Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
Αυτό αναρωτιέμαι και εγω
Aφου το λεει η κοπελα !! πατηστε πανω στην φωτο του αβαταρ της .και ξανα πατηστε και θα σας βγαλει στο λογαριασμο της.εκει θα βρειτε μια συνημενη φωτο που δινει στοιχεια.
 

Gamikos_Papatzis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
66
Like
49
Πόντοι
0
Καλησπέρα Στεφανία ,
Εχω μάθει ότι κάνεις καλο μασαζάκι ....
Πότε θα μου το αποδείξεις?
Υπάρχει τηλεφωνο επικοινωνίας ?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα Στεφανία ,
Εχω μάθει ότι κάνεις καλο μασαζάκι ....
Πότε θα μου το αποδείξεις?
Υπάρχει τηλεφωνο επικοινωνίας ?
ρε συ εσυ δεν εγραψες σε αλλο διπλανο νημα οτι την εχεις παρει παλιοτερα?
τωρα ζητας τηλεφωνο επικοινωνιας?:think:
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Ανυπομονώ να ξαναπολαύσω το υπέροχο μασάζ σου και τον συνολικό σου ερωτισμό.... Νομίζω ότι καλύτερο υπάρχει σε επίπεδο παροχής συνολικών υπηρεσιών, καθαριότητας κι ευγένειας.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.316
Πόντοι
28.900

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
ρε συ εσυ δεν εγραψες σε αλλο διπλανο νημα οτι την εχεις παρει παλιοτερα?
τωρα ζητας τηλεφωνο επικοινωνιας

ρε συ εσυ δεν εγραψες σε αλλο διπλανο νημα οτι την εχεις παρει παλιοτερα?
τωρα ζητας τηλεφωνο επικοινωνιας?:think:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Καλημέρα. Τα προσωπικά μηνύματα δεν τα βλέπεις ή για κάποιο λόγο δεν απαντάς;;;
Δεν έχω τη δυνατότητα για τηλεφώνημα.
Ευχαριστώ.
 

Ragnar(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
101
Πόντοι
0
Καλημέρα. Τα προσωπικά μηνύματα δεν τα βλέπεις ή για κάποιο λόγο δεν απαντάς;;;
Δεν έχω τη δυνατότητα για τηλεφώνημα.
Ευχαριστώ.
Τσιπης!Άστο αν δεν μπορείς να πάρεις τηλέφωνο θα πάθεις εγκεφαλικό με τ ο 80αρι που θα δώσεις
 

imortas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
49
Like
214
Πόντοι
20
Η Στεφανία και στην τελευταία μας συνάντηση έδωσε για άλλη μια φορά ρεσιτάλ ... Πέρα από την άκρως ερωτική ατμόσφαιρα και διάθεση τόσο της ίδιας όσο και του χώρου , το μασάζ της είναι ιδανικο για να ξεπιαστεις και να χαλαρώσεις από την κούραση της εβδομάδας. Δηλώνω δημόσια φαν σου Στεφανία. Ευχαριστώ για όλα!
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Υπάρχει ένα μπέρδεμα στις φωτογραφίες..μαζί με τις δικές μου εμφανίζει κ κάποιας άλλης πατώντας στον ίδιο σύνδεσμο.. οποίος είναι αρμόδιος να το φτιάξει, παρακαλώ πολύ!
 

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
134
Like
337
Πόντοι
21
Καλημερα στην παρεα. Μιας κ δεν μπορω να μετακινηθω επειδη ειμαι πολυ μακρυα απο την Στεφανια ειπα να γραψω 2 λογια για την κοπελα να βοηθησω οποιον συναγωνιστη ειναι στα Βορεια Προαστεια κ δεν την εχει επισκεφτει να αδραξει τωρα την ευκαιρια κ εξηγουμαι.
Η περιοχη που μενει ειναι απο τις καλυτερες κ με ανεση παρκαρισματος κ χωρις αδιακριτα βλεμματα.
Το σπιτι της παραπεμπει σε μεζονετα με το υπογειο massage room που διαθετει κ μολις μπαινεις μεσα σε υποδεχεται μια γλυκια κ χαμογελαστη κοπελα που παραπεμπει σε αρχαια ιερεια με τα αρχαιοελληνικα ρουχα που συνηθως φοραει.
Σου προσφερει νερο η αναψυκτικο για να παρεις μια ανασα κ να σπασει ο παγος εαν εισαι καινουργιος κ μετα μπανακι κατω στο massge room.
Επειτα αναλογα με το προγραμμα που θα επιλεξεις καθως υπαρχει μεγαλη ποικιλια κ για ολα τα βαλαντια αφηνεσαι στα εμπειρα χερια της Στεφανιας κ το ταξιδι της απολαυσης ξεκινα.
Δεν θα μπω σε λεπτομερειες γιατι εξ οσων γνωριζω ουτε η ιδια το επιθυμει, αλλα η πλειοψηφια οσων γραφουν εδω κ ειναι αντικειμενικοι μιλουν με τα καλυτερα λογια.
Το αυτο λοιπον επιβεβαιωνω κ εγω κ προτρεπω οσους δεν την εχουν επισκεφτει να μην διστασουν να το κανουν γιατι λογω της συγκυριας κ πιο χαλαρο θα ειναι το προγραμμα της κ πιο ξεκυραστη θα ειναι η κοπελαρα μας.
Στεφανια μου σε φιλω γλυκα κ πιστευω μετα το Πασχα να ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα κ να αφεθω για τουλαχιστον 2 ωρες στα χερακια σου.
Καλη σου ημερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom