Νέα

This is my life, what can i do...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papagp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ο κόλπος μιας γυναίκας σε αναπαραγωγική ηλικία έχει μήκος από 6 έως 7,5 εκατ. στο μπροστινό τοίχωμα και περίπου 9 εκατοστά στο πίσω σε έκταση. Από το βιβλίο ανατομίας και ιστολογίας είναι αυτό. Δηλαδή και να στο ανοίξει ο άλλος δεν θα πέρνεις μέσα 18 πόντους. Εκτός κιαν οι κατα καιρούς εραστές σου, σου λένε ότι τον έχουν λίγο μικρότερο από τον mandingo και τους πιστεύεις.

και Shawn Michaels τυπε  :grin:
 

Μαρκέλλα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Ο κόλπος μιας γυναίκας σε αναπαραγωγική ηλικία έχει μήκος από 6 έως 7,5 εκατ. στο μπροστινό τοίχωμα και περίπου 9 εκατοστά στο πίσω σε έκταση. Από το βιβλίο ανατομίας και ιστολογίας είναι αυτό. Δηλαδή και να στο ανοίξει ο άλλος δεν θα πέρνεις μέσα 18 πόντους. Εκτός κιαν οι κατα καιρούς εραστές σου, σου λένε ότι τον έχουν λίγο μικρότερο από τον mandingo και τους πιστεύεις.


Γλυκε μου, αυτο συμβαινει οταν η γυναικα καθεται και πινει τον καφε της. Οταν ερεθιζεται ομως , ο τραχηλος "μαζευει" προς τα πίσω. Συν οτι γενικά η περιοχη ειναι πολύ ελαστικη. Με λιγα λόγια μεχρι ενα ανθρωπινο  μέγεθος μπαινει μια χαρα, δεν περισσευει οτιδηποτε ειναι πανω απο 10εκ μη λετε μαλακιες. Στις τσοντες δηλαδη πως μπαινει, δεν αναρωτιεσαι? Αυτες ειναι άλλου ειδους γυναικες?  :rolleyes:  
Ε φυσικα αν ο αλλος τον εχει 22 εκατοστα και θελει να τον βαλει ολο , ας παει να βρει να γαμησει καμια γαϊδουρα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ο κόλπος μιας γυναίκας σε αναπαραγωγική ηλικία έχει μήκος από 6 έως 7,5 εκατ. στο μπροστινό τοίχωμα και περίπου 9 εκατοστά στο πίσω σε έκταση. Από το βιβλίο ανατομίας και ιστολογίας είναι αυτό. Δηλαδή και να στο ανοίξει ο άλλος δεν θα πέρνεις μέσα 18 πόντους. Εκτός κιαν οι κατα καιρούς εραστές σου, σου λένε ότι τον έχουν λίγο μικρότερο από τον mandingo και τους πιστεύεις.

δεν ειναι μπετο η μητρα για να βρισκει το πουλι σου. ολα τα πουλια μπαινουν.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Γλυκε μου, αυτο συμβαινει οταν η γυναικα καθεται και πινει τον καφε της. Οταν ερεθιζεται ομως , ο τραχηλος "μαζευει" προς τα πίσω. Συν οτι γενικά η περιοχη ειναι πολύ ελαστικη. Με λιγα λόγια μεχρι ενα ανθρωπινο  μέγεθος μπαινει μια χαρα, δεν περισσευει οτιδηποτε ειναι πανω απο 10εκ μη λετε μαλακιες. Στις τσοντες δηλαδη πως μπαινει, δεν αναρωτιεσαι? Αυτες ειναι άλλου ειδους γυναικες?  :rolleyes:  
Ε φυσικα αν ο αλλος τον εχει 22 εκατοστα και θελει να τον βαλει ολο , ας παει να βρει να γαμησει καμια γαϊδουρα.

μια χαρα μπαινει και ο 22αρης βουρλο
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Γλυκε μου, αυτο συμβαινει οταν η γυναικα καθεται και πινει τον καφε της. Οταν ερεθιζεται ομως , ο τραχηλος "μαζευει" προς τα πίσω. Συν οτι γενικά η περιοχη ειναι πολύ ελαστικη. Με λιγα λόγια μεχρι ενα ανθρωπινο  μέγεθος μπαινει μια χαρα, δεν περισσευει οτιδηποτε ειναι πανω απο 10εκ μη λετε μαλακιες. Στις τσοντες δηλαδη πως μπαινει, δεν αναρωτιεσαι? Αυτες ειναι άλλου ειδους γυναικες?  :rolleyes:  
Ε φυσικα αν ο αλλος τον εχει 22 εκατοστα και θελει να τον βαλει ολο , ας παει να βρει να γαμησει καμια γαϊδουρα.

εγω τον εχω 21...σου μπαινει? :grin:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Τι να πούμε και εμείς του 0,1 εκατοστού ...  >:( :-
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Τυπε εσυ θελεις μαυρη τρυπα μαλλον για να χωρεσει.Γιατι δεν ρωτας τον Λιλα?Ειμαι σιγουρος θα σε εξυπηρετησει.
τυπε ο λιλας ειναι το αλλο ακρο...ειναι η Κολυμβήθρα του Σιλωάμ... :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Τυπε εσυ θελεις μαυρη τρυπα μαλλον για να χωρεσει.Γιατι δεν ρωτας τον Λιλα?Ειμαι σιγουρος θα σε εξυπηρετησει.

παντα τρομαζουν οταν με βλεπουν σ οικους αγχωνονται που θα χωρεσει  :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
ετσι τρομαξες κ το γυφτακι (στο αλλο θρεντ) κ εφτασε στην Ροδο. :grin:

καλα δν το ξερετε??η ροδος ειναι το απολυτο γυφτονησι στην ελλαδα  :rockon: οσοι γουσταρουν γυφτισσες να πανε αμεσως εκει  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom