Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Καινούρια πληροφορία αυτή, δεν το ήξερα.
Είσαι καιρό βετζετεριαν;;;
Ανέκαθεν!το τελευταίο διάστημα ακολουθώ μια συγκεκριμένη κ αποδοτική δίαιτα που βασίζεται σε αυτή την τάση!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
βικουλα ,σου θυμιζει κατι αυτο ....? πρεπει να ξαναερθω τελικα .εχουν περασει 2 χρονια και ...προφανως εχεις βελτιωσει ακομη περισσοτερο τις επιδοσεις σου. πολλους διθυραμβους διαβαζω (απο γνωστους κι αγνωστους ) και με βαζουν σε πειρασμο ...
Αυτό είναι στο χέρι σου να προγραμματίσεις να με επισκεφτείς!
Τα υπόλοιπα είναι στα χεράκια μου ;)
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.292
Πόντοι
28.900
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Μπορείς να μου την στείλεις;;;
Καλημέρα.λυπαμαι αλλά δεν μπορώ γτ ενδέχεται να μην είναι συμβατή για τον οργανισμό σου.κ εγώ δοκίμασα 2-3 διαφορετικές δίαιτες μέχρι να βρω την ιδανική για τον μεταβολισμό μου αλλά κ τα επίπεδα βιταμινών κτλ.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Καλημέρα.λυπαμαι αλλά δεν μπορώ γτ ενδέχεται να μην είναι συμβατή για τον οργανισμό σου.κ εγώ δοκίμασα 2-3 διαφορετικές δίαιτες μέχρι να βρω την ιδανική για τον μεταβολισμό μου αλλά κ τα επίπεδα βιταμινών κτλ.
Αναμένω να σου ζητήσει σε επόμενο post τα στοιχεία του διατροφολόγου...:coffee::cheesy:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.292
Πόντοι
28.900
Αναμένω να σου ζητήσει σε επόμενο post τα στοιχεία του διατροφολόγου...:coffee::cheesy:
Όχι γιατί δεν είμαι βετζετεριαν, για μια φίλη μου που είναι βετζετετιαν ήθελα.
Εσύ όμως ρε τυχαρπαστε τυπε τι πετάγεσαι σαν τρύπιο μουνι που ψάχνει πουτσα να το γαμησουν!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Αναμένω να σου ζητήσει σε επόμενο post τα στοιχεία του διατροφολόγου...:coffee::cheesy:
Όχι γιατί δεν είμαι βετζετεριαν, για μια φίλη μου που είναι βετζετετιαν ήθελα.
Εσύ όμως ρε τυχαρπαστε τυπε τι πετάγεσαι σαν τρύπιο μουνι που ψάχνει πουτσα να το γαμησουν!!!
ρε σεις έλεος!
Μην τσακώνεστε!
Και οι 2 σωστά μέλη και αρπάζεστε!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.292
Πόντοι
28.900
ρε σεις έλεος!
Μην τσακώνεστε!
Και οι 2 σωστά μέλη και αρπάζεστε!
Συμφωνώ μαζί σου ,αλλά αυτός το ξεκίνησε. Αυτός έκανε παράθεση σε μια συζήτηση που είχα με την Στεφάνια και μάλιστα ειρηνέυτικε. Δεν μπορούσα να το αφήσω ασχολίαστο!!!
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Συμφωνώ μαζί σου ,αλλά αυτός το ξεκίνησε. Αυτός έκανε παράθεση σε μια συζήτηση που είχα με την Στεφάνια και μάλιστα ειρηνέυτικε. Δεν μπορούσα να το αφήσω ασχολίαστο!!!
Καλά δεν έγινε κάτι...ένα σχόλιο κάναμε (και δεν βρίζω προσπαθώ να κρατήσω ένα επίπεδο, παρόλο που πίσω από ένα πληκτρολόγιο όλοι γ@×£÷€τε) αν σε πείραξε το παίρνω πίσω, χαβαλέ κάνουμε μην τρελαινεσαι..:hi:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.292
Πόντοι
28.900
Καλά δεν έγινε κάτι...ένα σχόλιο κάναμε (και δεν βρίζω προσπαθώ να κρατήσω ένα επίπεδο, παρόλο που πίσω από ένα πληκτρολόγιο όλοι γ@×£÷€τε) αν σε πείραξε το παίρνω πίσω, χαβαλέ κάνουμε μην τρελαινεσαι..:hi:
Επίπεδο δεν κράτησες γιατί ειρηνευτικές!!!
Τώρα για το πίσω από το πληκτρολόγιο, μπορεί να γίνει και από μπροστά άμα θες,να δεις άμα γ@@@ω μόνο έτσι!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Επίπεδο δεν κράτησες γιατί ειρηνευτικές!!!
Τώρα για το πίσω από το πληκτρολόγιο, μπορεί να γίνει και από μπροστά άμα θες,να δεις άμα γ@@@ω μόνο έτσι!!!
ήρεμα ρε παιδιά!
please!! :)
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.228
Κριτικές
81
Like
7.961
Πόντοι
7.865
Δεν ειχα ξαναπάει ποτέ.Πήγα προχθές.Πέρα απο τον χώρο που είναι περιποιημένος και καθαρός,σε πολύ καλή γειτονιά,με πάρκινγκ κτλ,η κοπέλα είναι γλυκιά,χαμογελαστή και πρόσχαρη.Το μασάζ το κατέχει,καθώς εγώ που πήγα σαν μπετωμένο τσουρέκι έφυγα ανάλαφρος.Είναι συνεννοήσιμη και επικοινωνιακή.Ακολούθησε και ερωτικό κομμάτι που έμεινα πολύ ευχαριστημένος.Εγώ θα ξαναπάω.Γενικά μην είστε μαλάκες κάφροι και σπαμάρετε το ποστ.Αν θέλετε πάτε.Αν δεν θέλετε δεν πάτε.Αυτοί που λένε θετικά είναι πολλοί περισσότεροι.Μάλλον δεν είμαστε όλοι άσχετοι.Αυτά.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Δεν ειχα ξαναπάει ποτέ.Πήγα προχθές.Πέρα απο τον χώρο που είναι περιποιημένος και καθαρός,σε πολύ καλή γειτονιά,με πάρκινγκ κτλ,η κοπέλα είναι γλυκιά,χαμογελαστή και πρόσχαρη.Το μασάζ το κατέχει,καθώς εγώ που πήγα σαν μπετωμένο τσουρέκι έφυγα ανάλαφρος.Είναι συνεννοήσιμη και επικοινωνιακή.Ακολούθησε και ερωτικό κομμάτι που έμεινα πολύ ευχαριστημένος.Εγώ θα ξαναπάω.Γενικά μην είστε μαλάκες κάφροι και σπαμάρετε το ποστ.Αν θέλετε πάτε.Αν δεν θέλετε δεν πάτε.Αυτοί που λένε θετικά είναι πολλοί περισσότεροι.Μάλλον δεν είμαστε όλοι άσχετοι.Αυτά.
Καλημέρα ευχαριστω πολύ για την καλή αξιολόγηση!πολύ σωστά τα λες κ θα σε περιμένω να επαναλάβουμε την ευχάριστη εμπειρία :*
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Με την Στεφανια εκλεισα ραντεβου πριν μια εβδομαδα..Με λιγα λογια..Πολυ καλο μασαζ!!Αληθινο οχι χαδια!Πολυ ωραιο στυλ σε ολα..Happy end μου εχουν κανει καλυτερο..Ομως και της Στεφανιας πολυ καλο!!Εμφανισιακα ειναι γλυκια,εχει ωραιο στηθος ωραιο στυλ.. Εχει αρκετα παραπανισια κιλα που θεωρω οτι χαλανε το profil της..
Αρκετα ευχαριστη ωρα χωρις καθολου βιασυνη και κοροιδια!Μου φερθηκε καλα!Θα την ξανατιμησω συντομα!!!
 

Τονις(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2021
Μηνύματα
25
Κριτικές
7
Like
516
Πόντοι
280
Καλησπέρα μια ερώτηση θέλω να κάνω.
Happy end με στοματικό κάνει η κοπέλα?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.292
Πόντοι
28.900
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501

Harry60

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
210
Like
479
Πόντοι
21
Εάν το επιθυμείς εσύ δεν έχω αντιρρήση.προσωπικα κάνω τακτικά.εαν νιώθεις καλύτερα μπορείς να φέρεις να κάνουμε εκ των προτέρων πριν ξεκινήσουμε την συνεδρία!
Στεφανια, έχεις κάνει το εμβόλιο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom