Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

lover12

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Νέο μασαζοsite...Art massage...έχει δύο κουκλιά...αλλά σε τηλεφωνική επικοινωνία χωρίς να ρωτήσω κάτι ιδιαίτερο μου είπε..."απλά να σας ξεκαθαρίσω ότι οι κοπέλες κάνουν καθαρά επαγγελματικό μασάζ..."
Θα έκλαιγα 50€ να δοκιμάσω με Χριστίνα...

Διάβασα το προσωπικό σου μήνυμα αλλά δεν μπορώ να σου απαντήσω επειδή έχω πολύ καιρό μάλλον να γράψω μου αφαίρεσαν αυτό το δικαίωμα...αναφέρεσαι στην Δαναη; Αν αναφέρεσαι σε κείνη δεν συμφωνώ.
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Σου  στέλνουν φωτο με whatsapp – Isabella και Helena φαίνονται άγριες – με την καλή την έννοια ...
Θα είναι νέο αίμα...μετά από κάποιες εκκρεμότητες που θέλω να κλείσω με εκ νέου δοκιμές σε κοπέλα που δεν πήρα φραπέ, θα ρωτήσω να μάθω και ίσως κλείσω με κάποια από αυτές αν είναι εμφανίσιμες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Acto

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Θα είναι νέο αίμα...μετά από κάποιες εκκρεμότητες που θέλω να κλείσω με εκ νέου δοκιμές σε κοπέλα που δεν πήρα φραπέ, θα ρωτήσω να μάθω και ίσως κλείσω με κάποια από αυτές αν είναι εμφανίσιμες...

Aπo clickformassage πια είχες διάλεξή (εάν προτιμάς στείλε πμ – διαβάζω αλλά δύστυχος φαίνεται δεν μπορώ πια να στύλο)
 
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
426
Κριτικές
13
Like
705
Πόντοι
311
Νέο μασαζοsite...Art massage...έχει δύο κουκλιά...αλλά σε τηλεφωνική επικοινωνία χωρίς να ρωτήσω κάτι ιδιαίτερο μου είπε..."απλά να σας ξεκαθαρίσω ότι οι κοπέλες κάνουν καθαρά επαγγελματικό μασάζ..."
Θα έκλαιγα 50€ να δοκιμάσω με Χριστίνα...
που βλεπουμε τι και πως για το συγκεκριμενο αδερφε ?
 

lover12

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0

Φίλε διάβασα το προσωπικό σου μήνυμα και σε αυτό που μου έγραψες θα συμφωνήσω μαζί σου... μπορεί να μου πει ένας διαχειριστής πότε θα μπορώ να ξαναγράψω προσωπικό μήνυμα; Δεν μπήκα τώρα στο forum τι είναι αυτά τα πράγματα... επειδή κάποιος έχει καιρό να γράψει πρέπει να του γίνεται απενεργοποίηση των μηνυμάτων;
 

batmanikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Τυπε μπορεις να δωσεις πληροφοριες inbox ?
Νέο μασαζοsite...Art massage...έχει δύο κουκλιά...αλλά σε τηλεφωνική επικοινωνία χωρίς να ρωτήσω κάτι ιδιαίτερο μου είπε..."απλά να σας ξεκαθαρίσω ότι οι κοπέλες κάνουν καθαρά επαγγελματικό μασάζ..."
Θα έκλαιγα 50€ να δοκιμάσω με Χριστίνα...
Σε ευχαριστω για το πμ Νικ δε μπορω να σου στειλω ακομα θα σου εδινα κι εγω πληροφοριες κι αλλες και για τις δυο που μου ανεφερες. Για την πρωτη ειναι λιγο πιο τυπικα για την δευτερη ειναι πιο ευκολα και για παραπανω.
 

batmanikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Καποια στιγμη οταν μπορω να στελνω πμ θα σας δωσω κι εγω καποιες πληροφοριες τωρα γραφω απλα να συμπληρωσω τα μηνυματα :) :) :)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Φίλε διάβασα το προσωπικό σου μήνυμα και σε αυτό που μου έγραψες θα συμφωνήσω μαζί σου... μπορεί να μου πει ένας διαχειριστής πότε θα μπορώ να ξαναγράψω προσωπικό μήνυμα; Δεν μπήκα τώρα στο forum τι είναι αυτά τα πράγματα... επειδή κάποιος έχει καιρό να γράψει πρέπει να του γίνεται απενεργοποίηση των μηνυμάτων;
τιποτα απο αυτα που λες δεν ισχυει.καλυτερα πριν ποσταρεις να ριξεις μια ματια στους κανονες του φορουμ.τα προσωπικα μυνηματα ενεργοποιουνται μονο συμπληρωσεις 10  ποστ.
 

lover12

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
τιποτα απο αυτα που λες δεν ισχυει.καλυτερα πριν ποσταρεις να ριξεις μια ματια στους κανονες του φορουμ.τα προσωπικα μυνηματα ενεργοποιουνται μονο συμπληρωσεις 10  ποστ.

Τα είχα συμπληρώσει και έστελνα κανονικά μηνύματα.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
παλαιοτερα ηταν 5 τα ποστ,οποτε αργησες..
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Έχει σταματήσει η Άσπα...ήταν πολύ όμορφη κοπέλα...χαμογελαστή ευγενική...και καλό μασάζ...και έπαιρνες και παραπάνω απο μασάζ...
και η Ζωη απο lotus...κούκλα αλλα σταμάτησε...
Ασπα εκανε φουλ δλδ;;;;Που μπορουμε να τν βρουμε τωρα;;;;
 

axristo kormi

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2017
Μηνύματα
59
Like
12
Πόντοι
0
Που ειναι ο τυπος που ελεγε θα μας δωσει το τηλ της αγγελικης
Για μασαζ ;
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
αυτο μασαζιδικο, εχει και δικο του χωρο ?
μπορουμε να παμε εμεις εκει ?

Μόνο κατ' οίκον. Νομίζω τα μόνα μασαζοsite που έχουν και δικό τους χώρο είναι το athens και το citymassage
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom