Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
421
Πόντοι
21
Θα έπρεπε να είχε τελειώσει το παραμύθι με τα Αταλάντα κορίτσια τουλάχιστον που σε λούζουν με λάδι και τρίβουν μέχρι να σου πάρουν χρήματα για να στον παίξουν... Εγώ προσωπικά αν δω κάτι τέτοιο δεν ζητάω κ δεν δίνω κάτι έξτρα αν δεν βγει να κάνει κάτι καλύτερα να μη γίνει... Αν το κάνει θα πάρει το έξτρα... Αλλά αν έχει έρθει μόνο για το έξτρα φεύγει
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
καλυτερα να μην πω λεπτομερειες φιλε, εγω οσα μου ζητησε της τα εδωσα παντως για την ιστορια, λαθος μου παντως που δε ζητησα να μαθω ποσα θελει απο την αρχη για το οτιδηποτε, περασα πολυ ωραιο βραδυ, απο τα πιο ωραια που εχω περασει αλλα το τελος μου αφησε πικρη γευση, μονο και μονο γι αυτο. Απ οτι εχω μαθει παντως αυτο που δεν παιζουν τιμες απο την αρχη δεν το εχω παθει μονο εγω οποτε προσεξτε την πορεια σας, πολυ πιθανο παντως να ειναι οπως ειπε ο φιλος πριν, να ειναι οπου σε βρει..
Εγω εχω μαθει οτι οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους και ειδικα σε αυτο το σπορ.
Επειδη μαρεσει ολο το πακετο μεχρι το τελος ποτε δεν το αφηνω στη τυχη , καλο ειναι μολις τελειωσει το 1ο μερος και παει να ξεκινησει το 2ο να το συζητας με την εκαστοτε κοπελα αλλιως θα σε δαγκωσουν πολλες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ευχαριστώ φίλε! Έτσι πήγε να με δαγκώσει η Ελινα από βελβετ κάποτε... Μου ζήτησε 50 για φραπέ!!!!! Τελικά πήρε 30 και δεν είχαμε παρεξηγήσεις αλλά με ξενέρωσε
Πολυ ωραιο κοριτσακι και αυτο , τη γουσταρε και την μπριζολα φουλ αλλα και αυτη χρεωνε οσο ηθελε στον καθενα , δεν ειχε στανταρ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπριζόλα δηλαδή ποσο;κανα κατοστάρι;
Πολυ παραπανω και με πολυ κοπο...
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλημέρα σε όλα τα μέλη του Forum

Να σας ενημερώσω οτι αύριο ξεκινούν
νέες θεραπεύτριες μασάζ στο γραφείο μου

Ενημερωθείτε άμεσα και κλείστε συνεδρία πρίν είναι αργά...

ΩΡΆΡΙΟ Εξυπηρέτησης : : 11:00 - 24:30

Καθημερινά και ΣαββατοΚύριακο

Ολες οι κοπέλες είναι εκπαιδευμένες απο εμένα ,
Εμβολιασμένες και κάνουν 2 Rapid Test την Εβδομάδα .

Παρέχεται πλήρη εχεμύθεια προς όλους τους πελάτες .

Το γραφείο του VIP MASSAGE
στέλνει μασάζ κοπέλες στο χώρο σας σε όλη την αθήνα και τον πειραιά .
Σπίτι - Γραφείο - μαγαζί - σκάφος - ξενοδοχείο


Τα περισσότερα κορίτσια προσφέρουν όλα τα είδη μασάζ χαλάρωσης και ευεξίας

με χέρια , πόδια Ashiatsu & Foot Massage , και με 4 χέρια με 2 κοπέλες ταυτόχρονα

Body to Body

ΤΗΛ : 698 0 280 270
VIBER : 698 097 2778
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
HOT NEW MASSAGE THERAPIST !!
VIP MASSAGE


ΣΜΑΡΑΓΔΑ + ΦΑΙΗ + ΛΥΔΙΑ


Αμέλεια
Ιωαννα

Μαρινα
Ηλιαννα
Εύα


ΤΟ VIP MASSAGE ΤΟ ΕΤΟΣ 2022
ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ


20 ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΑΣΑΖ

ΤΗΛ : 698 0 280 270
VIBER : 698 097 2778
 

suneros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Like
122
Πόντοι
0
Εγω εχω μαθει οτι οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους και ειδικα σε αυτο το σπορ.
Επειδη μαρεσει ολο το πακετο μεχρι το τελος ποτε δεν το αφηνω στη τυχη , καλο ειναι μολις τελειωσει το 1ο μερος και παει να ξεκινησει το 2ο να το συζητας με την εκαστοτε κοπελα αλλιως θα σε δαγκωσουν πολλες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολυ ωραιο κοριτσακι και αυτο , τη γουσταρε και την μπριζολα φουλ αλλα και αυτη χρεωνε οσο ηθελε στον καθενα , δεν ειχε στανταρ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολυ παραπανω και με πολυ κοπο...
Πολυ παραπανω από 100 και με πολυ κοπο ... «ρε που πάμε ρε» …?
 

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
46
Like
5.447
Πόντοι
5.646
Εγω εχω μαθει οτι οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους και ειδικα σε αυτο το σπορ.
Επειδη μαρεσει ολο το πακετο μεχρι το τελος ποτε δεν το αφηνω στη τυχη , καλο ειναι μολις τελειωσει το 1ο μερος και παει να ξεκινησει το 2ο να το συζητας με την εκαστοτε κοπελα αλλιως θα σε δαγκωσουν πολλες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολυ ωραιο κοριτσακι και αυτο , τη γουσταρε και την μπριζολα φουλ αλλα και αυτη χρεωνε οσο ηθελε στον καθενα , δεν ειχε στανταρ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολυ παραπανω και με πολυ κοπο...
Κατάλαβα οκ
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
2.999
Πόντοι
736
Εγω εχω μαθει οτι οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους και ειδικα σε αυτο το σπορ.
Επειδη μαρεσει ολο το πακετο μεχρι το τελος ποτε δεν το αφηνω στη τυχη , καλο ειναι μολις τελειωσει το 1ο μερος και παει να ξεκινησει το 2ο να το συζητας με την εκαστοτε κοπελα αλλιως θα σε δαγκωσουν πολλες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολυ ωραιο κοριτσακι και αυτο , τη γουσταρε και την μπριζολα φουλ αλλα και αυτη χρεωνε οσο ηθελε στον καθενα , δεν ειχε στανταρ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολυ παραπανω και με πολυ κοπο...
φιλε μου το κακο στην περιπτωση μου ηταν οτι δεν υπηρχε διακριση μεταξυ 1ου μερους και δευτερου, κυλισε ολο ομοιομορφα χαχαχαχ
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
43
Like
4.533
Πόντοι
5.646
HOT NEW MASSAGE THERAPIST !!
VIP MASSAGE


ΣΜΑΡΑΓΔΑ + ΦΑΙΗ + ΛΥΔΙΑ


Αμέλεια
Ιωαννα

Μαρινα
Ηλιαννα
Εύα


ΤΟ VIP MASSAGE ΤΟ ΕΤΟΣ 2022
ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ


20 ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΑΣΑΖ

ΤΗΛ : 698 0 280 270
VIBER : 698 097 2778

Συνεχής ανανέωση. Μπράβο. Άραγε το πάνε το γράμμα τα κορίτσια;
 

xastis7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2022
Μηνύματα
2
Like
18
Πόντοι
0
καλησπερα αν και καιρο που διαβαζω το φορουμ αποφάσισα να γινω και εγω μέλος και να σας γραψω τις κριτικές απο της κοπελες που εχω δοκιμασει

diamond ιριδα:πολυ καλα στο body to body και ωραιο τελειωμα 2 φορες μια στο μπανιο και μια στο κρεβατι με καλαμακι..εξτρα 30 ευρο
diamond λυδια :ωραιο μασαζ ηλικια γυρο στα 40κατι ωραιο σωμα και φραπε δεν ζητησε κατι εξτρα εδωσα εγω ενα 20αρικο
diamond kelly :πιτσιρικα απο νεπαλ λιγο γεματουλα με ωραιο στηθος μασαζ καλο αλλα προχωραει μεχρι αρκετα και δεν λεει οχι το μονο αρνητικο δεν ξερει Ελληνικά συν 30 εξτρα
deluxe μιλενα:ισως το καλυτερο μασαζ που μ εχουν κανει και στο τελος φραπε δεν ζητησε εξτρα εδωσα 20 ευρο αρνητικο οτι φοραει μασκα κατα την δειρκεια της συνεδρειας και δεν γδινεται αλλα για εμενα αξιζει για το μασαζ
deluxe κατερινα :πολυ ωραια κοντουλα κοπελα απο γεωργια μασαζ μετριο μετα απο παρότρυνση δικια μου φραπε τιποτα το ιδετερο δεν ζητησε εξτρα
crystal μαρια:ισως οτι χειρωτερο εχω παρει ελλινιδα ομορφη με λιγα κιλα παραπανω μασαζ 10 λεπτα ενω ειχα κλεισει 90 λεπτα μετα καλαμακι με πολυ δοντι και αλλη μια φορα φραπε γοα εξτρα το ανεφερε αφου τελειωσα και τις 2 φορες και ζητησε 60 για το καλαμακι και 30 για φραπε ενοειτε τις εδωσα 30 και αυτα με το ζορι εφυγα νωρίτερα απο το ραντεβου...
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά. Έχετε να προτείνετε κάποια κοπέλα παρόμοια με την Μαίρη του joy? Αν όχι παρόμοια σε υπηρεσίες, τουλάχιστον παρόμοια σε εμφάνιση.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα παιδιά. Έχετε να προτείνετε κάποια κοπέλα παρόμοια με την Μαίρη του joy? Αν όχι παρόμοια σε υπηρεσίες, τουλάχιστον παρόμοια σε εμφάνιση.
Μεγάλη απώλεια ή Μαίρη!!!!!!!
Ελπίζω να μην τα παράτησε να ξανάρθει σε κάποιο γραφείο
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα παιδιά. Έχετε να προτείνετε κάποια κοπέλα παρόμοια με την Μαίρη του joy? Αν όχι παρόμοια σε υπηρεσίες, τουλάχιστον παρόμοια σε εμφάνιση.
Σε εμφάνιση σίγουρα παίζουν πολύ καλύτερες...Από φωτό που την έβλεπα ποτέ δεν με είχε εντυπωσιάσει.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
Σε εμφάνιση σίγουρα παίζουν πολύ καλύτερες...Από φωτό που την έβλεπα ποτέ δεν με είχε εντυπωσιάσει.
Όμορφο και απλό κορίτσι η Μαίρη από πολλά κορίτσια που βλέπω φώτο. Σιγουρα υπάρχουν καλύτερες σε εμφάνιση απλά δεν νομίζω να είναι πάνω από 4-5.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Η μαιρη και ομορφουλα ειναι και κορμαρα και καλο παιδι ασε που ηταν φιλοτιμη στο μασαζ πραγμα που αρχιζει να σπανιζει ,κριμα που εφυγε.
Τελειωνε η συνεδρια και δεν αισθανοσουν οτι ειχε ερθει να σου παρει τα λεφτα απο την τσεπη.Οτι επαιρνε τα ειχε δουλεψει το κοριτσι.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
Η μαιρη και ομορφουλα ειναι και κορμαρα και καλο παιδι ασε που ηταν φιλοτιμη στο μασαζ πραγμα που αρχιζει να σπανιζει ,κριμα που εφυγε.
Τελειωνε η συνεδρια και δεν αισθανοσουν οτι ειχε ερθει να σου παρει τα λεφτα απο την τσεπη.Οτι επαιρνε τα ειχε δουλεψει το κοριτσι.
Συμφωνώ μαζί σου 1000%!!!!!!
Πολυ καλό παιδί, απολάμβανες μασάζ, όμορφουλα και με τον καιρό ανοιγοταν και ήταν και πιο θερμή!
Κρίμα που χάθηκε το κορίτσι
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλημέρα σε όλα τα μέλη

Οσοι πελάτες ενδιαφέρονται για

Πρωινά Ραντεβού

θα πρέπει να

κλείνουν απο το προηγούμενο βράδυ τη συνεδρία τους !

μέσω γραπτού μηνύματος VIBER 698 0 280270

Το γραφείο μας διαθέτει 20 κοπέλες με όλα τα είδη μασάζ ,
όλες οι θεραπεύτριες είναι εμβολιασμένες και κάνουν Rapid Test .

Ερχόμαστε όπου και αν βρίσκεστε με ένα τηλέφωνο ή μήνυμα Viber
σε όλη την Αθήνα και Πειραιά !

Κάθε Μήνα κάνουμε ανανέωση στις θεραπεύτριες μας !

Ενημερωθείτε για τις νέες κοπέλες μας !

ΧΡΥΣΑ : 698 0 280 270


*** ΕΚΤΟΣ Απο τις υπηρεσίες Μασάζ το γραφείο μας προσφέρει ειδικές έξτρα υπηρεσίες
περιποίησης για τους άντρες !

Καθαρισμό Προσώπου
Αποτρίχωση σε όλο το σώμα με κερί ή laser
Ενυδάτωση - σύσφιξη προσώπου
Μανικιούρ / Πεντικιούρ

Θεραπευτικό μασάζ αυχένα / μέση
σε κρεβάτι μασάζ
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Μαργαρίτα από Joy. Δεύτερη φορά μαζί της. Πρόσωπο σώμα κοντά στο 8. Φραπέ και τις δυο φορές άνετα. Για παραπάνω το βλέπω δύσκολο ίσως μόνο αν σκάσεις πολλά γκαφρά. Πάντως γενικά αξίζει η μικρή.
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.463
Πόντοι
446
Μαργαρίτα από Joy. Δεύτερη φορά μαζί της. Πρόσωπο σώμα κοντά στο 8. Φραπέ και τις δυο φορές άνετα. Για παραπάνω το βλέπω δύσκολο ίσως μόνο αν σκάσεις πολλά γκαφρά. Πάντως γενικά αξίζει η μικρή.
Και κοστος φιλε μου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom