Νέα

This is my life, what can i do...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papagp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Φιλε εδω μέσα ολοι μονο  την αληθεια γραφουμε!!!

Δεν νομίζω να υπάρχει "αληθόμετρο". Ωστόσο το γεγονός της ανωνυμίας σου δίνει τη δυνατότητα να λες και την αλήθεια
 
OP
OP
P

papagp

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
:coffee:

Λοιπών συνοψίζοντας:
Ο ψηλός παντρεύτηκε την κοντούλα,
είναι και οι δύο μάχιμοι μίας και έχουν κάνει τα χιλιόμετρα τους,
είναι και οι δύο με τα φυσιολογικά τους βίτσια
και θέλεις κάτι να μοιραστείς με το ξεχωριστό κοινό του site για να σου δώσουν την επιστημονικά τεκμηριωμένη αλλά και από την ζωή βγαλμένη άποψη τους.

Αυτο ακριβως. :)  :2funny:
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Φιλε μου θα σε ικανοποιησει αν σου πω οτι τον εχω δεκατεσσερα μισο; Εγραψα απο την αρχη οτι τον θεωρουσα μικρο για τον ογκο μου επειδη ειμαι 1.90 και ειναι και λεπτος. Δεν ειπα οτι ειναι γαριδακι, αλλα πανω στο σωμα μου μικροδειχνει.

Καλά εμένα φούμαρα μου μυρίζει το threadάκι σου αλλά παρόλαυτα θα απαντήσω σοβαρά.

Ναι δεν στέκω στο γεγονός του να σου πω τον έχεις πιο μικρό γιατί 15cm δεν είναι μικρός. Στέκομαι στο γεγονός ότι ρε μαλάκες, ξεκομπλάρετε λίγο από μουνόχειλα μέχρι μήτρα είναι 11-14 πόντοι απόσταση  μπορείς να το googlάρεις και 90 πόντους να τον έχεις δεν θα τον χώσεις όλο μέσα. Οι 15 πόντοι και πάνω θεωρείται κανονικό προς μεγάλο. Το πάχος είναι που κάνει την διαφορά στο πόσα νιώθει η γκόμενα. Αυτά λένε σεξολόγοι κ.τ.λ, τώρα άμα ρωτήσεις γκόμενα μπορεί να σου πει άλλαντάλλα της παρασκευής το γάλα. Αυτές μπορεί και με το που βλέπουν μεγάλο πούτσο να εξιτάρονται και μόνο στην ιδέα, του ότι θα τις σκίσει, οπότε δεν έχει να κάνει..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καλά εμένα φούμαρα μου μυρίζει το threadάκι σου αλλά παρόλαυτα θα απαντήσω σοβαρά.

Ναι δεν στέκω στο γεγονός του να σου πω τον έχεις πιο μικρό γιατί 15cm δεν είναι μικρός. Στέκομαι στο γεγονός ότι ρε μαλάκες, ξεκομπλάρετε λίγο από μουνόχειλα μέχρι μήτρα είναι 11-14 πόντοι απόσταση  μπορείς να το googlάρεις και 90 πόντους να τον έχεις δεν θα τον χώσεις όλο μέσα. Οι 15 πόντοι και πάνω θεωρείται κανονικό προς μεγάλο. Το πάχος είναι που κάνει την διαφορά στο πόσα νιώθει η γκόμενα. Αυτά λένε σεξολόγοι κ.τ.λ, τώρα άμα ρωτήσεις γκόμενα μπορεί να σου πει άλλαντάλλα της παρασκευής το γάλα. Αυτές μπορεί και με το που βλέπουν μεγάλο πούτσο να εξιτάρονται και μόνο στην ιδέα, του ότι θα τις σκίσει, οπότε δεν έχει να κάνει..
ναι ρε τυπε....εξαλλου και το γκολφ και η πορσε θα σε πανε στην γλυφαδα το βραδυ....το θεμα ντιζαιν ομως;δεν παιζει ρολο η μοστρα στο εργαλειο σου πριν το αποθεσεις στο μουνι της αλλης;

 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
ναι ρε τυπε....εξαλλου και το γκολφ και η πορσε θα σε πανε στην γλυφαδα το βραδυ....το θεμα ντιζαιν ομως;δεν παιζει ρολο η μοστρα στο εργαλειο σου πριν το αποθεσεις στο μουνι της αλλης;

Ε κοίτα εγώ στέκομαι στο αν μπορεί να ικανοποιήσει μια γκόμενα, τώρα αν μια γυναίκα έχει κόλλημα στο να'ναι ο πούτσος 20 πόντους κιας μένει ο μισός έξω, είναι δικό της θέμα. Ανατομικά ένα εργαλείο άνω των 12 πόντων δεν είναι μικρό. Ξαναλέω, ανατομικά.

Τώρα αν, το ότι η άλλη θα αντικρίσει τον πύργο του Αιφελ όταν ξεβρακωθείς, την κάνει να χύνει νταμιτζάνες πρίν καν εσύ "μπείς" είναι καθαρά εγκεφαλικό issue.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ναι ρε τυπε....εξαλλου και το γκολφ και η πορσε θα σε πανε στην γλυφαδα το βραδυ....το θεμα ντιζαιν ομως;δεν παιζει ρολο η μοστρα στο εργαλειο σου πριν το αποθεσεις στο μουνι της αλλης;
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
γραφεις σημερα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ε κοίτα εγώ στέκομαι στο αν μπορεί να ικανοποιήσει μια γκόμενα, τώρα αν μια γυναίκα έχει κόλλημα στο να'ναι ο πούτσος 20 πόντους κιας μένει ο μισός έξω, είναι δικό της θέμα. Ανατομικά ένα εργαλείο άνω των 12 πόντων δεν είναι μικρό. Ξαναλέω, ανατομικά.

Τώρα αν, το ότι η άλλη θα αντικρίσει τον πύργο του Αιφελ όταν ξεβρακωθείς, την κάνει να χύνει νταμιτζάνες πρίν καν εσύ "μπείς" είναι καθαρά εγκεφαλικό issue.
βοηθαει το μηκος στο ξεκωλιασμα να παει το οργανο βαθια στην κολονοσκοπηση


επισης και στην πιπα καθαριζει και τα πισω δοντια που πιανουν τροφες κλπ
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
βοηθαει το μηκος στο ξεκωλιασμα να παει το οργανο βαθια στην κολονοσκοπηση


επισης και στην πιπα καθαριζει και τα πισω δοντια που πιανουν τροφες κλπ

Ρε φίλε, την πιπώνεις ή την βουρτσίζεις;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Είστε βαθιά νυχτωμένοι...
Μιλάμε τραβάω τα μαλλιά μου από τα κουφά που ακούω.

1.Φυσιολογικό μέγεθος πέους θεωρείτε το πέος 12-16 εκ. (πλήρως ικανό να ικανοποιήσει οποιαδήποτε φυσιολογική γυναίκα).

2. ΤΟ πέος δεν μεγαλώνει με ασφάλεια με ΚΑΝΕΝΑΝ τρόπο, ο μόνος τρόπος να μεγαλώσει λίγο 2-3εκ. είναι με εγχείρηση, όλα τα άλα ....μεγενθυτές, ασκήσεις κτλ. είναι ψέμματα και απευθύνονται σε κορόϊδα.

3.Το 95% των ανδρών έχουν Πέη απόλυτα ικανά να ικανοποιήσουν οποιαδήποτε γυναίκα.

4.Το μέσω-συνηθισμένο μέγεθος (βάθος του γυναικείου κόλπου κατά τον ερεθισμό) είναι 7.5εκ σε μια γυναίκα χωρίς παιδί και 10.5 για μια γυναίκα που έχει κάνει παιδιά. Γι αυτό και οι γιατροί αποτρέπουν άτομα από το να κάνουν εγχείρηση μεγένθυσης, όταν τον έχουν από κοντά στο 11 και πάνω.

5. Διαβάζουμε και κανά βιβλίο, άνθρωποι που λένε εγώ ξέρω και άσε τους επιστήμονες να γράφουν είναι απλά ηλίθιοι.

6.Τηλέφωνο σεξολογικού Ινστιτούτου Ελλάδος 210 7233102

7. Δεν υπάρχει κακός και καλός εραστής, όλα είναι ζητήματα σωστής επικοινωνίας μεταξή των 2 συντρόφων.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Καλά εμένα φούμαρα μου μυρίζει το threadάκι σου αλλά παρόλαυτα θα απαντήσω σοβαρά.

Ναι δεν στέκω στο γεγονός του να σου πω τον έχεις πιο μικρό γιατί 15cm δεν είναι μικρός. Στέκομαι στο γεγονός ότι ρε μαλάκες, ξεκομπλάρετε λίγο από μουνόχειλα μέχρι μήτρα είναι 11-14 πόντοι απόσταση  μπορείς να το googlάρεις και 90 πόντους να τον έχεις δεν θα τον χώσεις όλο μέσα. Οι 15 πόντοι και πάνω θεωρείται κανονικό προς μεγάλο. Το πάχος είναι που κάνει την διαφορά στο πόσα νιώθει η γκόμενα. Αυτά λένε σεξολόγοι κ.τ.λ, τώρα άμα ρωτήσεις γκόμενα μπορεί να σου πει άλλαντάλλα της παρασκευής το γάλα. Αυτές μπορεί και με το που βλέπουν μεγάλο πούτσο να εξιτάρονται και μόνο στην ιδέα, του ότι θα τις σκίσει, οπότε δεν έχει να κάνει..

Σωστό.
Σωστό επίσης, και προσθέτω ότι έχει να κάνει το πώς το δουλεύεις.
Ναι και αυτό σωστό. Περισσότερο εν ολίγοις είναι να της γαμήσεις το μυαλό και να ξέρεις να χειρίζεσαι το όλο concept και το σώμα σου, και τα χέρια και όλα.

 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Είστε βαθιά νυχτωμένοι...
Μιλάμε τραβάω τα μαλλιά μου από τα κουφά που ακούω.

1.Φυσιολογικό μέγεθος πέους θεωρείτε το πέος 12-16 εκ. (πλήρως ικανό να ικανοποιήσει οποιαδήποτε φυσιολογική γυναίκα).

2. ΤΟ πέος δεν μεγαλώνει με ασφάλεια με ΚΑΝΕΝΑΝ τρόπο, ο μόνος τρόπος να μεγαλώσει λίγο 2-3εκ. είναι με εγχείρηση, όλα τα άλα ....μεγενθυτές, ασκήσεις κτλ. είναι ψέμματα και απευθύνονται σε κορόϊδα.

3.Το 95% των ανδρών έχουν Πέη απόλυτα ικανά να ικανοποιήσουν οποιαδήποτε γυναίκα.

4.Το μέσω-συνηθισμένο μέγεθος (βάθος του γυναικείου κόλπου κατά τον ερεθισμό) είναι 7.5εκ σε μια γυναίκα χωρίς παιδί και 10.5 για μια γυναίκα που έχει κάνει παιδιά. Γι αυτό και οι γιατροί αποτρέπουν άτομα από το να κάνουν εγχείρηση μεγένθυσης, όταν τον έχουν από κοντά στο 11 και πάνω.

5. Διαβάζουμε και κανά βιβλίο, άνθρωποι που λένε εγώ ξέρω και άσε τους επιστήμονες να γράφουν είναι απλά ηλίθιοι.

6.Τηλέφωνο σεξολογικού Ινστιτούτου Ελλάδος 210 7233102

7. Δεν υπάρχει κακός και καλός εραστής, όλα είναι ζητήματα σωστής επικοινωνίας μεταξή των 2 συντρόφων.

Πες τα ρε τύπε! Σωστότατος και κατατοπιστικότατος.  :rockon:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Πολύ σωστός ο Λαρούσσιος!

Δεν υπάρχει κακός και καλός εραστής, όλα είναι ζητήματα σωστής επικοινωνίας μεταξή των 2 συντρόφων.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Είστε βαθιά νυχτωμένοι...
Μιλάμε τραβάω τα μαλλιά μου από τα κουφά που ακούω.

1.Φυσιολογικό μέγεθος πέους θεωρείτε το πέος 12-16 εκ. (πλήρως ικανό να ικανοποιήσει οποιαδήποτε φυσιολογική γυναίκα).

Παιρνω το γαριδακι μου και το  ριχνω στα σκυλια αμα ειναι ετσι. Εγω νομιζα οτι με 7 ποντους ειμαι φυσιολογικος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom