Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (9 μέλη και 40 επισκέπτες)

aframan

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
29
Like
86
Πόντοι
0
καλησπέρα μάγκες. Όποιος μπορεί να στείλει pm για click for massage θα το εκτιμούσα.
 

Simplythebest

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2018
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Προσπάθεια για  ραντεβού με Δανάη από ντελούξ, αλλά πλήρως κλεισμένη και για σήμερα.. Πρόσφατη συνεδρεία με Έλενα  (osmoses), πάλευα μισή ώρα να καταλάβω αν της  μοιάζει καθόλου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Προσπάθεια για  ραντεβού με Δανάη από ντελούξ, αλλά πλήρως κλεισμένη και για σήμερα.. Πρόσφατη συνεδρεία με Έλενα  (osmoses), πάλευα μισή ώρα να καταλάβω αν της  μοιάζει καθόλου...
...και... για πες την εμπειρία σου.....!!!
 

Spni

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2018
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Απο Athens massage εχω δοκιμάσει σχεδον ολες τις κοπελες.κανουν πολυ δύνατο μασαζ αλλα τιποτα παραπανω.οποιος μπορει ας μου στειλει ενα pm για clickformassage.
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Εχω αναφερθει ξανα πιο παλια για Ασπα που δουλευε your massage που την βρισκουμε;Δεν ειχα κανει ραντεβου μαζι τς...Επαιζε τπτ;

Ασπα εκανε φουλ δλδ;;;;Που μπορουμε να τν βρουμε τωρα;;;;

ναι...θα την βρεις Δημοκρίτου 9 στο Κολωνάκι

Παιδιά, χωρις να θέλω να αμφισβητήσω κανέναν, μην παρεξηγηθω, κι εγω νομίζω πως δεν είναι η Ασπα του yours. Απο την φωτογραφία στο νημα της Δημοκριτου, δεν μου μοιάζει..

Έχεις δίκιο,μπλέξαμε τις Ασπες  :grin:
 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
ω ρε φίλε,αυτή χάζευα μόλις τώρα!!!!!

I Gonzalez είναι Βενεζουελιάνα από Βουλγαρία – κοντούλα, χονδρουλά και γενικά ατσούμπαλή εμφάνιση. Στο παιχνίδι τίποτε το ιδιαίτερο. Νομίζω την έχουν και άλλα γραφιά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης

Έχει πάει κάποιος συναγωνιστής πληροφορίες για star massage?
Ξέρουμε τι παίζεις;
Προχωράει κάποια από τις κοπέλες παρακάτω ;
Απάντηση με πμ
Ευχαριστώ όλους
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Η Βάσια από artmassage αν δεν κάνω λάθος είναι η Βάσια του joy...άρα....! Καλή ένδειξη....
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
2
Like
4.183
Πόντοι
456
καλησπερα, οι κοπελες απο artmassage προχωρανε και σε 2ο μερος ή μονο 1 ημιχρονο ?ευχαριστω
 

lover12

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Απο Athens massage εχω δοκιμάσει σχεδον ολες τις κοπελες.κανουν πολυ δύνατο μασαζ αλλα τιποτα παραπανω.οποιος μπορει ας μου στειλει ενα pm για clickformassage.

Φίλε έχω δοκιμάσει την Έλενα από το Athensmassage απίστευτο μασάζ κάνει...με πετσέτα χωρίς εσώρουχο...δεν ρώτησα αν κάνει κάτι παραπάνω...το κακό είναι ότι στον χώρο της δεν έχει να κάνεις ένα μπάνιο και σε σκουπίζει στο τέλος με ζεστή πετσέτα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Θα μπορούσε κάποιος συναγωνιστής να στείλει πληροφορίες για τη Βάσια που ήταν στο joy τι προγραμμα κάνει το προχωράει καθόλου;
Αν δεν κάνω λάθος πρέπει τώρα να πήγε στο art massage ;
Οποίος ξέρει και μπορεί ας το επιβεβαιώσει
Οποίος μπορεί ας απαντήσει με πμ
Ευχαριστώ
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21

Εάν σε ενδιαφέρει,διάβασε τα παρακάτω:

Αδέρφια μου Καλησπέρα!! Αφού κανόνισα ραντεβουδάκι με μια μεγαλοκοπέλα και μου το ακύρωσε αποφάσισα να πάρω ένα μασαζάκι, να μην πάει χαμένος ο χρόνος και το ξενοδοχείο. Είχα στα υπόψιν για δοκιμή την Μαρία...


Αρχικά να πω ότι οι φώτο είναι 100% ακριβέστατες και ότι είναι από τη γείτονα χώρα Αλβανία.
Ήρθε στο δωμάτιο χωρίς καθυστέρηση. Από σώμα (όπως βλέπεται) όχι κάτι το ιδιαίτερο, λίγο τσουπωτό με πλαδαρούτσικη κοιλιά...
Στα του αγώνα προσφέρει Μασάζ με 40, 70 μασάζ με πίπα, 80 μασάζ με σεξ χωρίς πίπα  :huh: και 100 μασάζ πίπα και σεξ...

Εκεί που φτάσαμε και να μην μείνω εντελώς με το πουλί στο χέρι πήρα το μασάζ και πίπα...
Από απόδοση τίποτα το ιδιαίτερο... Πεταμένα λεφτά...

Όπως καταλαβαίνεται δεν αξίζει... Καλά να περνάτε Μάγκες!! Έρχεται σύντομα ενημέρωση για νέο κασκαντερικό!!
 

Spni

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2018
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια.υπαρχει καποιος να μου πει για Χρυσαννα καποιες πληροφορίες περι μασαζ και οχι μονο.οποιος ξερει ας στειλει pm.ευχαριστω πολυ
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Δοκιμη lotus relax, Βαρβαρα. Παιζει να μην σταματησε να μιλαει δευτερολεπτο μεσα στην μια ωρα, απο ενα σημειο και μετα δεν της απαντουσα αλλα αυτη εκει non stop. Δεν προχωρησε σε τιποτα παραπανω-χωρις ελπιδες.
Mασαζ μηδενικο-ισως το χειροτερο που εχω παρει μεχρι τωρα, σταματουσε συχνα για να μιλησει και φυσικα αυτο μετρουσε στον χρονο..κλαμενα λεφτα για να μην την πατησουν κι αλλοι.
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Δοκιμη lotus relax, Βαρβαρα. Παιζει να μην σταματησε να μιλαει δευτερολεπτο μεσα στην μια ωρα, απο ενα σημειο και μετα δεν της απαντουσα αλλα αυτη εκει non stop. Δεν προχωρησε σε τιποτα παραπανω-χωρις ελπιδες.
Mασαζ μηδενικο-ισως το χειροτερο που εχω παρει μεχρι τωρα, σταματουσε συχνα για να μιλησει και φυσικα αυτο μετρουσε στον χρονο..κλαμενα λεφτα για να μην την πατησουν κι αλλοι.
Παθών και εγώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom