Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Ήμουν από την παραμονή των Χριστουγέννων μέχρι χτες στην Αθήνα. Μετά από τόσα που έχω διαβάσει για τη Μαρία, προσπάθησα να κλείσω ραντεβού μαζί της. Μάταιος κόπος, όμως. Πήρα συνολικά 5 φορές τηλέφωνο κατά την παραμονή μου στην Αθήνα. Τις 2 πρώτες απλά δεν το σήκωσε, ενώ τις άλλες 3 ήταν απενεργοποιημένο. Φαίνεται πως η Μαρία έχει αποκτήσει αρκετή πελατεία ώστε να μην μάς έχει ανάγκη. OK, υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ήμουν από την παραμονή των Χριστουγέννων μέχρι χτες στην Αθήνα. Μετά από τόσα που έχω διαβάσει για τη Μαρία, προσπάθησα να κλείσω ραντεβού μαζί της. Μάταιος κόπος, όμως. Πήρα συνολικά 5 φορές τηλέφωνο κατά την παραμονή μου στην Αθήνα. Τις 2 πρώτες απλά δεν το σήκωσε, ενώ τις άλλες 3 ήταν απενεργοποιημένο. Φαίνεται πως η Μαρία έχει αποκτήσει αρκετή πελατεία ώστε να μην μάς έχει ανάγκη. OK, υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια...


ρε να μην εχω μουνι να εχω χεστει στα ευρα !!!!!!!!!!!
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Καλή χρονιά παίδες, εγώ το λάδωσα πάντως ..
Για κοιτα κατι μαλακες που θελουν να μας το παιξουν εξυπνοι και την πατανε σαν πρωταρηδες...
τι λαδωσες ρε νταβο κλωνε??? αυτην που δεν υπαρχει???
Ευγε Gourounako...για το ρεπορταζ  ;) ;)

 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  γιατι συνεχιζετε και ασχολειστε με την συγκεκριμενη ( αν απαντησε στο τηλ.  -    αν επιλεγει  - αν καθισε στον ταδε και οχι στον αλλον -  με ποσα ευρω κλπ)  δεν υπαρχουν αλλεs δλδ ?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
  γιατι συνεχιζετε και ασχολειστε με την συγκεκριμενη ( αν απαντησε στο τηλ.  -    αν επιλεγει  - αν καθισε στον ταδε και οχι στον αλλον -   με ποσα ευρω κλπ)   δεν υπαρχουν αλλεs δλδ ?

Τα εχω πει και παλαιότερα αγαπητέ jerry,τα λέω και τώρα....Ασφαλώς υπάρχουν και άλλες και πολύ καλύτερες....Απλά,είναι διαθέσιμες!!! η συγκεκριμένη το παίζει το παιχνίδι με μαεστρία....τη μια σηκώνει τα τηλέφωνα,την άλλη δεν τα σηκώνει....τη μία γαμιε΄ται φουλ,την άλλη μόνο μασαζ...έχει και 2-3 φίλους εδω μέσα και συντηρούν την συζήτηση,πέφτουμε και οι υπόλοιποι στην παγίδα,ε,να πως στήνεται το σκηνικό.Η κοπέλλα,αν μεινει στο χωρο,σε κάποια χρόνια θα εχει αλυσίδα καταστημάτων...θυμηθείτε το...
Υ.Γ Φίλε eparxiotis5,την περίοδο που την έψαχνες έλειπε....τις περισσότερες μέρες δηλαδή.
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
ξένη μου ακούστικε, έχει ενα κενό σημερα, αλλα δε μπορω εγώ εκεινη την ώρα....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ξένη μου ακούστικε, έχει ενα κενό σημερα, αλλα δε μπορω εγώ εκεινη την ώρα....

Δεν είναι ξένη φίλε μου....και κάποιος που έγραψε το αντίθετο,μάλλον βαλτός ήταν....Αν την ακούσεις απο κοντά για 2 λεπτά,θα καταλάβεις....
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
  γιατι συνεχιζετε και ασχολειστε με την συγκεκριμενη ( αν απαντησε στο τηλ.  -    αν επιλεγει  - αν καθισε στον ταδε και οχι στον αλλον -  με ποσα ευρω κλπ)  δεν υπαρχουν αλλεs δλδ ?

Jerry, το ερώτημά σου είναι εύλογο και από ένα σημείο και μετά το έθεσα και εγώ στον εαυτό μου και απλά σταμάτησα να προσπαθώ να την πετύχω στο τηλέφωνο.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Δεν είναι ξένη φίλε μου....και κάποιος που έγραψε το αντίθετο,μάλλον βαλτός ήταν....Αν την ακούσεις απο κοντά για 2 λεπτά,θα καταλάβεις....

φίλε μου,
κ εμένα όσες φορές πήγα δεν μου έδωσε την εντύπωση πως μπορεί να είναι ξένη....
αν σου πω όμως πως Αλβανίδα που ξέρω, αν την ακούσεις και μιλήσεις μαζί της μπορεί και να δώσεις όρκο πως είναι γνήσια Ελληνίδα...
οπότε μην παίρνεις και όρκους..........
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
φίλε μου,
κ εμένα όσες φορές πήγα δεν μου έδωσε την εντύπωση πως μπορεί να είναι ξένη....
αν σου πω όμως πως Αλβανίδα που ξέρω, αν την ακούσεις και μιλήσεις μαζί της μπορεί και να δώσεις όρκο πως είναι γνήσια Ελληνίδα...
οπότε μην παίρνεις και όρκους..........
Σιγά μην πάρω και όρκους.... :tickedoff: η συγκεκριμένη έχει και ένα γλωσσικό ιδίωμα,που παραπέμπει σε περιοχή της Πελοπονήσου...εν πάσει περιπτώσει,οι υπηρεσίες της ενδιαφέρουν και όχι το απο που είναι...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Σιγά μην πάρω και όρκους.... :tickedoff: η συγκεκριμένη έχει και ένα γλωσσικό ιδίωμα,που παραπέμπει σε περιοχή της Πελοπονήσου...εν πάσει περιπτώσει,οι υπηρεσίες της ενδιαφέρουν και όχι το απο που είναι...

:thumbsup:

Μακάρι να υπήρχαν κι άλλες σαν τη Μαρία, για να έχουμε και περισσότερες επιλογές.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom