Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
οτι λεει στην αγγελια ισχυει.στα 60 Β2Β και μετα insert coin....με αλλα 20 εχεις φραπε δηλαδη 80 ευρω για καλο μασαζ με φραπε.
ενω οταν ξεκινησε στα 60 ηταν και ο φραπες και εδινες αλλα 20 για full... :headbang: :headbang: :headbang:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
δεν ξερω μπορει να ειναι και ετσι.δεν το εχω διαπιστωσει....αυτο που  βλεπω εδω ειναι να εισαι μονιμα  :offtopic:...θα μπορουσες να του τα πεις με π.μ....
λυπαμαι αλλα οι διαπιστωσεις σου ειναι μαλον λανθασμενες. για ασχολησου και ψαξε καλύτερα αφου σε ενδιαφερει το θεμα....
φυσικα και μπορω να του τα πω με π.μ.
ομως οι εντυπωσεις που δημιουργεί με τα γραφόμενα του στους φιλους παραμένουν. και οταν δεν υπάρχει εγγραφη αντιδραση ισχυροποιουνται.
μαλιστα παρατηρεις τον τροπο που γραφει. ηδη φιλοι και απο εδω αρχισαν να τον κραζουν !!!!!!!!!
ποια η γνωμη σου ????????????
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
καταρχην καλημερα...ξαναλεω οτι δεν εχω διαπιστωσει κατι,που πιθανως εχει γινει σε αλλο θεμα του σαιτ...και ουτε με απασχολει να σου πω την αληθεια.....απλα με χαλαει να βλεπω προσωπικες αντιπαραθεσεις-συνεχεια- σε ασχετα θεματα..αυτα και τελος, γιατι ειμαστε εκτος θεματολογιας...καλα χριστουγεννα..... ;)
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ρε παιδια σκοτωνεστε χωρις λογο αλλοι τα λενε ετσι αλλοι τα λενε αλλιως....
η ουσια ειναι μια και δεν αλλαζει.... η μαρια ειναι μια ομορφη ελληνιδα μασερ γυρω στα 28 με ωραιο κορμι... την εχω τιμησει και θα την ξανατιμησω.... παιρνει 60 ευρω για  μασαζακι το οποιο το θεωρω αρκετα καλο  με φραπε στο τελος και 80 ευρω για b2b μασαζ επισης με φραπε.... οποιοι πουν οτι η γκομενα δεν μετραει ειναι χοντρη και χιλιαδες αλλες παπαριες σιγουρα θα εχουν αλλο σκοπο στο πονηρο μυαλο τους γιατι οι πληροφοριες αυτες απλα δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα. για μενα ειναι μαλακια να φτασεις στην πηγη και να μην δωσεις το εικοσαρικο το παραπανω που ζηταει για να γευτεις το υπεροχο στηθος της μαριως....
εν κατακλειδη προτεινετε ανεπιφυλακτα....
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
ρε παιδια σκοτωνεστε χωρις λογο αλλοι τα λενε ετσι αλλοι τα λενε αλλιως....
η ουσια ειναι μια και δεν αλλαζει.... η μαρια ειναι μια ομορφη ελληνιδα μασερ γυρω στα 28 με ωραιο κορμι... την εχω τιμησει και θα την ξανατιμησω.... παιρνει 60 ευρω για  μασαζακι το οποιο το θεωρω αρκετα καλο  με φραπε στο τελος και 80 ευρω για b2b μασαζ επισης με φραπε.... οποιοι πουν οτι η γκομενα δεν μετραει ειναι χοντρη και χιλιαδες αλλες παπαριες σιγουρα θα εχουν αλλο σκοπο στο πονηρο μυαλο τους γιατι οι πληροφοριες αυτες απλα δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα. για μενα ειναι μαλακια να φτασεις στην πηγη και να μην δωσεις το εικοσαρικο το παραπανω που ζηταει για να γευτεις το υπεροχο στηθος της μαριως....
εν κατακλειδη προτεινετε ανεπιφυλακτα....

..η ουσία είναι μια...!
οι απόψεις είναι όπως και οι κωλοτρυπίδες... ο καθένας έχει από μια...

όλα τα άλλα είναι απλώς "οδοντόκρεμες"!!!!
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
αααααα ρε μαρακι......φιρμα εγινες!!!! :jerking: :jerking:
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
ρε παιδια σκοτωνεστε χωρις λογο αλλοι τα λενε ετσι αλλοι τα λενε αλλιως....
η ουσια ειναι μια και δεν αλλαζει.... η μαρια ειναι μια ομορφη ελληνιδα μασερ γυρω στα 28 με ωραιο κορμι... την εχω τιμησει και θα την ξανατιμησω.... παιρνει 60 ευρω για  μασαζακι το οποιο το θεωρω αρκετα καλο  με φραπε στο τελος και 80 ευρω για b2b μασαζ επισης με φραπε.... οποιοι πουν οτι η γκομενα δεν μετραει ειναι χοντρη και χιλιαδες αλλες παπαριες σιγουρα θα εχουν αλλο σκοπο στο πονηρο μυαλο τους γιατι οι πληροφοριες αυτες απλα δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα. για μενα ειναι μαλακια να φτασεις στην πηγη και να μην δωσεις το εικοσαρικο το παραπανω που ζηταει για να γευτεις το υπεροχο στηθος της μαριως....
εν κατακλειδη προτεινετε ανεπιφυλακτα....
μαγκες μακρια ειναι για τον πουτσο το μαρακι,πηγα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
μαγκες μακρια ειναι για τον πουτσο το μαρακι,πηγα

για πες μας πότε πήγες? ρωτάω μήπως πέσαμε την ίδια μέρα.... :2funny: εγω βέβαια εχω αλλη γνώμη,αλλά όλες οι απόψεις είναι σεβαστές.....
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Έχει κανένεας εμπειρία με την κυρία;

βέβαια έχει περάσει πολύς καιρός από τότε, οπότε πιθανώς πολλά να έχουν αλλάξει.
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
λοπιπον η μαρια εχει χαλια προσωπο κ χαλια σωμα καλα αμα κανει αυτη σουιδικο μασαζ εγω κανω παπαδες η μανα μου καλυτερα με τριβει για τον πουτσο
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
λοπιπον η μαρια εχει χαλια προσωπο κ χαλια σωμα καλα αμα κανει αυτη σουιδικο μασαζ εγω κανω παπαδες η μανα μου καλυτερα με τριβει για τον πουτσο

Στην ερώτησή μου όμως δεν απάντησες......για πες μου και κάτι αλλο....μήπως ήσουνα εκεί χθες κατά το μεσημεράκι? γιατί νομίζω ότι συναντηθήκαμε στην έξοδο....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.402
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
Στην ερώτησή μου όμως δεν απάντησες......για πες μου και κάτι αλλο....μήπως ήσουνα εκεί χθες κατά το μεσημεράκι? γιατί νομίζω ότι συναντηθήκαμε στην έξοδο....

Εμένα συνάντησες !!!!!!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
καταρχην καλημερα...ξαναλεω οτι δεν εχω διαπιστωσει κατι,που πιθανως εχει γινει σε αλλο θεμα του σαιτ...και ουτε με απασχολει να σου πω την αληθεια.....απλα με χαλαει να βλεπω προσωπικες αντιπαραθεσεις-συνεχεια- σε ασχετα θεματα..αυτα και τελος, γιατι ειμαστε εκτος θεματολογιας...καλα χριστουγεννα..... ;)
κατ αρχην καλησπερα. απλα να ευχηθώ χρονια πολλα για τις γιορτες των χριστουγεννων σε σενα και τους αγαπημένους σου.
σου το εγραψα και πιο πανω . η αντιπαράθεση δεν ειναι προσωπική.
δεν ασχολουμαι κανονικα με τετοιους.
απλα δεν παω το ευκολο ψεμα πισω απο την ανωνυμια του δικτυου......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
οτι λεει στην αγγελια ισχυει.στα 60 Β2Β και μετα insert coin....με αλλα 20 εχεις φραπε δηλαδη 80 ευρω για καλο μασαζ με φραπε.
ενω οταν ξεκινησε στα 60 ηταν και ο φραπες και εδινες αλλα 20 για full... :headbang: :headbang: :headbang:
ναι σωστα τα γραφεις  :thumbsup: :thumbsup:
απλα θα επρεπε να προσθεσεις οτι τωρα ειναι και κοντα στην μια ωρα ενω πριν 45 λεπτα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Στην ερώτησή μου όμως δεν απάντησες......για πες μου και κάτι αλλο....μήπως ήσουνα εκεί χθες κατά το μεσημεράκι? γιατί νομίζω ότι συναντηθήκαμε στην έξοδο....
ολο συναγωνιστες συναντας εσυ εκει.....
 

joepapa

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
445
Like
0
Πόντοι
1
συγνωμη ...δεν καταλαβα κατι εδω?ειναι για μασαζ κατ οικον η για το χωρο της κοπελλας η μασατζιδικο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom