Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.834
Πόντοι
26.236
Πάντως η Κλεα πριν καιρό που μου έκανε μασάζ έφαγα μεγάλη φόλα και μιλάμε για πολύ πάγο το κορίτσι!!!
Καλά αυτη είναι μπαζο κ το ξερει , γι αυτό βγάζει ξινίλα κ κόμπλεξ . Απλά δε μπορεί να το χωνέψει .
Οι άλλες όλες του Hermes και μπάζα είναι κ το παίζουν γκόμενες .
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Καλά αυτη είναι μπαζο κ το ξερει , γι αυτό βγάζει ξινίλα κ κόμπλεξ . Απλά δε μπορεί να το χωνέψει .
Οι άλλες όλες του Hermes και μπάζα είναι κ το παίζουν γκόμενες .
Mόνο την Ελισσάβετ έχω δοκιμάσει απο κεί ,κορυφαίο -ειδικά σώμα- μίλφ αλλά ξινή και αυτή και με τουπέ.
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
384
Πόντοι
21
Vip Ιωάννα

καλησπέρα μύστες μόλις τελείωσε το ραντεβουδάκι με την ιωαννα οπου μας δάγκωσε οσο νανε . Ηρθε στην ωρα της η κοπέλα συστηθήκαμε είπαμε δυο κουβέντες ωραία κοπέλα και ξεκίνησε ν γδύνετε ωραία λεω εχει και βυζαρες μόλις τις ειδα πηγε εκανε μπανακι κ ηρθε , μου ειπε οτι δε κανει ελεύθερο στοματικό παρα μονο με σκουφακι οκ λεω και ξεκίνησε μετα πρωχορισαμε κ στο σεχακι οπου μου αρεσε νιωθεις οτι γαμας γυναικά οπου και εχυσα , και εκει που χαλαρωνα τι ρωτάω τι σ οφείλω να ξερω ν παω κ δεύτερο γυρο τι γινετε , και μ λεει καναμε φουλ οποτε ειναι 140 συνολο αμαν κ με επιασε η καρδια μ , με τα ιδια λεφτά επερνα αντζελινα γκραη απο το δρεαμ γκερλς ……..οποτε απο δω και περα πρεπει ν ρωτάμε απο την αρχη ,,,,,
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
Vip Ιωάννα

καλησπέρα μύστες μόλις τελείωσε το ραντεβουδάκι με την ιωαννα οπου μας δάγκωσε οσο νανε . Ηρθε στην ωρα της η κοπέλα συστηθήκαμε είπαμε δυο κουβέντες ωραία κοπέλα και ξεκίνησε ν γδύνετε ωραία λεω εχει και βυζαρες μόλις τις ειδα πηγε εκανε μπανακι κ ηρθε , μου ειπε οτι δε κανει ελεύθερο στοματικό παρα μονο με σκουφακι οκ λεω και ξεκίνησε μετα πρωχορισαμε κ στο σεχακι οπου μου αρεσε νιωθεις οτι γαμας γυναικά οπου και εχυσα , και εκει που χαλαρωνα τι ρωτάω τι σ οφείλω να ξερω ν παω κ δεύτερο γυρο τι γινετε , και μ λεει καναμε φουλ οποτε ειναι 140 συνολο αμαν κ με επιασε η καρδια μ , με τα ιδια λεφτά επερνα αντζελινα γκραη απο το δρεαμ γκερλς ……..οποτε απο δω και περα πρεπει ν ρωτάμε απο την αρχη ,,,,,
Νομίζω ότι για μπριζολα όλες τα ίδια ζητάνε εκτός σπάνιων εξαιρέσεων. Αν κατάλαβα καλά σου πήρε +60 για μπριζολα και 20 το δωμάτιο σύνολο 140. Όλες εκεί παίζουν δυστυχώς
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
384
Πόντοι
21
Νομίζω ότι για μπριζολα όλες τα ίδια ζητάνε εκτός σπάνιων εξαιρέσεων. Αν κατάλαβα καλά σου πήρε +60 για μπριζολα και 20 το δωμάτιο σύνολο 140. Όλες εκεί παίζουν δυστυχώς
Οχι χωρις το δωματιο μυστη …. 140 πηρε η κοπελα
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
384
Πόντοι
21
Νομίζω ότι για μπριζολα όλες τα ίδια ζητάνε εκτός σπάνιων εξαιρέσεων. Αν κατάλαβα καλά σου πήρε +60 για μπριζολα και 20 το δωμάτιο σύνολο 140. Όλες εκεί παίζουν δυστυχώς
+80 πηρε η κοπελα γ μπριζολα αμα μ επερνε 60 δε θα μίλαγα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
Οχι χωρις το δωματιο μυστη …. 140 πηρε η κοπελα
Δεν έπρεπε να τα δώσεις φίλε είναι πολλά λεφτά! Δεν πειράζει άλλη φορά θέλει ερώτηση από την αρχή. Εγώ πια δίνω 20 για φραπέ 30 για καλαμάκι και 50 αν πάω για μπριζολα. Αν δεν θέλει την διώχνω και όλα καλά πάμε για άλλα
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
2.999
Πόντοι
736
εμενα μου ειχε ζητησει 60 για φουλ, το οποιο δεν πηρα, πηρα φραπε καλαμακι με +40 το οποιο και αυτο δεν το ευχαριστηθηκα, ομως οι βυζαρες βυζαρες :boobies::boobies:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Να υποθέσω ούτε φραπέ έπαιξε
σου βάζω την κριτική που έβαλα τον περασμένο Αύγουστο

''Η αναφορά συναγωνιστή στην Ελισάβετ του Hermes μου άνοιξε την όρεξη για συνάντηση, κάπου ανάμεσα στα 35-40 με απίστευτο σώμα 9/10 για την ηλικια της και αρκετά καλό πρόσωπο 7/10 -πειραγμένο μάλλον- πολύ καλό μασάζ 8/10 αλλά στο σόσιαλ όχι κάτι ιδιαίτερο είναι μιά καλή πρόταση ,αν και αφήνει ελαφρό χεράκι την πρώτη φορά αρνήθηκε φραπεδάκι όχι και τόσο κάθετα η αλήθεια είναι ,ίσως το σερβίρει με την δεύτερη φορά αφού ήδη προσφέρει αισθησιακό άγγιγμα στην πέριξ περιοχή! πάντως μιά ωραιοπάθεια την έχει αν και δεν την βγάζει ενοχλητικά. ''
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Massazakimou
Δείτε το στο insta
, Κάνουν λέει body too body χωρίς μαγιό
Το ιδιο με το best1 πρεπει να ειναι λογικα και με τις ιδιες κοπελες.
Τιποτα το ιδιαιτερο και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες.
Αν σου αρεσουν ομως και ρωτησες για εξτρα , ναι προχωρανε.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Massage at home in Athens Εδω ξερει κανεις τι παιζει?
Εχει μερικες fake φωτογραφιες , και την Ιωαννα απο το deluxe την εχει σαν 3 διαφορετικες κοπελες.
Δεν θα εμπαινα στη διαδικασια να κανω κασκαντεριλικι σε αυτο το γραφειο αλλα αν κανεις ενημερωσε μας.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Θετικές εμπειρίες :

Αριάδνη vip: πετιτ με ωραία γλυκιά εμφάνιση το πάει φουλ.

Άννα crystal : ωραία εμφάνιση , στα πολύ συν ότι δεν βιάζεται να φύγει ,πιο amature , πίπα. δεν το πάει φουλ ίσως , πολύ καλή αυρα.

χανα deluxe: αξιοπρεπής κοπέλα , δεν κάνει πέρα του μασάζ τίποτα ,αλλά την βάζω στα συν λόγω χαρακτήρα κ προσπάθειας στο μασάζ .
H Xάνα με πετσέτα κάνει ή δέχεται και χωρίς ;
 

G.Fanaras

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
32
Like
44
Πόντοι
0
σου βάζω την κριτική που έβαλα τον περασμένο Αύγουστο

''Η αναφορά συναγωνιστή στην Ελισάβετ του Hermes μου άνοιξε την όρεξη για συνάντηση, κάπου ανάμεσα στα 35-40 με απίστευτο σώμα 9/10 για την ηλικια της και αρκετά καλό πρόσωπο 7/10 -πειραγμένο μάλλον- πολύ καλό μασάζ 8/10 αλλά στο σόσιαλ όχι κάτι ιδιαίτερο είναι μιά καλή πρόταση ,αν και αφήνει ελαφρό χεράκι την πρώτη φορά αρνήθηκε φραπεδάκι όχι και τόσο κάθετα η αλήθεια είναι ,ίσως το σερβίρει με την δεύτερη φορά αφού ήδη προσφέρει αισθησιακό άγγιγμα στην πέριξ περιοχή! πάντως μιά ωραιοπάθεια την έχει αν και δεν την βγάζει ενοχλητικά.

Συναγωνιστη πιστευεις ότι με 2-3 ραντεβου ή παραπάνω λεφτά, Η Ελισάβετ μπορεί να προχωρήσει σε φραπε?
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
207
Πόντοι
21
Καλημέρα!

Παίζει να έχει κανείς πληροφορίες για Αμελια από vip?
Την σκέφτομαι καιρό αλλά φαίνεται to good to be true η φώτο (αν και η Αριάδνη είναι όντως τόσο καλή αλλά γδερνει)

Επίσης με έφαγε να δοκιμάσω η τηλεφωνητρια του joy μια Χριστίνα. Αν ξέρετε τίποτα, γιατί με όσα διαβάζω για μαργαρίτα πχ το φοβάμαι.

Ευχαριστώ πολύ
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Συναγωνιστη πιστευεις ότι με 2-3 ραντεβου ή παραπάνω λεφτά, Η Ελισάβετ μπορεί να προχωρήσει σε φραπε?
Δεν θα εκπλαγώ, γιατί κάμποσες έχουν ''ξεκλειδώσει'' με τις επαναλήψεις απο την εμπειρία μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom