Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
δεν είναι κάτι καινούργιο η συγκεκριμένη. έχουμε αναφερθεί εκτενώς στο παρελθόν. η βαθμολογία που δίνεις είναι υπερβολικά ψηλή παρόλο που θα συμφωνήσω πως είναι αρκετα καλή
τα ειχα διαβασει τα παλαιοτερα ποστ.... απλα η συγκεκριμμενη οσο περισσοτερο σε γνωριζει τοσο καλυετρα περνας.... δηλαδη η πρωτη φορα που πηγα απο την τριτη φορα εχουν τεραστια διαφορα.... το γκομενακι τιμαει το εξηνταρι με το παραπανω... χωρις χρονοτριβες και βιασινες..... πιστευω οτι αξιζει να το αναφερουμε.... οσο για τη βαθμολογια ειναι κατι το οποιο με εκφραζει και μαλλον εχω βρει μια φωλια για να κουρνιαζω τα κρυα απογευματα....
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
τα ειχα διαβασει τα παλαιοτερα ποστ.... απλα η συγκεκριμμενη οσο περισσοτερο σε γνωριζει τοσο καλυετρα περνας.... δηλαδη η πρωτη φορα που πηγα απο την τριτη φορα εχουν τεραστια διαφορα.... το γκομενακι τιμαει το εξηνταρι με το παραπανω... χωρις χρονοτριβες και βιασινες..... πιστευω οτι αξιζει να το αναφερουμε.... οσο για τη βαθμολογια ειναι κατι το οποιο με εκφραζει και μαλλον εχω βρει μια φωλια για να κουρνιαζω τα κρυα απογευματα....

ζήτησες για περισσότερα από φραπέ ;
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
ζήτησες για περισσότερα από φραπέ ;
οταν παω για μασαζ αυτο που θελω ειναι να μου κανουν ενα καλο μασαζ για να χαλαρωσω και να τελειωσω με τον α τον β ή τον γ τροπο.... δεν με ενδιαφερει η διαδρομη αλλα ο τερματισμος.... εκει τα βρηκα αυτα... καλο μασαζ με καλο φιναλε.... δεν ξερω αν μπριζολιαζεται δεν ζητησα ....
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
φολε μου νανα την λενε??απο εμφανιση τι λεει?
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
φολε μου νανα την λενε??απο εμφανιση τι λεει?
μαρια τη λενε.... απο εμφανιση ειναι καβλοραπανο...μη φανταστεις το ξεκωλο και το προστυχο.... φαντασου τη σεμνη ταπεινη γειτονισσα σου.... αυτο ειναι που μεφτιαχνει εμενα....
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
εκτος απο μασαζ που ειναι body to body k πρεπει να ναι καυλα στην τιμη των 60 περιλαμβανει φραπε κ σταματαει εκει δηλ.?
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
εκτος απο μασαζ που ειναι body to body k πρεπει να ναι καυλα στην τιμη των 60 περιλαμβανει φραπε κ σταματαει εκει δηλ.?
εγω φιλαρακο πληρωσα 60 για b2b και φραπεδια.... ολο το προγραμμα κρατησε 1 ωριτσα
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
ααα μαλιστα.πηρα τηλ αλλα ειναι φουλ για σημερα
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
οταν παω για μασαζ αυτο που θελω ειναι να μου κανουν ενα καλο μασαζ για να χαλαρωσω και να τελειωσω με τον α τον β ή τον γ τροπο.... δεν με ενδιαφερει η διαδρομη αλλα ο τερματισμος.... εκει τα βρηκα αυτα... καλο μασαζ με καλο φιναλε.... δεν ξερω αν μπριζολιαζεται δεν ζητησα ....
παλιοτερα το εκανε στα 80 αν θυμαμαι καλα...νομιζω τωρα το εκοψε και σταματαει στο  :jerking: :jerking: :jerking:
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.815
Πόντοι
3.145

Να και 2 νέα links που βρήκα, έχεις κανεις δοκιμασει κάποια από τις κυρίες;
με την πρωτη μιλησα στο τηλ  65 ειπε+ ταξι για να ερθει βορ.προαστεια και ειμαι σιγουρος ολο και κατι εξτρα θα ζητουσε..οποτε  αν βαλω και το hotel ερχεται 100+
και ειπα αστο καλυτερα...

με την δευτερη πηγα ...και εκλαψα το 60αρι....
αλβανο...που αν το δεις στην λαικη..φευγεις τρεχοντας..απο μασσαζ  σκατα.....
και απο φραπε...παπαρια μαντολες..
 

goudos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
με την δευτερη πηγα ...και εκλαψα το 60αρι....
αλβανο...που αν το δεις στην λαικη..φευγεις τρεχοντας..απο μασσαζ  σκατα.....
και απο φραπε...παπαρια μαντολες..
Η κοπελα σιγουρα δεν ειναι
αλβανη ειναι απο την Κρητη και απο εμφανιση δεν εινια χαλια. Σιγουρα την μπερδευεισ με καποια αλλη
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τις τελευταιες 20 μερες εχω επισκευτει 3 φορες την συγκεκριμμενη  www.mylist.gr/?view=showad&adid=54742&cityid=-1&lang=el&catid=3]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=54742&cityid=-1&lang=el&catid=3[/url]

πραγματικα ειναι πολυ καλη επιλογη καθως το εξηνταρι που ζηταει το τιμαει και με το παραπανω....
εμφανιση 9/10
μασαζ 9/10
φραπεδια 9/10
χωρος 8/10

σιγουρα θα ξανατιμησω....
υ.γ. ευχαριστω xpapad για το καθοριστικο και κατατοπιστικο  pm ου μου ετσειλες....

εμφάνιση 9/10????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πώς μετά αυτή η χώρα να έχει μέλλον????????
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
πραγματικα ειναι πολυ καλη επιλογη καθως το εξηνταρι που ζηταει το τιμαει και με το παραπανω....
εμφανιση 9/10
μασαζ 9/10
φραπεδια 9/10
χωρος 8/10


ειπε ενας για εμφανιση κ υπηρεσιες που αγγιζουν το τελειο..
κ σε λιγες ωρες ειχε 250 παραπανω επισκεψεις στην αγγελια της
για τοσα λιγουρια κ μαλακες μιλαμε..
ρε οχι φιλια δεν δινει αλλα ουτε ακαποτο δεν κανει
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
με την δευτερη πηγα ...και εκλαψα το 60αρι....
αλβανο...που αν το δεις στην λαικη..φευγεις τρεχοντας..απο μασσαζ  σκατα.....
και απο φραπε...παπαρια μαντολες..
Η κοπελα σιγουρα δεν ειναι
αλβανη ειναι απο την Κρητη και απο εμφανιση δεν εινια χαλια. Σιγουρα την μπερδευεισ με καποια αλλη

τελικα είναι ή δεν ειναι αυτη?
 

goudos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
τελικα είναι ή δεν ειναι αυτη?

την κοπελα που εχω συναντησει εγω την λενε
ευα ειναι 100% Ελληνιδα ειναι καλουτσικη εμφανισιακα με πολυ ωραια ματια γαλαζια σωματακι καλο , αδυνατη με μικρο βυζακι και αρκετα καλο μασαζ. Αυτα
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
την κοπελα που εχω συναντησει εγω την λενε
ευα ειναι 100% Ελληνιδα ειναι καλουτσικη εμφανισιακα με πολυ ωραια ματια γαλαζια σωματακι καλο , αδυνατη με μικρο βυζακι και αρκετα καλο μασαζ. Αυτα

Φιλε με 80 κανει φουλ η οχι ?
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Αν ενοεις sex ναι κανει με 80. Αλλα ολα με προφυλαξη και χωρις φιλια και δεν αφηνει να την πολυαγγιξεις

..την κάνατε πάλι "βεντέτα" την κιουρία....
με ένα 40 για μια ώρα μασαζάκι καλή είναι.... μέχρι εκεί όμως....
Ξυπνηστέεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom