Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ksoasi

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
90
Πόντοι
0
Καλημέρα!

Παίζει να έχει κανείς πληροφορίες για Αμελια από vip?
Την σκέφτομαι καιρό αλλά φαίνεται to good to be true η φώτο (αν και η Αριάδνη είναι όντως τόσο καλή αλλά γδερνει)

Επίσης με έφαγε να δοκιμάσω η τηλεφωνητρια του joy μια Χριστίνα. Αν ξέρετε τίποτα, γιατί με όσα διαβάζω για μαργαρίτα πχ το φοβάμαι.

Ευχαριστώ πολύ
Καλημέρα...
Αμέλια (vip) = Αντζελινα (οσμοσε) = Μαρθα (deluxe)
Την δοκιμασα απο vip προσφατα. Συναντηση σε ξενοδοχειο. Πολυ ομορφη και σεξι. Απιστευτα ματια. Μεγαλο ωραιο φυσικο στηθος. Κωλος μετριος. Μασαζ χαϊδεμα. Στο δευτερο μερος πολυ καλη με +60 για σεξ.
Μπορεις να την αναζητησεις ως Αντζελινα Οσμοσε καθως εχουν γραφτει πολλα. Μεταπηδησε στα αλλα γραφεια προσφατα.
Αν θα την ξαναπαιρνα? Η απαντηση ειναι ενδεχομενως, καθως δεν μ αρεσει που η φαση εχει παει στο να "προσπερναμε" το μασαζ, οπως σωστα εχει γραφτει πολλακις στο νημα.
Για Αριαδνη δεν τρελαθηκα προσωπικα (δεν ειναι εμφανισιακα του γουστου μου).
 

Geek95

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
110
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
1
Θετικές εμπειρίες :

Αριάδνη vip: πετιτ με ωραία γλυκιά εμφάνιση το πάει φουλ.

Άννα crystal : ωραία εμφάνιση , στα πολύ συν ότι δεν βιάζεται να φύγει ,πιο amature , πίπα. δεν το πάει φουλ ίσως , πολύ καλή αυρα.

χανα deluxe: αξιοπρεπής κοπέλα , δεν κάνει πέρα του μασάζ τίποτα ,αλλά την βάζω στα συν λόγω χαρακτήρα κ προσπάθειας στο μασάζ .
Η Άννα βγάζει ρούχα? Τι στήθος έχει
 

Cardinal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά , καλός σας βρήκα ! Γράφω πρώτη φορά στο foroum…. Αλλά το παρακολουθώ εδώ και αρκετά χρόνια τουλάχιστον πάνω από 7 σαν επισκέπτης και μπορώ να πάω με έχει βοηθήσει αρκετά στο να αποφύγω τις κατατόπιες.. πλεων είπα να γίνω λίγο ποιο ενεργός αν και δεν μπορώ οτι θα μπορώ καθημερινά αλλά θα κάνω το καλύτερο δυνατό (τόσο καιρό έμαθα να διαβάζω ότι με ενδιαφέρει μόνο ) και εάν μπορώ να βοηθήσω και εγώ να το κάνω .. καλός σας βρήκα!!!
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
92
Like
170
Πόντοι
0
Καλημέρα...
Αμέλια (vip) = Αντζελινα (οσμοσε) = Μαρθα (deluxe)
Την δοκιμασα απο vip προσφατα. Συναντηση σε ξενοδοχειο. Πολυ ομορφη και σεξι. Απιστευτα ματια. Μεγαλο ωραιο φυσικο στηθος. Κωλος μετριος. Μασαζ χαϊδεμα. Στο δευτερο μερος πολυ καλη με +60 για σεξ.
Μπορεις να την αναζητησεις ως Αντζελινα Οσμοσε καθως εχουν γραφτει πολλα. Μεταπηδησε στα αλλα γραφεια προσφατα.
Αν θα την ξαναπαιρνα? Η απαντηση ειναι ενδεχομενως, καθως δεν μ αρεσει που η φαση εχει παει στο να "προσπερναμε" το μασαζ, οπως σωστα εχει γραφτει πολλακις στο νημα.
Για Αριαδνη δεν τρελαθηκα προσωπικα (δεν ειναι εμφανισιακα του γουστου μου).
Την αντζελινα την είχα πάρει πριν καρό χρόνια με 15€ στο Μεταξουργείο. Ήταν με διαφορά η καλύτερη τότε εκεί για αυτό κ 15 σε σχέση με το δεκαρικο στα υπόλοιπα. Αλλά 60 μασάζ + 60 σεξ καλύτερα να πας για κολ γκέρλ
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
92
Like
170
Πόντοι
0
Συναγωνιστές εχει πάρει κανείς τη Λινά από osmose που κάνει b2b? Δείχνει δυνατό καυλακι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Επίσης με έφαγε να δοκιμάσω η τηλεφωνητρια του joy μια Χριστίνα. Αν ξέρετε τίποτα, γιατί με όσα διαβάζω για μαργαρίτα πχ το φοβάμαι.

Ευχαριστώ πολύ
Είναι η Αριάδνη του οσμοσε, που ήταν κάποιο διάστημα και στο deluxe ως Χριστίνα.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Εχει τεσταρει κανενας Ελενα απο Empire ?
Ειναι οπως στη φωτο με αυτο το σωμα ή οτι να ναι και μεχρι που φτανει?
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
207
Πόντοι
21
Μιας και οι άλλες δεν είναι available την ώρα που θέλω, ξέρετε τίποτα για Ναταλία από βελβετ?
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Vip Ιωάννα

καλησπέρα μύστες μόλις τελείωσε το ραντεβουδάκι με την ιωαννα οπου μας δάγκωσε οσο νανε . Ηρθε στην ωρα της η κοπέλα συστηθήκαμε είπαμε δυο κουβέντες ωραία κοπέλα και ξεκίνησε ν γδύνετε ωραία λεω εχει και βυζαρες μόλις τις ειδα πηγε εκανε μπανακι κ ηρθε , μου ειπε οτι δε κανει ελεύθερο στοματικό παρα μονο με σκουφακι οκ λεω και ξεκίνησε μετα πρωχορισαμε κ στο σεχακι οπου μου αρεσε νιωθεις οτι γαμας γυναικά οπου και εχυσα , και εκει που χαλαρωνα τι ρωτάω τι σ οφείλω να ξερω ν παω κ δεύτερο γυρο τι γινετε , και μ λεει καναμε φουλ οποτε ειναι 140 συνολο αμαν κ με επιασε η καρδια μ , με τα ιδια λεφτά επερνα αντζελινα γκραη απο το δρεαμ γκερλς ……..οποτε απο δω και περα πρεπει ν ρωτάμε απο την αρχη ,,,,,
Πολυ προσοχη τυποι μου αυτη ειναι σταθερη τακτικη του vip οποτε παει για μαυρο. Προχωρανε απο μονες τους καποιες μυρισμενες, δεν ενημερωνουν για τιμες και μετα σου λενε κατι τιμες που σου πεφτουν τα δοντια.
Θα δωσω εξαιρεση σε καμια καινουρια που μπορει να ειναι πιο τιμια, αν και σιγουρα μετα απο καιρο θα γινει τα ιδια χαλια αν μεινει στο γραφειο.
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Εχει τεσταρει κανενας Ελενα απο Empire ?
Ειναι οπως στη φωτο με αυτο το σωμα ή οτι να ναι και μεχρι που φτανει?
Ναι Φίλε δουλεύε παλια σε άλλο γραφείο αν θυμάμαι καλα στο μασαζ ναου..πολύ κοντή και τίποτα ιδιαίτερο..στα αρνητικά ότι γδέρνει με τα εξτρα..έχω κακη ανάμνηση..γενικα αν διαβάσεις εδώ ξενερώνεις με το γραφείο empire/Crystal δεν είναι να τους έχεις εμπιστοσύνη..εγώ μετά από αυτό που έγραψαν τα μέλη εδώ ότι απειλούν κοσμο δεν εκανα καν κίνηση δεν είναι να μπλέκεις..
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Ναι Φίλε δουλεύε παλια σε άλλο γραφείο αν θυμάμαι καλα στο μασαζ ναου..πολύ κοντή και τίποτα ιδιαίτερο..στα αρνητικά ότι γδέρνει με τα εξτρα..έχω κακη ανάμνηση..γενικα αν διαβάσεις εδώ ξενερώνεις με το γραφείο empire/Crystal δεν είναι να τους έχεις εμπιστοσύνη..εγώ μετά από αυτό που έγραψαν τα μέλη εδώ ότι απειλούν κοσμο δεν εκανα καν κίνηση δεν είναι να μπλέκεις..
Ιδεα δεν ειχα , γιατι για καποιο καιρο δεν εμπαινα οποτε προσπερασα παρα πολλες σελιδες.
Εχω παρει και απο τα 2 αλλα οταν λες οτι απειλουν κοσμο τι ακριβως εννοεις?
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
421
Πόντοι
21
Αν υπάρχουν γραφεία που απειλούν πρέπει να πέσει μαύρο όπως και σε κοπέλες που είναι αρπαχτικα να καθαρίσει σιγά σιγά
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.993
Like
4.921
Πόντοι
1.706
Πολυ προσοχη τυποι μου αυτη ειναι σταθερη τακτικη του vip οποτε παει για μαυρο. Προχωρανε απο μονες τους καποιες μυρισμενες, δεν ενημερωνουν για τιμες και μετα σου λενε κατι τιμες που σου πεφτουν τα δοντια.
Θα δωσω εξαιρεση σε καμια καινουρια που μπορει να ειναι πιο τιμια, αν και σιγουρα μετα απο καιρο θα γινει τα ιδια χαλια αν μεινει στο γραφειο.
Νομίζω ότι όπως και στα call girls ή ανεξάρτητες αυτό πρέπει να συμφωνείται από την αρχή. Τι γίνεται δηλαδή εάν δεν έχεις 140 μετρητά μαζί σου; Εγώ πολύ σπάνια κουβαλάω τέτοια ποσά γιατί πληρώνω με κάρτα και κρατάω το απαραίτητο για την περίπτωση
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
988
Κριτικές
29
Like
2.062
Πόντοι
1.416
Τύποι 2 προσωπικές απόψεις:

1. Εμένα στο empire/crystal/youneedme δεν μου έχουν μιλήσει ποτέ άσχημα κι ας τους έχω παιδέψει μερικές φορές.

2. Θεωρώ πως αν διαπραγματεύεσαι με sex worker χάνεται η όποια μαγεία. Δεν είναι χασάπης να σου κόψει κρέας. Πληρώνω μετά, κι αν δω πως είναι ακριβή απλά δεν θα ξαναπάρω. Αν θέλω να ξέρω από πριν τιμές, παίρνω cg :wink:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Τύποι 2 προσωπικές απόψεις:

1. Εμένα στο empire/crystal/youneedme δεν μου έχουν μιλήσει ποτέ άσχημα κι ας τους έχω παιδέψει μερικές φορές.

2. Θεωρώ πως αν διαπραγματεύεσαι με sex worker χάνεται η όποια μαγεία. Δεν είναι χασάπης να σου κόψει κρέας. Πληρώνω μετά, κι αν δω πως είναι ακριβή απλά δεν θα ξαναπάρω. Αν θέλω να ξέρω από πριν τιμές, παίρνω cg :wink:
συμφωνώ εν μέρει ,αν έμεινα ευχαριστημένος και σκέφτομαι να ξαναπάρω την ίδια αν και αλμυρή δεν κάνω παζάρια, αν αυτά που ζητάει δεν ανταποκρίνονται σε αυτά που πρόσφερε τις δίνω αυτά που νομίζω εγώ σωστό και άντεστε στο καλό αφού δεν θα την ξαναπάρω!
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
384
Πόντοι
21
Μυστες καλησπέρα να ρωτησω οι κοπελες απο το κρυσταλ τι τιμες εχουν γ φουλ κ αν φτανουν σ φουλ ;;; Εχουμε πληροφοριες
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Ιδεα δεν ειχα , γιατι για καποιο καιρο δεν εμπαινα οποτε προσπερασα παρα πολλες σελιδες.
Εχω παρει και απο τα 2 αλλα οταν λες οτι απειλουν κοσμο τι ακριβως εννοεις?

Τύποι 2 προσωπικές απόψεις:

1. Εμένα στο empire/crystal/youneedme δεν μου έχουν μιλήσει ποτέ άσχημα κι ας τους έχω παιδέψει μερικές φορές.

2. Θεωρώ πως αν διαπραγματεύεσαι με sex worker χάνεται η όποια μαγεία. Δεν είναι χασάπης να σου κόψει κρέας. Πληρώνω μετά, κι αν δω πως είναι ακριβή απλά δεν θα ξαναπάρω. Αν θέλω να ξέρω από πριν τιμές, παίρνω cg :wink:
και εγω παρολο το ξεμπροστιασμα οτι ειχαν τις ιδιες κοπελες, οσες φορες πηρα και ρωτησα δεν ειχα θεμα
 

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
46
Like
5.447
Πόντοι
5.646
Έχει δοκιμάσει κανείς Ναταλια πρόσφατα από your massage?Ειδα φωτό ειναι όντως έτσι;
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Και μόνο
Πολυ προσοχη τυποι μου αυτη ειναι σταθερη τακτικη του vip οποτε παει για μαυρο. Προχωρανε απο μονες τους καποιες μυρισμενες, δεν ενημερωνουν για τιμες και μετα σου λενε κατι τιμες που σου πεφτουν τα δοντια.
Θα δωσω εξαιρεση σε καμια καινουρια που μπορει να ειναι πιο τιμια, αν και σιγουρα μετα απο καιρο θα γινει τα ιδια χαλια αν μεινει στο γραφειο.
Συναγωνιστές εχει πάρει κανείς τη Λινά από osmose που κάνει b2b? Δείχνει δυνατό καυλακι.
Αν δεν ρωτάς για τους δικούς σου λογους πρόβλημα σου στο τέλος. Ρίσκαρε να πεις δεν εχω.. τόσα ζητάνε όλες εσυ γιατί ζητάς τόσα και γίνε γύφτος.. ή σκαστά και τέλος.

και μόνο που είπες οσμοσε φτάνει… όλοι γράφουν μακρυά από το συγκεκριμένο ξεπέτες 20-30 λεπτών χωρίς μασάζ και θέλουν 120
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom