Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
αγαπητε φιλε δεν το κατατρεχω και το ξερει.... εδω και 1 χρονο περιπου το εχει κανει σύστημα να μπαινει σε ολα τα θρεντ, call girls , massage , amateur να πιανει μια η δυο κοπέλες που οι πολλοι φιλοι εκεινη την περίοδο ασχολουνται περισσότερο μαζι και να γραφει ηλιθιότητες διαβαλοντάς την . απο τα γραφόμενά του καταλαβαίνεις τα ψεματα που λεει .... παρ ολα αυτα δεν θα υπηρχε πρόβλημα , δεν ειναι δα και ο πρωτος γελοιος εδω μεσα.... ομως εμεις στο σαιτ λειτουργουμε και προσπαθούμε για την καλύτερη ενημέρωση ολων μας. και θα εχουμε τον γελοιο να αρθρογραφει και μας φλομώνει στο ψεμα ????????????????

... εγώ πως έχω την εντύπωση πως χρειάζονται δώρο καθρέφτη (και λόγω γιορτών ίσως???) πολλοί εδώ μέσα
.. ;) ..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
αγαπητε φιλε δεν το κατατρεχω και το ξερει.... εδω και 1 χρονο περιπου το εχει κανει σύστημα να μπαινει σε ολα τα θρεντ, call girls , massage , amateur να πιανει μια η δυο κοπέλες που οι πολλοι φιλοι εκεινη την περίοδο ασχολουνται περισσότερο μαζι και να γραφει ηλιθιότητες διαβαλοντάς την . απο τα γραφόμενά του καταλαβαίνεις τα ψεματα που λεει .... παρ ολα αυτα δεν θα υπηρχε πρόβλημα , δεν ειναι δα και ο πρωτος γελοιος εδω μεσα.... ομως εμεις στο σαιτ λειτουργουμε και προσπαθούμε για την καλύτερη ενημέρωση ολων μας. και θα εχουμε τον γελοιο να αρθρογραφει και μας φλομώνει στο ψεμα ????????????????
δεν ξερω μπορει να ειναι και ετσι.δεν το εχω διαπιστωσει....αυτο που  βλεπω εδω ειναι να εισαι μονιμα  :offtopic:...θα μπορουσες να του τα πεις με π.μ....
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
216
προσπαθεια να κλεισω την ευα,ευη η οπως αλλιως εμφανιζεται το τηλς της τελειωνει σε 559...
καταρχας δεν πηγαινει πουθενα εκτος του κεντρου,οταν της ειπα οτι μενω γλυφαδα ,πηρα απαντηση ελα κεντρο η να το αφησουμε καλυτερα.
τεσπα λεω ας κανω το χατηρι να ανεβω...κλεινουμε ραντεβου και μου λεει να το φιξαρουμε καμια ωρα πριν...οπως κι εγινε,οταν την πηρα μου λεει ακυρο εχω δουλεια στο γραφειο...προσπαθω την αλλη μερα και μου λεει θα σου στειλω μυνημα να σου πω...δεν πηρα ποτε απαντηση!!!!
απο μενα εχει φαει μαυρο λογω συμπεριφορας και μονο...μου ειναι αδιαφορο το μασαζ οταν καπιοιες θελουνε να λεγονται επαγγελματιες και φερονται ετσι κι αραδιαζουνε καθε λογης ψεμα....
 

gatos29

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
Μετά από απουσία 3 μηνών στο εξωτερικό και κακή B2B εμπειρία στο Λονδίνο είπα σήμερα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μουν πηγαίνοντας στην Μαρία.
Η Μαρία πολύ φιλική,σε κάνει να αισθανθείς αμέσως άνετα.
Από εμφάνιση προσωπικά μου άρεσε, Ελληνίδα αδύνατη με ωραίο σώμα (Προσωπικά γούστα είναι αυτά).
Στα της συνεδρίας, ωραίο, αισθησιακό κ δυνατό B2B με εκτόνωση στο τέλος.
Ήμουν επιφυλακτικός στη αρχή για την ποιότητα του B2B αλλά μόλις ξεκίνησε χάρηκα που διαψεύστηκα.
Δεν υπήρξε καμία απολύτως βιασύνη.
Όσοι επιθυμείτε ένα καλό μασάζ με εκτόνωση θα σας αρέσει, όσοι ψάχνετε μπριζόλα κ καλαμωτό φραπέ μάλλον θα απογοητευτείτε.
Ο χώρος μια χαρά,μπανάκι πριν κ μετά την συνεδρία. Κόστος στα 80e.
Θα ξανατημηθεί πολύ σύντομα.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.815
Πόντοι
3.145
Ρε παιδιά δεν σας καταλαβαίνω, αφού η κοπέλα ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, στην αγγελία της το λέει καθαρά
σουηδική μάλαξη, αθλητικό, χαλαρωτικό(40Ε) ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ,BODY TO BODY(60E)

www.mylist.gr/?view=showad&adid=54742&cityid=-1&lang=el&catid=3]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=54742&cityid=-1&lang=el&catid=3[/url]
εσείς αφού δεν :fuck2: γιατί δίνετε 80, σας τα ζητάει η κοπέλα για την εκτόνωση
ή τα δίνετε από μόνοι σας σαν μπουρμπουάρ επειδή μείνατε ευχαριστημένοι?

το  +20  ειναι για τον φραπε...
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
λοιπον η μαρια οταν εβαλε την πρωτη αγγελια γαμιοταν με 80 ευρω με b2b k μασαζ 1 ωρα ολα μαζι.τωρα λεει  εχει σχεση κ δεν γαμιεται αλλα θελει 80 για φραπε....θα μας τρελανουν οι πουτανες....ενταξη το καταλαβαινω δεν θελεις να γαμηθεις αλλα δωσε ενα φραπε στο 50αρικο...ελεος πια εχουμε κ κριση...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Ρε παιδιά δεν σας καταλαβαίνω, αφού η κοπέλα ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, στην αγγελία της το λέει καθαρά
σουηδική μάλαξη, αθλητικό, χαλαρωτικό(40Ε) ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ,BODY TO BODY(60E)

www.mylist.gr/?view=showad&adid=54742&cityid=-1&lang=el&catid=3]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=54742&cityid=-1&lang=el&catid=3[/url]
εσείς αφού δεν :fuck2: γιατί δίνετε 80, σας τα ζητάει η κοπέλα για την εκτόνωση
ή τα δίνετε από μόνοι σας σαν μπουρμπουάρ επειδή μείνατε ευχαριστημένοι?
απλα δεν εχουν πανε και λενε παπαριες δεν καταλαβες.....??????????/
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Μετά από απουσία 3 μηνών στο εξωτερικό και κακή B2B εμπειρία στο Λονδίνο είπα σήμερα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μουν πηγαίνοντας στην Μαρία.
Η Μαρία πολύ φιλική,σε κάνει να αισθανθείς αμέσως άνετα.
Από εμφάνιση προσωπικά μου άρεσε, Ελληνίδα αδύνατη με ωραίο σώμα (Προσωπικά γούστα είναι αυτά).
Στα της συνεδρίας, ωραίο, αισθησιακό κ δυνατό B2B με εκτόνωση στο τέλος.
Ήμουν επιφυλακτικός στη αρχή για την ποιότητα του B2B αλλά μόλις ξεκίνησε χάρηκα που διαψεύστηκα.
Δεν υπήρξε καμία απολύτως βιασύνη.
Όσοι επιθυμείτε ένα καλό μασάζ με εκτόνωση θα σας αρέσει, όσοι ψάχνετε μπριζόλα κ καλαμωτό φραπέ μάλλον θα απογοητευτείτε.
Ο χώρος μια χαρά,μπανάκι πριν κ μετά την συνεδρία. Κόστος στα 80e.
Θα ξανατημηθεί πολύ σύντομα.
μπορεις να μου πεις τι τατουαζ εχει η μαρια??????
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
ναι εεεε?
δεν μου λες μπορεις να μου πεις τι τατουαζ εχει το μαρακι?????

Ακόμα και να μήν ήξερα, λίγες σελίδες πιό πίσω να διάβαζα θα σου έλεγα..Όλο τον κόσμο το ίδιο ρωτάς..Σταμάτα το, θα γίνεις γραφικός..
Δεν θα απαντήσω σε οτιδήποτε γράψεις απο δώ και πέρα..Αν θές να απαντήσεις εσυ σε κάτι ετσι για αλλαγη, πές μου για τον ιδιοκτήτη του σπιτιου που δέχεται το μαρακι..  ;)
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Από που κλάνει το μπαρμπούνι???

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Ακόμα και να μήν ήξερα, λίγες σελίδες πιό πίσω να διάβαζα θα σου έλεγα..Όλο τον κόσμο το ίδιο ρωτάς..Σταμάτα το, θα γίνεις γραφικός..
Δεν θα απαντήσω σε οτιδήποτε γράψεις απο δώ και πέρα..Αν θές να απαντήσεις εσυ σε κάτι ετσι για αλλαγη, πές μου για τον ιδιοκτήτη του σπιτιου που δέχεται το μαρακι..  ;)
ετσι απλα μου την σπαει ο καθε τυχαρπαστος που λεει οτι εχει παει με την μαρια ενω δεν εχει παει......
τι σε εσενα πληρωνει το νοικι ή ειναι του αντρα της???????
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Και τι ασχολείσαι; Όσοι το κάνουν αυτό, δεν το κάνουν μονο με αυτη την κοπέλλα..Λένε και για άλλες σίγουρα..Εσυ κι εγώ ξέρουμε αν ξέρουμε την Μαρια..Το αν την ξέρουν οι άλλοι η όχι, λίγο με απασχολεί..Οσο για αυτούς που δεν μπορουν να ξεχωρίσουν ποιοί λένε αλήθειες και ποιοί ψέμματα εδω μέσα, ας πρόσεχαν!

Όσο για το σπίτι, δεν πρόκειται να απαντήσω εδώ μέσα..Όποιος ξέρει, ξέρει.. Καλό βραδυ..
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
Ρε παιδιά δεν σας καταλαβαίνω, αφού η κοπέλα ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, στην αγγελία της το λέει καθαρά
σουηδική μάλαξη, αθλητικό, χαλαρωτικό(40Ε) ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ,BODY TO BODY(60E)

www.mylist.gr/?view=showad&adid=54742&cityid=-1&lang=el&catid=3]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=54742&cityid=-1&lang=el&catid=3[/url]
εσείς αφού δεν :fuck2: γιατί δίνετε 80, σας τα ζητάει η κοπέλα για την εκτόνωση
ή τα δίνετε από μόνοι σας σαν μπουρμπουάρ επειδή μείνατε ευχαριστημένοι?

παρε τηλεφωνο και ρωτα για να σου λυθει η απορια, ειναι απλα τα πραγματα και αν ακομα απορεις πήγαινε απο κει να το διαπιστωσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom