Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Εννοώ κάποιες φωτογραφίες να έχουμε μια εικόνα σου . Νομίζω ότι βοηθάει να υπάρχει μια πρώτη ιδέα τι θα συναντήσουμε. Αν αυτό νομίζεις ότι σε προσβάλει , συγνωμη
Μα έχω φωτογραφίες καλέ!
Αν πατήσεις στο προφίλ μου,στα πολυμέσα εδώ θα στις εμφανίσει! ακόμα κ στην ίδια σελίδα (μια πίσω)αν κοιτάξεις θα δεις μια που ανέβασα χθες!
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Καλησπέρα!τι φωτογραφίες εννοεις?
Δεν προσφέρω μασαζ προστάτη κ γενικά περίεργα φετίχ.αυτα δεν έχουν σχέση με το μασάζ η τον αισθησιασμό.. ξεφεύγει η κατάσταση.
Δεν ειναι περιεργο φετιχ το μασαζ προστατη,οι Γαλλιδες συναδελφισες σου το καναν και πριν 2 αιωνες καθως τον παιρναν στο στομα για να τελειωνουν γρηγορα και δυνατα οι πελατες βγαζοντας τα ολα.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
μα όλα τα μασάζ βάζουνε φωτογραφίες στα σάιτς. Που είναι η παρανομία να βάλεις φωτογραφία δεν ανέφερα καθόλου για υπόλοιπα. Από τη στιγμή που παίζει ρόλο πρέπει να μπαίνουν και φωτογραφίες. Όπως στα σάιτς.
Και θα τελειώσουν και οι ατέλειωτες κουβέντες τύπου η αφροδίτη είναι χοντρή όχι είναι γεματούλα
Που κολλάει η Αφροδίτη?χαχαχ ποια είναι αυτή?
Έχω φωτογραφίες επαρκείς πιστεύω!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
μα όλα τα μασάζ βάζουνε φωτογραφίες στα σάιτς. Που είναι η παρανομία να βάλεις φωτογραφία δεν ανέφερα καθόλου για υπόλοιπα. Από τη στιγμή που παίζει ρόλο πρέπει να μπαίνουν και φωτογραφίες. Όπως στα σάιτς.
Και θα τελειώσουν και οι ατέλειωτες κουβέντες τύπου η αφροδίτη είναι χοντρή όχι είναι γεματούλα
γιατί δεν υπάρχει κάπου ανεβασμένη στο Internet απο το εκάστοτε γραφείο,παρά μόνο όταν σου στέλνουν φωτο τα γραφέια μέσω viber.
Εκεί αν πας και κάνεις την μλκια και ανεβάσεις φωτό, σε γάμησαν!
Ξέρεις πόσες φωτό εχω αλλά δεν είμαι μαλάκας απο την στιγμή που δεν κυκλοφορεί στο Net να το κάνω εγώ!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Σε λιγο θα ζητήσετε και ακτινογραφια απο την κοπελα ,φωτογραφιες εχει βαλει (χωρις φοτοσοπ) ,απειρες κριτικες υπαρχουν στο νημα της ,οποιος θελει ψωνιζει.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
μα αν δεις δεν υπάρχουν κοπέλες με threads!
Μόνο της Στεφανίας είναι και έχει επιζήσει μέρι σήμερα!
ευκαιρία να ξεκινήσουν. Να φτιάξουν τα θρεντάκια τους με τα ονοματάκια τους. Μπας και σταματήσουν να γράφονται μπάμπης0221 και να μαγαρίζουν το μασαζ κατ'οίκον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που κολλάει η Αφροδίτη?χαχαχ ποια είναι αυτή?
Έχω φωτογραφίες επαρκείς πιστεύω!
τίποτα κούκλα μου, παράδειγμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Prince,το αίτημα σου νομίζω ότι δεν ταιριάζει εδώ στο παρόν θρεντ..
Εξάλλου για να δημιουργήθει νήμα κ φωτογραφίες για κάποια περίπτωση πρέπει κάπως να έχει δοκιμαστεί στον χρόνο, στην συμπεριφορά κ οι υπηρεσίες να είναι γνωστές...να έχει δείξει τι κ αν αξίζει.αλλιως τι νόημα έχει να βλέπεις απλά ένα όνομα κάποιες υπηρεσίες κ μερικές εικόνες χωρίς κάποια να έχει "παλέψει" για να κερδίσει μια θέση στο κοινό κ τους αναγνώστες εδώ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Chrisviktor

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2021
Μηνύματα
10
Like
28
Πόντοι
0
Prince,το αίτημα σου νομίζω ότι δεν ταιριάζει εδώ στο παρόν θρεντ..
Εξάλλου για να δημιουργήθει νήμα κ φωτογραφίες για κάποια περίπτωση πρέπει κάπως να έχει δοκιμαστεί στον χρόνο, στην συμπεριφορά κ οι υπηρεσίες να είναι γνωστές...να έχει δείξει τι κ αν αξίζει.αλλιως τι νόημα έχει να βλέπεις απλά ένα όνομα κάποιες υπηρεσίες κ μερικές εικόνες χωρίς κάποια να έχει "παλέψει" για να κερδίσει μια θέση στο κοινό κ τους αναγνώστες εδώ..
Τα λες πολύ ωραία Στεφανια…..ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Καλημέρα.
Μετά από μεγάλη αναμονή λόγω Κορονοϊού αλλά και δουλειάς έγινε επιτέλους η πρώτη μου συνάντηση με την Στεφανία.
Εγώ σε φάση διάλυσης σωματικά λόγω δουλειάς αλλά και ψυχολογικά απροετοίμαστος γιατί είχα μεγάλο διάστημα (κοντά 2 χρόνια) να πραγματοποιήσω παρόμοια επίσκεψη δεν ήξερα τι θα συναντήσω.
Όταν λοιπόν άνοιξε η πόρτα στο χώρο που υποδέχεται η γλυκιά και αιθέρια Στεφανία μονομιάς μου έφυγε ένα μεγάλο βάρος από μέσα μου λόγω της γλυκύτητας και της ευγένειας που με υποδέχτηκε.
Αφού γνωριστήκαμε πέρασα να κάνω ένα ντουζ και πήρα θέση στο μασαζοκρεβατο.
Βρισκόμουν σε μια υπερένταση και δεν ήξερα αν θα καταφέρω εγώ ή η Στεφανία να με φέρει σε κατάσταση ηρεμίας.....

.......... μετά από είκοσι λεπτά απλά δεν θυμόμουν που βρισκόμουν και ένοιωθα να είμαι ξαπλωμένος στα σύννεφα, τόσο ανάλαφρα ένοιωσα πραγματικά. Όλα κύλησαν υπέροχα και όταν τελειώσαμε την συνεδρία (Για πρώτη φορά ήταν το πρόγραμμα των 40€) ήμουν τόσο ξεκούραστος και ανανεωμένος όπως ποτέ άλλοτε.
Σε ευχαριστώ πολύ Στεφανία και ελπίζω να μας προσφέρεις τις πολύτιμες υπηρεσίες σου για πολύ καιρό ακόμη.
Εντελως απο περιεργεια...
Οταν σου ανοιξε την πορτα, φορουσε στεφανι στα μαλλια?
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
282
Πόντοι
20
Μα έχω φωτογραφίες καλέ!
Αν πατήσεις στο προφίλ μου,στα πολυμέσα εδώ θα στις εμφανίσει! ακόμα κ στην ίδια σελίδα (μια πίσω)αν κοιτάξεις θα δεις μια που ανέβασα χθες!
Μα σημειώσω επίσης ότι οι φωτογραφίες που έχεις αγαπητή στεφάνια σε αδικούν. Είσαι πολύ πιο γλυκιά από κοντά. Υ.γ. έχω να έρθω από όταν ήσουν στο ισό-υπογειο ψυχικό λόγω δουλειάς Θεσσαλονίκη αλλά από Ιούνιο όταν πλέον μόνιμος κάτοικος Αθηνών θα επανέλθω.
Ότι πιο αξιολογο στην Αθήνα σε υπηρεσίες μασάζ και ερωτισμού κατά την ταπεινή μου άποψη η Στεφανία.
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
Αγαπητή μου, όταν έχουν τεθεί όρια ξεκάθαρα στην συνέδρια, τίποτα δεν μπορεί να ξεφύγει. Ο αισθησιασμός αφορά την διέγερση των αισθήσεων και μπορεί να επιτευχθεί με οποιοδήποτε τρόπο. Το μασάζ προστάτη είναι άλλη μια υπηρεσίες που προσφέρεται η’ και όχι.
Φιλε μου μην της λες τετοια γιατι της γυρνανε τα αντερα :rolleyes:
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
9
Like
1.053
Πόντοι
86
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Και πολυ καλα κανει.
Αν δεν της αρεσουν καποια πραγματα ειναι λογικο να μην τα κανει.
Έτσι είναι.δια της βίας έχω μάθει να μην προσφέρω τίποτα.
Όποτε γιαυτο προσφέρω κατά προτεραιότητα το μασάζ που το λατρεύω.
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
9
Like
1.053
Πόντοι
86
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Εντελως απο περιεργεια...
Οταν σου ανοιξε την πορτα, φορουσε στεφανι στα μαλλια?
Αφού με έχεις καταλάβει..η Στεφανία με τα στεφάνια της!χαχαχ ;)
Αναπόσπαστο μέρος της εμφάνισης μου..κάθε φορά φροντίζω να ταιριάζει κ χρωματικά το λουλουδένιο στεφάνι η στέμμα με την γόβα η το φόρεμα,να είναι ασορτι!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.665
Πόντοι
456
δλδ για να καταλαβω ,διοτι μαλλον εχω χασει επεισοδια ... ακραιο ειναι να μην κανει "μασαζ προστατη " ενω νορμαλ ειναι να κανει .......?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom