Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

joepapa

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
445
Like
0
Πόντοι
1
εμαθα οτι εβελινα εχει 4 χερια μασαζ τωρα και μποντυ το μποντυ μεταξυ τους και 4 χερια φραπε...θα κανονισω και θα πω
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
εμαθα οτι εβελινα εχει 4 χερια μασαζ τωρα και μποντυ το μποντυ μεταξυ τους και 4 χερια φραπε...θα κανονισω και θα πω

4 χέρια φραπέ...... Τσάμπα ο κόπος τους. Δεν κάνουν τουλάχιστον πιό πλούσιο το γεύμα για να γίνει πιό ενδιαφέρουσα η συνεδρία? Σκέτο φραπέ? :o
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Παρακαλώ κι εγώ κάποιες πιο συγκεκριμένες πληροφορίες για την Εβελίνα, στοιχεία επικοινωνίας link αγγελίας
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
υπάρχουν καθόλου σχόλια σε προηγούμενες σελίδες από άτομα που την επισκέφθηκαν ;
Αν αναφέρεσαι στη Μαρία, από σχόλια έγκριτων συναθλητών, έχω θετικότατες πληροφορίες σχετικά με την ίδια (συμπεριφορά, εμφάνιση, υγιεινή) και τις υπηρεσίες της. Αναμένω σύντομα, συνάντηση στο χώρο της για να το διαπιστώσω ιδίοις όμμασι.  :)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αν αναφέρεσαι στη Μαρία, από σχόλια έγκριτων συναθλητών, έχω θετικότατες πληροφορίες σχετικά με την ίδια (συμπεριφορά, εμφάνιση, υγιεινή) και τις υπηρεσίες της. Αναμένω σύντομα, συνάντηση στο χώρο της για να το διαπιστώσω ιδίοις όμμασι.  :)

O συνάδελφος,βάσει της αγγελίας,αναφέρεται σε αλλην,οχι στη Μαρία.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Αν αναφέρεσαι στη Μαρία, από σχόλια έγκριτων συναθλητών, έχω θετικότατες πληροφορίες σχετικά με την ίδια (συμπεριφορά, εμφάνιση, υγιεινή) και τις υπηρεσίες της. Αναμένω σύντομα, συνάντηση στο χώρο της για να το διαπιστώσω ιδίοις όμμασι.  :)

έχω πάει στην Μαρία. Αναφέρομαι στην Εβελίνα. Υοάρχουν καθόλου κριτικές ;
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
14
Like
1.568
Πόντοι
2.472
Yπάρχουν κριτικές πολλές σελίδες πίσω για την Εβελίνα.

Την είχα πάρει πριν 4-5 μήνες , καλή είναι στο μασάζ , επικοινωνιακή , λεπτή σχετικά , μέχρι φραπέ με εφτασε κ δέχτηκε χουφτώματα, αλλα μπορεις να φας κ μπριτζόλα αν την καλέσεις 2-3 φορές.

60 € για μια ώρα, δε τα έκλαψα αλλά δε την ξανακάλεσα.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Yπάρχουν κριτικές πολλές σελίδες πίσω για την Εβελίνα.

Την είχα πάρει πριν 4-5 μήνες , καλή είναι στο μασάζ , επικοινωνιακή , λεπτή σχετικά , μέχρι φραπέ με εφτασε κ δέχτηκε χουφτώματα, αλλα μπορεις να φας κ μπριτζόλα αν την καλέσεις 2-3 φορές.

60 € για μια ώρα, δε τα έκλαψα αλλά δε την ξανακάλεσα.

σε μια κριτική συναγωνιστής την κόβει για Αλβανίδα. Είναι όντος Αλβανίδα ή Ελληνίδα.
τι ηλικία έχει περίπου ;
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
14
Like
1.568
Πόντοι
2.472
Έχει γραφτεί οτι είναι Αλβανίδα, έχει κάποιο ιδιωματισμό η ομιλία της , την έκοψα για πελλοπονήσια , μου είπε πως είναι ελληνίδα με μητέρα ιταλίδα. Δεν έχει και πολύ σημασία όμως, την Μαρία δε μπορω να πετύχω που είμαστε κ γείτονες.

Τι διάολο με αυτή την κοπέλλα?
Να  μην απαντάει.........  :rockon: :rockon:
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Έχει γραφτεί οτι είναι Αλβανίδα, έχει κάποιο ιδιωματισμό η ομιλία της , την έκοψα για πελλοπονήσια , μου είπε πως είναι ελληνίδα με μητέρα ιταλίδα. Δεν έχει και πολύ σημασία όμως, την Μαρία δε μπορω να πετύχω που είμαστε κ γείτονες.

Τι διάολο με αυτή την κοπέλλα?
Να  μην απαντάει.........  :rockon: :rockon:

αν πας μια φορά σε κανει save στο κινητό και μετα απαντάει. τους αγνωστους τους έχει απλά για αναπληρωματικούς
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Έχει γραφτεί οτι είναι Αλβανίδα, έχει κάποιο ιδιωματισμό η ομιλία της , την έκοψα για πελλοπονήσια , μου είπε πως είναι ελληνίδα με μητέρα ιταλίδα. Δεν έχει και πολύ σημασία όμως, την Μαρία δε μπορω να πετύχω που είμαστε κ γείτονες.

Τι διάολο με αυτή την κοπέλλα?
Να  μην απαντάει.........  :rockon: :rockon:

δεν ηλικία για Εβελίνα
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
14
Like
1.568
Πόντοι
2.472
αν πας μια φορά σε κανει save στο κινητό και μετα απαντάει. τους αγνωστους τους έχει απλά για αναπληρωματικούς

Αντε να δουμε ποιος θα τιμωρηθεί για να μπω τουλάχιστον 16άδα... ε ρε γλέντιαα  :2funny: :2funny: :2funny:

Κοντά στα 30 είναι η Εβελίνα, νομίζω 26 μου είπε....
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Αντε να δουμε ποιος θα τιμωρηθεί για να μπω τουλάχιστον 16άδα... ε ρε γλέντιαα  :2funny: :2funny: :2funny:

Κοντά στα 30 είναι η Εβελίνα, νομίζω 26 μου είπε....

δοκίμασε μήνυμα. πες της να σε πάρει και δώσε της ώρες. πχ από 3μμ μέχρι 6μμ
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Έχει γραφτεί οτι είναι Αλβανίδα, έχει κάποιο ιδιωματισμό η ομιλία της , την έκοψα για πελλοπονήσια , μου είπε πως είναι ελληνίδα με μητέρα ιταλίδα. Δεν έχει και πολύ σημασία όμως, την Μαρία δε μπορω να πετύχω που είμαστε κ γείτονες.

Τι διάολο με αυτή την κοπέλλα?
Να  μην απαντάει.........  :rockon: :rockon:
κριτων θα διαφωνησω...την εβελινα την εχω συναντησει,ειναι 100% αλβανιδα και μαλιστα το λεει,τουλαχιστον σε μενα το ειπε,....προγραμμα την πρωτη φορα φτωχο,μονο  :jerking: :jerking:,αλλα δεχεται χουφτωμα και κολομουνοδαχτυλα φουλ...απο την δευτερη φορα ολα οκ...παντως μην περιμενετε καμια τρομερη και φοβερη,μετρια πραγματα....στα 60 ειναι οκ...παραπανω με τιποτα,τουλαχιστον με αυτα που προσφερει.....
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
υπάρχουν καθόλου σχόλια σε προηγούμενες σελίδες από άτομα που την επισκέφθηκαν ;
Τώρα θυμήθηκα, την είχα πάρει πρίν από κάνα μήνα σε ένα Hotel κοντά στην πλ.Καραϊσκάκη, αυτή μου το πρότεινε. Το τι μούσι μου αράδιασε δεν λέγεται! Από τηλεπαρουσιάστρια και ραδιοφωνική παραγωγόε μέχρι μοντέλο, πτυχιούχος μασέζ, ανύπαντρη μητέρα και δεν θυμάμαι κι εγώ τι άλλο. Από εμφάνιση petit ξανθούλα μοιάζει 20-22 αλλά μου είπε οτι είναι 28-30 αν θυμάμαι καλά και λέω δεν θυμάμαι γιατί δεν μου έμεινα κάτι αξιομνημόνευτο. Μασάζ 6/10 αλλά με διάρκεια 1 ώρα. Μετά μου ζήτησε +20 για   :jerking: και είπε οτι δεν κάνει τίποτα άλλο. Μα και να έκανε με εμφάνιση 7/10 βυζάκι πεσμένο και πολύ μικρό προτίμησα το χερογλύκανο για να μην τραβάω και κουπί. Στην  :jerking: είχε διάρκεια επίσης 15-20 λεπτά και μπορώ να πώ οτι μου άρεσε. Αρχική τιμή €60.  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom