Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (2 μέλη και 40 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
I Gonzalez είναι Βενεζουελιάνα από Βουλγαρία – κοντούλα, χονδρουλά και γενικά ατσούμπαλή εμφάνιση. Στο παιχνίδι τίποτε το ιδιαίτερο. Νομίζω την έχουν και άλλα γραφιά
δεν είναι η μόνη που δηλώνει λατίνα και είναι Βουλγάρα πάντως.....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Καλησπερα παιδια.υπαρχει καποιος να μου πει για Χρυσαννα καποιες πληροφορίες περι μασαζ και οχι μονο.οποιος ξερει ας στειλει pm.ευχαριστω πολυ
πάρε δεν θα χάσεις
 

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια εχει δοκιμασει κανεις με ελενα απο οσμοσε ;;; αν ναι ας στειλει πμ να ανταλλαξουμε πληροφοριες
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • panini-anastopoulos.jpg
    panini-anastopoulos.jpg
    27,6 KB · Εμφανίσεις: 29
  • panini-kofidis.jpg
    panini-kofidis.jpg
    22,9 KB · Εμφανίσεις: 31

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Aνεβαζω κακη κριτικη, ξεκαθαρα για να μην την πατησουν αλλοι συναγωνιστες εδω μεσα. Και καποιοι τυποι επιμενουν να με ρωτανε για την ιδια.
Ρε τυποι, πως περιμενετε να δουμε ασπρη μερα και τιμιες υπηρεσιες αν πετατε τα λεφτα και στηριζετε τετοια τσουτσεκια?
Ενας απολογισμος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Banksy
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους
Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής από αυτό το γραφείο
Αξίζει;
Προχωράει καμία από τις κοπέλες;
Οποίος μπορεί ας απαντήσει με πμ
Ευχαριστω
 

panos8

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια εχει κανεις κατι για θεσσαλονικη που να αξιζει τον κοπο ??
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους
Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής από αυτό το γραφείο
Αξίζει;
Προχωράει καμία από τις κοπέλες;
Οποίος μπορεί ας απαντήσει με πμ
Ευχαριστω
...φίλε δεν ξέρω από υπηρεσίες...αλλά από εμφάνιση είναι ίσως από τις καλύτερες του χώρου...απλά δεν υπάρχει...το γνωρίζω πίστεψέ με
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...λοιπόν παίδες επειδή τα μνμ είναι πολλά και θα είναι περισσότερα ξεκαθαρίζω τα εξής
1. δεν έχω ψωνίσει από αρτ
2. την κοπέλα δεν την έχω πάρει ποτέ οπότε και δεν γνωρίζω από υπηρεσίες και ούτε υπονοώ κάτι, πραγματικά δεν ξέρω
3. δεν είμαι προμότορας καμιάς
4. την γνωρίζω αλλά δεν μιλάμε σε προσωπικό επίπεδο, ίσως ένα γεια τυπικό,  όμως το κορίτσι είναι πραγματικά όμορφο, είναι απίστευτη
 

vls

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Λοιπόν ενημέρωση για ελλη από λουξ. Μακριά! Συνάντηση πριν εβδομάδες, μασάζ ούτε για δείγμα, έκατσε το πολύ 15 λεπτά, και όλα τα υπόλοιπα το ένα χειρότερο από το άλλο. Απορώ πως μέχρι τώρα είχε μια μόνο παρόμοια κριτική... εμφάνιση οκ αλλά στο νήμα αυτό ψάχνουμε για και μασάζ.
 

lover12

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Λοιπόν ενημέρωση για ελλη από λουξ. Μακριά! Συνάντηση πριν εβδομάδες, μασάζ ούτε για δείγμα, έκατσε το πολύ 15 λεπτά, και όλα τα υπόλοιπα το ένα χειρότερο από το άλλο. Απορώ πως μέχρι τώρα είχε μια μόνο παρόμοια κριτική... εμφάνιση οκ αλλά στο νήμα αυτό ψάχνουμε για και μασάζ.


Θα συμφωνήσω μαζί σου.
 

Spni

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2018
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Φίλε έχω δοκιμάσει την Έλενα από το Athensmassage απίστευτο μασάζ κάνει...με πετσέτα χωρίς εσώρουχο...δεν ρώτησα αν κάνει κάτι παραπάνω...το κακό είναι ότι στον χώρο της δεν έχει να κάνεις ένα μπάνιο και σε σκουπίζει στο τέλος με ζεστή πετσέτα.
δυστυχως το Athens εχει πολυ δυνατές παρουσιες πολυ καλές στο μασαζ αλλα μεχρι εκει...
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
δυστυχως το Athens εχει πολυ δυνατές παρουσιες πολυ καλές στο μασαζ αλλα μεχρι εκει...
Ισχύει...εκτός αν σου κάτσει κανένα τζόκερ όπως εμένα παλιά με την Όλγα...μιλάμε βέβαια χρόνια πίσω...χαχα
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
...λοιπόν παίδες επειδή τα μνμ είναι πολλά και θα είναι περισσότερα ξεκαθαρίζω τα εξής
1. δεν έχω ψωνίσει από αρτ
2. την κοπέλα δεν την έχω πάρει ποτέ οπότε και δεν γνωρίζω από υπηρεσίες και ούτε υπονοώ κάτι, πραγματικά δεν ξέρω
3. δεν είμαι προμότορας καμιάς
4. την γνωρίζω αλλά δεν μιλάμε σε προσωπικό επίπεδο, ίσως ένα γεια τυπικό,  όμως το κορίτσι είναι πραγματικά όμορφο, είναι απίστευτη
Μιλάς για τη Βάσια ή τη Χριστίνα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom