Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
αυτό το αναφέραμε εδώ πριν μέρες...ας την πάρει ο φίλος που ενδιαφέρεται, να μας πει πόσα του ζήτησε...με διάθεση μου τα ζήτησε κι εμενα :grin:
Εγώ ενδιαφέρομαι αλλά αν ακούω +60 με αποτρέπει...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
όπως είπε κάποιος παραπάνω, ζητάει ο,τι θέλει απο τον καθένα....μπορεί να σταθείς τυχερος :grin:
Σωστά μπορεί και να ρισκάρω. Κοίτα δεν κάθομαι πια να δίνω ότι ζητάνε, το πολύ πολύ να της δώσω 20 για φραπέ και αν δεν γουστάρει ρίχνω μια μόνος μου και την διώχνω
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Φίλε μου ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση! Το καλαμάκι και τον φραπέ τα προσφέρει με διάθεση η απλά αδιάφορα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


+60 για καλαμάκι??????
Δεν πάμε καλά...
Στον φραπέ πόσα ζητάει?
+60 για μπριζολα μου πηρε εμενα.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
+60 για μπριζολα μου πηρε εμενα.
Μάλλον έγινε παρεξήγηση.... Εγώ ρώτησα τι πήρε για καλαμάκι και μάλλον ο φίλος έγραψε +60 για μπριζόλα. Πάντως το έχουν οι περισσότερες ταρίφα πια, +30 καλαμάκι και +60 μπριζόλα
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Μάλλον έγινε παρεξήγηση.... Εγώ ρώτησα τι πήρε για καλαμάκι και μάλλον ο φίλος έγραψε +60 για μπριζόλα. Πάντως το έχουν οι περισσότερες ταρίφα πια, +30 καλαμάκι και +60 μπριζόλα
ήμουν σαφής...για καλαμακι μίλησα
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: spor48

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
2.999
Πόντοι
736
υπαρχουν και χειροτερα με τη συγκεκριμενη, ας μην επεκταθω ομως..
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
αυτά λεμε τοσον καιρό, αλλά αν δε διαβάζετε τα ποστ καθόμαστε και τα ξαναλέμε σα μλκς... :grin:
Και τα διαβάζουμε και κρατάμε τα χαλινάρια!!!! Εγώ πάνω από 20 max 30 δεν δίνω για καλαμάκι! Αν δεν θέλει γειά σας...
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
υπαρχουν και χειροτερα με τη συγκεκριμενη, ας μην επεκταθω ομως..
και να επεκταθείς...θα σκάσει μύτη κάποιος που δεν θα τα έχει διαβασει και φτου κι απ την αρχή...τζάμπα κόπος
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
2.999
Πόντοι
736
καλυτερα να μην πω λεπτομερειες φιλε, εγω οασ μου ζητησε της τα εδωσα παντως για την ιστορια, λαθος μου παντως που δε ζητησα να μαθω ποσα θελει απο την αρχη για το οτιδηποτε, περασα πολυ ωραιο βραδυ, απο τα πιο ωραια που εχω περασει αλλα το τελος μου αφησε πικρη γευση, μονο και μονο γι αυτο. Απ οτι εχω μαθει παντως αυτο που δεν παιζουν τιμες απο την αρχη δεν το εχω παθει μονο εγω οποτε προσεξτε την πορεια σας, πολυ πιθανο παντως να ειναι οπως ειπε ο φιλος πριν, να ειναι οπου σε βρει..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
καλυτερα να μην πω λεπτομερειες φιλε, εγω οασ μου ζητησε της τα εδωσα παντως για την ιστορια, λαθος μου παντως που δε ζητησα να μαθω ποσα θελει απο την αρχη για το οτιδηποτε, περασα πολυ ωραιο βραδυ, απο τα πιο ωραια που εχω περασει αλλα το τελος μου αφησε πικρη γευση, μονο και μονο γι αυτο. Απ οτι εχω μαθει παντως αυτο που δεν παιζουν τιμες απο την αρχη δεν το εχω παθει μονο εγω οποτε προσεξτε την πορεια σας, πολυ πιθανο παντως να ειναι οπως ειπε ο φιλος πριν, να ειναι οπου σε βρει..
εννοειται οτι αν δεν τα συμφωνησεις απο την αρχη,θα σε δαγκωσει...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
2.999
Πόντοι
736
την πατησα σαν πρωταρης φιλε χαχαχαχ
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
2.999
Πόντοι
736

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
καλυτερα να μην πω λεπτομερειες φιλε, εγω οασ μου ζητησε της τα εδωσα παντως για την ιστορια, λαθος μου παντως που δε ζητησα να μαθω ποσα θελει απο την αρχη για το οτιδηποτε, περασα πολυ ωραιο βραδυ, απο τα πιο ωραια που εχω περασει αλλα το τελος μου αφησε πικρη γευση, μονο και μονο γι αυτο. Απ οτι εχω μαθει παντως αυτο που δεν παιζουν τιμες απο την αρχη δεν το εχω παθει μονο εγω οποτε προσεξτε την πορεια σας, πολυ πιθανο παντως να ειναι οπως ειπε ο φιλος πριν, να ειναι οπου σε βρει..
Ευχαριστώ φίλε! Έτσι πήγε να με δαγκώσει η Ελινα από βελβετ κάποτε... Μου ζήτησε 50 για φραπέ!!!!! Τελικά πήρε 30 και δεν είχαμε παρεξηγήσεις αλλά με ξενέρωσε
 

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
46
Like
5.447
Πόντοι
5.646
Εχει αλλαξει πολλα γραφεια , ηταν και με Τεα αργοτερα privemassage σαν Αλεξανδρα , crystal , empire και τωρα Joy.
Πολυ ωραιο σωμα και προσωπο , μικρη σε ηλικια , καλο b2b αλλα το μονο κακο ειναι το τουπε της.
Δινει και μπριζολα αλλα ζηταει τρελα νουμερα.
Μπριζόλα δηλαδή ποσο;κανα κατοστάρι;
 

Observerbou

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
164
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που ειναι η Μαριαντζελα απο Joy Massage?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom