Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (15 μέλη και 48 επισκέπτες)

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Είναι πολύ πειραγμενες , δεν ανταποκρίνεται σε αυτό που έρχεται κ ενώ κάνει body to body μέχρι χέρι κ αυτό με το ζόρι.
Όχι ρε φίλε, το body to body είναι για άλλο επίπεδο απόλαυσης
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Μετά τη σημερινή μου εμπειρία, ένα έχω να πω. Ίριδα δαγκωτο από diamonds massage. Για όποιον θέλει πραγματικά body to body και περιποίηση το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Έγραψα και αναλυτικά πιο νωρίς. Άντε καλό ξημέρωμα και καλή τύχη μάγκες....
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.366
Πόντοι
1.071
Προς εξολοθρευτή και όλους τους ενδιαφερόμενους.

Μέρος 2ο

Η κοπέλα στην ώρα της, ευγενεστατη και με φορα να ξεκινήσει άμεσα. Προτείνω να χαλαρώσουμε λιγο και προσφέρω καφεδάκι. Βολευομαστε και ξεκινάει. Στρώνουμε διπλά σεντόνια και κουβερτακι να μη χυθουν τα λάδια...
Βγάζει τα ρούχα, με γδυνει, ξαπλώνω και αρχίζει το όνειρο. Μάγκες δεν έχω ξαναζήσει κάτι τέτοιο. Σαν να ειχα μια γκέισα να κάνει μαγικά και να φροντίζει την παραμικρή επιθυμία μου πριν καν να το ζητήσω. Μασάζ επιπέδου ΑΑΑ για VIP και να νοιωθω μαχαραγιάς. Να μη ξέρω πως τρίβεται,πως γυρνάει πάνω στο κορμί μου και πως βρίσκει όλα τα σημεία που χρειάζονταν περιποίηση. Με τα χέρια της ,το κορμί της, το στήθος ( μικρό αλλά στητο και με κάτι ρογες κάγκελο) και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε. Να μην τα πολυλογω και να φτάσω στο ζουμί, έχυσα και δευτερη φορά με μεταξένιο hand job και φυσικά blowjob με τα ολα του. Νοιωθω δέκα χρόνια νεότερος, άρχοντας και έχουν ανοίξει οι ορίζοντες μου. Το σημαντικότερο ομως δεν είναι ούτε η εμφάνιση (απίστευτο κωλαρακι), ούτε μεμονωμένα η πίπα, η το μασάζ, αλλά η συνολική αίσθηση της απόλυτης αφοσίωσης στον αγώνα για την ολοκληρωμένη ευχαρίστηση του πελάτη. Άριστα 100 με μεγάλη βαρύτητα στο επαγγελματικό μασάζ. Αυτά από μένα. Συμφωνήσαμε 90 λεπτά, τηρήθηκε με το παραπάνω, χωρίς βιασύνες ή καθυστερήσεις. 90 λεπτά στον παράδεισο των ανδρών. Όνομα Ίριδα, από diamonds massage (το βρίσκεις εύκολα παντού).
ΥΓ. Μιλά για ότι ονειρεύεσαι με την υπεύθυνη. Θα σε κατευθύνει και καλά θα κάνεις να την ακούσεις. ΤΕΑ εγγύηση.

Ένα ευχαριστώ, ίσως είναι λίγο, όμως το εννοώ πραγματικά!!!
Πόσα σου πηρε
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Κι γω σήμερα έκανα εγγραφή. Δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι να ζητάει κανείς εδώ φωτογραφίες. Φωτό στέλνουν τα γραφεία. εδώ νόμιζα ότι γράφουμε προσωπικές εμπειρίες για να μην πετάμε τα λεφτά μας και να περνάμε όσο καλύτερα γίνεται ανάλογα με το τι ψάχνει ο καθένας
Αδερφέ κάνε μια σουμα τα μνμ σου, έχεις απαντήσει 5 φορές στα ίδια μνμ ? ?
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
αυτα γινονται οταν την κανει με ελαφρα ο γκανιαν και μενουν τα σαπακια, κι οποιος καταλαβε καταλαβε
εχω προσπαθησει 3 φορες να κλεισω με τεα και παντα την τελευταια στιγμη μου ακυρωνει δεν ξερω τι να υποθεσω
 

Kavlovasilis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Όντως αλλά το θέμα είναι πόσο πειραγμένες είναι οι φωτο
Jasmin /Sandrine Joy-masazakimou
Προσωπο: 4/10
Σωμα: 2/10 χαλάρωση κοιλιά
Μασαζ 1: 1/10 .
Στα πρώτα 10 λεπτά της συνεδρίας μου έδωσε το τηλ της για prive καταστάσεις φραπέ,καλαμάκι και μπριζόλες και σε πολύ καλές τιμές εκτός γραφείου, το πάει το γράμμα να κάνει δικό της πελατολόγιο....τίποτα ιδιαίτερο όμως ο φράπες! Μάπα τα 40 ευρώ που ζητάει για φραπέ και 100 για μπριζόλα με σακούλα
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Άλλο επίπεδο Ειναι , όταν η κοπέλα είναι όμορφη σαν τις φωτό που μας στέλνουν και δεν είναι τραμπούκος . Η συγκεκριμένη που εγώ λέω (Λυδία masazakimou best1) έχει πρόβλημα με την εμφάνιση γιατί ξέρει και η ίδια ότι δεν μετράει μια και ότι μόνο με μαγικά φίλτρα την διαλέγεις, για αυτό έχει αυτή την κομπλεξικη αντιμετώπιση στους άντρες και προσπαθεί να σε ευνουχίσει. Τεράστιο θέμα έχει και με το άγγιγμα , που δεν σε αφήνει να την αγγίζεις όταν κάνει body to body και σου πετάει τα χέρια . Ότι χειρότερο. Απτήν άλλη η εμπειρία που λες ότι είχες με Ίριδα είναι καλή , ωστόσο σαν εμφάνιση δεν μου αρέσει καθόλου εμένα... Ίσως δοκιμάσω για την εμπειρία αλλά έχω καλό προηγούμενο με Λυδία από Τέα κ το σκέφτομαι.
Σαν εμφάνιση δεν μπορώ να σου πω τίποτα. Είναι καθαρά προσωπικό θέμα. Αλλά από μασάζ, συμπεριφορά, σεβασμό, δοτικότητα και περιποίηση ?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
εχω προσπαθησει 3 φορες να κλεισω με τεα και παντα την τελευταια στιγμη μου ακυρωνει δεν ξερω τι να υποθεσω
Μου το έχει κάνει και εμενα για αυτό δεν ασχολήθηκα ξανά. Κοίτα εγώ πιστεύω προτιμάει να προωθεί τα κορίτσια της η προτιμά τα 2ωρα ακόμα και με άλλη κοπέλα εκεί που είναι τα πολλά φράγκα
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Παιδιά έχετε να προτείνετε καμιά μικρή σε ηλικία κ λεπτή, εκτός από Αριάδνη που είναι πολύ ωραία το πάει φουλ αλλά γδερνει στις τιμές κ την άλλη από velvet που και αυτή ωραία αλλά μέτρια στα υπόλοιπα
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
207
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας

Εχει κανένας πληροφορίες για Ναταλία απο βελβετ? Φαίνεται τρομερή στην φώτο αλλα φοβάμαι μηπως φάω φόλα (ή να γδέρνει όπως η Ελίνα).
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Καλησπέρα σας

Εχει κανένας πληροφορίες για Ναταλία απο βελβετ? Φαίνεται τρομερή στην φώτο αλλα φοβάμαι μηπως φάω φόλα (ή να γδέρνει όπως η Ελίνα).
Η ελινα καυλα αλλά γδερνει, ειδικά στο φουλ
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Η ελινα καυλα αλλά γδερνει, ειδικά στο φουλ
Όντως ρε φίλε γουστάρει το καβλακι αλλά δεν είναι για φουλ! Δεν ρώτησα καν τι ζητάει όταν μου είπε τι θέλει για καλαμάκι. Τι σου ζήτησε φίλε για φουλ?
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Όντως ρε φίλε γουστάρει το καβλακι αλλά δεν είναι για φουλ! Δεν ρώτησα καν τι ζητάει όταν μου είπε τι θέλει για καλαμάκι. Τι σου ζήτησε φίλε για φουλ?
Εμένα μου είχε πάρει +60 για φουλ κ +40 για καλαμάκι. Αλλα άξιζε το σεξ τουλάχιστον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom