!
το τόνισα και δεν εξέθεσα ή πρόσβαλα κανέναν!
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
το τόνισα και δεν εξέθεσα ή πρόσβαλα κανέναν!
τσαχπινιά έκανε. Προφανώς το κορίτσι κάνει δίαιτα ή και γυμναστική δύο χρόνια, χρειάζεται και ένα καλό λόγο για τόνωση.
Μια χαρά η τελευταία φωτογραφία πάντως, keep up the good work lady
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Αγαπητέ alpula k Frank 63, αρχαία προϊστορία θα κάνουμε?πώς ήμουν πριν 2 χρόνια και η χωρίς να με έχει δει κάποιος πρόσφατα πως να βγάλει συμπέρασμα?
Υ.Γ υπάρχει κ κάτι που λέγεται βελτίωση κ ανανέωση του εαυτού μας..μέσα σε 2 χρόνια+ πολλά αλλάζουν!
αυτο ακριβως λεω και γω.ανανεωση και βελτιωση και αλλαγες προς το καλυτερο υπαρχουν σε εσενα.δεν εχουμε αντιπαραθεση.απλα επισημανση εκανα.δεν εκανα καλα?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
χρειαζεται/προτεινεται selftest εκατερωθεν πριν το ραντεβου?
Εάν το επιθυμείς εσύ δεν έχω αντιρρήση.προσωπικα κάνω τακτικά.εαν νιώθεις καλύτερα μπορείς να φέρεις να κάνουμε εκ των προτέρων πριν ξεκινήσουμε την συνεδρία!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εάν το επιθυμείς εσύ δεν έχω αντιρρήση.προσωπικα κάνω τακτικά.εαν νιώθεις καλύτερα μπορείς να φέρεις να κάνουμε εκ των προτέρων πριν ξεκινήσουμε την συνεδρία!
Θα το κανετε όπως στη Κινα???? :think::think:

 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
αυτο ακριβως λεω και γω.ανανεωση και βελτιωση και αλλαγες προς το καλυτερο υπαρχουν σε εσενα.δεν εχουμε αντιπαραθεση.απλα επισημανση εκανα.δεν εκανα καλα?
Παρτην τηλ και ρωτα την τι θελει να γραψεις την αλλη φορα
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336

psaromenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
300
Ψυχή τε και σώματι σε κατάσταση διάλυσης από δουλειά , τσακωμούς, άγχος , κλπ, κλπ

Κλείσιμο 2ωρου αργά το βράδυ

Αρχική ευχάριστη έκπληξη ο προσεγμένος χώρος (επιτέλους πάρκινγκ χωρίς άγχος), με την γουστόζικη κοριτσίστικη διακόσμηση και κάποιες προσωπικές πινιελιές της που φανερώνουν την ποιότητά της.

Η ίδια απλά ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΣΕ ΟΛΑ !!!! ΠΟΙΟΤΗΤΑ !!!! Ήρεμη δύναμη που μπορεί και στην μεταδίδει με τα χέρια της και την διάθεσή της !!!!

Πλέον στην μηνιαία λίστα με τα must do , μαζί με άλλα γούστα

Δεν προτείνεται για κάφρους , γαμίκουλες τυπικών μασατζίδικων , κλπ, κλπ
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.675
Πόντοι
456
Αρχική ευχάριστη έκπληξη ο προσεγμένος χώρος (επιτέλους πάρκινγκ χωρίς άγχος), με την γουστόζικη κοριτσίστικη διακόσμηση και κάποιες προσωπικές πινιελιές της που φανερώνουν την ποιότητά της.

Η ίδια απλά ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΣΕ ΟΛΑ !!!! ΠΟΙΟΤΗΤΑ !!!! Ήρεμη δύναμη που μπορεί και στην μεταδίδει με τα χέρια της και την διάθεσή της !!!!

Πλέον στην μηνιαία λίστα με τα must do , μαζί με άλλα γούστα

Δεν προτείνεται για κάφρους , γαμίκουλες τυπικών μασατζίδικων , κλπ, κλπ
ΑΚΡΙΒΩΣ !!! Η στεφανια εχει κρατησει το δικο της στυλ .απευθυνεται σε κοινο με συγκεκριμενες απαιτησεις και δεν το κρυβει.μπορει να μην ικανοποιει τα γουστα ολων αλλά αυτο που κανει ,κατα τη δικη μου γνωμη κι εμπειρια , το κανει καλα .οποιος δινει προτεραιοτητα στη χαλαρωση και μετα στο σεξ πρεπει να την επισκευθει . οσον αφορα την εμφανιση και τα γουστα του καθενος , δεν μπορει να γινονται συγκρισεις .
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom