Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
Μπήκα με 350 σφυγμούς στο σπίτι από την κίνηση των δρόμων και μετά από 5 λεπτά μασαζ, ημουν έτοιμος να κοιμηθώ.
Πρέπει να μου αφαίρεσε 1.5 τόνο κούρασης κι υπερέντασης, η δε "κλιμάκωση" με βρήκε άλλο άνθρωπο. Έχω κάνει μασάζ σε πολλά ινστιτούτα, εντός κι εκτός Ελλάδας. Τα χέρια της Στεφανίας είναι "προγραμματισμένα" γι'αυτό το λειτούργημα. Συστήνω ανεπιφύλακτα, εμπειρία 10/10.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Με αφορμή μια παράθεση ενός εξυπνάκια σε δικό μου μνμα που εγκαλούσα τη Βίκυ Στεφανία για μια απάντηση, να επανορθώσω λέγοντας πως η κοπέλα και επικοινώνησε μαζί μου και μου έλυσε τις απορίες και συννενοηθήκαμε μια χαρά, όταν είδε το pm!!! Απλά κάποιοι προσπαθώντας να πιάσουν το όριο των 10 μνματων ώστε να μπορούν να στείλουν pm, πετάγονται ωσάν τσεσπού σε άσχετα θέματα. Ευχαριστώ το νήμα για τη φιλοξενία!!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Μπήκα με 350 σφυγμούς στο σπίτι από την κίνηση των δρόμων και μετά από 5 λεπτά μασαζ, ημουν έτοιμος να κοιμηθώ.
Πρέπει να μου αφαίρεσε 1.5 τόνο κούρασης κι υπερέντασης, η δε "κλιμάκωση" με βρήκε άλλο άνθρωπο. Έχω κάνει μασάζ σε πολλά ινστιτούτα, εντός κι εκτός Ελλάδας. Τα χέρια της Στεφανίας είναι "προγραμματισμένα" γι'αυτό το λειτούργημα. Συστήνω ανεπιφύλακτα, εμπειρία 10/10.
Χαίρομαι πολύ που ένιωσες "άλλος άνθρωπος", ανανεωμένος!!
Δεσμεύομαι κάθε φορά μαζί μου, να είναι το ίδιο αξιόλογη!!
Σε ευχαριστώ :*
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
Χαίρομαι πολύ που ένιωσες "άλλος άνθρωπος", ανανεωμένος!!
Δεσμεύομαι κάθε φορά μαζί μου, να είναι το ίδιο αξιόλογη!!
Σε ευχαριστώ :*
Παρακαλώ Στεφ, για την αποκατάσταση της αλήθειας κάποια πράγματα πρέπει να γράφονται.
Και από ΚΟΡΜΙ τα σπάει η κοπέλα, δεν ξέρω γιατί πρέπει να γράφονται κι εκεί μαλακίες. Ο χορός και η προσοχή που έχει δώσει στο σώμα της αρκούν για να παραγράψουν κάθε κακεντρέχεια επίδοξων "μοντελοπνίχτων".
Keep up the good work, girl.
 

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
207
Κριτικές
2
Like
1.197
Πόντοι
201
Στεφανια ,θα την περιεγραφα με απλα λογια ως μια συγχρονη νυμφη, Ο Ησίοδος στη Θεογονία αφηγείται: «Η Μνημοσύνη κοιμήθηκε στην Πιερία (Πιέρια όρη) με το γιο του Κρόνου και γέννησε αυτές τις παρθένες που μας κάνουν να ξεχνάμε τα βάσανά μας και απαλύνουν τους πόνους μας ετσι λοιπον σαν μια συγχρονη Μουσα θα μπορουσα να περιγραψω την Στεφανια , τα χέρια της άλειψαν το ταλαιπωρημένο απο κακουχίες σώμα μου και σαν ένα φίδι που αλλάζει δέρμα κατάφερα να ξεγλιστρήσει ένας νέος Αχιλλέας κατά την αποχώρηση του , Στεφανιά σε ευχαριστώ ΠΟΛΥ για το μασάζ , πέρασα πολύ όμορφα και συνάμα κατάφερες και με "ξεκλείδωσες" απο τους άπειρους κόμπους που έχουν δημιουργηθεί λόγο της σκληρής δουλειάς ,
εις το επανιδειν λοιπον , λιαν συντομος το επομενο ρανδεβου ,

 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.675
Πόντοι
456
εγω δεν θα ειμαι τοσο "ποιητικος" . απλά θα πω ,πως συμφωνα με εναν φιλο με προσφατη εμπειρια, η κοπελα ειναι μια παλλακιδα οταν χρειαζεσαι μια τετοια . πολυ πιθανον να ακολουθησει και μια λεπτομερεστερη περιγραφη (εφ'οσον εχω την αδεια γι' αυτη) για να καταλαβουν οσοι δεν εχουν δοκιμασει καθως στη συναντηση αυτη υπηρχαν συγκεκριμενες απαιτησεις που προσωπικα δεν ξερω ποσοι απο τους συμπολεμιστες εχουν τις ιδιες. (και δεν εννοω κατι κινκυ, για να μην παρεξηγηθω). ιδωμεν.....
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Στεφανια ,θα την περιεγραφα με απλα λογια ως μια συγχρονη νυμφη, Ο Ησίοδος στη Θεογονία αφηγείται: «Η Μνημοσύνη κοιμήθηκε στην Πιερία (Πιέρια όρη) με το γιο του Κρόνου και γέννησε αυτές τις παρθένες που μας κάνουν να ξεχνάμε τα βάσανά μας και απαλύνουν τους πόνους μας ετσι λοιπον σαν μια συγχρονη Μουσα θα μπορουσα να περιγραψω την Στεφανια , τα χέρια της άλειψαν το ταλαιπωρημένο απο κακουχίες σώμα μου και σαν ένα φίδι που αλλάζει δέρμα κατάφερα να ξεγλιστρήσει ένας νέος Αχιλλέας κατά την αποχώρηση του , Στεφανιά σε ευχαριστώ ΠΟΛΥ για το μασάζ , πέρασα πολύ όμορφα και συνάμα κατάφερες και με "ξεκλείδωσες" απο τους άπειρους κόμπους που έχουν δημιουργηθεί λόγο της σκληρής δουλειάς ,
εις το επανιδειν λοιπον , λιαν συντομος το επομενο ρανδεβου ,
στιγμές όπως αυτή νιώθω ότι η λέξη ευχαριστω είναι πραγματικά πολύ λίγη.. πολύ μικρή!
Τι να απαντήσω μπροστά σε αυτά.. ίσως η πιο καλλιτεχνική αξιολόγηση ενέργεια!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Ισχύει ο υπόγειος χώρος ακόμη στην Φιλοθέη ή έχεις μεταφερθεί ? πριν 5 χρόνια τα είχαμε πει, αν ισχύει ο ίδιος χώρος
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Ισχύει ο υπόγειος χώρος ακόμη στην Φιλοθέη ή έχεις μεταφερθεί ? πριν 5 χρόνια τα είχαμε πει, αν ισχύει ο ίδιος χώρος
Πριν 5 χρόνια τοσο παλιά..!
Τότε ψυχικό ήμουν..
Τώρα είμαι Φιλοθέη κ καμία σχέση ο χώρος τότε με τώρα.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Πριν 5 χρόνια τοσο παλιά..!
Τότε ψυχικό ήμουν..
Τώρα είμαι Φιλοθέη κ καμία σχέση ο χώρος τότε με τώρα.
Ααα γεία σου καλά θυμόμουν Ψυχικό και με μπέρδεψε Φιλοθέη... Τεσπά θα σου στείλω μόλις ξελασκάρω να δώ το τότε με το τώρα :thumbsup:
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
86
Like
232
Πόντοι
20
Kalispera βορεια προαστεια ο χωρος σου,,? Καλημερα στην ομαδα
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
609
Like
1.321
Πόντοι
206
Kαλημερα υπεροχη Στεφανια...εσυ θα μας εκπροσωπησεις σημερα στην eurovision??????Ακουω απ το πρωι για καποια Στεφανια αλλα εχω ταυτισει αυτο το ονομα με σενα
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Kαλημερα υπεροχη Στεφανια...εσυ θα μας εκπροσωπησεις σημερα στην eurovision??????Ακουω απ το πρωι για καποια Στεφανια αλλα εχω ταυτισει αυτο το ονομα με σενα
Καλημέρα :*
Ωραίος συνειρμός!!με πρόλαβε η συνονοματη!!χαχαχ του χρόνου εγώ για να κερδίσω κιόλας :)))
Καλή επιτυχία στο κορίτσι κ στην Κύπρο με τόσο δυναμική παρουσία-χορευτικη!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλημέρα :*
Ωραίος συνειρμός!!με πρόλαβε η συνονοματη!!χαχαχ του χρόνου εγώ για να κερδίσω κιόλας :)))
Καλή επιτυχία στο κορίτσι κ στην Κύπρο με τόσο δυναμική παρουσία-χορευτικη!!!
Τη Βίκη δε θα τη πάρεις μαζί σου?
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Καλημέρα.
Μετά από μεγάλη αναμονή λόγω Κορονοϊού αλλά και δουλειάς έγινε επιτέλους η πρώτη μου συνάντηση με την Στεφανία.
Εγώ σε φάση διάλυσης σωματικά λόγω δουλειάς αλλά και ψυχολογικά απροετοίμαστος γιατί είχα μεγάλο διάστημα (κοντά 2 χρόνια) να πραγματοποιήσω παρόμοια επίσκεψη δεν ήξερα τι θα συναντήσω.
Όταν λοιπόν άνοιξε η πόρτα στο χώρο που υποδέχεται η γλυκιά και αιθέρια Στεφανία μονομιάς μου έφυγε ένα μεγάλο βάρος από μέσα μου λόγω της γλυκύτητας και της ευγένειας που με υποδέχτηκε.
Αφού γνωριστήκαμε πέρασα να κάνω ένα ντουζ και πήρα θέση στο μασαζοκρεβατο.
Βρισκόμουν σε μια υπερένταση και δεν ήξερα αν θα καταφέρω εγώ ή η Στεφανία να με φέρει σε κατάσταση ηρεμίας.....

.......... μετά από είκοσι λεπτά απλά δεν θυμόμουν που βρισκόμουν και ένοιωθα να είμαι ξαπλωμένος στα σύννεφα, τόσο ανάλαφρα ένοιωσα πραγματικά. Όλα κύλησαν υπέροχα και όταν τελειώσαμε την συνεδρία (Για πρώτη φορά ήταν το πρόγραμμα των 40€) ήμουν τόσο ξεκούραστος και ανανεωμένος όπως ποτέ άλλοτε.
Σε ευχαριστώ πολύ Στεφανία και ελπίζω να μας προσφέρεις τις πολύτιμες υπηρεσίες σου για πολύ καιρό ακόμη.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Χαίρομαι πολύ που ήταν μια ευχάριστη εμπειρία ektor2010 κ σου θύμισε το μασάζ κ ο τρόπος μου αναμνήσεις από αντίστοιχες στιγμές που είχες σε μέρη πιο εξωτικά κ ασιατικά!
Θα σε περιμένω να το επαναλάβουμε σύντομα :*
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Glamorous!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210526_184048.jpg
    IMG_20210526_184048.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom