Νέα

This is my life, what can i do...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papagp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
P

papagp

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
ετσι πρεπει μαν.....συμφωνω....κοντες και απο κωλο....

τις ψηλες ας τις γαμαει ο λαιον7 να πουμε

Δεν τα ξερω ολα τα παληκαρια εδω μεσα φιλε και τα γουστα τους. Παλιο μελος αλλα με ελαχιστη συμμετοχη ειμαι.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Είμαι ο Πανος, 49 χρονών, 1.90 εκ, ευπαρουσίαστος και ζω σε επαρχιακη πολη. Ειμαι σε καλη επαγγελματικη και οικονομικη κατασταση και κοινωνικος. Υπηρξα αυτο που λενε οι μαναδες περιζήτητος γαμπρος για τις κορες τους.

Οταν μαλακιστηκαμε μαζι με αλλους φιλους μαζι ανακαλυψα οτι μαλλον εχω μετρια πουτσα ειδικα για τον ογκο μου.
Ειναι 15 εκ, μετριο παχος αλλα με ωραιο καβλι. Η κουβεντα της πρωτης πουτανας που γαμησα οταν την ρωτησα για την πουτσα μου οτι ‘ωραια ειναι αλλα μικρουλα’ με σημαδεψε και διαμορφωσε εν μερη την σεξουαλικη ζωη μου. Αυτος ηταν και ο λογος που σε οποια μου αρεσε πολυ ημουν λιγο ντροπαλος μην με πουνε μικροτσουτσουνο. Μικροκαμωμενες γυναικες 1.60 - 1.65 και γαμησι απο τον κωλο για να τον νιωθουν εγινε το φετιχ μου.

Μπαρμπα....
 

baduba

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2014
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
o μενιος λεει θα παιξει χαχαχαχαχαχα ελεος!τυπε καλα τα λες και οσο για τις βοιδοπουτσες μαλακιες ειναι !ολοι πανω απο 20 και καλα!
 
OP
OP
P

papagp

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
o μενιος λεει θα παιξει χαχαχαχαχαχα ελεος!τυπε καλα τα λες και οσο για τις βοιδοπουτσες μαλακιες ειναι !ολοι πανω απο 20 και καλα!

Φιλε μου εχεις απολυτο δικιο. Παντως βλεπω την Αντουλα να κοιμαται τωρα διπλα μου και με καβλωνει. Να σου πω την αληθεια μου εαν μεναμε πχ Αθηνα και οχι σε μικρη πολη πολυ θα γουσταρα να την εβαζα να την σκισουνε εικοσαποντες πουτσες και να γουσταρει. Δυο φορες βρεθηκα κοντα με την σκεψη ετοιμη να πραγματοποιηθει. Μια στην Μανη που την ειχα ψησει να την γαμησουν δυο απο το προσωπικο στο ξενοδοχειο που μεναμε αλλα το μετανιωσα σκεφτομενος 'μην βαλουμε τα χερακια μας και βγαλουμε τα ματακια μας' και αλλη μια στο πρωτο ταξιδι που καναμε μαζι, στο Ηρακλειο της Κρητης που μας φιλοξενησε φιλος απο τον στρατο ο Παντελης καλη του ωρα που εχει οτι μεγαλυτερο εχω δει σε ανθρωπο. Τοτε ειμασταν κανενα τριμηνο μαζι και δεν ειχα σοβαρες σκεψεις οποτε ευκολα την εδινα σε φιλο αν καθοταν φαση. Παντως ακομη θυμαμαι την εκφραση της οταν της μιλησα για τους 24 ποντους του Παντελη. Γυαλισε το ματι της...
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Μπες κατευθείαν στο ψητό άνθρωπέ μου..
Ψάχνεις πούτσα για την Αντουλα κι εσύ να κοιτάς?
Ψάχνεις πούτσα για την Αντούλα και σένα μαζί?
Ψάχνεις πούτσα μόνο για σένα?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δεν εχει ξαναπαιξει αυτο το στορυ ρε τυποι?
πιασαμε καλοκαιρινη περιοδο και το ριξαμε στις επαναληψεις? :grin:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Μπες κατευθείαν στο ψητό άνθρωπέ μου..
Ψάχνεις πούτσα για την Αντουλα κι εσύ να κοιτάς?
Ψάχνεις πούτσα για την Αντούλα και σένα μαζί?
Ψάχνεις πούτσα μόνο για σένα?
σε λιγο θα εξελιχθει στο η γυναικα μου στο καμπινκγ 2...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μπες κατευθείαν στο ψητό άνθρωπέ μου..
Ψάχνεις πούτσα για την Αντουλα κι εσύ να κοιτάς?
Ψάχνεις πούτσα για την Αντούλα και σένα μαζί?
Ψάχνεις πούτσα μόνο για σένα?

Μπήκες στο ζουμί του νήματος! :thumbsup:
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Ψάρια πουλάω και δεν με νοιάζει...

Υ.γ δεν καταλαβαίνω ένα πράμα ρε τύποι όταν το μέσο μέγεθος του καβλιού είναι 12,9 εκατοστά με παγκόσμιες μελέτες πάντα (αυτά τα νούμερα γράφουν βιβλία ανατομίας κτλ μιας και σπουδάζω σε ιατρικό κλάδο) πως γίνεται όλοι όσοι νιώθουν ότι τον έχουν μικρό να ισχυρίζονται ότι τον έχουν 15cm? Δεν γίνεται να λες ότι είσαι μικροψώλης και να τον έχεις 15 πόντους ή είσαι χαζός ή είσαι άσχετος ή βλέπεις πολλές τσόντες και λίγο μουνί.
 
OP
OP
P

papagp

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Μπες κατευθείαν στο ψητό άνθρωπέ μου..
Ψάχνεις πούτσα για την Αντουλα κι εσύ να κοιτάς?
Ψάχνεις πούτσα για την Αντούλα και σένα μαζί?
Ψάχνεις πούτσα μόνο για σένα?

Φιλε μου δεν ψαχνω κατι. Καποιες σκεψεις ειχανε περασει παλια και πριν παντρευτουμε οταν ηταν απλα μια γκομενα. Οταν πανω στην κουβεντουλα μου ειχε εξομολογηθει οπως γραφω και στο αρχικο κειμενο οτι στο χωριο της την ειχαν παρτουζωσει δυο - τρεις φορες συγκεκριμενοι τυποι την φανταζομουνα την φαση και καβλωνα. Δεν εκατσε να πραγματοποιησω αυτη την φαντασιωση, παει τωρα περασε. Τωρα μου αρκει που ειναι η πουτανα μου και η μανα των παιδιων μου. Δεν μου εχει δωσει κανενα δικαιωμα.
Εγω φιλε μου οτι ομοφυλοφιλικο εχω κανει το εχω δοκιμασει πριν τριαντα χρονια και δεν με κερδισε. Οπως καταλαβαινεις ουτε εγω ψαχνομαι.
 
OP
OP
P

papagp

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ψάρια πουλάω και δεν με νοιάζει...

Υ.γ δεν καταλαβαίνω ένα πράμα ρε τύποι όταν το μέσο μέγεθος του καβλιού είναι 12,9 εκατοστά με παγκόσμιες μελέτες πάντα (αυτά τα νούμερα γράφουν βιβλία ανατομίας κτλ μιας και σπουδάζω σε ιατρικό κλάδο) πως γίνεται όλοι όσοι νιώθουν ότι τον έχουν μικρό να ισχυρίζονται ότι τον έχουν 15cm? Δεν γίνεται να λες ότι είσαι μικροψώλης και να τον έχεις 15 πόντους ή είσαι χαζός ή είσαι άσχετος ή βλέπεις πολλές τσόντες και λίγο μουνί.

Φιλε μου θα σε ικανοποιησει αν σου πω οτι τον εχω δεκατεσσερα μισο; Εγραψα απο την αρχη οτι τον θεωρουσα μικρο για τον ογκο μου επειδη ειμαι 1.90 και ειναι και λεπτος. Δεν ειπα οτι ειναι γαριδακι, αλλα πανω στο σωμα μου μικροδειχνει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εγω φιλε μου οτι ομοφυλοφιλικο εχω κανει το εχω δοκιμασει πριν τριαντα χρονια και δεν με κερδισε. .
ωραιος τυπε....εξαλλου ετσι δεν λενε;αντρας ειναι οποιος δοκιμασε και δεν του αρεσε :)
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Την καλησπέρα μου,
       Κανένας σε αυτή τη ζωή δεν γεννήθηκε τέλειος. Όλοι όμως είμαστε ξεχωριστοί γι αυτόν ακριβώς το λόγο. Πρέπει να δεχόμαστε τον εαυτό μας ως έχει. Ναι πρέπει  να είμαστε ειλικρινείς απέναντί του και σκληροί. Καλά κάνεις και αποδέχεσαι λοιπόν και εσύ τον εαυτό σου. Άλλοι πχ που έχουν μεγάλο μόριο τους λείπει κάτι άλλο. Επομένως πάντα να ξέρεις στη ζωή υπάρχει ένα μεγάλο εξαρτάται σε όλα. Κάπου θα υστερείς, κάτι θα σου λείπει...Ρώτα όποιον θες, ελάχιστους θα βρεις που να μην ήθελαν να αλλάξουν πάνω τους κάτι... Χρειάζεται αισιοδοξία και χαμόγελο.
 
OP
OP
P

papagp

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
ωραιος τυπε....εξαλλου ετσι δεν λενε;αντρας ειναι οποιος δοκιμασε και δεν του αρεσε :)

Φιλε μου οτι γραφω και οτι θα γραψω ειναι με πασα ειλικρινια. Νομιζω ο τιτλος του νηματος ειναι σαφεστατος.
 
OP
OP
P

papagp

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Την καλησπέρα μου,
        Κανένας σε αυτή τη ζωή δεν γεννήθηκε τέλειος. Όλοι όμως είμαστε ξεχωριστοί γι αυτόν ακριβώς το λόγο. Πρέπει να δεχόμαστε τον εαυτό μας ως έχει. Ναι πρέπει  να είμαστε ειλικρινείς απέναντί του και σκληροί. Καλά κάνεις και αποδέχεσαι λοιπόν και εσύ τον εαυτό σου. Άλλοι πχ που έχουν μεγάλο μόριο τους λείπει κάτι άλλο. Επομένως πάντα να ξέρεις στη ζωή υπάρχει ένα μεγάλο εξαρτάται σε όλα. Κάπου θα υστερείς, κάτι θα σου λείπει...Ρώτα όποιον θες, ελάχιστους θα βρεις που να μην ήθελαν να αλλάξουν πάνω τους κάτι... Χρειάζεται αισιοδοξία και χαμόγελο.

Φιλε μου εχεις τον σεβασμο μου. Respect
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
:coffee:

Λοιπών συνοψίζοντας:
Ο ψηλός παντρεύτηκε την κοντούλα,
είναι και οι δύο μάχιμοι μίας και έχουν κάνει τα χιλιόμετρα τους,
είναι και οι δύο με τα φυσιολογικά τους βίτσια
και θέλεις κάτι να μοιραστείς με το ξεχωριστό κοινό του site για να σου δώσουν την επιστημονικά τεκμηριωμένη αλλά και από την ζωή βγαλμένη άποψη τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom