Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
την κοπελα που εχω συναντησει εγω την λενε
ευα ειναι 100% Ελληνιδα ειναι καλουτσικη εμφανισιακα με πολυ ωραια ματια γαλαζια σωματακι καλο , αδυνατη με μικρο βυζακι και αρκετα καλο μασαζ. Αυτα

Thanks αρχηγέ μου
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
"Αλλα αντ' άλλα,της Παρασκευης το γάλα"....λέει ο θυμόσοφος λαός μας...εχουν μπερδευτεί εδω μέσα οι ασχετοι,οι λιγούρηδες,οι προμότορες,οι νταβατζήδες και οι σπαγγοραμμένοι....

Λοιπον,αυτή που τοτηλέφωνό της τελειώνει σε...559,είναι Ελληνίδα,λέγεται Εβελίνα,η Λίνα,η Ευη,είναι συμπαθητικούλα,καλό σωματάκι,καλό μασαζ αλλά μέχρι εκεί....Πουτάνα με βούλα.....Σε πάει σε ξενοδοχείο,η έρχεται σπίτι σου παίρνει 60 ευρώ,και ενω σου την παίζει και αρνείται φιλιά και πίπα,σου λέει "γλέιψε μου την κωλοτρυπίδα μου καυκλα μου".....πουτάνα με βούλα σας λέω....την δεύτερη φορά,με 80 ευρώ κάνει παπάδες.....για μένα,αξίζει τα λεφτά της,το έχει το θέμα,αλλά όπως όλες οι πουτάνες,θέλει να σε "παίξει" λίγο πριν ενδώσει....Εγω δεν την ξαναπαιρνω,παρ' ότι πέρασα καλά,διότι αυτή την συμπεριφορά δεν την ανέχομαι....

Περί Μαρίας τώρα.....πολλά,μα πάρα πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ....πρώην συνοδείες,πρώην call girl,πρώην στούντιο,πρωην απ' όλα....μακράν η πιο έξυπνη πουτάνα που έχω γνωρίσει....και εξηγούμαι :
Η εμφάνιση και το μασαζ της είναι ανω του μέσου όρου...είναι "γυναίκα",είναι "θηλυκό",είναι απο αυτές που μπορεί να τρελλάνουν έναν άντρα....μία κρύο,μία ζέστη,μία πολύ κρύο,μία πολύ ζέστη....τουλάχιστον οι μισές κριτικές που έχουν γραφτεί εδω μέσα είναι μούφα....αλλοι την προμοτάρουν,άλλοι την θάβουν επίτηδες και άλλοι απλά λένε ψέμματα....η κοπέλλα έχει,τουλάχιστον αυτή την εποχή,την δυνατότητα να είναι επιλεκτική.Και στο ποιόν θα συναντήσει και στο τι θα κάνει μαζί του...μπράβο της και μαγκιά της....

Προσωπική άποψη : να είστε ο εαυτός σας...πάρτε οτι θέλει να σας δόσει,και αν σας άρεσε ξαναπάτε...αν όχι,υπάρχουν εκατοντάδες εναλλακτικές λύσεις....πολλές απο αυτές είναι και καλύτερες....σας μιλάει κάποιος που την έχει συναντήσει τουλάχιστον 4-5 φορές.Αλλες φορές πήρα τα πάντα,άλλες φορές πήρα τον πούλο....και όχι πάντα με την ίδια σειρά.... :rockon:

Πρόβλεψη : κάποια μέρα η Μαρία,αν παραμείνει στον χώρο και δεν αποσυρθεί,θα γίνει η μεγαλύτερη επιχειρηματίας του χώρου...Οσοι απο εσας είστε...μακροπρόθεσμοι επενδυτές,σπεύσατε....
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
"Αλλα αντ' άλλα,της Παρασκευης το γάλα"....λέει ο θυμόσοφος λαός μας...εχουν μπερδευτεί εδω μέσα οι ασχετοι,οι λιγούρηδες,οι προμότορες,οι νταβατζήδες και οι σπαγγοραμμένοι....

Λοιπον,αυτή που τοτηλέφωνό της τελειώνει σε...559,είναι Ελληνίδα,λέγεται Εβελίνα,η Λίνα,η Ευη,είναι συμπαθητικούλα,καλό σωματάκι,καλό μασαζ αλλά μέχρι εκεί....Πουτάνα με βούλα.....Σε πάει σε ξενοδοχείο,η έρχεται σπίτι σου παίρνει 60 ευρώ,και ενω σου την παίζει και αρνείται φιλιά και πίπα,σου λέει "γλέιψε μου την κωλοτρυπίδα μου καυκλα μου".....πουτάνα με βούλα σας λέω....την δεύτερη φορά,με 80 ευρώ κάνει παπάδες.....για μένα,αξίζει τα λεφτά της,το έχει το θέμα,αλλά όπως όλες οι πουτάνες,θέλει να σε "παίξει" λίγο πριν ενδώσει....Εγω δεν την ξαναπαιρνω,παρ' ότι πέρασα καλά,διότι αυτή την συμπεριφορά δεν την ανέχομαι....

Περί Μαρίας τώρα.....πολλά,μα πάρα πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ....πρώην συνοδείες,πρώην call girl,πρώην στούντιο,πρωην απ' όλα....μακράν η πιο έξυπνη πουτάνα που έχω γνωρίσει....και εξηγούμαι :
Η εμφάνιση και το μασαζ της είναι ανω του μέσου όρου...είναι "γυναίκα",είναι "θηλυκό",είναι απο αυτές που μπορεί να τρελλάνουν έναν άντρα....μία κρύο,μία ζέστη,μία πολύ κρύο,μία πολύ ζέστη....τουλάχιστον οι μισές κριτικές που έχουν γραφτεί εδω μέσα είναι μούφα....αλλοι την προμοτάρουν,άλλοι την θάβουν επίτηδες και άλλοι απλά λένε ψέμματα....η κοπέλλα έχει,τουλάχιστον αυτή την εποχή,την δυνατότητα να είναι επιλεκτική.Και στο ποιόν θα συναντήσει και στο τι θα κάνει μαζί του...μπράβο της και μαγκιά της....

Προσωπική άποψη : να είστε ο εαυτός σας...πάρτε οτι θέλει να σας δόσει,και αν σας άρεσε ξαναπάτε...αν όχι,υπάρχουν εκατοντάδες εναλλακτικές λύσεις....πολλές απο αυτές είναι και καλύτερες....σας μιλάει κάποιος που την έχει συναντήσει τουλάχιστον 4-5 φορές.Αλλες φορές πήρα τα πάντα,άλλες φορές πήρα τον πούλο....και όχι πάντα με την ίδια σειρά.... :rockon:

Πρόβλεψη : κάποια μέρα η Μαρία,αν παραμείνει στον χώρο και δεν αποσυρθεί,θα γίνει η μεγαλύτερη επιχειρηματίας του χώρου...Οσοι απο εσας είστε...μακροπρόθεσμοι επενδυτές,σπεύσατε....

Θαυμάζω το κουράγιο σου για να γράψεις τόσο μεγάλο μήνυμα... Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, την ...559 δεν την έχω συναντήσει....ακόμα (και για αυτήν ήταν η αρχική μου ερώτηση).... και την Μαρία την επισκέφτηκα και λέω ότι έχεις απόλυτο δίκιο, παρόλο που δεν έχω μεγάλη προιστορία στα λαδοτριβία!
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
διαβασε καλυτερα..
καινουριο φρουτο στην αγορα

..ναι τώρα που το ξαναείδα .. είχα μείνει δυο μηνύματα πίσω...
..για την κυρα Μαρία μιλούσα που την βαθμολόγησε ο άλλος(η ίδια δηλαδή) με 9/10
συνεχίστε με το νέο φρούτο....
 

konstantin-39

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2010
Μηνύματα
309
Κριτικές
5
Like
21
Πόντοι
1
..ναι τώρα που το ξαναείδα .. είχα μείνει δυο μηνύματα πίσω...
..για την κυρα Μαρία μιλούσα που την βαθμολόγησε ο άλλος(η ίδια δηλαδή) με 9/10
συνεχίστε με το νέο φρούτο....

Καλησπέρα συναγωνιστές δεν είπατε τίποτε για την Μαρία (τιμές - υπηρεσίες)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
@ heland13:

Είμαι αρκετά χρόνια μέλος του site,αλλά τα μηνύματά μου είναι σχετικά λίγα....γράφω όταν έχω να πώ κάτι ουσιαστικό...οχι σάλτσες,όχι παραμύθια,μόνον γεγονότα και βέβαια την προσωπική μου άποψη που ασφαλώς είναι υποκειμενική....η Μαρία είναι απο τα άτομα που μαζί με το σώμα εξιτάρουν και το μυαλό σου...
Η ...559 είναι μιά συνηθισμένη κοπελλίτσα που βγήκε στο κλαρί τον τελευταίο καιρό και ακολουθεί το τρίπτυχο :
"είμαι επαγγελματίας αισθητικός,δούλευα στα Bodyline και με απέλυσαν"...
"συνήθως φοράω ιατρική ρόμπα οταν κάνω μασαζ,αλλά σήμερα την ξέχασα,οπότε αποφάσισα να βγάλω τα ρούχα μου για να μην τα λερώσω και να μείνω με το στριγκ"....,και
"έχω σοβαρή σχέση και γι' αυτό πηδιέμαι την δεύτερη φορά,ποτέ την πρώτη...κώλο δίνω την τρίτη φορά"..... :rockon:
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
@ heland13:

Είμαι αρκετά χρόνια μέλος του site,αλλά τα μηνύματά μου είναι σχετικά λίγα....γράφω όταν έχω να πώ κάτι ουσιαστικό...οχι σάλτσες,όχι παραμύθια,μόνον γεγονότα και βέβαια την προσωπική μου άποψη που ασφαλώς είναι υποκειμενική....η Μαρία είναι απο τα άτομα που μαζί με το σώμα εξιτάρουν και το μυαλό σου...
Η ...559 είναι μιά συνηθισμένη κοπελλίτσα που βγήκε στο κλαρί τον τελευταίο καιρό και ακολουθεί το τρίπτυχο :
"είμαι επαγγελματίας αισθητικός,δούλευα στα Bodyline και με απέλυσαν"...
"συνήθως φοράω ιατρική ρόμπα οταν κάνω μασαζ,αλλά σήμερα την ξέχασα,οπότε αποφάσισα να βγάλω τα ρούχα μου για να μην τα λερώσω και να μείνω με το στριγκ"....,και
"έχω σοβαρή σχέση και γι' αυτό πηδιέμαι την δεύτερη φορά,ποτέ την πρώτη...κώλο δίνω την τρίτη φορά"..... :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny:
Thanks a lot αρχηγέ μου
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
"Αλλα αντ' άλλα,της Παρασκευης το γάλα"....λέει ο θυμόσοφος λαός μας...εχουν μπερδευτεί εδω μέσα οι ασχετοι,οι λιγούρηδες,οι προμότορες,οι νταβατζήδες και οι σπαγγοραμμένοι....

πολυ ενδιαφεροντα αυτα που λες κ για τις δυο..
η δευτερη οντως κανει φουλ προγραμμα αλλα κ αυτη θέλει να σε "παίξει" λίγο πριν ενδώσει..οχι απο τη δευτερη ή τριτη φορα αλλά απο πως θα σε "αξιολογησει" την πρωτη φορα
ισως ειναι κυκλωθυμικη, ισως δεν ξερει τι θελει απο την ζωη της, ισως..
μια που ξερεις τοσα πολλα..ειναι επαγγελματιας στο μασαζ τουλαχιστον ή μας δουλευει κ εκει?

Υ.Γ. μαλλον την εχουν πατησει πολλοι
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
πολυ ενδιαφεροντα αυτα που λες κ για τις δυο..
η δευτερη οντως κανει φουλ προγραμμα αλλα κ αυτη θέλει να σε "παίξει" λίγο πριν ενδώσει..οχι απο τη δευτερη ή τριτη φορα αλλά απο πως θα σε "αξιολογησει" την πρωτη φορα
ισως ειναι κυκλωθυμικη, ισως δεν ξερει τι θελει απο την ζωη της, ισως..
μια που ξερεις τοσα πολλα..ειναι επαγγελματιας στο μασαζ τουλαχιστον ή μας δουλευει κ εκει?

Υ.Γ. μαλλον την εχουν πατησει πολλοι

Η μαρία? ναι,είναι καλή στο μασαζ....τωρα,αν εχει βγαλει σχολή η έμαθε πρακτικά,τι να σου πω...ξεπέτα πάντως δεν είναι...τα τιμάει τα λεφτά της....εχω πάντως την εντύπωση και ας με διαψεύσουν οι πιο έμπειροι,οτι η Μαρία προέρχεται απο "ανώτερο" επίπεδο....ισως συνέβη κάτι που την έκανε να λουφάξει για κάποιο διάστημα....καμμιά φορά ξέρεις ανεβαίνεις ψηλά και μετά πέφτεις απότομα....
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Η μαρία? ναι,είναι καλή στο μασαζ....τωρα,αν εχει βγαλει σχολή η έμαθε πρακτικά,τι να σου πω...ξεπέτα πάντως δεν είναι...τα τιμάει τα λεφτά της....εχω πάντως την εντύπωση και ας με διαψεύσουν οι πιο έμπειροι,οτι η Μαρία προέρχεται απο "ανώτερο" επίπεδο....ισως συνέβη κάτι που την έκανε να λουφάξει για κάποιο διάστημα....καμμιά φορά ξέρεις ανεβαίνεις ψηλά και μετά πέφτεις απότομα....

οπως το ειπες οι αποψεις ειναι υποκειμενικες..ομως παντα κρυβουν αντικειμενικα χαρακτηριστικα..
σιγουρα δεν ειναι ξεπετα..
μασαζ κανει τα βασικα (δεν εχω καταλαβει αμα εχει σπουδασει ή εχει μαθει απο την πραξη)
αλλα εμφανισιακα ειναι κατω του μεσου ορου κ δεν κανει για "ανωτερο επιπεδο"
μπορει να δουλευε, οχι ομως οτι το αξιζε
την εχω συναντησει τις διπλασιες φορες απο εσενα, με φουλ προγραμμα, κ eιναι οντως "θηλυκό"..


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
οταν παω για μασαζ αυτο που θελω ειναι να μου κανουν ενα καλο μασαζ για να χαλαρωσω και να τελειωσω με τον α τον β ή τον γ τροπο.... δεν με ενδιαφερει η διαδρομη αλλα ο τερματισμος.... εκει τα βρηκα αυτα... καλο μασαζ με καλο φιναλε.... δεν ξερω αν μπριζολιαζεται δεν ζητησα ....
δεν μπριζολιαζεται πια.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
οπως το ειπες οι αποψεις ειναι υποκειμενικες..ομως παντα κρυβουν αντικειμενικα χαρακτηριστικα..
σιγουρα δεν ειναι ξεπετα..
μασαζ κανει τα βασικα (δεν εχω καταλαβει αμα εχει σπουδασει ή εχει μαθει απο την πραξη)
αλλα εμφανισιακα ειναι κατω του μεσου ορου κ δεν κανει για "ανωτερο επιπεδο"
μπορει να δουλευε, οχι ομως οτι το αξιζε
την εχω συναντησει τις διπλασιες φορες απο εσενα, με φουλ προγραμμα, κ eιναι οντως "θηλυκό"..

Τώρα έχω μια απορία....λές οτι εμφανισιακά είναι κάτω του μέσου όρου και οτι το μασαζ της είναι συνηθισμένο...και την εχεις συντήσει 8-10 φορές? αυτό πια είναι "σχέση",είναι "δεσμός".... :2funny:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
ειπε ενας για εμφανιση κ υπηρεσιες που αγγιζουν το τελειο..
κ σε λιγες ωρες ειχε 250 παραπανω επισκεψεις στην αγγελια της
για τοσα λιγουρια κ μαλακες μιλαμε..
ρε οχι φιλια δεν δινει αλλα ουτε ακαποτο δεν κανει

τωρα να μιλαει τπο ΑΡΧΙΛΙΓΟΥΡΙ που στις τσεπες ΕΧΕΙ ΚΑΒΟΥΡΙΑ που δεν τον δεχεται γυναίκα και ειναι και ξεκούμπωτη ρομπα τι να πώ ??????????????? ο γελοίος που τον εχουν κραξει σε ολο το σαιτ.
ρωτηστε τον φιλοι να σας περιγραψει την κοπέλα .
ρωτηστε τον αν ξερει τι κανει....
ρωτηστε τον αν ξερει τον χωρο που δεχεται......
ενω η ξεκουμπωτη ρομπα δεν εχει ιδεα για τίποτα ,απλα γιατι δεν πληρωνει τίποτα , γραφει ΚΡΙΤΙΚΕΣ και ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙ !!!!!!!!!!!!!!1
να τον κρινετε λοιπον.............
και θελει ΦΙΛΙΑ και ΑΚΑΠΟΤΟ Ο ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom