Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
εχεις συγκεκριμενο παραδειγμα?????? παντα υπαρχουν λογοι για να το κανει καποιος....βαλε λιγο το μυαλο σου να δουλεψει

εσυ εισαι το πιο προσφατο παραδειγμα..
αμα θες πες μας τους δικους σου λογους
γιατι αδυνατω να το καταλαβω ειδικα για σενα
το μυαλο μου δεν δουλευει περα απο τα ορια της ηλιθιοτητας


Υ.Γ. μια συνειδητοποιημενη τανα ποτε δεν θα κανει free fuck  σε καποιον πελατη που μολις γνωρισε κ της λεει οτι γραφει στο μπου
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Πρώτον γράφε  Ελληνικά, γιατί είναι κανόνας του φόρουμ,

κατά δεύτερον αν είναι στα Καμίνια η συγκεκριμένη, μακριά, αλλά βλέπω ότι σου έχει απαντήσει και ο dms458.

Μακριά και πάλι μακριά...
Σ΄ευχαριστώ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
εσυ εισαι το πιο προσφατο παραδειγμα..
αμα θες πες μας τους δικους σου λογους
γιατι αδυνατω να το καταλαβω ειδικα για σενα
το μυαλο μου δεν δουλευει περα απο τα ορια της ηλιθιοτητας


Υ.Γ. μια συνειδητοποιημενη τανα ποτε δεν θα κανει free fuck  σε καποιον πελατη που μολις γνωρισε κ της λεει οτι γραφει στο μπου
φιλε επειδη δεν μου αρεσει ο τροπος σου και η επιθρεση που κανεις , αν θες κατι να πεις στειλε πμ...
και αυτα που γραφεις στο υ.γ ειναι για αλλους απο δω μεσα...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
εσυ εισαι το πιο προσφατο παραδειγμα..
αμα θες πες μας τους δικους σου λογους
γιατι αδυνατω να το καταλαβω ειδικα για σενα
το μυαλο μου δεν δουλευει περα απο τα ορια της ηλιθιοτητας


Υ.Γ. μια συνειδητοποιημενη τανα ποτε δεν θα κανει free fuck  σε καποιον πελατη που μολις γνωρισε κ της λεει οτι γραφει στο μπου
μωρη ρομπα ξεκουμπωτη δεν σου ειπα να εξαφανιστείς ???????????? βρε γελοιε ακομα εμφανιζεσαι και διαδιδεις ενα καρο ψεματα ????? σε κραξανε ολοι πια σε ολα τα θρεντς και βρηκες να εμφανιστεις εδω. νισαφι ρε γελοιε δεν σε γουστάρουμε να μας τα πρηζεις με ψεματα και δηθεν. εξαφανισου λοιπον γιατι θα ενημερώσω και τα αλλα παιδια και θα παει το κραξιμο γονατο ................
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
φιλε επειδη δεν μου αρεσει ο τροπος σου και η επιθρεση που κανεις , αν θες κατι να πεις στειλε πμ...
και αυτα που γραφεις στο υ.γ ειναι για αλλους απο δω μεσα...

κ εμενα δεν μου αρεσουν αρκετα πραγματα..
δεν σου κανω επιθεση..
μην μυγιαζεσαι..
απλως απορω "ειδικα για σενα" γιατι να πεις ποιος εισαι..
ο,τι εχω να πω το λεω δημοσια κ οχι με πμ
κ αυτο ακριβως που με ρωτησες με πμ κ σου απαντησα στο λεω κ εδω
δεν εχεις αναγκη να πεις σε τανα οτι γραφεις για να γαμησεις τσαμπα
κ ναι αυτα που γραφω στο υ.γ είναι για άλλους απο εδω μεσα κ για αυτον ακριβως τον λόγο ειναι στο υ.γ.

Υ.Γ. για τα υπόλοιπα στρακια οπως το παραπανω που θα ενημερωσει κ τους υπολοιπους ..get in the line
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
κ εμενα δεν μου αρεσουν αρκετα πραγματα..
δεν σου κανω επιθεση..
μην μυγιαζεσαι..
απλως απορω "ειδικα για σενα" γιατι να πεις ποιος εισαι..
ο,τι εχω να πω το λεω δημοσια κ οχι με πμ
κ αυτο ακριβως που με ρωτησες με πμ κ σου απαντησα στο λεω κ εδω
δεν εχεις αναγκη να πεις σε τανα οτι γραφεις για να γαμησεις τσαμπα
κ ναι αυτα που γραφω στο υ.γ είναι για άλλους απο εδω μεσα κ για αυτον ακριβως τον λόγο ειναι στο υ.γ.

Υ.Γ. για τα υπόλοιπα στρακια οπως το παραπανω που θα ενημερωσει κ τους υπολοιπους ..get in the line

[/quote
ολα οκ  :thumbsup: εγω παρεξηγησα το"εσυ εισαι εισαι το ποιο προσφατο παραδειγμα"
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
κ εμενα δεν μου αρεσουν αρκετα πραγματα..
δεν σου κανω επιθεση..
μην μυγιαζεσαι..
απλως απορω "ειδικα για σενα" γιατι να πεις ποιος εισαι..
ο,τι εχω να πω το λεω δημοσια κ οχι με πμ
κ αυτο ακριβως που με ρωτησες με πμ κ σου απαντησα στο λεω κ εδω
δεν εχεις αναγκη να πεις σε τανα οτι γραφεις για να γαμησεις τσαμπα
κ ναι αυτα που γραφω στο υ.γ είναι για άλλους απο εδω μεσα κ για αυτον ακριβως τον λόγο ειναι στο υ.γ.

Υ.Γ. για τα υπόλοιπα στρακια οπως το παραπανω που θα ενημερωσει κ τους υπολοιπους ..get in the line

[/quote
ολα οκ  :thumbsup: εγω παρεξηγησα το"εσυ εισαι εισαι το ποιο προσφατο παραδειγμα"
αγαπητε φιλε οσο δινετε ολοι σημασία στον γελοιο εδω μεσα αυτες τις απαντησεις θα εισπρατετε. και αν ηταν και καποιος που κατι δοκιμασε και εχει αποψη οκ. μα να μιλα ενας ο οποιος δεν εχει δοκιμασει γυναικα απο εδω μεσα ????????
απορω πως τον ανεχεσθε...... καντε ερωτημα στο φορουμ να μιλησουν γι αυτον.....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
αγαπητε φιλε οσο δινετε ολοι σημασία στον γελοιο εδω μεσα αυτες τις απαντησεις θα εισπρατετε. και αν ηταν και καποιος που κατι δοκιμασε και εχει αποψη οκ. μα να μιλα ενας ο οποιος δεν εχει δοκιμασει γυναικα απο εδω μεσα ????????
απορω πως τον ανεχεσθε...... καντε ερωτημα στο φορουμ να μιλησουν γι αυτον.....
....παίδες ηρεμία...εδώ είμαστε για την διασκέδασή μας...
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
κ εμενα δεν μου αρεσουν αρκετα πραγματα..
δεν σου κανω επιθεση..
μην μυγιαζεσαι..
απλως απορω "ειδικα για σενα" γιατι να πεις ποιος εισαι..
ο,τι εχω να πω το λεω δημοσια κ οχι με πμ
κ αυτο ακριβως που με ρωτησες με πμ κ σου απαντησα στο λεω κ εδω
δεν εχεις αναγκη να πεις σε τανα οτι γραφεις για να γαμησεις τσαμπα
κ ναι αυτα που γραφω στο υ.γ είναι για άλλους απο εδω μεσα κ για αυτον ακριβως τον λόγο ειναι στο υ.γ.

Υ.Γ. για τα υπόλοιπα στρακια οπως το παραπανω που θα ενημερωσει κ τους υπολοιπους ..get in the line
Τι είσαι συ ρε τα ξέρεις όλα...


χεχεχε ότι θέλει κάνει ο καθένας.. κ εγώ έχω πει ποιος είμαι δεν υπάρχει λόγος στη κουβέντα επάνω που κανεις τολες 'η δε το λες είπαμε ο καθ' ένας ότι θέλει κάνει
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1

Πηρα τηλεφωνο τις προάλλες, 60 το απλό, 80 b2b και ότι παραπανω κανονίζεται. Δεν με επισκεφτηκε γιατί μενω με το μωρο μου και οποως καταλαβαινεις ειναι δυσκολο, αλλά αν κρίνω από την φωνη η οποία είναι sexy ππέπει να είναι καλό. Με την πρώτη ευκαιρία όμως θα την πάρω και θα ενημερώσω (ελπίζω να μπορέσω τις ερχόμενες ημερες)

That's for now
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Πηρα τηλεφωνο τις προάλλες, 60 το απλό, 80 b2b και ότι παραπανω κανονίζεται. Δεν με επισκεφτηκε γιατί μενω με το μωρο μου και οποως καταλαβαινεις ειναι δυσκολο, αλλά αν κρίνω από την φωνη η οποία είναι sexy ππέπει να είναι καλό. Με την πρώτη ευκαιρία όμως θα την πάρω και θα ενημερώσω (ελπίζω να μπορέσω τις ερχόμενες ημερες)

That's for now
εμενα παντως η εμπειρια μου λεει οτι οταν ακουω σεξι φωνη κατι δεν παει καλα , πως λεμε απο φωνη κορμαρα.....το αντιθετο :2funny: :2funny: :2funny:
 

llkain

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Θα σου πω εγώ.....κάποιοι το κάνουν για να φανούν αρεστοί και να πάρουν γεύματα με εκπτωση η δωρεάν...κάποιοι άλλοι για να δείξουν μαγκιά....και ορισμένοι για να "ξεκλειδώσουν" υποτίθεται κάποιες καταστάσεις...
Ολοι πλανώνται πλάνην οικτράν....η πουτάνα είναι πουτάνα και θέλει να κάνει τη δουλειά της...όσες πληροφορίες λοιπόν μαζέψει,τόσο το καλύτερο γι' αυτήν....α,ορισμένες βέβαια είναι ψωνάρες και γουστάρουν να γράφονται καλά σχόλια για να ανεβαίνει το κασέ τους.
Πάντως,για κάποια νεαρά κυρία που τελευταία σχολιάζεται πολύ στο thread αυτό,η αναφορά και μόνο στο site είναι αρκετή για να φύγεις απο τις σκάλες και οχι με το ασανσερ.... :s&m_1: γι' αυτό,προσέχετε....

συμθωνω
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg
    zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg
    35,5 KB · Εμφανίσεις: 28

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom