Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Μα σημειώσω επίσης ότι οι φωτογραφίες που έχεις αγαπητή στεφάνια σε αδικούν. Είσαι πολύ πιο γλυκιά από κοντά. Υ.γ. έχω να έρθω από όταν ήσουν στο ισό-υπογειο ψυχικό λόγω δουλειάς Θεσσαλονίκη αλλά από Ιούνιο όταν πλέον μόνιμος κάτοικος Αθηνών θα επανέλθω.
Ότι πιο αξιολογο στην Αθήνα σε υπηρεσίες μασάζ και ερωτισμού κατά την ταπεινή μου άποψη η Στεφανία.
Σε ευχαριστώ πολύ κ θα περιμένω το comeback soon :))))
Καλή σου μέρα
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
282
Πόντοι
20
Φιλτατε συναγωνιστή εκτιμώ ότι είναι λόγω απελευθέρωσης των κοινωνικών ταμπού διεύρυνσης ορίζοντα, θεσμών όπως του συμφώνου συμβίωσης, ΛΟΑΤΚΙ κοινότητας και άλλων trends που διέπουν την εποχή της παγκοσμιοποίησης και απελευθέρωσης της σεξουαλικότητας και της διαφορετικότητας!!!!
 

Amor55

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος συναγωνιστης γνωριζει αν υπαρχει κοπελα μαυρη να κανει μασαζ
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Ποιος συναγωνιστης γνωριζει αν υπαρχει κοπελα μαυρη να κανει μασαζ
Ετοιμασου για καταγγελιες της delusional και των λουληδων της πως ειναι ανηθικο να ψαχνεις στο νημα της για αλλες υπηρεσιες.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

Spidy333

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
123
Like
100
Πόντοι
1
Στεφανια βάλε καμιά φωτό πιο πικάντικη ?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Καλό σκ!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210605_143102.jpg
    IMG_20210605_143102.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 314

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.292
Πόντοι
28.900

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Αφού έκανα την επίσκεψη και εγώ στην στεφάνια έχω να πω τα εξής.
Προσωπικά την καταταζω στα στάνταρ μου για το μασαζ που προσφέρει. Πήρα το πρόγραμμα με το happy end. Περιττω να πω ότι το μασάζ το κατέχει απίστευτα αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι και το γλυκό στο τέλος το έκανε με τρόπο που με ευχαρίστησε πλήρως.
Αν θα έκανα κάποιο πρόγραμμα που περιλαμβάνει και σεχ, μάλλον όχι.
Όχι για την εμφάνιση της κοπέλας, αλλα (είναι πολύ γλυκιά) γιατί είμαι σίγουρος ότι δεν το θέλει και δεν θέλω να με χαλάσει κάτι σε αυτό που κάνει.
Υσ. Αν και δεν ξέρω αν το έχει σε κάποιο πρόγραμμα αλλά μασαζ και στοματικό θα ήταν κορυφή.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.665
Πόντοι
456
Αφού έκανα την επίσκεψη και εγώ στην στεφάνια έχω να πω τα εξής.
Προσωπικά την καταταζω στα στάνταρ μου για το μασαζ που προσφέρει. Πήρα το πρόγραμμα με το happy end. Περιττω να πω ότι το μασάζ το κατέχει απίστευτα αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι και το γλυκό στο τέλος το έκανε με τρόπο που με ευχαρίστησε πλήρως.
Αν θα έκανα κάποιο πρόγραμμα που περιλαμβάνει και σεχ, μάλλον όχι.
Όχι για την εμφάνιση της κοπέλας, αλλα (είναι πολύ γλυκιά) γιατί είμαι σίγουρος ότι δεν το θέλει και δεν θέλω να με χαλάσει κάτι σε αυτό που κάνει.
Υσ. Αν και δεν ξέρω αν το έχει σε κάποιο πρόγραμμα αλλά μασαζ και στοματικό θα ήταν κορυφή.
βικουλα ,σου θυμιζει κατι αυτο ....? πρεπει να ξαναερθω τελικα .εχουν περασει 2 χρονια και ...προφανως εχεις βελτιωσει ακομη περισσοτερο τις επιδοσεις σου. πολλους διθυραμβους διαβαζω (απο γνωστους κι αγνωστους ) και με βαζουν σε πειρασμο ...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Αφού έκανα την επίσκεψη και εγώ στην στεφάνια έχω να πω τα εξής.
Προσωπικά την καταταζω στα στάνταρ μου για το μασαζ που προσφέρει. Πήρα το πρόγραμμα με το happy end. Περιττω να πω ότι το μασάζ το κατέχει απίστευτα αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι και το γλυκό στο τέλος το έκανε με τρόπο που με ευχαρίστησε πλήρως.
Αν θα έκανα κάποιο πρόγραμμα που περιλαμβάνει και σεχ, μάλλον όχι.
Όχι για την εμφάνιση της κοπέλας, αλλα (είναι πολύ γλυκιά) γιατί είμαι σίγουρος ότι δεν το θέλει και δεν θέλω να με χαλάσει κάτι σε αυτό που κάνει.
Υσ. Αν και δεν ξέρω αν το έχει σε κάποιο πρόγραμμα αλλά μασαζ και στοματικό θα ήταν κορυφή.
Καλή Κυριακή! ευχαριστω πολύ για την θετική αξιολόγηση :*
Όσο περισσότερο με γνωρίσεις θα καταλάβεις πως λειτουργώ.. ό,τι προσφέρω το απολαμβάνω κ εγώ πρωτίστως!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom