Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Αγαπητέ alpula k Frank 63, αρχαία προϊστορία θα κάνουμε?πώς ήμουν πριν 2 χρόνια και η χωρίς να με έχει δει κάποιος πρόσφατα πως να βγάλει συμπέρασμα?
Υ.Γ υπάρχει κ κάτι που λέγεται βελτίωση κ ανανέωση του εαυτού μας..μέσα σε 2 χρόνια+ πολλά αλλάζουν!
Καλο θα ηταν ομως στο προφιλ σου στο facebook,τις παλιες φωτος, να τις κλειδωσεις για οσους δεν ειναι φιλοι σου,γιατι η εικονα σε αδικει. Μην με ρωτας πως ειδα το προφιλ σου,μου το εβγαλε στα προτεινομενα ,οποτε μαλλον καποιος φιλος μου,πρεπει να ειναι φιλος σου στο facebook.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Καλο θα ηταν ομως στο προφιλ σου στο facebook,τις παλιες φωτος, να τις κλειδωσεις για οσους δεν ειναι φιλοι σου,γιατι η εικονα σε αδικει. Μην με ρωτας πως ειδα το προφιλ σου,μου το εβγαλε στα προτεινομενα ,οποτε μαλλον καποιος φιλος μου,πρεπει να ειναι φιλος σου στο facebook.
Έχεις απόλυτο δίκιο.. ειδικά εκεί στο φβ είναι κ παλιές κ πραγματικα δεν με ευνοούν καθόλου.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Ψυχή τε και σώματι σε κατάσταση διάλυσης από δουλειά , τσακωμούς, άγχος , κλπ, κλπ

Κλείσιμο 2ωρου αργά το βράδυ

Αρχική ευχάριστη έκπληξη ο προσεγμένος χώρος (επιτέλους πάρκινγκ χωρίς άγχος), με την γουστόζικη κοριτσίστικη διακόσμηση και κάποιες προσωπικές πινιελιές της που φανερώνουν την ποιότητά της.

Η ίδια απλά ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΣΕ ΟΛΑ !!!! ΠΟΙΟΤΗΤΑ !!!! Ήρεμη δύναμη που μπορεί και στην μεταδίδει με τα χέρια της και την διάθεσή της !!!!

Πλέον στην μηνιαία λίστα με τα must do , μαζί με άλλα γούστα

Δεν προτείνεται για κάφρους , γαμίκουλες τυπικών μασατζίδικων , κλπ, κλπ
Χαίρομαι πραγματικά που απολαυσες την εμπειρία!θα το επαναλάβουμε όποτε το επιθυμείς!!
Σε ευχαριστώ πολύ
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.675
Πόντοι
456
Εννοείται ότι την προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Θα την προτείνατε σε κάποιον με μηδενική εμπειρία της όλης φάσης?
Και βέβαια ανεπιφύλακτα θα την πρότεινα!!! Νομίζω οτι για κάποιον με μηδενική εμπειρία είναι η καλύτερη περίπτωση!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Πολυ ωραια κοπέλα, πολυ ωραιο προσωπο. Και συμπεριφορά εξαιρετική.
Χώρος ικανοποιητικότατος.
Συνιστώ ανεπιφυλακτα.
Προσοχη, ειναι ερωτευσιμη.
 

yes-baby

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Το κορίτσι είναι υπέροχο, πολύ καλή επικοινωνία σε όλη την διάρκεια από το ραντεβού μεχρι την συνεδρία. Για το μασάζ δεν έχω να πω πραγματικά τίποτα, σε όλα τα σημεία με εξαιρετική προσήλωση στα πιασίματα, ένιωσα άλλος. Στο ερωτικό κομμάτι αλλάζει πρόσωπο και προσωρινά γίνεται κυριολεκτικά το καλύτερο "πουτανακι" , αν φερθείτε όμορφα θα σας κάνει ότι θέλετε.
Για το happy ending, έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια , βγαλμένα από τσόντες, προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει δυστυχώς!

Όπως είμαι και ο @alex71
Προσοχη, ειναι ερωτευσιμη.
 

Ginoukis

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
92
Πόντοι
0
Yes baby k Alex 71, εκτιμώ πολύ τις αξιολογήσεις σας!!!
Μου δίνετε εμψύχωση να συνεχίσω έτσι να δίνω απόλυτη προτεραιότητα στην φροντίδα σας :)
Σίγουρα Stefania πρέπει να είσαι πολύ καλή!!! Σύντομα θα μου το αποδείξεις!!! ??
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.675
Πόντοι
456
εγω παλι τη στεφανια θα την προτεινα εκτος απο νεοσυλλεκτους και σε εμπειρους που ψαχνουν πρωταρχικα για καλο μασαζ και μετα ο,τι ηθελε (μαλλον ο,τι δυναται πληρωσειν) προκυψει.για να μην με πειτε προμοτορα ή τιποτα άλλο ,παρακαλω πολυ λαβετε υποψην σας τη γνωμη μου μονο οσοι αναζητατε κυριως την χαλαρωση και την ευεξια. οι υπολοιποι που θελετε να κανετε ο,τι βλεπετε στα τσοντοβιντεακια (χωρις να το κατακρινω αυτο) δεν ξερω κατα ποσον θα το καταφερετε με τη νεαρα .δεν με ενδιαφερει και δεν το εχω προσπαθησει , οποτε μενω σε αυτα που ειμαι σιγουρος.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
εγω παλι τη στεφανια θα την προτεινα εκτος απο νεοσυλλεκτους και σε εμπειρους που ψαχνουν πρωταρχικα για καλο μασαζ και μετα ο,τι ηθελε (μαλλον ο,τι δυναται πληρωσειν) προκυψει.για να μην με πειτε προμοτορα ή τιποτα άλλο ,παρακαλω πολυ λαβετε υποψην σας τη γνωμη μου μονο οσοι αναζητατε κυριως την χαλαρωση και την ευεξια. οι υπολοιποι που θελετε να κανετε ο,τι βλεπετε στα τσοντοβιντεακια (χωρις να το κατακρινω αυτο) δεν ξερω κατα ποσον θα το καταφερετε με τη νεαρα .δεν με ενδιαφερει και δεν το εχω προσπαθησει , οποτε μενω σε αυτα που ειμαι σιγουρος.
Κωνσταντίνε να είσαι σίγουρος ότι συνάδελφος "έμπειρος που ψάχνει καλό μασάζ" έχει σίγουρα περάσει (και ξαναπεράσει) από την Στεφανία :wink:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Τσιπης!Άστο αν δεν μπορείς να πάρεις τηλέφωνο θα πάθεις εγκεφαλικό με τ ο 80αρι που θα δώσεις
Το έβγαλες το συμπέρασμα!!! Μάλιστα!!! Εν μέσω λοκντάουν με τη σύζυγο και τα παιδιά στο σπίτι, πιστεύεις πως ήταν οικονομικό το θέμα που δεν μπορούσε κάποιος να πάρει τηλ. Δεν είμαστε όλοι 16 χρόνων αδερφέ!!! Καλή συνέχεια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Yes baby k Alex 71, εκτιμώ πολύ τις αξιολογήσεις σας!!!
Μου δίνετε εμψύχωση να συνεχίσω έτσι να δίνω απόλυτη προτεραιότητα στην φροντίδα σας :)
Είσαι πολύ καλή σε όλο αυτό που μας προσφέρεις και αυτό νομίζω ότι το γνωρίζεις ? Συνέχισε να μας φροντίζεις με τα μαγικά σου χέρια όπως μόνο εσύ ξέρεις ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom