Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία...
Ο τίτλος Μασάζ κατ' οίκον, εννοεί των δικών μας οίκων ή των δικών τους?????
Γαμώ την τρέλα μου... :headbang: :headbang:

Κοίτα να δεις. Όταν άρχισα να παρακολουθώ το θρεντ όταν πρωτο-γραφτηκα στο σάιτ, ο τίτλος εννοούσε "μασέζ που έρχονται σε δικό σου χώρο" (είτε στο σπίτι σου ή σε δωματιο ξενοδοχείου). Με τον καιρό όμως, η θεματολογία του θρεντ διευρύνθηκε για να περιλάβει και μασέζ που δουλεύουν μόνες τους (και όχι σε κάποιο οργανωμένο μασατζίδικο μαζί με άλλες θεραπεύτριες, σερίφισα, κλπ). Επομένως, πιο ακριβής θα ήταν ο τίτλος "Ανεξάρτητες μασέζ", αν θα θέλαμε να περιγραψουμε με μεγαλύτερη ακρίβεια τα περιεχόμενα του παρόντος θρεντ.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Παπαρια προγρμαμμα ειναι και παπαρια γκομενα ειναι...
Σορρυ κιολας....

Φίλε ggary100,δεν θα συμφωνήσω μαζί σου....ανεξάρτητα απο το προμότιον που της γίνεται,ανεξάρτητα απο τα ψέμματα που αραδιάζει,και όμορφη κοπέλλα είναι,και καλό μασαζ κάνει και τα υπόλοιπα είναι εξαιρετικά,για όποιον τα έχει απολαυσει...
Προσωπικά της τα εχω χωσει επανειλημμένα για τον τρόπο που χειρίζεται το όλο θέμα,και εχω πει σε πολλούς συναγωνιστές να πάνε παρακάτω....Αλλά,εν πάσει περιπτώσει,δικαίωμά της είναι να επιλέγει σε ποιον θα απαντήσει στο τηλέφωνο και με ποιόν θα πηδηχτεί....το παίζει έξυπνα το παιχνίδι.....
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Φίλε ggary100,δεν θα συμφωνήσω μαζί σου....ανεξάρτητα απο το προμότιον που της γίνεται,ανεξάρτητα απο τα ψέμματα που αραδιάζει,και όμορφη κοπέλλα είναι,και καλό μασαζ κάνει και τα υπόλοιπα είναι εξαιρετικά,για όποιον τα έχει απολαυσει...
Προσωπικά της τα εχω χωσει επανειλημμένα για τον τρόπο που χειρίζεται το όλο θέμα,και εχω πει σε πολλούς συναγωνιστές να πάνε παρακάτω....Αλλά,εν πάσει περιπτώσει,δικαίωμά της είναι να επιλέγει σε ποιον θα απαντήσει στο τηλέφωνο και με ποιόν θα πηδηχτεί....το παίζει έξυπνα το παιχνίδι.....

μαλλον για την εβελινα μιλανε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
3η επισκεψη στη συγκεκριμμενη www.mylist.gr/?view=showad&adid=57611&cityid=-1&lang=el&catid=3]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=57611&cityid=-1&lang=el&catid=3[/url] καθε φορα γιινεται και καλυτερη.... πραγματικα εχω δει το χριστο φανταρο.... τιμαει το εξηνταρι και η διαφορα της 3ης απο την 1η φορα τεραστια.... μπραβο καβλομαρακι....
μπράβο ρε μαράκι ,πάντα τέτοια .....
ρε φίλε γράψε και καμία λεπτομέρεια να ενημερωθούμε και εμείς..... 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
κολονιοτη το χουμε πει και παλαιοτερα η συγκεκριμμενη αξιζει και τιμαει τα λεφτα της, θα σου προτεινα την επομενη φορα να παρεις το προγραμμα των 80 γιουρων  ;) και θα με θυμηθεις  ;) γιατι ενα εικοσαρικο κανει τη διαφορα και η διαφορα ειναι αισθητη σε χρονο και σε υπηρεσιες....
τι συμπεριλαμβάνει το πρόγραμμα τον 80??????
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Σωστος και ενημερωμενος... με την Εβελινα-Λινα, μην μασατε!! τα δινει ολα... εκτος ισως κωλο, που δεν ζητησα.
Μαλιστα χωρις δυσκολια, αφου οταν την ρωτησα μου ειπε "ε, Β2Β θα κανουμε χωρις ρουχα...οποτε μετα..."

Υπαρχει Β2Β με ρούχα???  :think: :think: :think:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
ρε παιδια, για να την πετυχεις στο τηλεφωνο ειναι σαν να παιζεις λοττο... Εχω παρει απειρες φορες, και ποτε δεν ακταφερα να κλεισω το 1ο ραντεβου...
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
ρε παιδια, για να την πετυχεις στο τηλεφωνο ειναι σαν να παιζεις λοττο... Εχω παρει απειρες φορες, και ποτε δεν ακταφερα να κλεισω το 1ο ραντεβου...

.. καλά να πάθετε αφού ασχολείστε ακόμα με το σούργελο (στο μυαλό κλπ...)
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
.. καλά να πάθετε αφού ασχολείστε ακόμα με το σούργελο (στο μυαλό κλπ...)
ρε συ lover γιατι ξεπέφτεις στο επιπεδο της ρομπας σαν τον ntinos69 ???????? γιατι την αποκαλεις "σουργελο" ????  μηπως δεν σου κατσε και εσενα και εχεις προβλημα ???????? μην γραφεις γελοιοτητες και μπερδευεις τον κοσμο.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στην  περιβόητη γειτόνισσα  μου την Μαρία.......
αν και δεν είναι του στυλ μου.....θα αρκεστώ μόνο να πώ ότι σήμερα δεν είχε καμία σχέση  με την προηγούμενη............
και για να εξηγηθώ ,εννοώ ότι ήταν εμφανώς καλύτερα.....και αγωνιστικά και απο άποψη χρόνου.......
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στην  περιβόητη γειτόνισσα  μου την Μαρία.......
αν και δεν είναι του στυλ μου.....θα αρκεστώ μόνο να πώ ότι σήμερα δεν είχε καμία σχέση  με την προηγούμενη............
και για να εξηγηθώ ,εννοώ ότι ήταν εμφανώς καλύτερα.....και αγωνιστικά και απο άποψη χρόνου.......

πώ πώ!ευτυχώς που οι κυριακές και τα ρεπό είναι μιά φορά την βδομάδα. :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.641
Πόντοι
46.232
πώ πώ!ευτυχώς που οι κυριακές και τα ρεπό είναι μιά φορά την βδομάδα. :rockon:
[/quote
αυτό που λές είναι πλεονασμός......και για να εξηγηθώ ,για τους πενθήμερης απασχόλησης εργαζόμενους προβλέπονται δυο ρεπό....
αυτό που πέρνει μεσα στην βδομάδα ενώ το δεύτερο είναι η Κυρική
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στην  περιβόητη γειτόνισσα  μου την Μαρία.......
αν και δεν είναι του στυλ μου.....θα αρκεστώ μόνο να πώ ότι σήμερα δεν είχε καμία σχέση  με την προηγούμενη............
και για να εξηγηθώ ,εννοώ ότι ήταν εμφανώς καλύτερα.....και αγωνιστικά και απο άποψη χρόνου.......

ξερει τι κανει
αφου εμαθε οτι γραφεις κιολας, σιγα μην φυγεις δυσαρεστημενος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom