Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
60 το βασικό και έδωσα ένα από μόνος μου ένα τιπ 30 ευρώ
Φίλε μου μη με παρεξηγήσεις αλλά πολλά έδωσες για έναν φραπέ. Θα μου πεις έχει διαφορά να δώσεις πχ 10 ευρώ λιγότερα? Απλά συνήθως με 30 προσφέρουν και καλαμάκι τα κορίτσια. Συγνώμη για την παράθεση απλά εκφράζω την γνώμη μου
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Φίλε μου μη με παρεξηγήσεις αλλά πολλά έδωσες για έναν φραπέ. Θα μου πεις έχει διαφορά να δώσεις πχ 10 ευρώ λιγότερα? Απλά συνήθως με 30 προσφέρουν και καλαμάκι τα κορίτσια. Συγνώμη για την παράθεση απλά εκφράζω την γνώμη μου

Κάθε άποψη δεκτή αγαπητέ. Όμως αν την δεις από κοντά θα καταλάβεις γιατί τα έδωσα :hi:
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
Κάθε άποψη δεκτή αγαπητέ. Όμως αν την δεις από κοντά θα καταλάβεις γιατί τα έδωσα :hi:
Αν πέρασες καλά συμφωνώ και δεν έστειλα για αντιπαράθεση απλά καλοπροαιρετα πάντα! Δεν με τρέλανε στις φώτο δεν ξέρω γιατί... Ειναι τόσο καλή από κοντά?
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Αν πέρασες καλά συμφωνώ και δεν έστειλα για αντιπαράθεση απλά καλοπροαιρετα πάντα! Δεν με τρέλανε στις φώτο δεν ξέρω γιατί... Ειναι τόσο καλή από κοντά?

Ναι :wink:
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Μαργαρίτα από Joy. Δεύτερη φορά μαζί της. Πρόσωπο σώμα κοντά στο 8. Φραπέ και τις δυο φορές άνετα. Για παραπάνω το βλέπω δύσκολο ίσως μόνο αν σκάσεις πολλά γκαφρά. Πάντως γενικά αξίζει η μικρή.
Όπως τα περιγράφεις..η μαργαριτα ειναι ένα πανέμορφο πλασματάκι οπως στις φωτος..με ένα προσωπάκι όλο τσαχπινιά..το κατέχει το μασαζ και όλες της οι υπηρεσίες είναι πολύ καλές..πρόσχαρη και σπάει το πάγο με τη μια..από τις πιο δυνατές νέες παρουσίες..στα συν του γραφείου joy η καλή εξυπηρέτηση και ότι φωτό που έστειλε ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα..
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Δοκιμές το τελευταίο 10ήμερο με τα εξής κορίτσια:

Έλενα Empire/Crystal: Πολύ ωραία κοπέλα για τα γούστα μου. Κοντούλα, βυζί ενισχυμένο πολύ ωραίο, αδύνατη (όχι skinny). Μασάζ έκανε μια τίμια προσπάθεια, στο Δεύτερο μέρος είναι top. φραπέ +20 (απ όσο ξέρω πάει full, κόστος άγνωστο). Θα δοκιμαστεί ξανά 100%

Νικόλ Joy: Ωραία παρουσία, την περίμενα ακόμα καλύτερη. Βυζί πολύ δυνατό φρεσκοφτιαγμένο, οι ουλές είναι ακόμα κόκκινες. Μασάζ κάτω του μετρίου. Στο δεύτερο μέρος τιμοκατάλογος, το φουλ στα +60. Δεν τα κλαίω σίγουρα και πιθανώς να επαναλάβω, ξέροντας τι να περιμένω.

Λυδία Diamond (Τεα): Από τις photos περίμενα προmilf, η κοπέλα είναι milf κανονικότατη. Χαλαρό σώμα, μέτρια εμφάνιση γενικώς. Μασάζ προσπάθησε αλλά δεν μ άρεσε καθόλου. Δεύτερο μέρος συμπαθητικά, μέχρι καλαμάκι με +20. Δεν θα επαναλάβω, δυστυχώς η πρώτη απ το συγκεκριμένο γραφείο που δεν ήταν πολύ καλά

Σε αναζήτηση επόμενων στόχων :hi:
 

ironman89

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2019
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς Βίκυ από Joy?? Οποιαδήποτε πληροφορία...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306

putanero28

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
0
Login • Instagram ,λέει μασάζ με 50 ευρ την ώρα και φραπές... ζητάει λεφτά μπροστά σε paypal ή μέσω σαιτ σε κάρτα. Μου φάνηκε ύποπτο.. ξέρει κανένας κάτι??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom