Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
αν κάποιος συνάδελφος θυμάται μια μασατζου που δεχόταν στο χώρο της  στη περιοχή γκαζι
είχε βάλει και 3 photo  στο mylist αν θυμάμαι καλά
θα ήθελα να μου στείλει το τηλ. γιατί το έχασα.... έστω και πμ
ευχαριστώ

:think: κανενας  συναδελφος ?
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
παίρνω τηλέφωνα 2 μέρες και δε το σηκώνει....Α και μνμ να μου κάνει αναπάντητη όταν μπορεί να μιλήσει αλλά και πάλι τπτ

δεν απαντά λόγο φόρτου εργασίας. προτιμά τους υπάρχοντες παρά τους καινούργιους πελάτες
συνέχισε και οι προσπάθειες σου θα ευοδωθούν κάποια στιγμή...keep ringing
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
αν ειναι οσο και τα θεραπευτηρια δεν συμφερει....εκτος αν ειναι μουναρος!!

..δεν είναι
καποιοι πιο πριν την εχουν περιγραψει, και εχει και περιτα κιλα κλπ..κλπ
..δεν νομίζω πως εχει κάτι ιδιαίτερο από τις άλλες του σιναφιού....(εκτός του ότι ξέρει-κάνει κ λίγο μασσάζ)
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
..δεν είναι
καποιοι πιο πριν την εχουν περιγραψει, και εχει και περιτα κιλα κλπ..κλπ
..δεν νομίζω πως εχει κάτι ιδιαίτερο από τις άλλες του σιναφιού....(εκτός του ότι ξέρει-κάνει κ λίγο μασσάζ)
μην τα γραφεις ετσι δεν εχεις δικιο. μασαζ ξερει αψογο που να σε βγαλει φετες. εχει καποια περιττα κιλα στους γοφους ,μιλαμε 1-2 οχι τερας , αλλα εχει ενα πολυ ωραιο μουτρακι , στηθη βαρια γεμάτα περήφανα που προσωπικα δεν τα χορταίνω και ενα πολυ ωραίο νινακι. φυσικα ομως απο εκει και πέρα ειναι θεμα γουστου. μην γραφομε ομως και ανακρίβειες ειναι κριμα. εξ αλλου το γεγονός οτι βλαστημάς να μιλησεις στο τηλέφωνο για να κλεισεις ραντεβού κατι δειχνει. δεν μπορεί ολοι εδω μεσα να ειμαστε τοσο ηλίθιοι και τόσο λιγουρια...... προσοχή λοιπον στην δημιουργια ψευδων εντυπώσεων.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
μην τα γραφεις ετσι δεν εχεις δικιο. μασαζ ξερει αψογο που να σε βγαλει φετες. εχει καποια περιττα κιλα στους γοφους ,μιλαμε 1-2 οχι τερας , αλλα εχει ενα πολυ ωραιο μουτρακι , στηθη βαρια γεμάτα περήφανα που προσωπικα δεν τα χορταίνω και ενα πολυ ωραίο νινακι. φυσικα ομως απο εκει και πέρα ειναι θεμα γουστου. μην γραφομε ομως και ανακρίβειες ειναι κριμα. εξ αλλου το γεγονός οτι βλαστημάς να μιλησεις στο τηλέφωνο για να κλεισεις ραντεβού κατι δειχνει. δεν μπορεί ολοι εδω μεσα να ειμαστε τοσο ηλίθιοι και τόσο λιγουρια...... προσοχή λοιπον στην δημιουργια ψευδων εντυπώσεων.

μαστοράκο,τι διαφορετικό έγραψες από  αυτά που ανέφερα?? (εκτός της αναφοράς σου στον "έρωτα" σου"??)
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
μαστοράκο,τι διαφορετικό έγραψες από  αυτά που ανέφερα?? (εκτός της αναφοράς σου στον "έρωτα" σου"??)
δασκαλε μαλλον πρεπει να αλλαξεις γυαλια οταν διαβάζεις.!!!!!!! μιλαω για αψογο μασαζ και δινω μια πολυ ωραια εικόνα της κοπελιας..... επίσης θα κανεις τον κοπο να μου υποδειξεις "που αναφερομαι στον ερωτα μου " ??????
οχι τιποτα αλλο απλα να μην κουραζω και τους αλλους φιλους εδω με γελοιοτητες.......
ξερεις τελικα αν και δασκαλος δεν βλαπτει να εισαι λιγουλάκι προσεκτικος .....
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
εγώ παιδεία έκλεισα από τα μασατζίδικα μάλιστα λέω αν γίνεται να βγάλω και διαρκείας...!! 

Α μη γελάς εσύ.... ξέρει αυτός/ή που το λέω....
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Kalispera se olous sas! Proti mera sto site kai dilono enthousiasmenos pou blepo toses apopseis (arketes poly epikritikes bebaia) kai mas dinetai i dinatotita na epilexoume oti pragmatika axizei, idios tetoious duskolous kairous pou exoume kanei to skato mas paximadi.

Loipon meno Ampelokipous kai thelo ena moraki gia masaz sto spiti kai frape opos lete ektos ki an me kaulosei toso polu kai thelo na tin pidixo.
Exei kanenas geitonas na mou proteinei kati?

Saw euxaristo olous ek ton protairon
Γραφε πρωτα πρωτα Ελληνικα οπως ολοι μας γιατι μας εβγαλες τα ματια και μετα ολο και καποιος θα σου πει κατι
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα,εχει κανείς εικονα για ασιάτισα που να έρχεται σπίτι? ψαχνω παντου και δεν βρίσκω τίποτα...
ευχαριστω
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
..δεν είναι
καποιοι πιο πριν την εχουν περιγραψει, και εχει και περιτα κιλα κλπ..κλπ
..δεν νομίζω πως εχει κάτι ιδιαίτερο από τις άλλες του σιναφιού....(εκτός του ότι ξέρει-κάνει κ λίγο μασσάζ)
λοιπον ας βαλουμε τα πταγματα σε μια ταξη η μαρια εχει τα εξης θετικα και αρνητικα:
θετικα
ειναι ομορφη για τα δικα μου δεδομενα
ειναι το κοριτσι της διπλανης πορτας
δεν εχει καθολου περιττα κιλα οπως ειπαν καποιοι εν αντιθεση εχει κορμι του θανατα
εχει καβλοφατσα
εχει κοστος 60 ευρω για 1 ωρα χωρις χρονοτριβες, σχεση κοστος-αποδοσηw= VFM

αρνητικα

εκανα ασφηκτικο πρεσσιγκ για μπριζολιασμα και αρνηθηκε αυτα.....


 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.817
Πόντοι
3.145

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
361
Κριτικές
14
Like
1.612
Πόντοι
2.472
Να σαι καλά συναγωνιστή, γλυτώσαμε το 60άρι...


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
αλβανη  αδερφε....μασσαζ δεν ξερει..περιμενει να  βαρεσει τον φραπε  και  να παρει ενα 60αρι...

πεταμενα  λεφτα...
επιβεβαιώνω, πρόκειται για αματούρι (=δουλεύει μόνη της) όμως με κακώς νοούμενη επαγγελματική συμπεριφορά (πολύ τυπική δηλαδή), μπαζάκι στην φάτσα με πλαδαρό σώμα και κακή περίπτωση γενικότερα, το μόνο καλό ήταν το Β2Β που έκανε για λίγα λεπτά, εμένα με σέρβιρε :pipa1: και άφησε υποσχέσεις ότι από την επόμενη φορά θα μου καθόταν, όμως δεν ξέρω γιατί θα το επεδίωκε κανείς να την ξαναπάρει (σύνολο 80Ε :( )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom