Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Τώρα θυμήθηκα, την είχα πάρει πρίν από κάνα μήνα σε ένα Hotel κοντά στην πλ.Καραϊσκάκη, αυτή μου το πρότεινε. Το τι μούσι μου αράδιασε δεν λέγεται! Από τηλεπαρουσιάστρια και ραδιοφωνική παραγωγόε μέχρι μοντέλο, πτυχιούχος μασέζ, ανύπαντρη μητέρα και δεν θυμάμαι κι εγώ τι άλλο. Από εμφάνιση petit ξανθούλα μοιάζει 20-22 αλλά μου είπε οτι είναι 28-30 αν θυμάμαι καλά και λέω δεν θυμάμαι γιατί δεν μου έμεινα κάτι αξιομνημόνευτο. Μασάζ 6/10 αλλά με διάρκεια 1 ώρα. Μετά μου ζήτησε +20 για   :jerking: και είπε οτι δεν κάνει τίποτα άλλο. Μα και να έκανε με εμφάνιση 7/10 βυζάκι πεσμένο και πολύ μικρό προτίμησα το χερογλύκανο για να μην τραβάω και κουπί. Στην  :jerking: είχε διάρκεια επίσης 15-20 λεπτά και μπορώ να πώ οτι μου άρεσε. Αρχική τιμή €60.  :sunglasses:
εγω τις εδωσα 60 με  :jerking:....την επομενη +20 για  :pipa1: :pipa1: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :knockinb: :knockinb: :fuck2: :fuck2: :cum: :cum: :cum: :cum:...και εξω απο την πορτα....
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
πως ειστε!ολα καλα στα μασσαζ;;;;;;
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ναι ναι κανω μασσαζ.................ειναι πολυ ωραιο.
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
με τα χερια..οποιος ενδιαφερεται ριχνει ενα πμ.......
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Παιδιά,πέρα απο την πλάκα και επειδή πολλοί παραπονιούνται οταν η Μαρία δεν απαντά στα τηλέφωνα...είχα και εγω τα ίδια παράπονα κάποτε,αλλά η κοπέλλα μου εξηγησε και κατάλαβα...πρώτον,η Μαρία δουλευει μόνη της,οπότε οταν έχει κόσμο δεν μπορεί να απαντά στο τηλέφωνο...Δεύτερον,δίνει προτεραιότητα στους παλιούς της πελάτες και αυτό εγω το θεωρώ δείγμα σοβαρότητος και επαγγελματισμού.Και τριτον,σέβεται την δική μας προσωπική ζωή.Πολλοί απο μας είμαστε παντρεμμένοι,δεσμευμένοι,η έχουμε σοβαρες επαγγελματικές υποχρεώσεις.Η Μαρία λοιπόν οταν βλέπει ενα αγνωστο τηλέφωνο μετά απο 1 ωρα,δεν τηλεφωνά γιατί δεν ξέρει σε ποια φάση θα πετυχει τον άλλον...καλύτερα στείλτε ενα μηνυμα και θα λάβετε απάντηση...
Αναγκάζομαι να τα γραψω ολα αυτά,γιατι στο παρελθον την εχω αδικήσει....και ξέρετε οτι εγω δεν χαριζω κάστανα,και το καλό θα το γραψω και το ασχημο θα το σχολιάσω.....και σε αλλα μαγαζια που είμαι πελάτης και εχω φιλικές σχεσεις,δεν εχω διστάσει να γραψω κακή κριτική,όταν αρχισαν τις μαλ..ες.... :rockon:

xaχαχααααααααααααααααααα..
ετσι ειναι η σοβαροτητα κ ο επαγελματισμός???
προτεραιοτητα, οπως καθε τανα, δινει στην τσεπη της
η κοπελα δεν ξερει τι θελει απο την ζωη της
απο τα πιο κυκλοθυμικα ατομα μιλαμε..
ενα απλό βλαχακι που της αρεσει να γαμιεται ειναι, το εκανε επαγγελμα κ αυτο ειναι βεβαια προς οφελος μας

Υ.Γ. δευτερη διθυραμβικη κριτικη σε μια εβδομαδα..μαλλον δεν ειναι τυχαιο
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Δυστυχώς πολλοί εδώ μέσα χρησιμοποιούν υποτιμητικές εκφράσεις σε κοπέλες που κριτικάρουν και φαίνεται ότι τελικά η ανωνυμία θεωρείται μεγάλη μαγκιά. Δεν καταλαβαίνω τελικά, γιατί τόσο εύκολα ρίχνουν κάποιοι τη χολή τους; Δεν υπάρχει άλλος τρόπος να εκφράσεις τη δυσαρέσκειά σου για μια αποτυχημένη συνεδρία;
Αααα, ξέχασα...είμαστε άντρακλες με την καραπουτσακλάρα μας και επειδή είμαστε και οι πρώτοι εραστές δικαιούμεθα να εκφραζόμαστε όπως θέλουμε.
Να δοθεί δικάιωμα και σ'αυτές να γράψουν καμιά κριτική και για μας και να σου πω μετά μαγκιά, κλανιά κι απόστημα...
Όλα πρέπει να κινούνται στα όρια της υπερβολής; :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom