Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
[size=11pt]Καλά!!! Κούνισε της λίγα μαρουλό(€)φυλλα και θα δούμε, αν θα σου κάτσει ή όχι!!![/size] :fuck2:
αστο με την συγκεκριμενη δεν παιζει αυτο που λες.....
εδω μπορει να φας πορτα μονο κ μονο λογο εμφανισης.....
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Πολύ ασχολείστε όλοι με την συγκεκριμενη νομίζω τελικά... Όποιος την θέλει, μπορεί να την βρεί και σελίδες ολόκληρες με γνώμες και κρίσεις υπάρχουν..Δεν πάμε γι άλλα καλύτερα;
 

kolonos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
269
Πόντοι
281
www.mylist.gr/?view=showad&adid=48236&cityid=2]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=48236&cityid=2[/url]
επειτα απο τα πολλα σχολια που ακουστηκαν για τη συγκεκριμμενη μπηκα στον πειρασμο να παρω τηλ, επειτα απο 7-8 φορες ανταποκριθηκε, εκλεισα ραντεβου και μετα απο τρεις ωρες βρεθηκα στο διαμερισματακι της
η κοπελα πραγματικα ειναι εμφανισιμη με βυζο πολυ καλο γυρω στο 3αρι φυσικοτατο και πολυ ωραιο  κολαρακι, μασαζακι αρκετα καλο και φραπεδια σουπερ, συνολο επισκεψης 60 ευρω, διαρκεια 1ωρα
εγω θα ξανατιμησω σιγουρα καθως με βολευει και η περιοχη και το κοστος
μπιζολα μου ειπε οτι δεν προσφερει ετσι και εγω δεν τη ζητησα οταν στρωσαμε τραπεζι για φαγητο
 

portoleone

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
www.mylist.gr/?view=showad&adid=48236&cityid=2]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=48236&cityid=2[/url]

η κοπελα πραγματικα ειναι εμφανισιμη με βυζο πολυ καλο γυρω στο 3αρι φυσικοτατο και πολυ ωραιο  κολαρακι, μασαζακι αρκετα καλο και φραπεδια σουπερ, συνολο επισκεψης 60 ευρω, διαρκεια 1ωρα

[size=11pt]Φραπεδιά με γάλα και άνευ καλαμακίου, τύπε;[/size]
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
www.mylist.gr/?view=showad&adid=48236&cityid=2]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=48236&cityid=2[/url]
επειτα απο τα πολλα σχολια που ακουστηκαν για τη συγκεκριμμενη μπηκα στον πειρασμο να παρω τηλ, [size=12pt]επειτα απο 7-8 φορες ανταποκριθηκε[/size], εκλεισα ραντεβου και μετα απο τρεις ωρες βρεθηκα στο διαμερισματακι της
η κοπελα πραγματικα ειναι εμφανισιμη με βυζο πολυ καλο γυρω στο 3αρι φυσικοτατο και πολυ ωραιο  κολαρακι, μασαζακι αρκετα καλο και φραπεδια σουπερ, συνολο επισκεψης 60 ευρω, διαρκεια 1ωρα
εγω θα ξανατιμησω σιγουρα καθως με βολευει και η περιοχη και το κοστος
μπιζολα μου ειπε οτι δεν προσφερει ετσι και εγω δεν τη ζητησα οταν στρωσαμε τραπεζι για φαγητο

..ε, αφού ανταποκρίθηκε μετά από 7-8 φορές .........
δεν σε άφησε να περιμένεις.....!!!
..μα κι εσύ υπομονή που την είχες,για μια @@@... ;)
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Παιδιά δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό topic αλλά ξέρει κανείς τίποτα γι'αυτές?

το ερώτημα σου θα πρέπει να το απευθύνεις εδώ


αλλά και πάλι δεν νομίζω να είσαι στο σωστό, γιατί οι δυο "λεσβίες" για γραφείο μου φαίνονται
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
αναρωτιεμαι τι οφελος εχει καποιος να πει σε τανα οτι γραφει στο μπου
κ μαλιστα να εξομολογηθει κ το νικ του ????????????????????????????

 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
αναρωτιεμαι τι οφελος εχει καποιος να πει σε τανα οτι γραφει στο μπου
κ μαλιστα να εξομολογηθει κ το νικ του ????????????????????????????

βρε γελοια ρομπα παλι εμφανιστηκες ????? δεν ειπαμε μωρή ξεκουμπωτη ρομπα να μην χαλας το σαιτ ?????? εξαφανισου γελοιε.....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
αναρωτιεμαι τι οφελος εχει καποιος να πει σε τανα οτι γραφει στο μπου
κ μαλιστα να εξομολογηθει κ το νικ του ????????????????????????????

Θα σου πω εγώ.....κάποιοι το κάνουν για να φανούν αρεστοί και να πάρουν γεύματα με εκπτωση η δωρεάν...κάποιοι άλλοι για να δείξουν μαγκιά....και ορισμένοι για να "ξεκλειδώσουν" υποτίθεται κάποιες καταστάσεις...
Ολοι πλανώνται πλάνην οικτράν....η πουτάνα είναι πουτάνα και θέλει να κάνει τη δουλειά της...όσες πληροφορίες λοιπόν μαζέψει,τόσο το καλύτερο γι' αυτήν....α,ορισμένες βέβαια είναι ψωνάρες και γουστάρουν να γράφονται καλά σχόλια για να ανεβαίνει το κασέ τους.
Πάντως,για κάποια νεαρά κυρία που τελευταία σχολιάζεται πολύ στο thread αυτό,η αναφορά και μόνο στο site είναι αρκετή για να φύγεις απο τις σκάλες και οχι με το ασανσερ.... :s&m_1: γι' αυτό,προσέχετε....
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
στην περιοχη που δραστηριοπειται σε κοντινη αποσταση εχει εδρα ποδοσφαιρικη ομαδα με ετος ιδρυσης 1896 μαλιστα η ομαδα αυτη εκανε προσφατα αλλαγη προπονητη, ανελαβε ο μαντζιος και παρεδωσε ο λεμονης... ο χωρος ειναι αρκετα προσεγμενος με καθαρες μπουρνουζοπετσετες για αφαιρεση της λιγδας απο πανω μας....

1890
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
αναρωτιεμαι τι οφελος εχει καποιος να πει σε τανα οτι γραφει στο μπου
κ μαλιστα να εξομολογηθει κ το νικ του ????????????????????????????
εχεις συγκεκριμενο παραδειγμα?????? παντα υπαρχουν λογοι για να το κανει καποιος....βαλε λιγο το μυαλο σου να δουλεψει
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom