Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
συγνωμη αγαπητε περιγραφεις τον εαυτο σου ??????????
Τύπε, έχω στη ζωή μου να κάνω πιό ενδιαφέροντα πράγματα, απ'το να "προκαλώ" ανθρώπους που δε γνωρίζω. Προφανώς οι ηλικίες σας δεν  συνάδουν με αυτές τις θέσεις. Σου επισημαίνω λοιπόν ξεκάθαρα ότι δεν προκαλούμαι από κανέναν για ψευτομαγκιές και κοκορομαχίες γιατί δεν λειτουργώ έτσι στη ζωή μου. Και όπως αναφέρει σωστά ο Andy51, με τον οποίον είχαμε στο παρελθόν διαφορετικές εκτιμήσεις αλλά το επίπεδό μας ήταν πάντοτε φιλικό, όπως ο Ν.Σμύρνη, Pathos κ.ά., είμαστε σε ένα χώρο με κοινό ενδιαφέρον και πολλοί από μας γίνανε και φίλοι, εκτός χώρου.
Εσείς-όσοι τέλος πάντων γουστάρετε μανούρες-φτιάξτε ένα νήμα και πλακωθείτε, βριστείτε, ξεκατινιαστείτε.....αλλά μην εμπλέκετε κι εμάς στο πάρτυ σας.
Καθρέφτες υπάρχουν παντού.....
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Τύπε, έχω στη ζωή μου να κάνω πιό ενδιαφέροντα πράγματα, απ'το να "προκαλώ" ανθρώπους που δε γνωρίζω. Προφανώς οι ηλικίες σας δεν  συνάδουν με αυτές τις θέσεις. Σου επισημαίνω λοιπόν ξεκάθαρα ότι δεν προκαλούμαι από κανέναν για ψευτομαγκιές και κοκορομαχίες γιατί δεν λειτουργώ έτσι στη ζωή μου. Και όπως αναφέρει σωστά ο Andy51, με τον οποίον είχαμε στο παρελθόν διαφορετικές εκτιμήσεις αλλά το επίπεδό μας ήταν πάντοτε φιλικό, όπως ο Ν.Σμύρνη, Pathos κ.ά., είμαστε σε ένα χώρο με κοινό ενδιαφέρον και πολλοί από μας γίνανε και φίλοι, εκτός χώρου.
Εσείς-όσοι τέλος πάντων γουστάρετε μανούρες-φτιάξτε ένα νήμα και πλακωθείτε, βριστείτε, ξεκατινιαστείτε.....αλλά μην εμπλέκετε κι εμάς στο πάρτυ σας.
Καθρέφτες υπάρχουν παντού.....
προσωπικα "τυπουλη" σου απαντησα. αν φυσικα καταλαβαινεις.......
α ! και για να μην ξεχνιομαστε. ολοι εχουμε φιλιες και αλληλοεκτιμηση στο φορουμ και εκτος αυτου. τωρα αν ξεχασαμε να το δηλώσουμε στο "ληξιαρχείο" σου ζητούμε συγνωμη που σε αφήσαμε απληροφορητο.....
προσπαθησε σε παρακαλω να ξαραχνιασεις τον καθρεπτη σου......  θα δεις πολλα ..........
και μην ξεχνας "καμπουρης την καμπουρα του δεν βλεπει , του μπροστινου ομως ....εεεεεε"
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
προσωπικα "τυπουλη" σου απαντησα. αν φυσικα καταλαβαινεις.......
α ! και για να μην ξεχνιομαστε. ολοι εχουμε φιλιες και αλληλοεκτιμηση στο φορουμ και εκτος αυτου. τωρα αν ξεχασαμε να το δηλώσουμε στο "ληξιαρχείο" σου ζητούμε συγνωμη που σε αφήσαμε απληροφορητο.....
προσπαθησε σε παρακαλω να ξαραχνιασεις τον καθρεπτη σου......  θα δεις πολλα ..........
και μην ξεχνας "καμπουρης την καμπουρα του δεν βλεπει , του μπροστινου ομως ....εεεεεε"
Να είσαι καλά όπως επιλέγεις να συμπεριφέρεσαι. Δεν μπαίνω στο τρυπάκι που θες. Σέβομαι όλο τον κόσμο, εννοείται και σένα, αλλά δεν ακολουθώ τα απωθημένα κανενός. Πόσο μάλλον, αυτών που καλύπτονται πίσω απ'το πληκτρολόγιό τους, χρησιμοποιώντας προκλητικούς χαρακτηρισμούς.
Κι όπως έχω πει παλαιότερα....ο καθένας αφήνει το ίχνος του σ'αυτόν τον κόσμο!
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Φτανει ρε παιδια, ήμαρτον! Όλοι "δεν μπαίνετε στο τριπακι", "δεν δίνετε σημασία", "δεν θα το συνεχίσετε" και συνεχιζετε να γεμιζετε σελιδες με πράγματα που όπως πολλοί και πολύ σωστα σας λένε θα μπορουσατε να τα πείτε και με pm.. Αν θέλετε να αυξήσετε τα post σας, κάντε χαβαλέ τουλαχιστον..Να γελάμε και λιγάκι..

Ερώτηση : Admin υπάρχει ή όχι να τα σβήνει όλα αυτα με το που γράφονται;
Διαπίστωση : Βαρέθηκα πιά..Ούφ!   :huh:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Φτανει ρε παιδια, ήμαρτον! Όλοι "δεν μπαίνετε στο τριπακι", "δεν δίνετε σημασία", "δεν θα το συνεχίσετε" και συνεχιζετε να γεμιζετε σελιδες με πράγματα που όπως πολλοί και πολύ σωστα σας λένε θα μπορουσατε να τα πείτε και με pm.. Αν θέλετε να αυξήσετε τα post σας, κάντε χαβαλέ τουλαχιστον..Να γελάμε και λιγάκι..

Ερώτηση : Admin υπάρχει ή όχι να τα σβήνει όλα αυτα με το που γράφονται;
Διαπίστωση : Βαρέθηκα πιά..Ούφ!  :huh:
ασε τα παιδια να παιξουν.... και να επιδειξουν και τα καβουρια που εχουν στην τσεπη.....
εποικοδομητικες αυτες οι συζητησεις.....
 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6

Ειπα να το παιξω κασκαντερ πριν κανα δυο μερες...και την πηρα σπιτι.μια λεξη εχω να πω..
ΜΑΚΡΙΑΑΑ!!!!
Ενα Milfακι ειναι,χλαια μασαζ και το κυριοτερο μονο μασαζ...τριψιματακι δηλαδη...οχι κατι αλλο.
Πηρε 50(προκαταβολικα).εκει επρεπε να την ψιλιαζομουν αλλα μπα...
αυτα...ευχαριστω.
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
14
Like
1.568
Πόντοι
2.472
Παίδες 3-4 σελίδες τώρα είσαστε out of the point.

Συμφωνώ με andy51,  mysterious,  n.smyrnh76 ότι έχετε κουράσει κάποιοι με τις μεταξύ σας αντιδικίες κ αντιπαραθέσεις.

Ανοιξτε ενα thread κ πείτε τα εκεί ή με πμ.

Τι μας ενδιαφέρουν όλα αυτά οπου γράφετε?

Βλέπω 50 ποστ αναρτημένα κ δεν παίρνω τελικά ουτε μια πληροφορία  σε σχέση με το θέμα που με ενδιαφέρει.

Υπάρχουν κ κάποιοι γελοίοι δυστυχώς οι οποίοι προβάλλουν τα δικά τους ελλαττώματα στους άλλους.

Σας έχει ξεβράσει το σύστημα ρε παιδιά , μη προσπαθείτε εδώ μέσα να κοροϊδέψετε τους εαυτούς σας.

Γιατί μόνο αυτό πετυχαίνετε.............
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Παίδες 3-4 σελίδες τώρα είσαστε out of the point.

Συμφωνώ με andy51,  mysterious,  n.smyrnh76 ότι έχετε κουράσει κάποιοι με τις μεταξύ σας αντιδικίες κ αντιπαραθέσεις.

Ανοιξτε ενα thread κ πείτε τα εκεί ή με πμ.

Τι μας ενδιαφέρουν όλα αυτά οπου γράφετε?

Βλέπω 50 ποστ αναρτημένα κ δεν παίρνω τελικά ουτε μια πληροφορία  σε σχέση με το θέμα που με ενδιαφέρει.

Υπάρχουν κ κάποιοι γελοίοι δυστυχώς οι οποίοι προβάλλουν τα δικά τους ελλαττώματα στους άλλους.

Σας έχει ξεβράσει το σύστημα ρε παιδιά , μη προσπαθείτε εδώ μέσα να κοροϊδέψετε τους εαυτούς σας.

Γιατί μόνο αυτό πετυχαίνετε.............
φιλε μου δεν ξερεις ποσο συμφωνω μαζι σου. Πολυ κομπλεξ ρε παιδι μου. Μας εχουν πριξει. Το οποιο γινετε στα περισοτερα θεματα του site!
 

tomantoni1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ,ειμαι νεος και  διψαω για μαθηση ,,,πληροφοριες ουσιαστικες παιδια ,
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
καλησπερα ,ειμαι νεος και  διψαω για μαθηση ,,,πληροφοριες ουσιαστικες παιδια ,

Εφόσον διψάς για μάθηση, διάβασε τις τελευταίες 40-50 σελίδες το thread, δεν είναι πολλές. Οι περισσότερες "ουσιαστικές" πληροφορίες είναι μέσα σε αυτές.

Μην τα θέλουμε όλα έτοιμα.


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232
Εφόσον διψάς για μάθηση, διάβασε τις τελευταίες 40-50 σελίδες το thread, δεν είναι πολλές. Οι περισσότερες "ουσιαστικές" πληροφορίες είναι μέσα σε αυτές.

Μην τα θέλουμε όλα έτοιμα.
:thumbsup: :thumbsup: ;)
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Εφόσον διψάς για μάθηση, διάβασε τις τελευταίες 40-50 σελίδες το thread, δεν είναι πολλές. Οι περισσότερες "ουσιαστικές" πληροφορίες είναι μέσα σε αυτές.

Μην τα θέλουμε όλα έτοιμα.

όπως βλέπετε το site έχει και ψυχοπαιδαγωγικό ρόλο, οι νέοι πρέπει να διαμορφώσουν χρακτήρα.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
14
Like
1.568
Πόντοι
2.472

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Παίδες για δείτε εδώ :

Σα καινούρια παρουσία μου φαίνεται , για να μην έχει τηλέφωνο κ τιμή....

www.mylist.gr/?view=showad&adid=60222&cityid=2]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=60222&cityid=2[/url]

Θέλει να βολιδοσκοπήσει μάλλον.

Ξέρει κανείς κάτι?

είναι λάθος το email...αν δοκιμάσεις να στείλεις, θα σου επιστρέψει.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Παράξενη περίπτωση....ούτε τηλέφωνο να μην δώσει....και οση ωρα θέλει ο πελάτης....Η ασχετη είναι,η πανούργα....Παίζει και το άλλο: μαζευουμε 500-1000 e-mails και τα πουλάμε σε εταιρείες προώθησης προιόντων.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom