Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Ρε πάμε καλα ;έχει
Ούτε εγώ είχα πρόβλημα , από τις φορές που έχω εξυπηρετηθεί στο viber ή και τηλεφωνικά. Με ενημερώνουν πάντοτε έγκαιρα κ ευγενικά .
ρε γιαβριμ δεν βαρέθηκες να κανείς προφίλ εδώ μέσα να μας πλασάρεις τα βιζιτιδια σου;μην μας ζαλίζεις άλλο κούρασες…Andreas η menelaos η ότι ναναι…επισης τι στέλνεις inbox και ρωτάς και καλα και το πας να πείσεις να πάρουμε από το γραφειακι που προμοταρεις…τραβα ρίξε λίγο χιόνακι στο κεφαλή σου να ξυπνήσεις έχουμε νόηση δεν είμαστε χαζα…antreas το νεο προφίλ του Κρυσταλ εμΠαιρ ότι ναναι…γλιτσα μακριά μαυρίλα χχχ ..στέλνει και inbox ότι ναναι ο κατάντιας..
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: geoMan

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Είμαι απτό empire και κράζω κοπέλα του empire ;;;; ?φανερά υπάρχει θέμα εδώ . Οι ερωτήσεις ήταν απλές για κάποιον που έχει κριτική από συνεδρία , αυτό επιδίωξα να μάθω , λεπτομέρειες για το αν μου κάνει η κοπέλα. Για αυτό είμαστε εδώ . Επιθετικότητα κ μάλλον ξέρω τον λόγο τώρα που βλέπω καλά τα σχόλια σου.
Ενοχλείς μην ασχολεισε άλλο μαζί και μην μου ξανά στείλεις μνμ πριβε
 

kost13

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
36
Like
46
Πόντοι
0

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
421
Πόντοι
21

Kavlovasilis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Αυθεντικό body to body και όχι παπαριές. Full named και χωρίς ταρίφα πενηνταρικου για να βγάλει μαγιό. Τρομερά αισθησιακή με μεγάλη πουτανια θα την πάρω ξανά. Λυδία από MassazakiMou την συστήνω για ατελείωτα χυσιιματα.
 

dimislwr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα , είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να μου στείλει κάποιος φωτό της Νίνας από art massage γιατί ψήνομαι να την κλείσω για 2ωρο , ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον μπορέσει να μου στείλει
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Αυθεντικό body to body και όχι παπαριές. Full named και χωρίς ταρίφα πενηνταρικου για να βγάλει μαγιό. Τρομερά αισθησιακή με μεγάλη πουτανια θα την πάρω ξανά. Λυδία από MassazakiMou την συστήνω για ατελείωτα χυσιιματα.
ποιο ειναι το site για λυδια?
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Αυθεντικό body to body και όχι παπαριές. Full named και χωρίς ταρίφα πενηνταρικου για να βγάλει μαγιό. Τρομερά αισθησιακή με μεγάλη πουτανια θα την πάρω ξανά. Λυδία από MassazakiMou την συστήνω για ατελείωτα χυσιιματα.
Πόσα έδωσες εξτρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Καμία σχέση με την φωτογραφία του best1-masazakimou- osmose , δείτε τα δόντια της φωτογραφίας και τα δόντια από κοντά . Αυτό μόνο. Το σώμα με υπερβολική χαλάρωση , παρότι έχει το στιλ γαμαω ... Αρκετά ευνουχιστικο . Θα ξανά πω ότι πρέπει να είναι συντηρημένες σε τέτοια ηλικία για να κάνουν τέτοια δουλειά . Δεν έχω πρόβλημα με τις 40+ αλλά να ναι όπως πρέπει .... Η φωτογραφία παραπλανεί .... Την έχω βάλει στις κακές εμπειρίες μου μαζί με άλλες .
Ποια φωτογραφία ?
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Καμία σχέση με την φωτογραφία του best1-masazakimou- osmose , δείτε τα δόντια της φωτογραφίας και τα δόντια από κοντά . Αυτό μόνο. Το σώμα με υπερβολική χαλάρωση , παρότι έχει το στιλ γαμαω ... Αρκετά ευνουχιστικο . Θα ξανά πω ότι πρέπει να είναι συντηρημένες σε τέτοια ηλικία για να κάνουν τέτοια δουλειά . Δεν έχω πρόβλημα με τις 40+ αλλά να ναι όπως πρέπει .... Η φωτογραφία παραπλανεί .... Την έχω βάλει στις κακές εμπειρίες μου μαζί με άλλες .
σε ποια κοπελα αναφερεσαι?
 

dimislwr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Έστειλα μύνημα προχθές krystal massage και μου αρέσουν δύο κοπέλες Βιολέτα και Μαριαλένα , έχεις κάνεις άποψη όσον αφορά την εξωτερική εμφάνιση γ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom