Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Παράξενη περίπτωση....ούτε τηλέφωνο να μην δώσει....και οση ωρα θέλει ο πελάτης....Η ασχετη είναι,η πανούργα....Παίζει και το άλλο: μαζευουμε 500-1000 e-mails και τα πουλάμε σε εταιρείες προώθησης προιόντων.....

:rockon: :rockon: :rockon:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πράγματι,το e-mail είναι λανθασμένο...όταν δεν θα εχει πάρει καμμία απάντηση σε 2-3 μέρες,θα το καταλάβει και θα το διορθώσει...
Πάντως,η μισή Αθήνα εχει βγει στο κλαρί....Το μασαζ είναι η καινούργια μόδα....και ανάθεμα αν ξέρει καμμιά τους να κάνει στοιχειώδες εστω μασαζ....σας εχω πει το τριπτυχο ετσι?
1.Είμαι αισθητικός,δούλευα στα Bodyline και με διώξανε.....
2.Εχω σοβαρή σχέση,κάνω προσωρινά αυτή τη δουλειά,οι πελάτες μου είναι ατομα επιπέδου.
3. Συνηθως φοράω ειδική φόρμα οταν κάνω μασαζ,σήμερα ομως την ξεχασα,κάνει και ζέστη,σε πειράζει να μεινω με το στριγκ?

Δυστυχως υπάρχουν αρκετοί συναγωνιστές που κυνηγάνε τέτοιες περιπτώσεις,κάνουν τον κασκαντερ,πετάνε τα ωραία τους λεφτά,πάνε στον καθρέφτη,μουτζωνονται και αμεσως μετά παίρνουν τηλέφωνο την επόμενη αγγελία.... :rockon: :rockon:
Ασφαλώς υπάρχουν και οι εξαιρέσεις,κοπέλλες δηλαδή που και μασαζ ξέρουν και φέρονται εντιμα και ειλικρινά.Είναι ομως ελάχιστες και σύντομα "καίγονται" γιατί πέφτουν τα ληγούρια πάνω τους,ερχονται εδω και γράφουν μαλακίες και ψεμματα και αμέσως ο κύκλος "κλείνει"....Σε κάθε περίπτωση,να είστε επιφυλακτικοί με τις αγγελίες,και να ρωτάτε πριν δόσετε τα ωραία σας λεφτά...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232
ότι έχει κάνει η ίδια το λάθος το γράφει ποιο πάνω και ο andy
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σημερινή επίσκεψη στην φίλη και γειτόνισσα μου τη Μαρία.Αυτό το κοριτσι οσο πάει και ομορφαίνει τελευταία,μάλλον ερωτευμένη θα είναι...
Λοιπόν κοιτάξτε,εγω καλά πέρασα,αλλά μην βασισθείτε στα λεγόμενά μου γιατί το πρόγραμμα αλλάζει κάθε μέρα....αυριο ας πούμε εχει λαική στη Ν.σμύρνη,οπότε μπορει το πρόγραμμα να εχει και καθάρισμα πατάτες η πλύσιμο μαρουλιών.... :2funny: εγω σήμερα κάθησα περίπου 2 ωρες,αλλά μην πάει το μυαλό σας στο πονηρό.Αγριο σεξ και τέτοια...μπα,που τέτοια τύχη.Οι 2 αυτές ωρες κύλησαν γρήγορα και ευχάριστα,διότι:
- Κάναμε λίγο μασαζ και μετά "τρίψαμε το πιπέρι"
- Ενδιάμεσα,βαλαμε μια σκούπα και τινάξαμε τις μοκέττες...
- Μας πήρε τηλέφωνο η τρόικα και ζήτησε κάτι διευκρινήσεις για το PSI....Οση ώρα εγω έκανα τους σχετικούς υπολογισμούς,η Μαρία αλλαξε μια λάμπα που ειχε καει στην κουζίνα..
- Κατόπιν παράκλησης της Μαρίας,για να μην γίνονται διπλές πληρωμές,κατέβηκα στον διαχειριστη,του πλήρωσα τα κοινόχρηστα και επειδή έδωσα παραπάνω,ανέλαβε η Μαρία να μου ετοιμάσει ενα λάδι,απο βότανα που φύονται μόνο στο Καρπενησι,για να κάνω επαλείψεις όποτε πονάνε τα γόνατά μου...

Ε,καταλαβαίνετε οτι μ' αυτά και μ' αυτά πέρασαν γρήγορα οι 2 ωρες.....αλλά,επαναλαμβάνω,το πρόγραμμα αλλάζει κάθε μέρα.....
Φιλάκια Μαράκι,κατά βάθος είσαι πολύ καλό παιδί....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Παιδιά,πέρα απο την πλάκα και επειδή πολλοί παραπονιούνται οταν η Μαρία δεν απαντά στα τηλέφωνα...είχα και εγω τα ίδια παράπονα κάποτε,αλλά η κοπέλλα μου εξηγησε και κατάλαβα...πρώτον,η Μαρία δουλευει μόνη της,οπότε οταν έχει κόσμο δεν μπορεί να απαντά στο τηλέφωνο...Δεύτερον,δίνει προτεραιότητα στους παλιούς της πελάτες και αυτό εγω το θεωρώ δείγμα σοβαρότητος και επαγγελματισμού.Και τριτον,σέβεται την δική μας προσωπική ζωή.Πολλοί απο μας είμαστε παντρεμμένοι,δεσμευμένοι,η έχουμε σοβαρες επαγγελματικές υποχρεώσεις.Η Μαρία λοιπόν οταν βλέπει ενα αγνωστο τηλέφωνο μετά απο 1 ωρα,δεν τηλεφωνά γιατί δεν ξέρει σε ποια φάση θα πετυχει τον άλλον...καλύτερα στείλτε ενα μηνυμα και θα λάβετε απάντηση...
Αναγκάζομαι να τα γραψω ολα αυτά,γιατι στο παρελθον την εχω αδικήσει....και ξέρετε οτι εγω δεν χαριζω κάστανα,και το καλό θα το γραψω και το ασχημο θα το σχολιάσω.....και σε αλλα μαγαζια που είμαι πελάτης και εχω φιλικές σχεσεις,δεν εχω διστάσει να γραψω κακή κριτική,όταν αρχισαν τις μαλ..ες.... :rockon:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Παιδιά,πέρα απο την πλάκα και επειδή πολλοί παραπονιούνται οταν η Μαρία δεν απαντά στα τηλέφωνα...είχα και εγω τα ίδια παράπονα κάποτε,αλλά η κοπέλλα μου εξηγησε και κατάλαβα...πρώτον,η Μαρία δουλευει μόνη της,οπότε οταν έχει κόσμο δεν μπορεί να απαντά στο τηλέφωνο...Δεύτερον,δίνει προτεραιότητα στους παλιούς της πελάτες και αυτό εγω το θεωρώ δείγμα σοβαρότητος και επαγγελματισμού.Και τριτον,σέβεται την δική μας προσωπική ζωή.Πολλοί απο μας είμαστε παντρεμμένοι,δεσμευμένοι,η έχουμε σοβαρες επαγγελματικές υποχρεώσεις.Η Μαρία λοιπόν οταν βλέπει ενα αγνωστο τηλέφωνο μετά απο 1 ωρα,δεν τηλεφωνά γιατί δεν ξέρει σε ποια φάση θα πετυχει τον άλλον...καλύτερα στείλτε ενα μηνυμα και θα λάβετε απάντηση...
Αναγκάζομαι να τα γραψω ολα αυτά,γιατι στο παρελθον την εχω αδικήσει....και ξέρετε οτι εγω δεν χαριζω κάστανα,και το καλό θα το γραψω και το ασχημο θα το σχολιάσω.....και σε αλλα μαγαζια που είμαι πελάτης και εχω φιλικές σχεσεις,δεν εχω διστάσει να γραψω κακή κριτική,όταν αρχισαν τις μαλ..ες.... :rockon:
andy51,να σε ρωτησω κατι?..αφου λοιπον εχει κανει ενα καλο κυκλο γνωριμιων και αποδιδει ο κυκλος αυτος οικονομικα,τοτε γιατι συνεχιζει και βαζει αγγελια?....θα επρεπε να κρατησει αυτα τα 10-20-100 ατομα και να ειναι ολα οκ...να δουλευει σε στενο κυκλο..που πιστευω οτι αυτο κανει και τωρα,και την αγγελια την εχει για το θεαθηναι....οταν εγω προσωπικα την εχω παρει μεσα σε μια μερα 5 φορες,και δεν το εχει σηκωσει ουτε μια αυτο για μενα δεν λεγεται επαγγελματισμος....φιλικα παντα. ;)
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
14
Like
1.568
Πόντοι
2.472

Tηλεφώνησα , είναι νεο μασατζίδικο μου είπε , έχει 4-5 κοπέλλες , ξεκινάει από 50 € το απλό μασάζ ,  κάνουν όλα τα προγράμματα ανάλογα με το τι θέλει ο καθένας με επιπλέον κόστος. Αν προλάβω θα περάσω σήμερα κ θα ενημερώσω για τα τεμάχια.
 

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
417
Like
1.088
Πόντοι
201
Tηλεφώνησα , είναι νεο μασατζίδικο μου είπε , έχει 4-5 κοπέλλες , ξεκινάει από 50 € το απλό μασάζ ,  κάνουν όλα τα προγράμματα ανάλογα με το τι θέλει ο καθένας με επιπλέον κόστος. Αν προλάβω θα περάσω σήμερα κ θα ενημερώσω για τα τεμάχια.
:rockon:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
andy51,να σε ρωτησω κατι?..αφου λοιπον εχει κανει ενα καλο κυκλο γνωριμιων και αποδιδει ο κυκλος αυτος οικονομικα,τοτε γιατι συνεχιζει και βαζει αγγελια?....θα επρεπε να κρατησει αυτα τα 10-20-100 ατομα και να ειναι ολα οκ...να δουλευει σε στενο κυκλο..που πιστευω οτι αυτο κανει και τωρα,και την αγγελια την εχει για το θεαθηναι....οταν εγω προσωπικα την εχω παρει μεσα σε μια μερα 5 φορες,και δεν το εχει σηκωσει ουτε μια αυτο για μενα δεν λεγεται επαγγελματισμος....φιλικα παντα. ;)

Φίλε vyzaras,αντιλαμβάνεσαι βέβαια ότι δεν μπορώ να ξέρω πως σκέφτεται η κοπέλλα,ούτε φυσικά μιλω για λογαριασμό της...μην ξεχνάς επίσης οτι η δουλειά αυτή εχει και κάποιους κινδύνους,ειδικά για μια κοπέλλα που δουλευει μονη της και δεν είναι μεσα σε ενα οργανωμένο μαγαζί....μπορεί λοιπόν,μπορει λέω,το κύκλωμα να διευρύνεται μεσω γνωστων,φίλων,κλπ.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Φίλε vyzaras,αντιλαμβάνεσαι βέβαια ότι δεν μπορώ να ξέρω πως σκέφτεται η κοπέλλα,ούτε φυσικά μιλω για λογαριασμό της...μην ξεχνάς επίσης οτι η δουλειά αυτή εχει και κάποιους κινδύνους,ειδικά για μια κοπέλλα που δουλευει μονη της και δεν είναι μεσα σε ενα οργανωμένο μαγαζί....μπορεί λοιπόν,μπορει λέω,το κύκλωμα να διευρύνεται μεσω γνωστων,φίλων,κλπ.

π.χ. andy51 ας πούμε... ;)
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Tηλεφώνησα , είναι νεο μασατζίδικο μου είπε , έχει 4-5 κοπέλλες , ξεκινάει από 50 € το απλό μασάζ ,  κάνουν όλα τα προγράμματα ανάλογα με το τι θέλει ο καθένας με επιπλέον κόστος. Αν προλάβω θα περάσω σήμερα κ θα ενημερώσω για τα τεμάχια.

50 ευρώ.....? :think: Μήπως για το απλό πρόγραμμα πρέπει να φέρεις και το λάδι σου μαζί?

Ή θα σου βγάλουν το λάδι και όλα τα ευρώ από την τσέπη για να πάρεις full? :rolleyes:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
50 ευρώ.....? :think: Μήπως για το απλό πρόγραμμα πρέπει να φέρεις και το λάδι σου μαζί?

Ή θα σου βγάλουν το λάδι και όλα τα ευρώ από την τσέπη για να πάρεις full? :rolleyes:

Το μαγαζί δεν είναι καινούριο. Είναι Ζησιμοπούλου και Σκαβάτζου στο Π. Φάληρο, όπως σωστά έγραψε συναγωνιστής παραπάνω,και αδερφάκι της αχιλέως.Τώρα με τον νέο άνεμο που πνέει στην Αχιλέως, ίσως αποφάσισαν να ακολουθήσουν κι αυτές.Αλλά 50 ευρω το απλό μασάζ και όλα τα παρακάτω με εξτρα χρεώσεις, σαν πιασοκολέ μου κάνει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom