Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
xaχαχααααααααααααααααααα..
ετσι ειναι η σοβαροτητα κ ο επαγελματισμός???
προτεραιοτητα, οπως καθε τανα, δινει στην τσεπη της
η κοπελα δεν ξερει τι θελει απο την ζωη της
απο τα πιο κυκλοθυμικα ατομα μιλαμε..
ενα απλό βλαχακι που της αρεσει να γαμιεται ειναι, το εκανε επαγγελμα κ αυτο ειναι βεβαια προς οφελος μας

Υ.Γ. δευτερη διθυραμβικη κριτικη σε μια εβδομαδα..μαλλον δεν ειναι τυχαιο


πρόσεχε επειδή η Μαρία μαθαίνει αυτά που γράφεις...
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240

δεν στα ειπε καλα
διαβαζει..
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Ας μας ενημερώσει κάποιος για τη marianne2004 !
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ξέρεις κάτι ntinos69? είναι τουλάχιστον άνανδρο να μιλάς ετσι για μια κοπέλλα με την οποία,όπως ισχυρίζεσαι,έχεις πάει πολλές φορές και εχεις περάσει καλά....εχεις τα κότσια αυτά που γράφεις εδω να πας να τα πεις κατ' ιδίαν? και ξέρεις και κάτι άλλο? το ιντερνετ δεν είναι ανώνυμο,όπως πιστευεις.Ολοι μπορουμε να ταυτοποιηθούμε ανα πάσα στιγμή....Και κάποιοι απο εδω μέσα μπορει να ξέρουν πράγματα για αλλους που δεν φαντάζεσαι....με εννοεις?
Η Μαρία λοιπόν έχει όνομα,τηλέφωνο και διευθυνση.Εσυ εχεις ενα ψευδώνυμο και την δυνατότητα να κρυφτεις πισω απο ενα πληκτρολόγιο...φαντάζεσαι ξαφνικά να αποκτούσες κι εσυ ταυτότητα και να μάθαιναν εδω μεσα ολοι προσωπικά σου θέματα?
Αν λοιπόν διαφωνείς με οσα εγραψα,μπορεις ωραιότατα να πεις την αποψη σου,χωρίς χαρακτηρισμούς και χωρίς υπαινιγμούς,οτι δηθεν την σιγοντάρουμε.....Εγω προσωπικά δεν χαρίζομαι σε καμμία.Γράφω ανεπηρέαστα γιατί δεν εχω κανενα συμφερον....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Γράφω ανεπηρέαστα γιατί δεν εχω κανενα συμφερον....
  ετσι σε θελω.  :-*    δεν μου λεs δεν μαζευομαστε  καποια μερα  στην καλλιθεα( που βολευει αρκετουs )  που υπαρχει ενα ωραιο  μαγαζακι( το εχει μια μολδαβη  :tooth: μην παει το μυαλο σου αλλου )  και να πιουμε ενα κρασι ? 
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
  ετσι σε θελω.   :-*    δεν μου λεs δεν μαζευομαστε  καποια μερα  στην καλλιθεα( που βολευει αρκετουs )   που υπαρχει ενα ωραιο  μαγαζακι( το εχει μια μολδαβη  :tooth: μην παει το μυαλο σου αλλου )  και να πιουμε ενα κρασι ? 

Και βέβαια....με μεγαλη μου χαρά...Κανονιστε και πεστε μου...
 

joepapa

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
445
Like
0
Πόντοι
1
εμαθα οτι εβελινα εχει 4 χερια μασαζ τωρα και μποντυ το μποντυ μεταξυ τους και 4 χερια φραπε...θα κανονισω και θα πω
δοκιμασα...κριτικη αυριο που θα εχω ορεξη να γραψω ...λιγο η τιμη με χαλασε..αλλα τα αλλα για για γουστα μου πολυ καλα...
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
  ετσι σε θελω.   :-*    δεν μου λεs δεν μαζευομαστε  καποια μερα  στην καλλιθεα( που βολευει αρκετουs )   που υπαρχει ενα ωραιο  μαγαζακι( το εχει μια μολδαβη  :tooth: μην παει το μυαλο σου αλλου )  και να πιουμε ενα κρασι ? 
οχι αγαπητε μου!!!!δε θελουμε ουτε κρασι,ουτε κοκα κολα,ουτε σπραιτ.........κανενα βυζαρουδικο μωρο θελουμε......εχεις?.... :tits2: :tits2: :tits: :tits: :-* :-*
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
Δυστυχώς πολλοί εδώ μέσα χρησιμοποιούν υποτιμητικές εκφράσεις σε κοπέλες που κριτικάρουν και φαίνεται ότι τελικά η ανωνυμία θεωρείται μεγάλη μαγκιά. Δεν καταλαβαίνω τελικά, γιατί τόσο εύκολα ρίχνουν κάποιοι τη χολή τους; Δεν υπάρχει άλλος τρόπος να εκφράσεις τη δυσαρέσκειά σου για μια αποτυχημένη συνεδρία;
Αααα, ξέχασα...είμαστε άντρακλες με την καραπουτσακλάρα μας και επειδή είμαστε και οι πρώτοι εραστές δικαιούμεθα να εκφραζόμαστε όπως θέλουμε.
Να δοθεί δικάιωμα και σ'αυτές να γράψουν καμιά κριτική και για μας και να σου πω μετά μαγκιά, κλανιά κι απόστημα...
Όλα πρέπει να κινούνται στα όρια της υπερβολής; :idiot:
Δε το λες καλά Μαγκιά κρανιά και κόλος καταφύγιο  :dancing: :dancing: :dancing:

Παρ' ολ' αυτά θα συμφονήσω μαζί σου !!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.589
Πόντοι
46.232
  ετσι σε θελω.   :-*    δεν μου λεs δεν μαζευομαστε  καποια μερα  στην καλλιθεα( που βολευει αρκετουs )   που υπαρχει ενα ωραιο  μαγαζακι( το εχει μια μολδαβη  :tooth: μην παει το μυαλο σου αλλου )  και να πιουμε ενα κρασι ? 
ξέρεις πόσα ωραία μαγαζάκια έχει στην Καλλιθέα(μην παει το μυαλο σου αλλού)οεόοο................. :smitten:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οχι αγαπητε μου!!!!δε θελουμε ουτε κρασι,ουτε κοκα κολα,ουτε σπραιτ.........κανενα βυζαρουδικο μωρο θελουμε......εχεις?.... :tits2: :tits2: :tits: :tits: :-* :-*
  σωπα εσυ  βυζο- αρρωστε.      θα σε δωσω στον ουαου . 
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Ξέρεις κάτι ntinos69?

ξερεις κατι??
δεν ειναι κακο να εισαι αγαπουλης..
τι λες ρε παιχτη που θα ασχοληθω κ μαζι της..σιγα μην της ζητησω εξηγησεις κατ΄ιδιαν γιατι δεν σηκωνει το τηλ. ή γιατι δεν πηδιεται πλεον..
δικαιωμα της ειναι..
η συμπαθεια σου ομως κανει επιλεκτικα ραντεβου
κ αυτο ειναι που δεν μου αρεσει..
οπως οτι παιζει με τους αντρες-πελατες της, οπως δεν επαιζε μικρη με τις κουκλες της..
κ γι αυτην ισχυουν τα ιδια οπως για ολες τις αλλες..
βγηκε στο κουρμπετι, χρησιμοποιησε το μπου κ τωρα θα κριθει
ετσι ειναι το νετ..κ ετσι λειτουργουν τα πληκτρολογια
τα υπολοιπα περι ανωνυμιας δυσκολευομαι να τα κατανοησω..για βοηθησε με

Υ.Γ. μηπως τα "αξιοτιμα" μελη των μασατζιδικων απολαμβανουν της υπηρεσιες της επειδη γραφουν στο μπου..ειπαμε ειναι παμπονηρη
Υ.Γ.1 επειδη ειμαι κομπλεξικος μαλακας..την γνωμη μου την εκφραζω οπως εγω θελω
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Υ.Γ.1 επειδη ειμαι κομπλεξικος μαλακας..την γνωμη μου την εκφραζω οπως εγω θελω

Ετσι ρε γελοιε ρομπα ξεφτιλισμενη ξεκουμπωτη . το τι εισαι ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΓΡΑΦΩΣ......
για να μην δημιουργουνται παρεξηγησεις στους φιλους στο σαιτ οι οποιοι στη τελικη δεν μπορουν να φανταστουν ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΛΙ σε ανθρωπο.!!!!!!!!!!!!!
παρεπιντόντως "κομπλεξικε μαλακα" μηπως πηγες να γαμησεις και δεν τα καταφερες ???????
γιατι πολυ διαμαρτυρεσαι και οχι μονο για την μαρια !!!!!! καταλογος ολοκληρος !!!!!!!
γιατι στα χωρια μας λένε "οπου ακους για πολλα κερασια κρατα και μικρό καλάθι"......
για ενημέρωσέ μας ΓΕΛΟΙΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πριν λίγες μέρες είχα "διαμαρτυρηθεί" για τις δημόσιες κόντρες ορισμένων,που πιάνουν τον χωρο του φόρουμ και εμποδιζουν ολους τους αλλους να διακρίνουν τα posts που περιέχουν πραγματική ενημέρωση....κακώς,πολύ κακώς.Διότι έμαθα εν τω μεταξύ πράγματα για ορισμένους,που μου ήρθε εμετός....το τι ανωμαλία και βιτσιο κυκλοφορεί δεν περιγράφεται....
Θεωρώ οτι κάποιες κοπέλλες ειναι πραγματικά "ηρωίδες",όταν αναγκάζονται να ικανοποιούν ορέξεις και βιτσια ορισμένων,που πραγματικά εμπίπτουν στη σφαιρα της επιστημονικής φαντασίας...

Ενδεικτικά παραθέτω ένα ποστ που διάβασα σήμερα.Και,πιστέψτε με,είναι απο τα πλεόν "αξιοπρεπή".....

"Ανοιγω αγαπητοι φιλοι αυτο το θεμα για εμας τους φανατικους οπαδους και φιλων των Strapon. Ψαχνω να βρω 1 Strapon που να χυνει. Εκτος βεβαια απο το γαμησι που θα μου κανει το γκομενακι απο πισω στον κωλο. Οταν τελειωσει το γαμησι θελω μετα να με χυνει στο στομα."

Απο σεβασμό στον εαυτό μου δεν θα αναφέρω εδω ούτε το τι εμαθα,ούτε βέβαια για ποιούς τα εμαθα....υπάρχουν πολλοί,ψυχικά αρρωστοι αναμεσά μας....και,προσωπικά,σταματώ εδω κάθε αντιπαράθεση μαζί τους,με την συμβουλή αντί να ξοδευουν τα χρήματά τους στα μασατζίδικα,να επισκευθούν κάποιον καλό ειδικό για να τους βοηθήσει....Η ψυχική υγεία είναι πολλές φορές πιο σημαντική και απο την σωματική...
Καλή σας μερα
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Πριν λίγες μέρες είχα "διαμαρτυρηθεί" για τις δημόσιες κόντρες ορισμένων,που πιάνουν τον χωρο του φόρουμ και εμποδιζουν ολους τους αλλους να διακρίνουν τα posts που περιέχουν πραγματική ενημέρωση....κακώς,πολύ κακώς.Διότι έμαθα εν τω μεταξύ πράγματα για ορισμένους,που μου ήρθε εμετός....το τι ανωμαλία και βιτσιο κυκλοφορεί δεν περιγράφεται....
Θεωρώ οτι κάποιες κοπέλλες ειναι πραγματικά "ηρωίδες",όταν αναγκάζονται να ικανοποιούν ορέξεις και βιτσια ορισμένων,που πραγματικά εμπίπτουν στη σφαιρα της επιστημονικής φαντασίας...

Ενδεικτικά παραθέτω ένα ποστ που διάβασα σήμερα.Και,πιστέψτε με,είναι απο τα πλεόν "αξιοπρεπή".....

"Ανοιγω αγαπητοι φιλοι αυτο το θεμα για εμας τους φανατικους οπαδους και φιλων των Strapon. Ψαχνω να βρω 1 Strapon που να χυνει. Εκτος βεβαια απο το γαμησι που θα μου κανει το γκομενακι απο πισω στον κωλο. Οταν τελειωσει το γαμησι θελω μετα να με χυνει στο στομα."

Απο σεβασμό στον εαυτό μου δεν θα αναφέρω εδω ούτε το τι εμαθα,ούτε βέβαια για ποιούς τα εμαθα....υπάρχουν πολλοί,ψυχικά αρρωστοι αναμεσά μας....και,προσωπικά,σταματώ εδω κάθε αντιπαράθεση μαζί τους,με την συμβουλή αντί να ξοδευουν τα χρήματά τους στα μασατζίδικα,να επισκευθούν κάποιον καλό ειδικό για να τους βοηθήσει....Η ψυχική υγεία είναι πολλές φορές πιο σημαντική και απο την σωματική...
Καλή σας μερα

+ 1.000.000.0000.000.000
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Πριν λίγες μέρες είχα "διαμαρτυρηθεί" για τις δημόσιες κόντρες ορισμένων,που πιάνουν τον χωρο του φόρουμ και εμποδιζουν ολους τους αλλους να διακρίνουν τα posts που περιέχουν πραγματική ενημέρωση....κακώς,πολύ κακώς.Διότι έμαθα εν τω μεταξύ πράγματα για ορισμένους,που μου ήρθε εμετός....το τι ανωμαλία και βιτσιο κυκλοφορεί δεν περιγράφεται....
πως τα συνδεεις αυτα τα δυο?

Θεωρώ οτι κάποιες κοπέλλες ειναι πραγματικά "ηρωίδες",όταν αναγκάζονται να ικανοποιούν ορέξεις και βιτσια ορισμένων,που πραγματικά εμπίπτουν στη σφαιρα της επιστημονικής φαντασίας...
Ηρωιδες οι κοπελλες που αναγκαζονται??? Παιρνουν λεφτα και συμφωνουν τι θα κανουν.... δεν αναγκαζονται...Τωρα αν αναφερεσε εν γενη στο επαγγελμα.... οσες εχω παει σε καμια περιπτωση δεν δειχναν οτι ειχαν εξαναγκαστει..(μαλλον μια μονο, που εδωσα τα λεφτα, δεν εκανα τιποτα, και ακομα χτυπαω το κεφαλι μου που δεν ειχα καλεσει τους μπατσους). Απλα διαλεγουν ενα "ευκολο" τροπο να βγαλουν λεφτα. Ο ηρωισμος οπως αναφερεις προυποθετει ανιδιοτελεια....και δεν νομιζω οτι ειναι αυτη η περιπτωση για το συγκεκριμενο επαγγελμα. Μου φαινεται φτανουμε να εξιδανικευουμε τις πουτανες....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αγαπητέ sigmund,δεν ειναι εδω ο χωρος για να κάνουμε ακαδημαική συζήτηση για το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου....Αρχή μου είναι οτι για να περάσω καλά πρέπει πρωτα απ 'όλα να σεβομαι τον εαυτό μου και στην συνέχεια αυτην που εχω απέναντί μου...Αν δεν περάσω καλά,δεν θα ξαναπάω.Αλλά,αν για να περάσω εγω καλά σημαίνει να προσβάλλω,να εξευτελίσω,πολλές φορές και να πονέσω τον αλλον,αστο να πάει....Οπως είπα,αν κάποιος ικανοποιείται μονο με αυτόν τον τρόπο,καλό είναι να ενδιαφερθεί για την ψυχική του υγεία....
Ασφαλώς ο ηρωισμός προυποθέτει ανιδιοτελεια,ομως προσωπικά βάζω στην ιδια κατηγορία και οσους ανθρώπους αναγκάζονται να κάνουν πράγματα που τους εξευτελίζουν και τους προσβάλλουν προκειμενου να επιβιώσουν....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom