Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Πηρα τηλ.και αυτη που απαντησε δεν πρεπει να ηταν κατω απο 45.Ανεφερε για μασαζ με μια εκτονωση.Μαλλον θα δοκιμασω μια και ειναι κοντα και θα ενημερωσω.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36

αυτή είναι η Ηλέκτρα? που έλεγε οτι δεν ισχυει η αγγελία?
ασφαλώς και θα εμφανιζόταν ξανα....το παραδακι είναι γλυκό....απλά,κάποιες φορές συμβαίνει κάποια "αναποδιά" και εξαφανίζονται για ενα διάστημα...
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
αυτή είναι η Ηλέκτρα? που έλεγε οτι δεν ισχυει η αγγελία?
ασφαλώς και θα εμφανιζόταν ξανα....το παραδακι είναι γλυκό....απλά,κάποιες φορές συμβαίνει κάποια "αναποδιά" και εξαφανίζονται για ενα διάστημα...
ρε andy51 ειναι η ηλεκτρα που ειναι και στο βενιζελου και αχιλλεως????
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
ρε andy51 ειναι η ηλεκτρα που ειναι και στο βενιζελου και αχιλλεως????
Φυλλαξου!!!!! Ειναι φαλαινο-φωκια!! Την ειχα συναντησει προ καιρου και χωρις να την "παρω"
ειδα και επαθα να την ξεφορτωθω...!!!!!
Της Αχιλ & Βενιζελου (που δεν μου αρεσει) ειναι καλλονη μπροστα της!!!!!!!!!!!!!!!!
Οξωωωωωωωωωωωωωωωω!!
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια εχει κανενας γνομη για
???
γιατη ειμε στην περιοχη και το 40αρι που ζηταει
για μασσαζ και "εκτονοση" αλλα να αξηζει και κατη.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
αυτή είναι η Ηλέκτρα? που έλεγε οτι δεν ισχυει η αγγελία?
ασφαλώς και θα εμφανιζόταν ξανα....το παραδακι είναι γλυκό....απλά,κάποιες φορές συμβαίνει κάποια "αναποδιά" και εξαφανίζονται για ενα διάστημα...
οχι...η εβελινα ειναι.....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
οχι...η εβελινα ειναι.....

Κάπου εχω γράψει κριτική νομίζω.....θα σας σπάσει τ' αρχ...α.Κάνει καλούτσικο μασαζ,γδύνεται με τα χίλια ζόρια,δέχεται κωλοδάκτυλο,αλλά,όλα κι όλα : δεν πηδιέται,μόνο φραπέ!!!!!
Είναι της σχολής"εχω σοβαρή σχέση,δούλευα στα Bodyline και με διώξανε,συνήθως κάνω μασαζ με ιατρική μπλούζα,αλλά σήμερα την ξέχασα....".
60 ευρώ + τον Πρίαμο....αλλού δεν πάει η κυρία.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Κάπου εχω γράψει κριτική νομίζω.....θα σας σπάσει τ' αρχ...α.Κάνει καλούτσικο μασαζ,γδύνεται με τα χίλια ζόρια,δέχεται κωλοδάκτυλο,αλλά,όλα κι όλα : δεν πηδιέται,μόνο φραπέ!!!!!
Είναι της σχολής"εχω σοβαρή σχέση,δούλευα στα Bodyline και με διώξανε,συνήθως κάνω μασαζ με ιατρική μπλούζα,αλλά σήμερα την ξέχασα....".
60 ευρώ + τον Πρίαμο....αλλού δεν πάει η κυρία.
πηδιεται,την δευτερη φορα...και μαλιστα κανει και 2ωρο προγραμμα..... δεν στο ειπε?... ;) ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Προφανώς δεν ήμουνα του γούστου της....δεν πειράζει αδελφέ.Εδω συναγωνιστές με "πλάκα" τα γαλόνια έχουν φάει φόλες....ε,να μην πάρουμε κι εμείς το μερίδιο μας?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Προφανώς δεν ήμουνα του γούστου της....δεν πειράζει αδελφέ.Εδω συναγωνιστές με "πλάκα" τα γαλόνια έχουν φάει φόλες....ε,να μην πάρουμε κι εμείς το μερίδιο μας?
andy...ολοι εχουν φαει,και θα φανε φολες.....οποιος δεν το παραδεχεται τρομπας ειναι... :jerking: :jerking:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
καλησπερα παιδια εχει κανενας γνομη για
???
γιατη ειμε στην περιοχη και το 40αρι που ζηταει
για μασσαζ και "εκτονοση" αλλα να αξηζει και κατη.
40 λεει στην αγγελια,50 μου ειπε απο το τηλεφωνο....δεν δοκιμασα γιατι μου φανηκε-ακουστικα-μαγκακι και ξεπετα... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom